respublika.lt

Prezidentas Gitanas Nausėda ir gerovės valstybė - straipsnio komentarai:

 • A
  ALGIS 2021 liepos 20 05:22:33

  prezidente,klausimas-kur ta geroves valstybe,kainos kyla ,kur tie zadeti 3 eurai,ir kokiu veiksmu numate,kad mazetu lietuvos zmoniu skurdas,kaip matosi mes ritames i dar didesni skurda ar net i praraja

  1 0
  Atsakyti
 • M
  MOLIS 2021 liepos 19 10:32:11

  Aišku, kai sėdi jachtoje ir žiūri į jūrą, ar vandenyną matai plačią gerovės valstybę Jinai plaukioja su mintimis plačiai.Visų pirmiausia sumanymus reikia derinti su vyriausybe. Ar yra tam lėšų, kiek kainuotų valstybei? BET kai pakilo elektros, dujų kainos, net neišsižiojo. Kas vyks veliau aišku.Augs visų prekių, paslaugų kainos.Jei kam pridėjo kelis eurus, po to dvigubai atims..GEROVĖS VALSTYBĖ būs baigta.Netikiu jokiais pliurpalais.Propaganda ir tiek.Komunistiniais laikais kūrė komunistinę gerovę KOMUNIZMĄ.Liko tik tuščios kalbos. Visokių pliurpalų girdėjome,skaitėme.Kaip sakoma nekalbėk nesąmonių,geriau eik šuniui šėkos pjauti.!

  7 4
  Atsakyti
 • B
  Broileris 2021 liepos 19 10:20:27

  O man p., as sklypa Vilniuje nusipirkau uz viena eurorubli.

  6 5
  Atsakyti
 • M
  MOLIS 2021 liepos 19 09:07:47

  Aišku, kai sėdi jachtoje ir žiūri į jūrą, ar vandenyną matai plačią gerovės valstybę Jinai plaukioja su mintimis plačiai.Visų pirmiausia sumanymus reikia derinti su vyriausybe. Ar yra tam lėšų, kiek kainuotų valstybei? BET kai pakilo elektros, dujų kainos, net neišsižiojo. Kas vyks veliau aišku.Augs visų prekių, paslaugų kainos.Jei kam pridėjo kelis eurus, po to dvigubai atims..GEROVĖS VALSTYBĖ būs baigta.Netikiu jokiais pliurpalais.Propaganda ir tiek.Komunistiniais laikais kūrė komunistinę gerovę KOMUNIZMĄ.Liko tik tuščios kalbos. Visokių pliurpalų girdėjome,skaitėme.Kaip sakoma nekalbėk nesąmonių,geriau eik šuniui šėkos pjauti.!

  9 3
  Atsakyti
 • K
  Kušliaus"karas" 2021 liepos 18 20:20:46

  Pasak Žmonių partijos garbės pirmininko, tokie veiksmai – nenoras vakcinuotis eksperimentinėmis vakcinomis – turi būti traktuojama kaip veika prieš valstybę. „Ir už nesiskiepijimą, ir už agitaciją nesiskiepyti. Mes kol kas kaip valstybė nekvalifikuojame tų reiškinių kaip nusikalstamų veikų – mes esame švelnūs ir mandagūs. Ir galbūt dėl to taip pat nukentėsime, nes netramdome ne tik tendencijų, bet ir kryptingos veiklos įstatymine ir teisėtvarkos jėga, nors tai galėtų būti daroma“, - atskleidė V. Landsbergis. Agitacija nesiskiepyti, pasak jo, galėtų būti vertinama kaip kenkimas. „Seimas turi veikti šioje būsenoje, karo stovyje. Mes esame kare“, – pabrėžė okupaciniais tarybiniais laikais profesoriaus titulu nominuotas senolis. V. Landsbergis nurodė, kad yra išnaudoti dar ne visi valstybės resursai.

  6 8
  Atsakyti
  • I
   Išeinantis 2021 liepos 18 21:57:50

   Dėl karo... Iš tiesų vyksta karas - nutręšusių psichopatų šutvės prieš žmoniją.

