respublika.lt

Politikų fantazija - jau šį rudenį rinkimuose į Seimą balsuoti reikia internetu - straipsnio komentarai:

 • Prosenelis 2020 birželio mėn. 27 d. 09:32:58

  Turiesite didžiule bieda puonai save vadinantis politikais gerai apsigalvokite nes tauta jus suprato.

 • Prosenelis 2020 birželio mėn. 27 d. 09:27:07

  Socdarbiečiai galilabai apsirikti pagyvensime pamatysime manau kad bus atvirkščei.

 • Nerealu 2020 birželio mėn. 18 d. 00:30:32

  Tas internetinis balsavimas l.reikalingas konservom,liberalam ir atsilūpeliam, o normalūs nori normalių rinkimų. Ką jūs išdarinėjat, atsilūpeliai-pusė Lietuvos žmonių neturi interneto ir juo nesinaudoja. Net deklaruojant savaitėmis lūžta tas Jūs internetas-atsirado išradėjai-balsų pirkėjai ir iškreipėjai rezultatų.Ar mažai dar pridirbo konservos ir be interneto, o jei ir aprūpintų visus kompais, tai kas visus žmones apmokytų-gal vien genijai pas mus, o juk lansbergis vadina šūnėkais ir visikiais kėkais! Tai kaip čia dabar išeina-jau mes gėnijai?

 • Prie šiknos 2020 gegužės mėn. 15 d. 06:16:32

  Nes protingai numato, kad niekas neis balsuot, o internetu- kiek reiks, tiek susižymės.

 • Komisijose 2020 gegužės mėn. 14 d. 19:22:45

  Parinkti mulkiai, pirmininkės, kaip taisyklė, merų atstovės, kurios, atseit, net nesupranta, ką reiškia paveiksluotis prie urnos su demonstruojamu pažymėtu biuleteniu. Avinai pirmyn, protaujantys neikt. Kas laimės? Gal iškovosim nerinktam prezidentui privilegijas.

 • Ir 2020 gegužės mėn. 14 d. 19:10:07

  Tik nepasakokit, kad yra saugiklis pakeisti savo nuomonę. Tipo, ryte privertė, vakare perbalsavai. Balsuosit prieš kelias minutes, baigiantis balsavimui. Q

 • Romui 2020 gegužės mėn. 14 d. 18:45:35

  Pavadinčiau mulkiu, bet čia ne delfis. Apsimeti kvailiu? Bankinės operacijos yra tavo asmeninės problemos. Čia rinkimai, kur vaikšto pinigai. Panaikintos užuolaidos kabinose, kad nepaveiksluotų, už ką balsuoja. Kas sukontroliuos, ką nupirko vagių partija prie kompų? Kažin, kokia partija daugiausiai pinigėlių prasuko, a?

 • Atsakykit 2020 gegužės mėn. 14 d. 18:36:44

  Kas buvo baltųjų pirštinių vadovas, kokios partijos? Kas filtravo skundus teisėsaugai? Gal atsibuskim. Ožys iš tvardo tyčiojasi, kiek kentėsim. Pelkėje būsim?

 • Romas 2020 gegužės mėn. 14 d. 18:33:47

  Ponai Danai NAGELE kodėl aš galiu prisijungęs per banką galiu deklaruoti pajamas ir atlikti kitus veiksmus, bet Jūs norite įrodyti, kad šios sistemos pažeidžiamos tai aš suprantu, kad šios sistemos irgi nepatikimos todėl patariate visiškai nesinaudoti internetu.

 • Ona 2020 gegužės mėn. 14 d. 18:13:37

  Balsavimas internetu tas pats, kad nebalsuoti, juk seniai nemoka net į naujesnio tipo telefoną atsiliepti, tai kas balsuos juk net ne visi žmonės yra grįžę iš užsienio , o be to ir dabar yra dar blogai balsuojama , aš pati daug metų dirbau prie balsavimo ir supratau , kaip išrenkama ne tas , ką išbalsuoja , manau, yra padaroma aišku Vilniuje , o keliamas triūkšmas , kad paPIRKO, NĖ VELNIO.Kai baigiasi balsavimo laikas, niekada neišbraukiama , kas nebuvo atėjės balsuoti. O reikėtų išbraukti , kad į tuščia nebuvusio eilutę nepridirbtų parašų, o biliotenių ,aišku, kad turi laisvų. Kas kada yra , važiavęs paklausti ar buvai balsuoti , o tokių daugybė,visuose kaimo pakraščiuose, jie tikrai pasakytų , kad nebuvo, nes paskutiniu laiku net grupėmis neleisdavo važiuoti , o ir niekas specialiai nevežė. Darydavo visokius šou , kad papirkinėjo , kas tau papirkinės, o juk , jei tikrai gerai atlieka stebėtojai ir kiti savo darbą , tikrai nebuvo pažeidimų, tik paskui užsikemša kompiuteriai,

