respublika.lt

Partijų reitinguose pokyčiai: LVŽS aplenkė konservatorius - straipsnio komentarai:

 • Lina 2020 liepos mėn. 18 d. 09:12:19

  Valstiečiai pirmauja reitinguose, bet gudruciai politologai kaip Jastramskis sugeba iš manipuliuoti kad reitingai beveik lygus, nes yra 3% paklaida. Bet iš valstiečių atima 3%,o konservams prideda 3%,tai galima ir atvirkščiai pamanipuliuot, atimt iš konservu, tada būtų 10.6,o valstiečiams pridet, būtų 19.8,ir visai kitas rezultatas, bet politologai konservu šunys, todėl ir maisto žmones savo isvedziojimais

  0 0
 • Tuščias numeris 2020 liepos mėn. 13 d. 07:10:43

  Kiek vištininką be lasintumet tik laiko gaišimas ,bergždžias lesalo tiekimas ,o nauda artėjanti už nulio.Vištininku gal dar pasitiki labai stypraus ,labai pigaus susintetinto gėralo stabilus vartotojai ,kurių gretos šiandieną myzeris,nes dar laikinai neveikią kyrkos sukurti mokslo slėniai,kurie žadėjo serijinių būdų gaminti kepenis , inkstus ir kt. organus.

  0 0
 • Tik durniai tiki reitingais! 2020 liepos mėn. 12 d. 22:49:41

  REITINGAI TAI BLEFAS, MELAS ŽMONĖMS MULKINTI, NETIKRI SKAIČIUKAI. Manau, kad Ts- lkd ir lyberalai nepraeis 5% barjero ir iš viso nepateks į seimą.

  0 0
 • Kis 2020 liepos mėn. 11 d. 18:26:06

  negi Karabasas perpirko reitingus,bagotas setonas,viska gali:)))))))))))

  0 0
 • TIK 2020 liepos mėn. 11 d. 09:09:55

  ne koncervai ir liberalai.

  0 0
 • Baikit, 2020 liepos mėn. 11 d. 08:28:55

  kokia durnių laivo kapitonė, čia tas nenuilstantis googlinis konservinis kubiliuko sarginis šunelis, priverstas amsyti, kitaip atsidurtų gatvėje. Patys mato, kad apsi... šiko galutinai ir palaikymą gaus tik iš tų, kurie jiems pavaldūs, ar vogė kartu su jais. Ale atnešė kuprius laisvę, o iš to džiaugsmo milijonas išplasnojo svetur. Tik jų šaikai ta laisvė milijonus sunešė, apvagiant likusius. Kad tik kuo daugiau būtų tokių d. laivo kapitonių, greitai jie vieni kitiems gerkles persikąs, nes kova dėl lovio bus negailestinga, ir sąrašėlis trumpas.

  0 0
 • zero 2020 liepos mėn. 10 d. 23:49:55

  kodel G LANSBERGIS nera net apklaustas del mahinaciju su sklypu kuri pirko uz <> ir kaip niekur nieko eina i rinkimus nieks neklausia is kur pas ji ir jo boba milijonai tas nebaudziamumas Lietuvoje kelia siauba

  0 0
 • Draugas 2020 liepos mėn. 10 d. 23:21:07

  Pagarba valstiečiams!bet man jų ir gaila.juk iš landsberginiu gentviliniu ir panašių jiems nebuvo įmanoma normaliai dirbt!juk kenkimas ir trukdymai buvo be paliovos?.Pagarba.

  0 0
 • Durnių Laivo Kapitonei 2020 liepos mėn. 10 d. 22:44:42

  Gerai pasivadinote, bet pati esate lygiai tokia pati, kaip tie vadinami laivo jūreiviai. Vėl sugalvojote sąmokslo teoriją. O juk ne visi yra durniai, kaip jūs. paprasčiausiai žmonės ėmė mąstyti, per koronos epidemiją daugiau mąstė, turėjo laiko ir pamatė, kad yra protingesnių politikų. Štai ir reitingo padidėljimas. Neišvedinėkite sąmokslo teorijų, kai žmonės tiesiog labiau nori matyti politikoje tuos, kurie stengiasi, nors ir klysdami. Šiuo atveju - valstiečius.

  0 0
 • D Laivo Kapitonė 2020 liepos mėn. 10 d. 22:10:41

  Supratau kodel surezisuoti Gaidzio reitingai skelbia apie Skvernelio ir Werygos reitingų kilimą į neregėtas aukštumas. Valstiečiai tiki. Atskleidžiu. Ta manipuliacija siekiama paveikti konservatorių rinkėjus, kad tie ateitų ir iš piktumo Werygai pabalsuotu už Ingridą. Pasakojimai apie aukštus valstiečių reitingus mobilizuos konservatorinį Rinkėją. O Skvernelis su Weryga atsialaiduos reitingų šlovėje. Paprasta Ir veiksminga priemonė konsoliduoti rinkėją. Juk pastebejot, kad Ingridas su Anūkų visiškai del to nepergyvena. Toks jų planas. IR VBALTIEČIAMS RINKIMUOSE AMEN ALELIUJA. Ir Weryga ir Skvernelis tempia valstiečius žemyn.

  0 0
 • tskp/kgb 2020 liepos mėn. 10 d. 20:15:18

  PAGALIAU !!!... LR pilieciai atrodo pradeda mastyti ir ziureti i darbus, o nei landsbergines melasklaidos skleidziama tvarto smarve ! "Tik per plauką Lietuva antrąkart netapo Gelbėtojo mito auka. Šiuo atveju - Gelbėtojos. Gelbėtojo mitas - vienas iš didžiųjų politinių mitų, kurių visuomenė pradeda alkti krizių, sukrėtimų, nestabilumo laikais. Į 2008 m. finansų krizės parklupdytą Lietuvą tartum iš dangaus (iš Briuselio), pačios Apvaizdos atsiųsta, 2009 m. nusileido Dalia Grybauskaitė, įkūnijusi kolektyvinės mitinės sąmonės, tiksliau - vaizduotės, lūkesčius, pavargusios nuo Lietuvos politikų vidutiniškumo ir pilkumo, dažnusyk apsimelavusių ir apsivogusių, negalinčių žiūrėti žmonėms į akis. O čia narsioji mergelė, be išvedžiojimų kalbanti trumpai drūtai, kapotais vientisiniais sakiniais, lyg aforizmais ar karinėmis komandomis, su panieka iš aukšto žvelgianti į susikompromitavusias partijas ir jų suprakaitavusius, pleiskanotus veikėjus, žadanti išgaudyti visus iždo vagis, laurus Lietuva"

  0 0
 • >> Pasisistengei 2020 liepos mėn. 10 d. 18:41:09

  Ziurejau internete, bet neradau, "Sorosui Lietuvoje - ne" akcijos? Gal galetut patikslint?. Labai noreciau pamatyt landsbergi ir tapina su sorosu apsikabinusius.

  0 0
 • Per 4 metus 2020 liepos mėn. 10 d. 18:33:56

  mano nuomonė susiformavo. Suformuot nuomonę galima tokiam, kuris nesekė valdžios darbo ir nematė pakitimų, ypač, į geresnį gyvenimą. Konservoliberastiniam jaunimui svarbu kuo kvailesnės pramogos. Jie yra išlaikomi ir jiems nerūpi nei gyvenimo gerėjimas, nei blogėjimas. Tokie ir balsuos už brudą.

  0 0
 • Baba 2020 liepos mėn. 10 d. 18:21:21

  Pagarba valstiečiams!!!!kuprius su visa banda turi sėdėti su konfiskacija!!!!!30 metu lietuvele vogtą grobta ištremta per išgamas uzslaptintus KGB!!karbauski!skverneli!iškelti į dienos šviesą KGB sąrašus!!iš kur pas anūkus milijonai?viešbutį pavogta grąžinti!ačiū valstiečiams!ACIU!!!!!!

  0 0
 • senis 2020 liepos mėn. 10 d. 18:15:10

  uz tuos susvinkusius konservus balsuoja tik uz pinigus, tik buve tremtiniai, kurie stukseno apie savo likimo draugus, nes buvo uzverbuoti. Jie gauna tremtinio priedus prie pensijos ir uz juos balsuoja. Nors priedai nedideli, bet tai privilegija. Pav. Lansbergis tarybiniais laikais irgi galejo isgyventi be tualetinio popieriaus, galejo naudoti laikrasti Gudok, bet tai buvo privilegija, kaip ir marinuoti zirneliai. Per kiekviena valstybine svente tremtiniai glebesciuojasi su uzsislaptinusiais kgbistais. Nesvarbu, kad veze i sibira, svarbu, kad suteike privilegija, mokedami prieda prie pensijos. Lietuvoje yra tik viena besikurianti politine jega, valstieciu partija. Kitos trys yra tik Lietuvos Komunistu Partijos frakcijos. Susiskirste kgbistai komunistai tik tam, kad vietoj virno LKP saraso pateiktu tris, ir pastoviai turetu 70 paciu issirinktu sarasiniu.

  0 0
 • Praeitą kartą, 2020 liepos mėn. 10 d. 18:12:57

  pasirodo, neapsirikau, kad savo balsą atidaviau "valstiečiams". Jei ne landsberginiai ir visokie tešlagalviai liberastai, būtų žymiai daugiau gerų darbų padarę. Mano balsas tik už "valstiečius".

  0 0
 • A.G.JK 2020 liepos mėn. 10 d. 18:01:19

  Valio,- konservatorius reikia isvis isstumti, kad negauti nei vienos vietos Seime !

  0 0
 • vardas 2020 liepos mėn. 10 d. 17:37:23

  valstieciai tik pusiau saunuoliai lyg tarpine grandis tarp sisteminiu ir antisisteminiu partiju, padare ir socialiai geru dalyku zmonems ir pakenke lt interesams, balsuodami uz migracijos pakta, ketindami iteisinti dviguba pilietybe ir pan... balsuoti reikia uz antisistemines partijas, dar nebuvusias seime, nes buvusieji uzsisedeje, uzpelkeje, aklai vykdantys es nurodymus, nesuvokiantys arba specialiai vedantys lt i prazuti...

  0 0
 • girdint zmoniu kalbas 2020 liepos mėn. 10 d. 17:24:56

  konservai su Gabriu niekad nebuvo zmoniu megiami, juos palaiko tik visiskai nemastantys besmegeniai ju fanatikai. Parodykite bent viena padoru konservatoriu. anusauskas ped--ofilas, razma, matulas, jukneviciene, bilotaite.majauskas, pavilionis skystaklyniai, iskeite seimas i meiluzes, kasciunas nenormalus reksnys, kubilas, degutiene, adomenas, gabrys, simonyte ir t.t. Visi pataikauja iskrypeliams ir griebia kiek tik gali sau. Nematau pavyzdzio, uz ka normalus lietuvis, seimos tevas ar mama galetu balsuot. Konservai zemos morales tautos naikintojai. Tie reitingai tycia skelbiami tokie, kad suvienyt nemastancius balsuot uz konservus, nes kitaip visus "uzpuls Rusija su pulemiocicos rasos broliu. O siaip valstieciai zmoniu tarpe visada buvo auksciau uz broileri , skirtingai negu buvo skelbiama nusiurusio Gaidzio

  0 0
 • pasakysiu 2020 liepos mėn. 10 d. 17:24:32

  tatabernis jau baigia užkasti konservatorius, t.y. laidoti jų viltis.

  0 0
 • Lietuve 2020 liepos mėn. 10 d. 17:04:17

  Jau, jei rinktis tarp socdemu ir lenku, tai aisku uz lenkus. Nes jie vieninteliai visi nubalsavo, kad butu isviesinti KGB, kad liktu krikscioniskos vertybes ir normali seima. Ir pagarba Narkeviciui, kuris driso sujudinti R. Masiulio ir jo gaujos aferas, bei pastu prichvatizavima. Karbauskis taip pat su Sirinskiene bande parodyti faktus apie R. Masiulio, Lansbergiu, bei zalatoriu sutku papirkinejimo seimo papirkinejimo aferas. Bet korumpuotoj teisesaugoj, KT visi susirise su konservais, liberalais viena virve.

  0 0
 • kaip supratau 2020 liepos mėn. 10 d. 17:00:21

  konservatoriam misios

  0 0
 • Zmones nepasiduokit, visu 'Nepriklausomu" TV, delfiu ir kt. sudeliu demagogijai 2020 liepos mėn. 10 d. 16:42:36

  Aciu Dievui, maldos isklausytos! Zmones pradeda pradeda prabusti? Reikia melstis ir toliau, Kad kuo maziau balsu gautu konservai ir liberalai. Dar yra siokia tokia galimybe sustabdyti Lietuvos naikinima.

  0 0
 • Zmones nepasiduokit, visu 'Nepriklausomu" TV, delfiu ir kt. sudeliu demagogijai 2020 liepos mėn. 10 d. 16:42:11

  Aciu Dievui, maldos isklausytos! Zmones pradeda pradeda prabusti? Reikia melstis ir toliau, Kad kuo maziau balsu gautu konservai ir liberalai. Dar yra siokia tokia galimybe sustabdyti Lietuvos naikinima.

  0 0
 • uz paveldeta anuko 2020 liepos mėn. 10 d. 16:42:08

  partija nieks nebebalsuos

  0 0
 • pakiša 2020 liepos mėn. 10 d. 16:40:29

  Normaliau būt, kad Lietuva galėtų patys sėkmingai vystytis ir skolintis nereikėt. Vienok pasiskolijo ir iškart išdalinta valdžiai ant didelių atlyginimų, ten daugiau nei 200, verslams numesta ne po smulkiai. Ir štai čia jokio priekaišto. O kur ubagams po 200 - jau daliai iš pavydo ir čia gaila. Paimt nuo silpnesnio, nes nuo stipresnio gautų atgal. Tad, kad nors taip po 200 - gerai. Nors kažkoks lygiateisiškumas išlaikomas.

  0 0
 • jokia ne pakiša ! 2020 liepos mėn. 10 d. 16:31:34

  O tiesiog geras darbas.

  0 0
 • [-.-] 2020 liepos mėn. 10 d. 16:30:08

  200€ pakiša rinkėjams veikia...

  0 0
 • tam Vito 2020 liepos mėn. 10 d. 16:29:10

  Kokia nesąmonė, baikite vieną kartą visur kišti rusus! Lyg jie visur būtų kalti. O valstiečiai - šaunuoliai, tikrai dirba geriausiai iš visų valdžių.

  0 0
 • Ar jūs nesuprantate? 2020 liepos mėn. 10 d. 16:27:44

  Ar jūs nesuprantate, kad straipsnis klano užsakytas, o skaičiai laužti iš piršto. Juk bet kas, bet kokius skaičiukus išgalvoti gali, nu kaip lengva manipuliuoti žmonėmis...

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUDRASKĖ: pietų Rusijoje du lokiai mirtinai sudraskė vienuolikametį.
 • KELIAI: valstybės valdoma „Kelių priežiūra” už 115 tūkst. eurų (be PVM) ketina įsigyti šviesoforų ir kitų kelio įrenginių remonto paslaugų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar be baimės lankotės kirpyklose, grožio salonuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +12 C

+13 +15 C

 

+15 +17 C

 +25 +27 C

+27+29 C

 

+24 +26 C

2 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1854 PLN - 4.3935
RUB - 86.3692 CHF - 1.0770
GBP - 0.9027 NOK - 10.6585

Nuorodos