Premjeras informavo apie naują pavedimą A.Verygai: informuos apie įstaigoms skirtas apsaugos priemonesnuotraukos (1)

2020 kovo mėn. 31 d. 18:27:13 Perskaitė 544

Premjeras Saulius Skvernelis informavo apie dar vieną sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai tekusį pavedimą. Kaip teigia Vyriausybės vadovas, nuo rytojaus visuomenė turės būti kasdien informuojama apie tai, kiek apsaugos priemonių bei medikamentų yra pristatoma kiekvienai konkrečiai gydymo įstaigai.

 

„Šiandien pasirašiau pavedimą sveikatos apsaugos ministrui ir Visuomenės informavimo grupei, kad nuo rytojaus ir iki tol, kol tęsis karantinas, visuomenė būtų kasdien informuojama apie tai, kiek apsaugos priemonių bei medikamentų yra pristatoma kiekvienai konkrečiai gydymo įstaigai.

Šiuos duomenis turime žinoti visi. Ir ypač žmonės, dirbantys gydymo įstaigose: kiek jų darbovietė gavo respiratorių, apsaugos kaukių, pirštinių, akinių ir viso kito. Dėl įvairių priežasčių.

Pavedime taip pat nurodyta pateikti informaciją apie tai, kiek, kas ir ko jau yra gavę kovo 1-31 dienomis“, - feisbuke rašo premjeras.

Kartu ministras pirmininkas pranešė, kad į Lietuvą šį vakarą atskris dar vienas lėktuvas su apsaugos priemonėmis.

„Šiandien vakare į Kauną iš Vokietijos turi atskristi dar vienas lėktuvas su apsaugos priemonėmis. Regis, logistika ima veikti taip, kaip reikia. Tai, žinoma, jokia ne pabaiga, artimiausi reisai – jau netrukus“, - teigė premjeras.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net