respublika.lt

Prezidentas G.Nausėda vyksta į Izraelį. Vėl atsiprašinės už Lietuvą? - straipsnio komentarai:

 • Arnas 2020 sausio mėn. 09 d. 15:30:41

  As Nausėdos vietoje sukviesciau tirti visus istorikus tuo klausimu. Paskleisciau ne tik zydsaudziu sarasus, išsamias ir smulkmeniskas ištirtas jų biografijas, bet ir žudikų vaikų, anūkų proanukiu vardus pavardes. Užuot padėkoje tokiems maloniems ir protingiems žmonėms kaip e zurrofas, d katzas mes pykstam kai jie pasako tiesa. Mes tikrai buvom zydsaudziai.

 • Sigitas 2020 sausio mėn. 09 d. 15:16:23

  .Nuvyks į žydiją, atsiklaups ir paprašys jų pasiaiškinimo- kodėl nukryžiavo Kristų ir kas dėl to dar neatsiprašė, nes Kristus juk buvo save titulavęs jų karaliumi.Kaip dabar su tuo klausimu bus?Įdomu.

 • Kokia 2020 sausio mėn. 09 d. 14:47:19

  nauda iš tų turistinių kelionių Lietuvai???Tiksliau jos žmonėms.Nausėdai eilinis pasivažinėjimas po pasaulį.Net juokas vakar suėmė, kai jie ten susirinkę vienoj krūvoj aptarinėjo Irano-JAV reikalus.Tokie reikšmingi turbūt pasijuto.

 • žopa 2020 sausio mėn. 09 d. 14:32:22

  Kodėl tik apie žydus?Juk tie išgamos šaudė ir lietuvius ir rusų belaisvius ir kitų pažiūrų žmones.Kas liečia SS Gylį, tai SS batalionas buvo ir jam vadovavo toks A.Impulevičius.Šaudė jie ne tik Lietuvoje,bet ir Baltarusijoje.Taip,kad Gylį galėtum pasidomėti istorja prieš duodamas interviu.Vėliau šitie išgamos subėgo į miškus ir tapo"partizanais".

 • vaikas 2020 sausio mėn. 09 d. 14:28:38

  Visais laikais ,ypač karo ar kitokios suirutės metais visuomenės m ė š l as /šiuo atveju žydų naikintojai ir jų turto grobėjai/išplaukdavo į paviršių .Smirda i k i š i o l e i .Žmogaus prigimtyje g l ū d i b l o g i s .Bet tai nepasiteisinimas .IR bandomasis teiginys ,kad t u o metu nebuvo LIetuvos k a i p valstybės ,yra abejotinas .

 • Safyras 2020 sausio mėn. 09 d. 14:23:53

  Visoje žmonijos istorijoje yra labai juodų dienų, nes degino gyvus žmones ant laužo, trėmė į Sibiro platybes , žudė beginklius žmones, plėšė jų turtą. Tačiau , kai kam labai patinka gyventi praeitimi , užmiršdami, jog daugelis žmonių gimė po karo ir stengiasi , jog nebūtų kartojamos pražūtingos klaidos... Dabar vyksta svarbesnis karas gamtoje, nei kai kurių žmonių noras sureikšminti I ar II pasaulinio karo padarinius, juk žuvo visų tautybių žmonės, o ne tik vienos tautos. Ir miestus, kaimus po karo atstatinėjo ne mistiniai žmonės, bet realūs... Tačiau pinigų daugelis nori ne už savo darbą, bet už svetimą... Lyg turtas žmogų galėtų padaryti labai laimingą, nors ir ne savo darbu susikurtą...Toks švietimas tapo labai populiarus, jei negailima pinigų beverčiams projektams...

 • alio "elitas" laikas pagaliau nemaisyti b..io su pirstu 2020 sausio mėn. 09 d. 14:02:08

  niekas visos tautos ir nekaltina, bet kad siu dienu elitas, kaip ir tais 1941 visi lauke naciu issizioje ir su didelem viltim, tik kad kortos ne taip krito, kaip elitas tikejosi, todel ir gavosi, kad kas saugojo getus, "aptarnavo zydus" po karo kas gudresnis ir prie pinigo buvo visi per tuos pacius nacius uz balos subi..ne isnese, o kam "broliai" is uz balos aukso kalnus prizadejo ir dave garantijas kad su tais paciais naciais kurie be musio prisidave vakaru sajunginikams vakaru fronte, nes buvo toks fiurerio isakymas ir buvo milijonine armija sutelkta pas belgus ir olandus, ateis nuo bolseviku vaduoti, tai krauju susitepe vietiniai paslemekai su glusais kaimo muzikais i miskus sulindo ir amerikono lauke, kol jiems "pergale ir nepriklausomybe" atnes. vyzoti muzikeliai istorijos nesuklastosi, nes ji krauju parasyta, o paslemekai jie ir bus tik paslemekai ar jie butu litvinai ar liaxai, ar banderos, kurie per gerus dedes is uz balos vel galvas kelia ir "laimes iesko", kurios nepamete...

 • romas 2020 sausio mėn. 09 d. 13:58:06

  jau a.Brazauskas atiklaupes atsiprase, dabar dar vienas vel i slkna lenda.......

 • Zydai panoro zydu nuosavybe, 2020 sausio mėn. 09 d. 13:51:49

  neatsiradus paveldetojams, atiduoti "zydu bendruomenei". Kitaip tariant, yra pas mus paveldejimo isatatymai paprastiems zmonems, bet turi buti "specialus" paveldejimo istatymai salies zydams. Jei Nauseda isivels i tas aferas, tai galo nebus.

 • moralit 2020 sausio mėn. 09 d. 12:03:57

  nepamenukadzydaiatsiprasinetuus lietuviuartotoriu bankrota.... kaipjumsTellkomasoi,atleiskitteooineatleiskit Telia.... ;0 viusrtikzyduturtas,tikzyduturtastikzydugenociadas...

 • Bobute 2020 sausio mėn. 09 d. 11:51:05

  Ei, ,o kaip su jidis kalba?Jau gerai moki?Neprisnekek kvailysciu!

 • Pasakys 2020 sausio mėn. 09 d. 11:38:41

  Pasakys kad sutinka grazinti zydam nejudama turta ir pripazins kad lietuviai zydsaudziu tauta ir atsprasys ne tik dusanskio bet visos nkvd raudonuju zydu armijos uz tai kad jie liuvius tarde dauze ir treme i sibira

 • Dar kartą 2020 sausio mėn. 09 d. 11:25:21

  Gedimino nuomonė 2020 sausio mėn. 08 d. 20:39:45 Gal aš klystu, bet iki šiol jokio akibrokšto prezidentas dar neiškrėtė. O ir žinomi nusikaltėliai lietuviai dar prie ruso buvo nubausti, o išdidi žydų tauta, tuos, kurie slapstėsi užsieniuose, visus surado, parsivežė ir nuteisė. Galėjo ir lietuviai šitaip padaryti su enkavadistais. Tik visa bėda, jog anie, jų palikuonys, mano nuomone, dar turi nemenką įtaką Lietuvoje. Tad gerbiamam Prezidentui nėra dėl ko žydų atsiprašinėti. Tik manau, jei šitokia padėtis kaip dabar išliks iki kadencijos pabaigos, štai tada reiks atsiprašyti ne žydų, bet lietuvių tautos, kad jis buvo tuščia vieta.

 • Kas per antisemitizmas 2020 sausio mėn. 09 d. 11:18:41

  komentaruose? Jūs ką, iš tikro bijote savo istorijos? Yra istoriniai faktai ir archyvinė medžiaga, nereikia čia skleisti pasaulyje pasmerktos propagandos.

 • 123 2020 sausio mėn. 09 d. 10:23:02

  kadangi brazauskas buvo komunistas, todėl ir atsiprašinėjo už savo bendraminčius, tad prie ko čia Prezidentas?

 • Kol 2020 sausio mėn. 09 d. 09:41:21

  Kol ant skirpos pilamos pamazgos jo iskelta trispalve veliava gedimino bokste reikia nukabinti sausio trylikta ir iskelti kaune tikrojoje lietuviu sostineje vilnius savo nepriklausomybe sutrype kol nebus nuplauta sutepta konstitucija zmogaus teises tol veliava turi kabeti kaune prie karo muziejaus

 • Dočys 2020 sausio mėn. 09 d. 08:54:42

  Neturėtų važiuoti. Jam ten nėra ką veikti!

 • Xxx 2020 sausio mėn. 09 d. 08:08:22

  Kokį š... išsirinkote, tokį š... ir turite.

 • Horacijui 2020 sausio mėn. 09 d. 07:51:11

  Horacijau, o kiek jie mums visko pridarė!!! Ar nors vienas judėjas dėl to mūsų atsiprašė?! Taigi. Verčiau patylėtum!

 • Antanas 2020 sausio mėn. 09 d. 07:47:05

  Tegul ir už mane atsiprašo, nors aš nieko nežudžiau...

 • Horacijus 2020 sausio mėn. 09 d. 07:44:39

  Tiek kiek mes jiems pridarėme visko, gali LT prezidentai važinėti kasmet ir atsiprašinėti - per daug nebus.

 • Slubis 2020 sausio mėn. 09 d. 07:42:24

  Jis vaziyoja atpirkineti nuodemes ,klausimas kieno or uz ka, visit protein pasimaise spreskit savo videos Lietuvos Respublikos problemas , pamirskit svetimas nusokusias nuo proto dejones ,,

 • nezabudke atlape 2020 sausio mėn. 09 d. 07:26:20

  pasako viska.

 • vaizdas 2020 sausio mėn. 09 d. 06:31:30

  Kaip Alytus ir be karo kaip antras černobylis Lietuvoj. Vaizdas nuvaryta dėka teisėsaugos ir kontroliuojančių institucijų. Kurios per paskutinius metus smaginosi atskirus blusinėt. Kad nematyt rimtos kaip ir gaisro priežasčių problemų. Kur jau tada kerėjo. O prezidentas tarsi naivus pamokomis vadina. Vietoj to, kad iš sau pavaldžių institucijų konkrečių atsakomybių išreikalautų. Ir tai užkirstų kelią ateitį negerovėms keroti. Bes kol kas panašu, kad nekontroliuoja situacijos. O gal ir realybę bijo suvokt.

 • kokie dar kalti? pinigai už padangas pasidalinti jau. atkatai išdalinti. ką dabar daryt? 2020 sausio mėn. 09 d. 05:47:31

  vėl 2020 sausio mėn. 09 d. 05:29:53 Laksto po užsienius pirma Lietuvoj tvarkos nepadarydamas. Po pačių nesukontroliuoto gaisro Alytuj pas ugniagesius randa sunkių metalų. Galima žala dengiant iš valstybės lėšų gaisro padarinių likvidavimą siekia n milijonais. O kaltų kontroliuojančių nėra. Nors jeli mėnesiai tiria 4 specializuoti prokurorai, policija, stt...Kažkokia pokazucha valstybės valdyme be atsakomybės.

 • Piksius 2020 sausio mėn. 09 d. 05:44:48

  Kas kaip supranta tą žodį "okupacija". Ir kuriuo laikotarpiu. Aš, jaučiuosi okupuotas dabar jau vien dėl kad kitų valstybių kariuomenės yra pastovioj lokacicijoj pas mumis. Net jokių teisių ar stucijų nereikia suprasti, kad tai nėra gerai. Kiekvienas žino, ten kur telkiamos svetimos kariuomenės ...lauk pačio blogiausio. Tai aksioma sukurta per man "žinomą" laiko tarpą.

 • vėl 2020 sausio mėn. 09 d. 05:29:53

  Laksto po užsienius pirma Lietuvoj tvarkos nepadarydamas. Po pačių nesukontroliuoto gaisro Alytuj pas ugniagesius randa sunkių metalų. Galima žala dengiant iš valstybės lėšų gaisro padarinių likvidavimą siekia n milijonais. O kaltų kontroliuojančių nėra. Nors jeli mėnesiai tiria 4 specializuoti prokurorai, policija, stt...Kažkokia pokazucha valstybės valdyme be atsakomybės.

 • Apie žydšaudžius 2020 sausio mėn. 09 d. 03:38:57

  Kam žydšaudžiai, o kam Lietuvos patriotai.Žiūrint, iš kurios pusės žiūri. ;-).Lietuvoj-Lietuvos didvyriai, o ką ten žydai murma...Jie visą pasaulį kraujyje skandina! Prieš žmogžudžius atsiprašinėti!? Prieš žydų bankininkus iš Amerikos, pinigais rėmusius A.Hitlerį?!Kuris už žydų pinigus žydus žudė vokiečių tautos vardu?! Ir dar lietuvius nori padaryti kaltais! Judas tas Nausėda, pas kanibalus į svečius važiuoja!

 • Na 2020 sausio mėn. 09 d. 02:23:46

  Žydui važiuoti į Izraelį įprasta. Dažnas taip elgiasi.

 • o kam ten isviso vaziuoti, galima pagalvoti kad zydai neturi informacijos 2020 sausio mėn. 09 d. 02:03:04

  kad cia zydsaudzius "didvyriais" skelbia ir kartu su liaxais istorija perrasineja. ka jis pasakys, tiems zydams, kad "dovanokit tokie laikai buvo ir labai norejom itikti naciam, bet scenarijus ne taip pasisuko". cia viskas visiems senai aisku, kam tu beverciu spektakliu ir is saves klouna daryti.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gera mintis į brandos atestatą įrašyti pažymių vidurkius ir atleisti nuo egzaminų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +7 C

 +6 +8 C

 

+6 +8 C

 +14 +16 C

+14 +16 C

 

+5 +7 C

1-6 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0885 PLN - 4.5356
RUB - 82.5675 CHF - 1.0582
GBP - 0.8809 NOK - 11.0945

Nuorodos