   14 5
   Atsakyti
  • M
   MIKAS 2021 liepos 19 09:19:14

   to Kušliaus karas>>> Jei jau taip nusprendėte galite nesiskiepinti, bet agituoti , skleisti netikras žinias apie vakciną yra nusikaltimas.Sveikata yra kiekvieno piliečio reikalas.Bet jei klaidingos informacijos žmogus suserga. Kas tada atsako?Valstybė.?Būtų gerai kad visas gydymo , ar laidotuvių išlaidas padengtų antivakseriai.Bet kokia reklama kainuoja.Antivakseriai už piliečių kvailinimą privalėtų susimokėti.Tada laikytų liežuvius už dantų.Agitavimas prieš valstybę, arba jos šmeižimas yra nusikaltimas.

   7 7
   Atsakyti
 • V
  Vdnh 2021 liepos 18 18:22:12

  Nebėra nei valstybės nei gerovės, lietuvis lietuviui gatavi akis iš kabint vienas kitam, rėkia tu vakseris o tu antivakseris, o ponai kostiumuotieji tik rankom trina ir juokėsi nes žino kad su tokia tauta galima daryt ką nori!!!!!!!!!

  20 6
  Atsakyti
 • B
  Bus įvertinta 2021 liepos 18 16:23:20

  Paskutiniu metu kažkaip ta GEROVĖS valstybė buvo primiršta...gal todėl ir plūsta nelegalai pažiūrėti tos "gerovės".

  13 7
  Atsakyti
 • J
  Jus 2021 liepos 18 15:55:08

  jus supraskite ,kad ne nuo vieno prezidento G.Nausedos priklauso ,bet priklauso nuo politiku kuriuos jus patys ar jusu pazystami isrinko ir renka ,priklauso nuo lenzberginiu chuntos nes jie tikrai susikure geroves valstybe ,susikelinejo zemes susiprivatizavo ta ka norejo ir ka reikejo ir dabar nori uzgrobti paskutinius valstybes likucius ,isporceliavo turta ,susikure sau postus gerai apmokamus ir nekontraliojamus ,duju terminala ir visa kita ,kad tikrai jaustusi geroves valstybeje .O eiliniams pilieciams sukure tokia geroves valstybe ,kai eiliniu pilieciu uzpakalius aptrauks voratinkliai tuomet ir jus galimai pajusite rezultata geroves valstybes ,o dabar belieka tik ju durnu beverciu kalbu paiklausyti ir pasizureti kaip Lieuvos politikai eksportuoja socialistines revoliucijas i kaimynines salis ir keicia saliu pavadinimus bei tu saliu vadams krauna lagaminus .Tiesiog viskas grzu ir net malonu ....

  11 7
  Atsakyti
  • L
   Ll 2021 liepos 18 16:02:56

   Jus---&&&-- Terminalą pastatė prie Grybauskaitės ir prie socialdemokratų vyriausybės.Nemeluikit kad tai padarė Landsbergis. .

   10 9
   Atsakyti
  • .
   ...... 2021 liepos 18 17:09:21

   gerbiamasis,Lietuvoje niekada nebuvo socialdemokratu.Senis sukure 3 padalinius,pavadino koncervatoriais (!!!), socdemais ir liberalais.Kie turejo keistis valdzia,o nurodymai ejo is priziuretojo-senio.Pati didziausia lietuviu klaida-tai laikyti seni senu marazmatiku.Jis iki siol laiko visa Lietuva geleziniame kumstyje.Po a.a.Abromaviciaus mirties galejote puikiausiai tuo isitikinti.

   4 9
   Atsakyti
 • L
  Lina 2021 liepos 18 15:37:22

  Svajot nedraudziama. Prezidientas juokauja? Gal jis kitam pasauly gyvena? Nusiimkim rozinius akinius. Ziurim, ka turim?

  15 12
  Atsakyti
 • P
  Paprastas zmogus 2021 liepos 18 15:27:24

  Apie kokią gerovės valstybę galima kalbėt kai normalius atlyginimus gauna tik saujelė tautos? Ar pašalpų davimas čia gerovės rodiklis? Verslas ieško vergų o ne darbuotojų gal tegul pirmą valdžios atstovai tegul padirba pas Vidžius verslininkus kokius metus kad bent žinotų kaip tą gerovę kurt ir nuo ko pradėt. Bent įstatymais nustatykite procentą kuriuo darbdavys privalo dalintisnes dabar populiariausia minimumas. Ir tuo naudojasi darbdavys mokėdamas valstybei už jos išteklius kaip daleiskim žmogų nuo minimumo tik 1,7€ . Ot tai mokesčius moka kad žmogų vergų paverte

  14 10
  Atsakyti
 • N
  Nuomone 2021 liepos 18 15:09:20

  Labai liaupsinantis straipsnis. Nieko sitas gero nepadare Lietuvai ir nepadarys. Sitam zmogeliui svarbu, kad tik jo geroves kas nesugriautu. Gimes sliauzioti, skraidyti negali.

  19 13
  Atsakyti
 • 4
  4 -oji pramoninė revoliucija 2021 liepos 18 14:13:31

  Vienas iš punktų - nuturtinimas. Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija. eimin.lrv.lt-lt/veiklos-sritys/pramone/pramone-4-0

  8 8
  Atsakyti
  • T
   To 4-toji pramonine revoliucija 2021 liepos 18 14:20:01

   Deja, taip. Ir TRANSHUMANIZMAS. Kaip ne karta pazymejo sitai bepotybei besipriesinantys - 4-ji industrine revoliucija - tai de facto Ketvirtasis Reichas, pries kuri Treciojo Reicho nusikaltimai atrodys kaip blanki repeticija. Beda ta, kad absoliuti dauguma uzzombintu aviu neturi smegenu ir niekuo nesidomi :(

   19 10
   Atsakyti
 • B
  Balsavau 2021 liepos 18 13:49:44

  Labai noreciau, kad geroves valstybes Prezidentas, Gitanas, atstatydintu sita valdzia, kuri tikrai panasu, kad geroves nenori ir baigia sunaikint demokratija Vien prievarta ir baudomis. Tikiu jumis Prezidente.

  19 16
  Atsakyti
  • p
   piliete 2021 liepos 18 13:57:48

   jis toks neryžtingas ir nepasitikintis savimi,kad tikėtis beprasmiška.

   24 17
   Atsakyti
  • O
   O 2021 liepos 18 16:35:20

   Piliete,manau,uzmirsai ka ryztingoji pridirbo. Atejo i su suklastota biografija,nuolat kirsino visus,praskolino visus kelioms kartoms- tai jums gerai?, drauge su Vasiliausku,Kubilium,Simonyte ,uzgrobe ir subankrotino banka “Snoras”,kurio lobiu niekaip neisemia jau 10 metu,pasodino kisenini prokurora ,o kur dar nuostolingas ,3 kartus didesnis terminalas nei reikia Lietuvai,zmonems pastoviai kale ‘“rusai puola”,rasinejo pazymas,pute i viena duda su konservatoriais. Tai tik dalis jos “geru” darbu. Ji buvo vienos partijos prezidente,o ne tautos. Gaila, zmones turi trumpa atminti.

   9 9
   Atsakyti
  • .
   ...... 2021 liepos 18 17:13:00

   Kuo sitas skiriasi nuo tulpiu pasto karalienes ? Ogi niekuo,tik kalba kulturingai,zino daug tarptautiniu zodziu.Viskas.

   6 10
   Atsakyti
 • s
  senis kaimo durniui 2021 liepos 18 13:46:57

  po 1990 m.visa buvusi TSRS tapo kolonija. Visos respublikos moka duokle. RF moka dujomis nafta ir kt. Lietuva moka milijonu darbininku kelenciu gerove senosioms ES salims, realiai, 4 Reichui. Visose senosiose ES salyse pensijoms ir socialinei sriciai skiriama po 14% nuo bvp. Lietuvoje tik 7%. Visoms respublikoms skiriami administratoriai. RF globalistas Putinas, Ukrainoje Zelenskis, Lietuvoje Nauseda. Visi jie Soroso ir gosdepo vergai. Visu ju pareiga zlugdyti jiems patiketas teritorijas.

  14 14
  Atsakyti
 • P
  Psichinio ligonio kliedesys... 2021 liepos 18 13:01:04

  Citata is straisnio: "Vytautas Landsbergis informavo, kad raginimas nesiskiepyti nuo COVID-19, turėtų būti pripažintas kenkėjiška veikla. „Negandą – plintantį užkratą vis naujomis atmainomis, (…) papildo dar kapituliacijos ar pasidavimo užkratas: nesipriešinti, nesiskiepyti, o tai reiškia platinti, nes kiekvienas, kuris nesiskiepija, yra potencialus platintojas. Reikia tai kiekvienam į akis aiškiai pasakyti, aš to pasigendu. Plinta antivakserių sektantizmas, kuriam valstybė nesipriešina“, - nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Vytautas Landsbergis siūlo agitaciją nesiskiepyti įvardinti kenkėjiška veikla: mes esame švelnūs ir dėl to nukentėsime“ cituojamas faktinis šalies lyderis."

  11 19
  Atsakyti
 • G
  GO HA 2021 liepos 18 12:55:21

  Ir visame tame fone mokesčiai už automobilius, kurie labiausiai smogs nepasiturintiems, t. y. tiems kas neišgali nusipirkti naujasnio, jau nekalbant apie naują automobilį. Keista tą gerovės valstybę kur apmokestinamas skurdas. Kitaip sakant apmokestino ubago lazdą.

  22 11
  Atsakyti
  • M
   Mhh 2021 liepos 18 15:14:53

   Yra skirtumas, ką daro prezidentūra ir ką vyriausybė. Taršos mokestis vyriausybės nuopelnas, prezidentas nei prie ko.

   5 13
   Atsakyti
  • L
   LIURBIS 2021 liepos 18 15:35:50

   Mhh ¶¶¶¶¶ Geriau jau patylėk, su Prezidentu kartu.kad apie skiepus jis kalba, kad tipo blogai dirba sveikatos ministerija.Ir kad tokia ministerija visai nereikalinga..Paskiepinti žmones 70 % iki liepos 6 d. pats užsiplanavo. O mokesčiai jau ne prezidento reikalas, tai kieno? Pasisakyti gali, Ar NE !Jog kai kas nusiperka automobilį į darbą važinėti. Ir gauna tik minimumą.Iš ko mokėti? Jei liks mažiau už pašalpą nedirbs.Padaugės bedarbių.Tokia ir bus gerovės valstybė.Ir dar.Gerovės valstybė tolygu komunizmui.Komunizmą kurėme 50 metų ir nesukūrėme.

   17 0
   Atsakyti
 • s
  senis 2021 liepos 18 12:51:42

  visa tai yra Nausedos Bezdalas. Lietuva, socialinems reikmems ir pensijoms skiria tik 7% nuo bvp, kai kitose ES salyse skiriama po 14%. Kodel taip yra? Todel, kad skyrus 14%, liks net 7% nuo bvp vogti. Nausedos prezidentas Lansbergis aiskiai pasake: susivokime! Nauseda negali neklausyti Soroso statytinio Lansbergio.

  23 13
  Atsakyti
 • P
  Proto invalido noras... 2021 liepos 18 12:50:47

  Straipsnio pavadinimas: "Iššovė Lietuvos prezidentas – perspėti neišsivakcinavę bei pabėgėliai"

  7 10
  Atsakyti
 • p
  pensininke 2021 liepos 18 12:33:59

  Niekuom nesiskiriam nei nuo Rusijos nei nuo Baltarusijos gerove tik isrinktiesiems ir ju klanams

  17 15
  Atsakyti
  • n
   nu tai kaip čia nesiskiriame, ką čia tauzyji niekus? GINK DIE! 2021 liepos 18 12:59:38

   juk turime IŠANGĖS POLITIKOS ir GENDERIZACIJOS LINIJĄ, kurios nei Rusijoje, nei Baltarusijoje nė su žiburiu nerasi.

   21 12
   Atsakyti
  • j
   jaja 2021 liepos 18 13:06:33

   O amerikoj gerove neisrinktiesiems ? Koks 15 % aplamai namu neturi. Atveskit nuo propogsndos.

   9 11
   Atsakyti
  • Z
   Z 2021 liepos 18 15:44:17

   O tu tamstele tik apie antrą galą moki diskutuoti.Matomai tuo ir užsiimi. Kas kam rūpi tas apie tai ir kalba.Yra ir Baltarusijoje, ir Rusijoje , visur tos pačios šiknos.Nebent pergyvenate, kad tamstai šiknelės nekrutina.

   11 3
   Atsakyti
 • j
  jei 2021 liepos 18 12:07:48

  Prezidentas nebruktu skiepuku politikos, tai sakyciau, kad ne toki ir bloga Prezidenta issirinkom...Jeigu Prezidentas negali but pries savo zmoniu "modifikavima", tai bent nesiulytu primygtinai but bandomais triusiais sitam med.eksperimente...

  16 10
  Atsakyti
  • I
   Išeinantis 2021 liepos 18 12:50:13

   Jis kitaip negali. Juk būtent Giluminės vyriausybės Programos vykdymui jis ir yra pastatytas. Ir valdžioje nėra nė vieno atsitiktinio žmogaus. Jie visi užangažuoti ir privalo daryti kas liepiama.

   17 9
   Atsakyti
  • j
   jei 2021 liepos 18 14:05:12

   jis atsisakyru privalomo ejimo i kariuomene ir mazintu skiriamus pinigus kariuomenei, tai zaveciausi juo.

   7 10
   Atsakyti
  • L
   Lr 2021 liepos 18 15:51:00

   jei >>>>> Jei kas mėgintų Lietuvą užpulti, kas gintų.? Nebent pati (jei ) yra pasiruošusi be kariuomenês be ginklo priešintis.?Galime kovos nelaimėti, bet priešintis reikia.Nėjaugi ir vėl begsime per upelî ir slepsimės svetimose valstybėse.

   11 0
   Atsakyti
  • n
   nuo 2021 liepos 18 17:17:16

   ko ginti? nuo broliu? Dievas visu vienas.Vadinasi visi zmones broliai... Jeigu prades ir toliau visi ginkluotis, o technologijos stipriai gereja, tai ne uz kalnu ir zmonijos susinaikinimas bus.

   4 9
   Atsakyti
 • L
  Labai geras straipsnis! 2021 liepos 18 11:45:35

  Staipsnio pavadinimas: "Politiniai iškrypėliai ir propagandistai siekia žaloti jūsų sveikatą – priešinkitės"

  20 9
  Atsakyti
 • a
  ar cia gerovės valstybe? 2021 liepos 18 11:34:08

  Aš rately jūsų storas ponas būsiu, jums šiaudai ir pelai, man visi pyragai.

  23 9
  Atsakyti
 • j
  jonas 2021 liepos 18 11:20:04

  o kas padeda prezidentui sukurti ta geroves valstybe,trukdytoju daug ne viska jis gai daryti reikia suprast

  13 16
  Atsakyti
  • Z
   ZUM 2021 liepos 18 15:57:33

   jonai ///// ko negali to ir nežadėk.Čia kaip bernas mergai, sako myliu, myliu, o kaip gauna sako eik šalin nepažįstu. Prezidentas prieš rinkimus prižadėjo gerovės valstybę, bet negali nieko padaryti.Reikia tartis su vyriausybe.Prezidentas nevaldo valstybės biudžeto, jis neskirsto jo, tai nereikia ir žadėti. Gerovės valstybė--paistalai.

   13 0
   Atsakyti
 • e
  eilinį kartą 2021 liepos 18 10:34:10

  stebiuosi - negi tokie autoriai mano, kad tauta tiek durna, kad ims ir patikės.

  43 13
  Atsakyti
  • P
   Prie ko čia tauta 2021 liepos 18 10:44:05

   Kalbi apie save, jei manai, kad gerovės valstybė susikuria per du metus, ypač kai seime ir vyriausybėje tupi tavo rinkti Lietuvos priešų anūkai

   22 21
   Atsakyti
  • Z
   Zmogus 2021 liepos 18 10:44:55

   nuotraukoje JAU geroves valstybeje gyvena. Dar banke dirbdamas materialiain apsirupino , tai ka jis gali suprasti apie pensininko gyvenima is 300-400€ pensijos? Rudeni brangs dujos iki 1$ uz m3, va tuomet prasides sokis su sakemis! Nors lietuvys tingi pakovoti uz gerbuvi , kiek valdzia duoda ,tiek gana.

   30 11
   Atsakyti
  • .
   ...... 2021 liepos 18 10:52:02

   tamsta turi komedianto talenta ! 30 metu Lietuva smunka,va dabar praras Klaipedos uosta ir gelezinkelius....Kiekvienas JAV rezidentas ka nors praknisa,ar pavagia,nezinau.Adamsius-Mazeikiu nafta,Grybe uzkore duju laiva uzdariusi dujotieki,skolos iki gyvenimo pabaigos,dabar va sitas sudirbo su baltarusiu kroviniais.Rink,ka nori,atsidursi ten pat is kur isejai-landsbergine gauja.

   33 9
   Atsakyti
  • >
   > Prie ko... 2021 liepos 18 11:08:55

   tai nereikia triest, ko nepadarysi. Užtektų ir tokio reklaminio:) lozungėlio - "kiekvienu įstatymu artinkim valstybę prie gerovės".

   10 11
   Atsakyti
  • I
   Išeinantis 2021 liepos 18 12:59:42

   > eilini kartą - Stebiuosi ir aš. O čia pat visa eilė komentatorių kurie TIKI VALDŽIA . Ir vakcinomis. Vadinasi valdantieji žino, kad tauta ne vienalytė. Yra plačios moralės, protingi, apsiskaitę, viskuo besidomintys žmonės. Tai mažiau materialistiški, daugiau dvasingi žmonės. Jiems žinios, pasaulio likimas, tėvynės padėtis svarbiau už pinigus. Bet yra ir visiškai priešingai nusiteikusių tautiečių. Jie tiki televizoriumi ir parsidavėliais "mokslininkais", nors nuoširdūs jie ir geri... Gaila jų, aišku, bet ne mūsų valioje pakeisti jų mąstymą. Būtent jais pasikinkę ir joja pragaran mūsų šėtonui parsidavusi valdžia.

   12 9
   Atsakyti
  • K
   Kaip gaila, 2021 liepos 18 15:33:12

   kad landsbergine gauja pavirto i virusini parazita (baisesni uz Covida),kurio neimanoma jokiais medikamentais isvaryti ,nubaigti.Metastazes jau baigia visa Lietuva apzioti.Kur pabaiga ?

   4 9
   Atsakyti
  • B
   B 2021 liepos 18 16:13:35

   Kaip gaila++(+) Metastazės būs ne pas Landsbergį , bet pas tamstą, kai nepasiskuepijęs susirgsi Covido virusu, reikės pačiam susimokėti už gydymą. Vot tada ir pažiūrėsim kaip šokinėsite..Seimas ruošiasi priimti tokį įstatymą.Pażiūrėsime, kaip tada tyčiositės !

   10 5
   Atsakyti
 • o
  onute to pikčiurna 2021 liepos 18 10:22:04

  Nu ir chamas nedaperėtas esi tu šiukšliau pado tos moters nevertas nes ta pone daugiau už tave lietuvai inešė ASILE UŽAUGINO 3 VAIKUS DU INŽINIERIAI DIRBANTIS LIETUVAI tai ne tavo inašas kuri dabar sukriošeli atsiimi ka inešiaiTokio bukagalvio vyru nepavadinčiau ir žinok kad motina ir yra tautos VERTYBĖ tu tik mažytis priedas

  14 11
  Atsakyti
 • Ponia TO PIKČIURNA 2021 liepos 18 10:12:58

  Pats žmogėne dar didesnis trolis už ta ponia Ponia ir dirbo ir tokiam kaip tu tarnavo ir vaikus augino o susirgus vaikui turėjo slaugyti o tokie tarakonai kaip tu parėje iš darbo paėde dribsoja ant sofos Dar ir užsimano šviežios meilės taip ir dirba gerai prižiurėtas parazitas Be vargo užsidirba pansija juk apskalbtas pašertas nei vargti nei vaikus auginti pinigėliu maistui pameta ir vaidina darbštu pensijai užsidirbes nes jam darbas tik poilsis nuo namu rutinos ar netaip PIKČIURNA DARBŠTUSIS šudmaly

  15 9
  Atsakyti
  • P
   Pikčiurna 2021 liepos 18 10:20:57

   Kiek supratau čia rašo silpnoji lytis?PONIA TO?Suprantu,kad rašote apie savo vyrą ir pagiežos MAIŠAS

   2 15
   Atsakyti
 • P
  Pikčiurna 2021 liepos 18 09:48:33

  Jau ir čia prilindo konservatorių trolių atidirbinėjančių komentaruose konservatoriams.Čia straipsnis ,ką gero padarė Prezidentas.Prasidėjo verkšlenimai,koks blogas gyvenimas.Visos Jūsų pretenzijos tinka vyriausybei,o ne Prezidentui.Jis atsako už užsienio politiką ir tai lansbergiukas visur kiša pagalius.Pagal galimybes stengiasi pagerinti ir gyvenimą viduje,bet seimas,dabartinis,suinteresuotas atiduoti isiskolinimus didžiajam verslui.Pensininkė rašo gaunanti 200 pensijos,ponia,kiek inešėte mokesčių tiek ir pensijos,būdama jauna negalvojote apie pensiją.

  5 36
  Atsakyti
  • i
   iš kur žinai, ką ji galvojo 2021 liepos 18 09:50:03

   Gal ji vaikus augino, pikčiurna tu!

   24 11
   Atsakyti
  • .
   ...... 2021 liepos 18 09:57:23

   taigi kad butent Nuoseda iskeite Klaipedos uosta i Sveta su gauja.I Usraina ginkluote stumia buten Nuoseda.200 e.pensija gauna zmones,mokeje mokescius i fonda 30 metu.Neturintys stazo gauna 130-180 e.Patikek,tau bus geriau jeigu tyliai ciulpsi sultis is Soroso tam tikro daikto ir nebandysi mums irodineti kad tu-ne padla.

   28 13
   Atsakyti
  • g
   griuk negyvas !!!! 2021 liepos 18 10:01:42

   dvarsunis apsimeta nezinantis,kad 200 e.pensijos gauna,tie jaunysteje dirbo ir turi staza.Kurie dirbo maziau nei 30 metu gauna 130 euru.Neeiskok durniu,dvarsuni!

   20 11
   Atsakyti
  • O
   O tu kieno trolis busi 2021 liepos 18 10:04:20

   Jei kiti, kuriu nuomone tau nepatinka, yra troliai?

   6 10
   Atsakyti
  • P
   Pikčiurna 2021 liepos 18 10:15:24

   Kiek? 10.Dažniausiai verkšlena tie kas sėdėjo turguose arba ėmė atlyginimą vokeliuose.Turintis reikiamą darbo stažą,tokios pensijos negaus.

   7 23
   Atsakyti
  • P
   Pikčiurna 2021 liepos 18 10:23:16

   Iki tiek drasus,kad bijai net pasirašyti.

   9 11
   Atsakyti
  • .
   ...... 2021 liepos 18 10:44:47

   Na,nors dek i dantis ir vardo neklausk !! Gaila kad cia negalima ivesti dokumentu kopiju,parodyciau ir irodyciau kas as asmeniskai uz 31 metus darbo ir mokesciu mokejimo gaunu 303 euru pensijos,tai mano atlyginimas vienu metu buvo ne minimalus !!! Ir niekada jokiu vokeliu,tik oficealus darbas.Va tokie brudai landsberginiai isistato kiaules akis ir draskosi,nieksai paskutiniai !

   25 6
   Atsakyti
  • Z
   ZUM 2021 liepos 18 16:27:08

   Pikčiurna-----@@@# Jei pensininkė dabar gauna 200 € pensijos gal yra tam priežasčių: gal augino vaikus, nepriklausomybės pradžioje nebuvo verslo, o jei ir buvo mažai mokėjo, netgi Uspaschikas mokėjo į vokelius.Pasikeitė darbo stažo išdirbtų metų paskaičiavimo formulė.Nepilnų metų neįskaito į stažą. Susidarė daug priezaščių, del ko ji gauna mažą pensiją.Kad keitėsi sistema,pinigai, ji nekalta.Ar galima sulyginti, kas dirbo prueš 30 metų su tais kas dirba dabar.Gyventi reikia,prekės tiek pat kainuoja.Gal tas žmogus ne iš šiukšliadėžės išlindo.

   12 0
   Atsakyti
  • B
   B 2021 liepos 18 20:13:48

   pensininkei gaunančiai 303 € pensijos++++ Ne Landsbergis skaičiavo prnsijas.Lyg tai jis nedirbo SODROJE. Klauskite Socialinės ir darbo ministerijos, kodėl priėmė tokius įstatymus, tokias formules, pagal kurias paskaičiavus žmogui nieko nelieka..Skaičiuojama nuo Lietuvos vidutinio atlyginimo, o jei praktiškai gauni mažesnį negu vidutinį tai ir pensija maža.

   6 1
   Atsakyti
 • v
  vox populi 2021 liepos 18 09:40:51

  Nieko nepadarysit, pupuliai, toks nūnai liaudies balsas.

  10 9
  Atsakyti
 • j
  jo, 2021 liepos 18 09:34:22

  Užsakytas straipsnis.Prasidėjo .......tai tęsis.

  9 9
  Atsakyti
 • z
  ziuriu cia 2021 liepos 18 09:30:23

  daug nepatenkintu prezidentu. Bet kas ji rinko? Patys zmones renka prezidentus, politikus, todel kaip ir patys kalti... As tai jau daug metu nieko nerenku. Nematau ka butu galima isrinkt. Tuo labiau is tikruju dvasiskai subrendusiam zmogui i politika patekti beveik neimanoma. Todel as nerenku ir nededu ant ju atsakomybes dideles su kuria jie nesusitvarkys... Kai aklas veda aklus, tai visi paskui ikrenta i duobe...

  14 10
  Atsakyti
  • w
   wow to ziuriu cia 2021 liepos 18 09:36:26

   ne jus vienas. as taip pat, budamas TSRS pilieciu, niekad nejau i rinkimus. bet kai per saita "balsuok /lt" pasiziurejau- akurat, esu lojalus, dalyvaujantis rinkimuose pilietis. kazkas uz mane runkimuose dalyvauja

   26 9
   Atsakyti
  • B
   B 2021 liepos 19 12:49:35

   wow to ziuriu cia////// Sąrašuose kaip lietuvos pilietis esate įrašytas, bet kad balsavote tikrai taip nėra. Jei kas pabalsavo ir pasirašė, tai jau yra nusikaltimas .Skūskite. Už šmeižikišką informaciją taip pat yra atsakomybė.Būk atsargus,nekaltink tuo ko nepadarė.Meluoji, o melo kojos trumpos, nepabėgsi.

   2 0
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KAPITALAS: Vyriausybė pritarė Lietuvos dalyvavimui steigiant Baltijos šalių regioninį kapitalo rinkų plėtros fondą, kurio tikslas – didinti Baltijos valstybių mažų ir vidutinių įmonių finansavimo prieinamumą, taip pat plėsti Baltijos šalių kapitalo rinkas.
 • PAŠTAS: Pagrindinė Kauno centrinio pašto įveiklinimo galimybių studijos rekomendacija dėl šio unikalaus pastato išsaugojimo ir pritaikymo visuomenės reikmėms – čia įsteigti Architektūros centrą (institutą), vykdantį ir muziejaus funkcijas.
 • TURIZMAS: Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija tenkino Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro, ginančio viešąjį interesą, pareiškimą ir panaikino Trakų rajono savivaldybės administracijos priimtus administracinius aktus, leidusius kaimo turizmo pastatų statybą Aukštadvario regioninio parko Vilkokšnio kraštovaizdžio draustinyje.
 • ĮSTATYMAS: Ketvirtadienį Seimas ketina priimti parlamentarų darbo sąlygas reglamentuojantį įstatymą.
 • ATLYGINIMAS: Nepaisant vidutinių atlyginimų skirtumo mažėjimo, užfiksuoto nuo balandžio iki liepos, Lietuvoje vyrai liepą uždirbo vidutiniškai 185 eurais daugiau nei moterys: vyrų vidutinis atlyginimas šiuo metu siekia 1596 eurus, moterų – 1411 eurų.
 • TERMINAS: Siūloma iki 12 mėnesių (vietoj šiuo metu nustatytų 6 mėnesių) ilginti nelegalių migrantų sulaikymo maksimalų terminą ir šiuo laikotarpiu nesuteikti jiems teisės laisvai judėti Lietuvos teritorijoje.
 • ANGLIS: Kinija pažadėjo nebefinansuoti naujų anglies kasybos projektų užsienyje.
 • SODRA: Rugpjūtį pirmą kartą šiais metais „Sodra“ fiksavo neigiamą priėmimų į darbą ir atleidimų balansą: „9.220 žmonių daugiau atleista nei priimta“
 • BALTAI: Rugsėjo 22 dieną 21 val. Vilniuje ant Altanos kalno Vilniaus Romuva kartu su apeigų grupe „Kūlgrinda“ visus kviečia švęsti Rudens lygiadienį bei Baltų vienybės dieną.
 • PROTESTAS: Australijoje, Melburno mieste, jau trečia diena vyksta statybos darbuotojų protestas, kurį išprovokavo valdžios sprendimas neleisti neskiepytiems darbininkams dirbti savo darbo.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate I.Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės darbą COVID-19 valdyme?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +7 C

+3 +13 C

 

+8 +12 C

+6 +12 C

+8 +14 C

 

+11 +13 C

0-4 m/s

0-9 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos