respublika.lt

Pirma savaitė parodė - paliaubų nebus - straipsnio komentarai:

 • a
  as 2020 gruodžio 18 06:01:56

  jus kocliberastai noretumet kad nebeliktu opozicijoj valsticiu nepasiseks negalvokit. .visiems seniai asku , kad rinkimai suklastoti /???????

  1 0
  Atsakyti
 • 0
  0lavai tą savo pamfletą galėjo be išvedžiojimų perteikti žmonėms trumpai drutai (pvz. žr. komentaruose)↓ 2020 lapkričio 24 02:59:21

  "Kas dar galėtų paneigti tai? 2020 lapkričio mėn. 24 d. Dvi akiniuotos blondinės mergelės kartu su savo patronu anūku sukurpė koalicinį "šmugelį" su kita neblondine - teisiamos už kišininkavimą, prekyba poveikiu ir piktanaudžiavimą liberastų partijos lydere, KGB rezervisto Čmil Viktoro Ivanovičiaus atžala Čmilyte Viktorija, kad taip galėtų "šinkuoti" (turėti " žydiškos" naudos") būsimą opoziciją Seime, ją "atskiedžiant", suskaldant, supjudant tarpusavyje ir taip padarant neįgalia to trapaus koalicinio "šmugelio" atžvilgiu. Ir tas šinkavimas prasidėjo iškart - patupdant tą Viktoriją į Seimo pirmininko postą, o jos pavduotoju momentaliai ir politiškai nedorai paskiriant tariamai opozicine prisimetusios, tačiau taip pat teisiamos ir menkai atstovaujamos Seime Darbo partijos atstovą, ir taip užsitikrinant jos prielankūmą "šmugelinei" koalicijai, bei pastarosio patikimumą gelbstint abi teisiamas partijas bei jų prasižengėlius nuo rūstaus temidės verdikto. Kas dar galėtų paneigti?"

  3 3
  Atsakyti
 • P
  Pasirinkimas 2020 lapkričio 23 12:54:02

  Visi iš to paties kelmo spirti, jokio skirtumo, kuriai partijai priklauso, seneliai, tėvai, vaikai ir anūkai visi to paties lizdo paukščiai, todėl pasirenkamos ne partijos, o asmenybės, turinčios šiek tiek padorumo, šminties ir darbštumo.

  2 2
  Atsakyti
 • L
  Laima 2020 lapkričio 23 12:40:22

  Ir šitų konservatorių +liberastu jau senų seniausiai buvo keršto planas paruoštas. Dieve, kaip gailiuosi, kad balsavau už liberastus.. negaliu sau atleisti. Iš kart buvo matyti kaip po Razmos, buvo pasiūlytas mazuronis.Tikslas buvo suskaldyti opozicija ir tuo pačiu patraukti į savo pusę, kad nebūtų tokia trapi ne opozicija. Vistiek 74+10, jau šis tas.

  5 2
  Atsakyti
 • A
  2020 lapkričio 23 12:29:26

  Budbergyte pasakė, kad šitie naujai išrinkti elgiasi taip, kaip su jais elgėsi valstiečiai. Bet jinai žiauriai nukvakus ir neteisi ir jai senatvinis marazmas tai jau tikrai. Jinai pamiršo, kad konservai turėjo vicepirmininkė degutiene, audito komitete Šimonytę ir t.to šaršalą kėlė, nes jie kitaip nemoka bendrauti šlikštynės. O dabar visai kita dainelė, kai valstiečiai nieko neturi. Budbergyte atsikvošėk, o jei nepezek nesąmonių.

  6 1
  Atsakyti
 • N
  Nesutinku su autore 2020 lapkričio 23 10:55:39

  Valstiečiai patys turi teisę nuspręsti, ką deleguoti juos atstovauti. Seimas balsuoja, kaip nutariama frakcijoje. Pasakė konservai, kad prieš, vadinasi, nubalsavo prieš! Čia nereikia vartyti nesąmonių apie stiprumą. Į ministrus siūlo ką? Labai stiprius?

  9 1
  Atsakyti
 • 0
  0lava, 2020 lapkričio 23 01:59:27

  tai ką, užsidėjei kaukę, sukurpei naują publikaciją, kurioje jau nebematai, kad į Tautos Atstovybės kreslą liberastų pametėta ir konservatorių patupdyta KGB rezervisto Čmil Viktoro Ivanovičiaus atžalėlė - Seimo karalienė Viltorija Čmilytė nuoga, nors ką tik prieš kelias dienas kitoje savo publikacijoje "KGB rezervistas tėvas karjerai nesutrukdė" ta karalienė pagrįstai buvo parodyta jos rinkėjams bei visiems Lietuvs piliečiams nuogut nuogutėlė, vien tik su KGB figos ženkleliu prisidengusi. Tai kur čia šuva pakastas, ir kokia ta Seimo karalienė iš tiesų? Ar ji tik absoliuti šventoji - Dž. Soroso apreikšta Lietuvai valdyti -, ar vis tik svarbiausiojo čekisto Vladimir Vladimirovičiaus sparuotosios frazės "buvusių čekistų nebūna" herojė, o gal mutantė iš kagebistės į sorososę? Kas galėtų paaiškinti?

  17 1
  Atsakyti
 • t
  to ar girti, ar kvaili 2020 lapkričio 23 00:07:12

  Tapinas yra kvailas ir alzeimerinis, neprisimena kaip gabrys su savp gauja draskesi nelaukdamas jokio simto dienu. LRt skalikai 4 metus lojo ir pranasavo valstieciu gala, bet jie isbuvo visa kadencija. Jei nebut suklastoje rinkimu, tai valstieciai but uztikrintai laimeje ir si karta. O lrt skalikems lazda tvoja antru galu, uztvos ir Tapinui. Miliute visai isprotejus, su sunim snekasi, pasenus, nukvakus visiskai. Varo ant Karbauskio, bet pati visiskas dugnas. Pumprickaite irgi ne pagal metus surukus, kaklas pasibaisetinas, o liezuvis dar baisesnis. Atliks tie velnio pinigai ir niekas geru zodziu nepamines

  24 1
  Atsakyti
 • A
  Ausra 2020 lapkričio 22 23:37:05

  Kazkokie nenormalus. Paprasciausiai tie sofos komentatoriai raso is neturejimo kas veikt. Tokiai neapykantai yra nemazai priezasciu: 1.neturi kas veikt, o miegi nesinori; 2.garbina praejusia valdzia, nes ji dalini pasalpas, o sita tikriausiai lieps dirbt; 3.nekencia visu valdziu, kokia ji bebutu; 4.yra zmones amzinai protestuojantys t y pries skiepus, pries 5 g rysi, pries kaukes, pries korona virusa, pries valdzias ir t t t y proes viska ir pries visus. Jie visada nepatenkinti, pikti, suruge, ieskl kaltu. O is tikro dauguma ju patus nepajudina ne pirsto, kad geriau guventu, o tik laukia, kad kas uz juos viska padarytu. Sunku tokiems zmonems, todel issilieja ant valdzios. Bet jei pats nedirbsi, nesistengsi jokia valdzia turtu nesukraus. Ypac tokia, kaip peaejusi valstieciu zaliuju sajunga.

  2 20
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 lapkričio 22 23:05:35

  Krikscionys koncervatoriai,tauta laukia,kada tikrieji krikswcionys paliks skestanti TITANIKA.Tauta balsavo uz jus,o KAS JUS DABAR ESATE???

  13 0
  Atsakyti
 • A
  AR GIR TI, AR KVAI LI 2020 lapkričio 22 22:47:51

  Esat,kad nematot ir nesuprantat, jog šio /laik raštpa laikio/ visi be išimties straipsniukai yra vienos krypties.Jie tiesiog beprasmiai,tenden cingi,sakyčiau kurstantys neapy kantą.Žmonės komentuoja taip lėkštai,kad verkti norisi.Rašo:išsirinkome koncervatorius,dabar galas. Geriausiai savo laidoje pakomentavo A.Tapinas:juk KIEKVIENOS NAUJOS VALDŽIOS OPOZICIJA,PAGAL SENĄ SUSITARIMĄ,ŠIMTĄ DIENŲ NEKRITIKUOJA !!!!O čia žmones,dar NEPRADEJUS DIRBTI,jau mato klaidas ir t.t.TOKĮ LEIDINĮ UŽDRAUSTI REIKIA.KAIP KITUOSE KOMENTARUOSE RADAU: MERKEL YRA HITLERIO DUKRA. O TAIP,TIK KAŽKODĖL JI GIMĖ PRAĖJUS DEVYNIEMS METAMS PO JO MIRTIES !!??KĄ DARO ŽMONIŲ MANDRADUR NIŠKUMAS !!!Aš nekalbu apie tokius nusirašymus į lankas,kad L.Linkevičius buvo,švelniai tariant,nekoks ministras. Perskaito nesąmonę ir visi saukia:taip,tikrai taip.Tai kodel be parašymo nešaukiat ar pan.Gal, kad nereikia galvoti.Ar ne?

  2 22
  Atsakyti
 • R
  Raimis 2020 lapkričio 22 21:52:23

  Lietuvai reikia permainų,o ne rietenų...

  6 4
  Atsakyti
 • k
  klausimas 2020 lapkričio 22 21:14:07

  o kaip bus su KGBėšniko rezervisto dukra?

  21 0
  Atsakyti
 • S
  Siandiena 2020 lapkričio 22 20:21:56

  R.Karbauskis laidoje " Nauja diena " paaiskino , kodel jis teike A. Norkiene kandidatu i Seimo pirmininko pavaduotojus - frakcijoj ji gavo daugiausiai balsu ir rinkimu i Seima metu buvo labai isreitinguota . Jokios paslapties cia nera .

  43 2
  Atsakyti
 • d
  driezas 2020 lapkričio 22 19:17:45

  jus tik paziurekit kaip simonyte nuotraukoj apkabinus per papus merga abiem rankom gal ir ji kaip grybe galimai neaiskios orentacijoas jos abi baisios

  21 2
  Atsakyti
 • d
  driezas 2020 lapkričio 22 19:14:45

  jus tik paziurekit kaip simonyte nuotraukoj apkabinus per papus merga abiem rankom gal ir ji kaip grybe galimai neaiskios orentacijoas jos abi baisios

  17 1
  Atsakyti
 • E
  Evaldas 2020 lapkričio 22 18:19:21

  valdyti jungesi visi,kas netingi. Nebuvo valdyt atejusiems pasirinkimo,neapgalvojo. Viena matosi,kad tas kovidas Drg. landsbergiams tikrai priedanga " persigrupavimui".

  24 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 lapkričio 22 18:19:04

  Kvaileli, šventė bus tada, kai ant svieto neliks tokių asilų kaip tu...

  7 4
  Atsakyti
 • A
  Arunas 2020 lapkričio 22 18:09:22

  įdomi situacija kgbistai su gėjais prieš žaliuosius net keista kaip kgbiste dukryte užėmė tokias pareigas be maskvos pagalbos a.dar kartą įrodyta lietuvos žmonės baudžiauninkai dauguma be žodžio ir be nuomones

  41 2
  Atsakyti
 • O
  Ona 2020 lapkričio 22 18:07:07

  Kodėl turėtų "Valstiečiai" byrėti? Ar kažkas norėtų tvarto užkulisiuose poliruoti broilerio atvaizdą už galimybę tapti paskutiniuoju "konservatorių" rinkimų sąraše? Turi savo pilnavertę partiją savo ištikimus rinkėjus, todėl nemanau, kad trupės, ar byrės. Visi, kas trupėjo, jau nutrupėjo. Veikiau, kad vienas kitas prisijungs prie "Valstiečių", nei nutrupės

  53 3
  Atsakyti
 • S
  Sąžinė 2020 lapkričio 22 17:38:39

  Olava Strikuliene, tik nereikia čia kišti tų propagandinių klišių "Norkienė prapylė vicepirmininko rinkimus". Nieko ji neprapylė. Tai Čmilytė vietoje valstiečių kandidato pasiūlė Uspaskicho atstovą ir dauguma prabalsavo. Norkienę atmetė jau po trijų dienų. Kalbėkite ką norite, bet faktai rodo, kad pozicija neatiduoda opozicijai jiems priklausančių postų o patys "skiria" į postus pasirinktus sau lojalius (tik formaliai opozicijai priskiriamus) asmenis. Jeigu dar kyla kažkokių abejonių pažiūrėkite paskutinę Lryto laidą "NeSpaudai" ir atsakykite sau: -ar Mazuronis tikrai opozicijos atstovas? - ar jis tikrai savarankiškas politikas ar tik Uspaskicho vietininkas Seime?

  60 1
  Atsakyti
 • Ė
  Ėma 2020 lapkričio 22 16:30:18

  Laukiu tokios šventės.

  2 9
  Atsakyti
 • I
  Išgraužk, 2020 lapkričio 22 16:30:04

  šventini, kad dėl lovio nesusirietų ir patys vieni kitiems gerkles perkąstų tavo tie išrinkti. Jau po truputį matosi, kad nereiktų pačiam ašaras braukti ir glaustytis kaip kokiam šakalui, pameni pamokomą filmuką. Dūmsi į šiaurę, tik nieks ten tavęs nelauks.

  38 0
  Atsakyti
 • g
  gal gi bus švente 2020 lapkričio 22 16:17:12

  ir kolxozo nebeliks nei Seime, nei opozicijoj ))) Pades mandatus visi kartu su Karbauckiu ir dings visiems laikams ? :)))))

  4 74
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: šeštadienio vėlų vakarą Plungės rajone iš sodybos tvenkinio narai ištraukė 17-mečio kūną.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
 • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
 • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
 • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

 • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

 • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
 • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
 • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
 • EVAKUACIJA: Pietų Filipinuose dėl artėjančios tropinės audros, galinčios sukelti stiprių liūčių ir nuošliaužų, evakuota tūkstančiai žmonių
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+21 +28 C

 

+21 +26 C

+30 +35 C

+32 +36 C

 

+28 +30 C

0-4 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos