respublika.lt

Politologas: I.Šimonytei nusprendus vesti konservatorių sąrašą centro dešinės jėgos po rinkimų nukentėtų - straipsnio komentarai:

 • Wel ta 2020 vasario mėn. 20 d. 15:07:09

  Š

 • kauniete 2020 vasario mėn. 20 d. 10:47:33

  pritariu ,,konservuotai liberastinei tapkei,, visu 100 procentu.Ir tai dar ne viskas.Kad ir Degutienes paimti pinigai sunui is snoro.O kiek mes dar nezinom.Todel ir puola visais imanomais budais,kad tik neisrinktu valstieciu ir neisaisketu ju aferos.Beje socialdemokratai ne ka geresni.Tik pasirinko kita taktika-buti ramus,taikesni.Bet ka sios dvi partijos nuveike Lietuvos zmonems.Vieni sunaikino zemes uki,kiti pramone.

 • XXXL > Balbieriškio samurajus (Nr.8) 2020 vasario mėn. 20 d. 09:49:21

  Kiek pamenu, ties Balbieriškiu yra gražioji Nemuno kilpa. Nežinojau, kad ten gyvena dzūkų samurajai (mažiausiai 8), kuriems vietoj privalomų "kilpų" smegeninėje būtų tik plonas, ausis prilaikantis siūlelis. Kadangi žadi balsuoti už konservuotas padugnes, tai labiau pačiam pritiktų titulas 'kamikadzė".

 • Na taip koncervos 2020 vasario mėn. 20 d. 04:25:30

  Teisingai koncervos legalus vagys, bet nereikia pamirsti ir socbebru. Tie parazitai voge taresi ir dalinosi

 • Koncervuota liberastine tapke 2020 vasario mėn. 20 d. 04:23:12

  Pamenat po rinkimu kokie skandalai draske koncervu partija Lanzbergucio isaiskejo lakstymai pas MG boltika. Ir jis buvo pastebetas kelis kart su batu dezemis?? Galimai buvo kysiai duodami Macijausko - nepilnameciu tvirkinimas ir t. T. Longaicio - sudinos baltos pirstines ir korumpuotas internetinis saitas Kubiliaus sunus Baltarusijos rusiskoj imonej direktorius Kreivio - saules kolektoriu korupcinis istatymas ir moki vezi rusiskos prekes Juknevicienes - kgb rysiai ir brolio verslas rusijoj Bilotaites fiktyvus turto pardavimas milziniska kaina koncerv Degutienes net 3 namai draustinyje, nelegalus Kubiliaus lizingine auto uz kuria nemoka nes sudare lengvatinias salygas formacijos kompabijai Juozapaicio fiktyvus koncertai kitu saskaita Aistes Skaistes koncervu uzgrobta zeme Lanzbergucio darzeliu afera islindo koncerva - rado lovoje deimantu ir aukso - tipo senelio palikimas, visi patikejo Irt. T. Didziosios aferos, nafta, laivas, miskai, durneliai toliau balsuojant uz vagis.

 • Balbieriškio samurajus ( Nr.8) 2020 vasario mėn. 20 d. 02:49:50

  Tik už Šimonytę !

 • Nuomonė 2020 vasario mėn. 19 d. 20:25:47

  Visai nesvarbu, kas tuos konservliberalus "ves" į Seimą. SVARBU, kad ateitų didelis procentas rinkėjų! Jeigu ateis ,kaip anksčiau ,kai rinko vietoje išvykusių į EU parlamentą tik 25% , iš jų bus 14-17 %"už konservliberalus .Taigi kitiems lieka 8- 10% .Juk ir Grybauskaitę išrinko tik 27%.Jei ateitų balsuoti,kaip kitose šalyse 60- 70% - tada kitas reikalas!

 • Komunija 2020 vasario mėn. 19 d. 19:46:00

  Kur čia dešinieji vokietijoj tai dešinieji alternatyva vokietijai o čia užsimaskavę liberalmarksistai šviesaus komunizmo rytojaus nešėjai

 • cia ta 2020 vasario mėn. 19 d. 19:33:56

  kur skaicuoti nemoka nezino kad 9 daugiau uz 3

 • TAUTIETIS 2020 vasario mėn. 19 d. 18:07:43

  Juokina mane tautiečiai,bet ir džiugina,kad pradeda suprast, iš kur tiek bėdų Lietuvėlėja atsirado,gal neberinks tų brūdų.

 • senole 2020 vasario mėn. 19 d. 16:29:29

  Maryte,tai konservatoriai jau vadovavo.Ir vis sake,kad rusai puola.Tai as ir duonos padziovinau,ir dar sio to i rusi pasidejau.O jie kaip nepuola,taip nepuola,tai dabar tiek gero reikes ismesti.Melagiai,kuriu tikrai nereikia rinkti.

 • raminta 2020 vasario mėn. 19 d. 15:58:16

  kas jau kas,kad tik ne simonyte

 • Vasia, 2020 vasario mėn. 19 d. 15:46:46

  tada geriau koronovirusas ,negu konservatoriai ,nes iki rinkimu atras vaistus,o vaistu nuo siu gyvuliu -niekas niekada jau neatras,tai prarasta karta,deka taip gerbiamiems KGB darbuotojams?

 • Kazyte 2020 vasario mėn. 19 d. 15:43:48

  blogi reikalai,jeigu partijos gelbejimo ratas Ingrida?Kas gali balsuoti uz sia persona uz tokius juos "nuopelnus"?Sutka?

 • Marytei 2020 vasario mėn. 19 d. 15:42:06

  pabusk ir akis pasitrink,ir baik svaigti apie savo konservatorius,30 metu praejo o jinai vis dar nepraregi.

 • BAISU 2020 vasario mėn. 19 d. 15:26:53

  NEDUOK DIEVE KONSERVUS I VALDZIA , ,PAVERSDAMI MILIJONIERIAIS, O KITUS UBAGAIS ,DEKINGI VALSTIECIAMS UZ RUPINIMOSI TAUTA IR SENJORAIS. 30 METU NEBUVO KELIAMOS PENSIJOS , ISSKYRUS VALSTIECIAI.

 • Kis 2020 vasario mėn. 19 d. 15:18:24

  tegu veda i rinkimus nors pats Dievas ar setonas,bet reikia surasti ta kieki rinkeju,kurie prisiziureje per kadencija tokiu cirku is TS ir paciu Landzbergi,ad atsiprasau,kuri rinkejas gali be isipareigojimu balsuoti uz tuos Burandino asilus.Ka jie gali,mes jau isitikinome,o ka padaryti dar sunku isivaizduoti,juk kur prisileite TS vienos aferos nuo Nepriklausomybes laiku,pradedant sprogdinimais,istaskymo pacio seimo,nes neitiko Landzbergiui(ta jie irode ir per siuos rinkimus,kad atlieka gan profesionaliai)Aplamai ,kam jie reikalingi,juk kazka nuveikti zmogui ,palieka tik deklaracijuose.Zmogau ,saigokis apgaviku,kurie 27 metus tik zadejo,eik ir balsuok,kas ne tik zada,bet ir padaro.Neieskok smegenu ten ,kur ju nera ir nebus ,nes negi mazai 270 metu skurdinimo?O kiek praskolinta?O kiek isvogta?

 • Marytė 2020 vasario mėn. 19 d. 15:13:04

  Lietuva be konservatorių - Lietuva be ateities. Nausėdai impičmentą, o į jo vietą Ingridą Šimonytę. Atšaukt iš Briuselio Andrių su Rasa vadovaut seimui ir ministrams ir tik tada po kelių metų gyvensim kaip belgai. Tad visi balsuokite tik už konservatorius, tikruosius Lietuvos gelbėtojos.

 • tiek 2020 vasario mėn. 19 d. 14:56:17

  Valstiečiai ir konservatoriai be lyderių. Abu nedrysta į rnkimus vest, nes per silpni. Jau šioj kadencijoj be iniciatyvų. Bet visais būdais stengiasi valdžioje išlikt. Jau prasidėjęs rinkimų iš tų pačių dirbtinis forsavimas. Po rinkimų prasideda valstybės paskolų gražinimas. Kurias šie nelaukdami galėjo mažint. Bet nesugeba.

 • taigi 2020 vasario mėn. 19 d. 14:31:30

  norejo valdyti Lietuva kumele ir zirgas.Aisku zirgas grazesnis.Bet kilme yra arklys.Ir buna arkliu,kurie supyke gali ir dantis ismusti uzpakalinem kojom,ir ikasti.Dabar gal geriau visiems bendraminciams susikibti rankomis ir prasyti zmoniu leidimo vadovauti valstybei.Ir kam dar cia kazkas visus surises vesti kazkur.Veda sunis,galvijus,arklius ir kitus gyvunus.O kaip sarasa vesti ir uz kur paristi,as nezinau.Tai tokios tokeles.

 • ZUK 2020 vasario mėn. 19 d. 14:22:46

  Šimonytė yra ir morališkai,ir politiškai neįgali.O ir jos,kaip ekonomistės sugebėjimai yra labai labai abejotini."Kainos neturi pagrindo kilti".Taip ji kalbėjo prieš euro įvedimą.O kainos po įvedimo taip šoko į viršų,kad daugelis nuskurdo iš karto,o kai kurie badavo.Viskas pabrango tris kartus,o žmonių pinigai nuvertėjo tris kartus.Už tai dabar mūsų kainos europinės,o pajamos lietuviškos.Baisiai branagiai mokame ir už maistą,ir už paslaugas,ir už vaistus,maisto papildus.Pensininkai negali tų būtinų jiems papildų įpirkti.Be to,Šimonytė su savo tolerancija lezbietėms ir gėjams gali sužlugdyti valstybę,kai įteisins lezbių santuokas.

 • A 2020 vasario mėn. 19 d. 14:18:13

  Gerb. VDU profesoriui galiu pasakyti, kad simonyte seniai apsisprendus. Su dedule viskas seniai suderinta. Apskaiciuoti visi ejimai. Tuoj prasides didzioji reklama per visus TV. Kadangi ir durnam aisku, kad koncervai ne joki krikscionys, tai sukurtas planas B, kad buves koncervas dagys, vaidintu krikscioni ir taip pritrauktu dali rinkeju, o paskui butu koalicijoje su koncervais. O sita liberale armonaite propaguojanti homoseksualizma pralose, kad susidejo su simasium. Geriau is karto butu tapus koncerve.

 • Gauja 2020 vasario mėn. 19 d. 12:14:46

  Geriau nepradėk kai važiuosi liūdit su savo gauja dėl banko snoras užgrobimo i Niujorko teismą tada paaiškės ar gali vest tvartelio gaują i rinkimus

 • kai 2020 vasario mėn. 19 d. 11:50:45

  senasis kuprelis lankosi ir prie stalo seda kartu su prezidentu,manau,kad ir prezidentura antrins sios personos palaikymui ir konservatoriu laimejimui.Negi Lietuvos zmones bus tokie abejingi ir neateis i rinkimus,kad si sirsalyna isstumti is seimo daugumos.Gana juk tiek prisidirba su paskolomis,procentais jas imant,independensu ir graziaja prezidente- kad jau toliau nebera kus.Atsibuskit pagaliau ir pradekit rimtai ziureti i rinkimus,nes veliau tai galites,kad nejot balsuoti.

 • protingasis kurmis 2020 vasario mėn. 19 d. 11:50:45

  O as galvoju, kad tie konservatoriai gali per galva persiversti, daugiau balsu jie negaus.Gaus dar ir maziau, nes dali balsu susirinks Dagys.Del to ir drebina kinkas lansberginiai.Kas liecia Simonyte, tai mano nuomone jos zvaigzde jau leidziasi.Ir ji, manau, tai supranta.Euforija jau praejo.Jaunimui ji savo soki jau susoko, o diedukams tie jos sokiai nelabai jau smagiai ir atrodo.

 • o tai kur 2020 vasario mėn. 19 d. 11:45:56

  mortos islaikytinis, broileris??? senas ozys isgais,morta pabegs, broileris nuoga subi...nyte liks ant ledo :-) juk be seno linenzcsczbergio, mortos broileris nulis :-)

 • KUO DIDESNIS 2020 vasario mėn. 19 d. 11:41:44

  s.... das ,tuo labiau veda i sviesia ateiti :-) :-) :-)

 • farsas 2020 vasario mėn. 19 d. 11:37:52

  Konservatoriai net rimto lyderio neturi. Šios kadencijos seime tragiški. Ir vis tiek dirbtinai projektuojami, kaip valdyme išlikt. Kur ir dabar nesugeba.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos