respublika.lt

Prakeiktoji politinė pareigybė - Seimo pirmininkas - straipsnio komentarai:

 • Grybas 2019 birželio mėn. 22 d. 08:51:02

  Kai žmogus neturi orumo ir savigarbos, o kėdės laikosi įsikibęs it pitbulis, netenka ir aplinkinių pagarbos. Ekstemali situacija atskleidžia tikrąjį veidą- atrodęs inteligentiškas žmogus pasirodė esąs aklas užsispyrėlis.

 • Ištūrinus karbauskį, 2019 birželio mėn. 13 d. 08:42:06

  problema dingtų.

 • Kas galėtų paneigti? 2019 birželio mėn. 12 d. 19:56:14

  Ne Pranskiečio, o Karbauskio ir Skvernelio pavardės puikuojasi praėjusių metų pradžioje į viešumą nutekintuose įtariamų veikiausiu bendradarbiavimu su KGB asmenų sąrašuose ir pastarieji du veikėjai iki šiol nesiteikia arba identifikuotis, arba paneigti viešai šias savo megandas. Taigi kam ne kam, o įtariamiesiems ir derėtų atsistatidinti ne tik iš pirmininkų postų, bet ir iš Seimo narių. Ką galvoja VRK, VTEK ir spectarnybos apie minėtus asmenis, taip pat apie aukštuosius konservatorių bei socdemų partiečius savo rinkiminių kompanijų delaracijose bei personalinėse biografijose net neužsiminusius apie tas savo negandas? Kas dabar galėtų paneigti, kad šiuo atveju "varnas varnui akies nekerta", o ne savo gentainį varo lauk?

 • pareigybe 2019 birželio mėn. 12 d. 12:25:39

  gerai,bet zmones tom pareigybem reikia rinktis atsakingiau.Nieko man tas seimo pirmininkas nepadare,bet buvo ne savo vietoje,ir viskas.Gal geriau jam reikejo medelius formuoti.Nepateisino savo pareigybes.

 • atsakomybė 2019 birželio mėn. 12 d. 10:17:21

  Pagal LR Konstituciją aukščiausią valdžią vykdo Seimas, Prezidentė su vyriausybe, teismai.... prezidentė skiria ar atleidžia aukščiausius teisėsaugos vadovus su Seimo pritarimu. Jiems ir didžiausia atsakomybė už, kas dedasi valstybėje per paskutinius metus kol jie aukščiausiuose postuose. O kaip EP perspėja -Lietuvoje didėja socialinė atskirtis reiškia lietuvos valdžia reikiamai žmonėms nedirba. Nes savęs žiūri...ir valstybės valdyme intrigom užsiiminėja, vietoj rimtų problemų pagal užimamas kompetencijas sprendimų.

 • kis 2019 birželio mėn. 12 d. 09:47:26

  Pranckietis net tik jaucia,bet ir gerokai pervertino savo verte,greitu metu jis taps mokslininku ir isilies i darnia profesoriu gretas.

 • gausiai vėmiau 2019 birželio mėn. 12 d. 08:59:16

  kai pamačiau, kaip tas slidukas vyniojosi prieš tą išsipūtusią ponią.

 • deinis 2019 birželio mėn. 10 d. 07:40:02

  Lietuvėlėje dabar didysis ŠAKTARPIS ,prezidentas ne ignuoruotas ,ministeris pirmininkas bus nebūs,partijos ,kaikurios jungiasi prie kažkokios ponios Koalicijos,kiti žada nesijunkti ,treti išims korteles ,žodiu iki liepos 12 gienos plauks ledai ir niekas nieko nedarys ,RUSNĖJE ,kol sovietai nepastatė tiltą per Nemuną buvo atskitri nuo žemyno ,nes ledas buvo sulaužytas,pėščiomis nebegalėjo pereiti ,laiveliu bei keltu negalėjo ledunešis ,tai buvo Šaktarpis ,kuris prasidėjo mūsų valstybės valdyme

 • Prosenelis 2019 birželio mėn. 10 d. 06:58:52

  Karbauskas žmogus pirma nukerpa tik tada prisimena kad ne pamatavo bet žmogus ne puodas ir pries saule ne paziuriesi ar su skile ar be taip atsitiko suPranckieciu kad triznius ir kenkia partijai bet keisti reikia i garbynga žmogų o ne i okupantu keusiu laizytoja nukarsusi seni kuris iskirus pinigus daugiau nieko nemato rentos nuorietojas mieslas.

 • keista 2019 birželio mėn. 10 d. 05:15:10

  kad Pranckietis nesupranta, kodel jis turi palikt si posta. Valstieciai uz ji balsavo, bet jis kaip kiaule pradejo rekt geda, lyg turgaus boba laksto po lrt ir sneka ant partijos, kurioje jis pats yra ir su kuria pateko i seima. Savaiteje su Nemira Pumprickaite jis sneka, kad tai yra Karbauskio kova pries ji ne pries seimo pirmininka. Bet dar nebuvo Lietuvoje tokio seimo pirmininko, kuris rektu "man geda", kuris varytu ant savo partijos. Karbauskiui seniai reikejo varyt ta konservu snipa lauk is partijos. Ko tiek sujudo visi opozicionieriai, lrt/ Ogi todel, kad pajudino ju zmogu-snipa-isdavika. Pranckietis puole tiek, kad zemiau nera kur pulti.

 • bet 2019 birželio mėn. 10 d. 02:22:55

  kaip ten bebūtų, bet Pranckietis jau atrodo komiškai, "aiman"

 • mužikų komentai 2019 birželio mėn. 09 d. 21:25:08

  taipogi mužikiški-tikras naisynas.

 • kažin 2019 birželio mėn. 09 d. 20:56:32

  ar padegs ožio tvartelį tas Pupų dėdė, norėdamas išpirkti savo išdavystes?

 • deinis 2019 birželio mėn. 09 d. 20:45:03

  Perskaičius komentarus darosi aišku ,daugeliui seimatorių nerūpi lietuvėlės likimas ,dauguma nori gero tik sau ,kiti tik sukiršinti ,kad nevyktu normalus darbas seime ,da čevo dažili oi sunku bus prezidentui.

 • < to špygai 18.27 2019 birželio mėn. 09 d. 20:44:34

  Ko taip nervuojies mužike ? Jei yra dvarponiai ,tai yra ir mužikai ? Ar ne ?

 • Gerb.Komentatoriams ! 2019 birželio mėn. 09 d. 20:40:27

  Pranckietį Seimo pirmininku rinko tikrai ne visas Seimas ! Su juo kandidatavo iš opozicijos Gentvilas.Taigi opozicija balsavo už savo kandidatą į Seimo pirmininkus ! Už Pranckietį balsavo valstiečiai , Tada dar frakcijoje buvo mateliai, sakalienės, urbšiai,dziugeliai .

 • Nuomonė 2019 birželio mėn. 09 d. 20:31:23

  Daugeliui Pranckietis pradėjo nepatikti, kai Tapino mitinge rėkė "gėda" dėl G.Kildišienės ! Mes stebėjomės : ką tokio Greta padarė ? Išrinkta vienmandatėje. Tai ne Gentvilas, Degutienė,Čmilytė, Armonaitė ir dar daugelis kitų - SĄRAŠINIAI ! Jie irgi rėkė tada, kai "varė" Gretą iš Seimo! Tie patys ir dabar iš opozicijos laksto po visas TV - gaili Pranckiečio ! Taigi už ką puolė Gretą ? Už visureigio pavėluotą deklaravimą ! Bet Kubilius irgi buvo nedeklaravęs ? Skirtumas tik toks ,kad Greta buvo pavėlavusi deklaruoti tris mėnesius ,o Kubilius - ŠEŠIS METUS ? Deja Pranckiečiui dėl Kubiliaus NE GĖDA ? Jis jau tada pasirodė,kad buvo Karbauskiui dviveidis ir pataikaujantis konservliberalams ?

 • idomu 2019 birželio mėn. 09 d. 20:23:25

  Kas dar geresnio

 • Šaulių veislės 2019 birželio mėn. 09 d. 19:14:28

  Man nepatinka,kad pliuškis-silpnas žmogus V.Pranskietis vyksta į Lenkija ir atstovauja Lietuva ir jos interesus.Mitinge jis "sublizgėjo" visa savo esybę,pasiduoda greit kitų įtakai ir nuomonei.Gal jis gėjus todėl jam ir kitiems gėda dėl Gretos ar šiaip vyras po bobos padu namuose.Ir tas noras prezidentei į užpakalį palaižytį "sutaikant" Dalia su Ramūnu. Viktoras nesupranta,kad Dalia spjaudosi ant jo partijos ir Ramūno.Sutaikymas reiškia Dalia laimi ir toliau spjaudosi... O jei V.P persigalvos tai jokiu būdų neatiduokit to posto Kirkilui.Apsijuoksit...

 • Karabasui špyga,nes 2019 birželio mėn. 09 d. 18:27:06

  Pranskietis eina TEISINIU kelių,o ne dvarponio įgeidžių. Manau-komentuoja samdyti žemgrobio troliai.

 • visi komentatoriai 2019 birželio mėn. 09 d. 18:06:00

  karbauskio subinlaižiai

 • Karbauskas 2019 birželio mėn. 09 d. 17:42:19

  Viena išdaviką keičia i dar blogesni parazitą nukaršusi seni kūrėm rentos reikia tai baisus niekšas A

 • vai-vai 2019 birželio mėn. 09 d. 16:49:17

  Situacija "nors pasikark".Kai taip kvailai ir atvirai edasi tokio kalibro zmones, tai pasitiketi tokiais "kalibriniais" negalima.Pranskietis mane smarkiai nuvyle.Zmogus isdidumu "neserga".Bjauru, kad Seimui vadovaus, manau, kirkilas, bet nemalonu stebet ir Pranskiecio "prisvilima" prie kedes.Is kitos puses KADA TIE VISI 141 "DARBININKU" DIRBT PRADES?KADA BAIGSIS TIE KARAI?Jau slykstu ir ziuret, ir klausyt.

 • tarp kitko 2019 birželio mėn. 09 d. 16:29:41

  nevadinkit zemkės universitetu ir zemkes destytojo - profesoriumi

 • Jo 2019 birželio mėn. 09 d. 15:50:06

  Pranskieti,nusimk karūną,nejuokink žmonių ir dir bk Lietuvai,o ne anūkui

 • kis 2019 birželio mėn. 09 d. 15:25:07

  statutas statutu,bet Pranckieciui kede laaaabai patiko,jam tikrai garbes nedaro,nes tai parodo zmogaus tikraji veida,tai antras pagal dziugeli,apsvaigo,pakilo balionu ir erzina visus,o juk tai koalicijos reikalai sprendzias,kas kranksejo,kad meskime Greta lauk,kad tie Igilo kariai neturetu pagrindo ir mete ,be jokio pagrindo.Si moteris isejo neatsigrezdama,kaip zanka.Man tokie zmones imponuoja,na o Pranckietis pabus ir dings ,kaip su kvapeliu dumelius,ji priimti bijos net pacio paciausio broileris,tai patis tvirtinate,kad ne Adomeno kalibras?

 • Karbauskas ne teisus 2019 birželio mėn. 09 d. 14:56:41

  Vieno pensininko vietoja kiša okupantu išvesta skuri Kirkilą kita pensininką savo partijai muša retingus partija turietu tokį vada vyti lauk Kirkilas brudas rentos ūso anie okupantu keusiu laizytojas tautos priesas.

 • Kelmas 2019 birželio mėn. 09 d. 14:53:11

  Rinko Seimas.Bet Pranskietis ,,pamiršo',kad kitas kandidatas Gentvilas surinko VISUS opozicijos balsus.Pranskietis išrinktas VALDANČIŲJŲ balsais.

 • jei 2019 birželio mėn. 09 d. 14:49:19

  jei tas Pupų dėdė nori išpirkti savo išdavystės nuodėmes, gal būt reikėtų padegti tvartelį ir išrūkyti iš jo Pragaro ožį? Gal tada tauta tau atleis?

 • kaunietis 2019 birželio mėn. 09 d. 14:41:31

  Negerbiu slidaus agronomo.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSIŠAUDYMAS: netoli Kijevo įvykus gaujų, susijusių su keliomis besivaržančiomis autobusų bendrovėmis, susišaudymui, trys žmonės sužeisti, suimti 16 asmenų.
 • SUSITRAUKĖ: pirmąjį šių metų ketvirtį Italijos ekonomika traukėsi 5,3 proc., o tai yra kur kas prastesnis rezultatas nei tikėtasi.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9+12 C

 

+12 +14 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+19 +20 C

5-6 m/s

5-8 m/s

 

8 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1016 PLN - 4.4242
RUB - 77.9343 CHF - 1.0683
GBP - 0.8973 NOK - 10.8553

Nuorodos