 • Nesvarbu kaip 2020 gegužės mėn. 14 d. 17:35:11

  Internetu, paštu ar tradiciniu būdu - tik ne už anūkinius

 • Patarimas 2020 gegužės mėn. 14 d. 17:20:34

  Visoms partijoms! Jei norite,kad rinkimai būtų skaidrūs - kiekvienoje rinkiminėje apylinkėje paskirkite savus STEBĖTOJUS.Pastarieji turi ypač žiūrėti, kaip grupuojami biuleteniai, kaip jie skaičiuojami, kaip surašomi balsavimo protokolai ir kaip paruošiami vežimui (užanspauduojami) balsavimo biuleteniai .

 • kol 2020 gegužės mėn. 14 d. 17:05:20

  Kol neišsiviešins su kgb, tik blogėt. Po to kaip seime kartu paskyrė antrai kadencijai vsd vadovą, reikia tokių. Kad išlaikytų valdžią iš tų pačių ir blogesnių pakaitalų. Rinkėjai - dėl tremtinių ir..priedų prie pensijų ir valdininkai išsidirbinėjantys, jie partijų elektoratai ir balsuodami to dėka gyvena. Lietuva dzin ir seniai.

 • baranai, 2020 gegužės mėn. 14 d. 16:50:47

  kada gi jūs atsibusit ir suvoksit, kas iš tiesų vyksta?

 • Mainotas 2020 gegužės mėn. 14 d. 16:17:37

  perfrazuojant visarionovičių "nesvarbu kaip balsuoja, svarbu kas prie serverių sėdi"

 • Klausimas 2020 gegužės mėn. 14 d. 15:48:18

  Teko dirbti rinkiminėse komisijose.Neaišku, kodėl pvz., Kauno mieste,o ir kituose miestuose - komisijų pirmininkais buvo,(o gal ir dabar yra?) beveik tik konservatoriai?

 • Nuomonė 2020 gegužės mėn. 14 d. 15:40:42

  Rinkimai visą laiką klastojami, nes ,kaip paaiškėjo kompiuteriai radosi Švedijoje, ne Lietuvoje.(taip buvo prie Vaigausko).Prisiminkite 2016 m.rinkimus.Visą laiką VRK pranešinėjo, kad didžiausią procentą renka konservatoriai. Sakysim, taip.Bet kodėl tada konservatoriai vienmandatėse pralošė? Jei rinkėjai balsavo už konservatorių pavardes sąrašuose, tai kodėl nebalsavo už ltuos pačius landsberginius, vienmandatininkus?Landsberginiai visada dubliuoja : TIE PATYS kandidatai iš sąrašų kandidatuoja ir vienmandatėse . Reziume: Balsavimo apylinkėse turi būti daug stebėtojų iš kitų partijų ir stebėti tol,kol bus pasirašomi rinkimų protokolai ir perduodami į VRK.

 • nuj 2020 gegužės mėn. 14 d. 14:10:40

  Ar tai dar neišmesta ta piktybinių durnių mintis į šiukšlyną visiems laikams?

 • RINKĖJAS 2020 gegužės mėn. 14 d. 14:08:18

  AŠ NESUTIKČIAU BALSUOTI INTERNETU NES TOKS BALSAVIMAS NĖRA SAUGUS GERIAU JAU EITI IR BALSUOTI GYVAI

 • PAMASTYMUI 2020 gegužės mėn. 14 d. 13:46:00

  Gal pamirsote ,kai Simonyte internetu tukstancius balsu palaikanciu sia pnia ? Balsuoti reikia ,tik jokiu budu ne internetu .Jau daug metu stebiu balsavimus ir galiu pasakyti ,kad balsavimu rezultatai ,klastojami .Nesuprantu tik viena , kodel niekas nesustabdo siu klastojimu ?Prunskiene lenke Adamku .Paulauskas taip pat .Bet kai rezultatai skaiciuojami per nakti , kas gali paneigti kad niekseliu rankeles buvo prikistos rezultatu pakeitimui .Todel taip ir gyvename .Saziningi protingi ,per nieksus neisrenkami ,nes kazkas pasistengia juo nustumti I sona .Dabar klastotojai sugeba pinigus pagaminti ,o biuliutenius isspausdinti ,vienas juokas . Tad laikas imtis biuliuteniu apsaugos .Kitaip bus tas pats ,kaip visada I valdzia papuls eiliniai niekseliai.

 • senis 2020 gegužės mėn. 14 d. 13:29:41

  apie trecdalis Lietuvos teritorijos neturi patikimo interneto. Labai mazas interneto greitis. Norint ka nors atsiusti, ivedus adresa ir slaptazodi, kompas rodo, neteisingas adresas arba slaptazodis. Norint kur nors prisiregistruoti, reikia vaziuoti 10 km iki patikimo 3 G interneto. Kirkilas, kaip vieningos Lietuvos Komunistu Partijos atstovas, labai teisingai mano, kad nei viena i LKP frakciju, konservu, socdemu ir lyberastu, neturi jokiu sansu patekti i seima. Todel ir siulo balsavima internetu.

 • senolė 2020 gegužės mėn. 14 d. 13:25:28

  pensininkus išmesti iš balsavimo sąrašų dar neišeina, tai sugalvojot balsuoti internetu.... Manai senoliai nesugebės ? Jie tik ne visi turi.Gal geriau pasirūpink sargyba, kad autobusais nevežiotų studentų, kaip Šimonytė darė, bet studentus galima priversti ir auditorijose. Todėl geriau nefantazuokime , o per rinkimus daugiau kontrolės nuo sukčių.

 • Žmogus 2020 gegužės mėn. 14 d. 13:19:05

  Kaip jam norisi likti prie lovio. Nuo sovietmečio komuniagų chalūjus.

 • Atsiminkit dabar ir visam laikui 2020 gegužės mėn. 14 d. 13:06:37

  Jokių internetinių balsavimų. Taškas.

 • patogu 2020 gegužės mėn. 14 d. 12:49:29

  matome kaip bankai issidirbineja su savo luzhtanciom sistemom, tai ir cia labai patogu, kas ta sistema valdo, jeigu bus prigautas beklastojant, sakys sistema IT kalta .. super

 • to>naujokas 2020 gegužės mėn. 14 d. 11:42:56

  'rinkim naujus energingus nuo 35 m kandidatus."--Aciu ,ponas, turime profesionalu pemenu vyriausybe.Vieni skandalai.

 • Kis 2020 gegužės mėn. 14 d. 11:09:34

  idomu kaip balsuoja sakykime Vokietijoje,Danijoje,galu gale Jav?Nenoriu sakyti,kad mes galime su jais pasivarzyti,bet idomumo delei,kaip anglikai balsuoja,tai nuo tos valstybes i kurias reiketu stengtis lygiuotis ir butu gerai ,kad tas lygiavimas nutu-VISKUO?O tai sumasto pries rinkimus Kirkilas su Bernatoniu ir sokti pagal ju dudele?O juk jusu dudele dul-dul-dul savo nuduldavo,prie geriausio noru gausis psyk.

 • Reikia to 2020 gegužės mėn. 14 d. 10:59:11

  Ir komentuoja "IT bezdalu putejas". Viskas imanoma, popieriniai biuleteniai irgi buna, sugadinami ir tas paklaidos skaicius ne ka didesnis butu. Telefonu kiekvienas galetu prabalsuoti. Nauji EU standartai lengvai gali autorizuoti zmogu, pagal tel numeri, imei, asmens koda, el pasta, varda ir pavarde, el parasa. Visa rinkini suklijavus i viena darini, klaidos praktiškai neimanoma padaryti. O anonimiskumas? ar kas tikras, kad kabinoje kuriame dedamas parasas nera kameros. Anonimiskumas siais laikais yra iliuzija, kiek zmoniu deda nuogos siknos foto i fb?

 • algis 2020 gegužės mėn. 14 d. 10:56:27

  grazoliukai seimunai sugalvojo nauja buda kaip apmauti runkelius

 • man 2020 gegužės mėn. 14 d. 10:53:27

  atrodo ,ka tokį balsavimą RUSIJOJE IRGI nori įteisinti. Gal mokinamės

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSIDŪRIMAS: Čekijos vakarinėje dalyje antradienį kaktomuša susidūrus dviem traukiniams žuvo mažiausiai du žmonės, daugybė kitų žmonių patyrė sužalojimų, teigė gelbėtojai.
 • DAR ATLEIS: Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ antradienį paskelbė apie planus atsisakyti apie 1 tūkst. iš 5 tūkst. administracijos darbo vietų, oro vežėjai didinant pastangas išgyventi koronaviruso krizę.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Nuorodos