respublika.lt

Partijų daug, o ginti valstybės nėra kam - straipsnio komentarai:

 • dd 2020 rugsėjo mėn. 26 d. 17:26:14

  neginsiu tu s...dziu 141 nesvaikit!tik savo artimuosius.

  1 0
 • Kaimietis 2020 rugsėjo mėn. 26 d. 09:33:05

  Šėtonas nugalėjo tave. Prieš keletą metų teko sutikti R.Paksą Vilniaus centre,pasisveikinus pasakiau jam: prezidente kodėl taip lengvai pasidavėte? Kodėl nepakėlėte Lietuvos žmonių į kovą,nes buvote visų teisėtai išrinktu prezidentu? Jo reakcija buvo staigi kaip ir piloto, pasitraukė į savo partijos būstinę...(atsakymo nesulaukiau).

  3 1
 • <Jei gint, tai gint! 2020 rugsėjo mėn. 26 d. 06:19:34

  ...O konservatorius reikia ginti nuo Landsbergių!

  5 0
 • Jei valstybes reikia nuo ko ginti, tai nuo partijų, 2020 rugsėjo mėn. 26 d. 06:16:37

  o partijas - nuo konservatorių

  12 0
 • Jei šitą valstybė ir reikia nuo ko ginti 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 15:51:33

  Tai nuo partiju

  8 0
 • ne duok Die, 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 13:47:35

  jei uteniskiams susisuks protas ir jie isrinks Palucka.Nieko,apart baltos sypsenos pas ji nera.Savu uztenka,kam tas .

  7 2
 • realui klausimas 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 13:00:02

  "eurui-rusai isejo ir lietuva zydi, tik tos piktzoles bando ziedus uzstelbti, kas del pakso, taves tuo nelieciant, tai lietuva juo netikejo, nes jis per daznai kremliaus koridoriais slankiiojo". O tos piktžolės tai tie tulžingi, liberalūs ir kiti panašūs rašliavotojai? Džiaugiuosi, kad Lietuva atgavo nepriklausomybę, labai gerbiu iškilius žmones, sugebėjusius pasiekti tą tikslą. Buvo laikas, kai nesidomėjau politika, bet visada ėjau atlikti pilietinę pareigą rinkimuose (bet už konservatorius nebalsavau NIEKADA). Daugiau straipsnių, daugiau informacijos.

  4 4
 • Taigi 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 12:57:45

  ka daryt.Mat kokie.30 metu profesoriai,mokslu daktarai,medicinos ,,asai,,,zydrunai-galiunai,teisininkai ir visokie ,,minties galiunai,, tik dabar suzinojo ka ir kaip daryt,tai kur cia mums.....

  6 0
 • Meta 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 12:48:14

  as burbuliuoju ne uz grasius.Nenoriu ,kad mano gentis taptu kilimeliu prie duru,i kuri nusivale savo purvinas kojas zygiuotu i savo susikurta roju.Jeigu burbuliuoju virtuveje,girdi seima/jaunimas irgi/,jeigu burbuliuoju portale,taigi vis kazkas paskaito.Esu tokia,kad galiu uzburbuliuoti ir parduotuveje ir kitoj viesoj vietoj,net su drauge pusdieniui buvau susipykus.Zinoma,galima atsidarius langa uzplesti ,,Ka daryt.....,,pagal Radzio daina.Bet ar kas atsakys.

  6 0
 • Visai nesenai 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 12:12:15

  buvo suregta tarptautinės psichiatrų organizacijos IASGA (Šveicarija) ekspertizė dirbtinei sąmonei. Parodytame fragmente, dirbtinė sąmonė po pokalbio su psichiatru politiku, padarė išvadą - politikas - profesionalus melagis... ir panašu, tai yra tiesa.

  13 1
 • > o o o 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 12:04:47

  Saunus komentarai. Saujele liberastiniu sodomitu vadovauja daugumai ir naikina Lietuva tiek moraliniu, tiek fiziniu aspektu.

  13 1
 • pranašas 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 11:58:20

  Rolandai, pailsėjęs susiimk save į rankas, nuramink savo nervus, ir, pasiraitojęs rankoves, kibk į darbus Tautos labui: tai, ką Tu patyrei, yra neįkainuojamas turtas, kokiu vargu, ar daug kas gali pasigirti pasaulyje, nes vien tas faktas, kad JIE Tavęs nesulaužė įrodo, kad esi už JUOS stiprenis, o tai, kad JIE nepaklųsta ES sprendimams ir iki šiol neleidžia Tau balotiruotis, akivaizdžiai byloja, kad JIE tavęs bijo kaip velnias kryžiaus. Man regis, kad RESPUBLIKONŲ armija laukia vedlio, kuris vestų Tautą į Tiesą ir Šviesą. Linkiu sėkmės ir ryžto!

  21 2
 • O kas ta valstybė? 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 11:53:06

  Šaikų kovos ir veiklos teritorija?

  6 2
 • o-o-o 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 11:26:48

  Norėčiau paklausti valdžiukų-ar jūsų gyvenime yra kokie nors kitokie orientyrai – be noro prisigrobti ir patikti mažumoms? O kaip su ta mūsų dauguma? Ar galima jai pameluoti, pažadėti, prasibrukti seiman ir pamiršti? Tikiu, kad yra vienas kitas ten, kuris supranta, kad yra valstybė, tauta, bet taip norisi pasivažinėti po europas, kad pripažintų kokia ursula vonderlain ar makronas. Todėl problemos yra valdžioje - pirmiausia vertybinės. Kol tos visos partijos ir susivienijimai neišgrynins vertybių, sutampančių su daugumos, tol dialogo nebus. Rinkite, jeigu rasite kandidatų tarpe tikrąjį daugumos atstovą. Bet, deja vienas atsidūręs tarp mažumų, vargu ar ilgai tvers. Bus kaip iki šiol ir tik blogės, nes tylioji dauguma leidžia įžūlioms mažumoms elgtis, kaip jos nori. Ir valdžia bendraus tik su mažumomis, nes tik taip ją pripažins ten – briuselynuose ir jankynuose. Žiūrėkite į Batką. Pavaišino bananais besišlaistančių veltėdžių mažumą, vakarai rėkia – pripažįstam tik keptuvių karalienę.

  12 1
 • o-o-o 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 11:18:02

  Todėl ir nekenčiame valdžios, nes dialogas su liberastine mažuma jai yra prioritetinis. Vidaus politikoje valdžia galvoja, kaip padaryti, kad tos visokio plauko liberastinės mažumos būtų patenkintos. O dauguma, tai kažkaip pati sau. Išgyvens. Ne, tai prisiveš svetimų. Tik tegu atiduoda savo balsus už mūsų mažumų atstovus. Valdžios dialogas vyksta tik su tais, kurie daugiausiai rėkia arba duoda pinigų. Ir laukia jų pritarimo, o ne tylios daugumos, kuri visas šitas socialines šiukšles išlaiko. Užsienio politikoje mažumos stengiasi būti pripažintos anų mažumų ir gauti leidimą egzistuoti ir engti daugumą šioje teritorijoje. Ir visa tai atsispindi visuose gyvenimo lygiuose. Taigi su kuo geriau valdžiai tartis – su tais, kurie čia rėkia, su oligarchais, kurie nori gyventi majamiuose, o pinigus semti čia? Žinoma, toks tokį palaiko. Visas valdžios santykis su dauguma susiveda į grašių numetimą, kad dauguma sėdėtų tyliai ir burbuliuotų virtuvėse arba komentaruose.

  7 1
 • o-o-o 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 11:14:31

  Mes įlipome į šūdą, skambiu pavadinimu es, kur visame kame įsitvirtinusios mažumos. Tai mažumos, kurios diktuoja, kaip visi turi gyventi pagal jų susigalvotus parametrus. Mes norėjom gyventi kaip švedijoj ir mums dėl to blogai, nes... Ekonomikoje viską valdo tie, kurių saujelė efektyviai prichvatizavo resursus 90-aisiais. Informacinėje sferoje valdo visokeriopi prostitutai-influenseriai. Kutūroje diktuoja netalentingos mažumos, kurios gali pasireikšti tik sudergusios klasikinę kultūrą. Sodomitai ir degeneratai diktuoja kokia turi būti šeima ir vaikai. Ir visas tas mažumas jungia 2 dalykai – dvasinė degradacija ir diktatūros siekis. Ir tik šitų mažumų atstovai braunasi valdžion. Ir ko mes tada norim? Mes – tai dauguma, kuria jie vadina šunauja ir kirmėlynu. Būti patriotu ir nepalaikyti mažumų, tu jau vatnikas ir sovietinis idiotas. Nes progresyvus europietis negali būti netolerastas. Mūsų daugumos atstovų ten nėra. Nieko nebus, kol valdžia koketuos tik su mažumomis ir nesirems dauguma.

  13 1
 • Visų sisteminių partijų politžmogiai lenkia galvas Vito Tomkaus paminėtiems globalistams, nes iš jų nešvariai dvokiančiais pinigais pritvinkusio tešmens (ALF ir kitų panašių fundacijų) spenio ivairiais būdais yra žindomos tos partijos (pvz. komentaruose) 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 11:11:55

  "Paluckas visiškas politzombis. Jis net nežino, kad Lietuvos piliečių referendume priimtoje Lietuvos Respublikos Konstitucijoje yra nustatyta, jog Lietuvos valstybę kuria Tauta, kad suverenitetas priklauso Tautai ir, kad aukščiausią galią Tauta vykdo tiesiogiai ar per piliečių demokratiškai išrinktus savo atstovus. Tuo tarpu priešrinkiminio morčiaus svaigulio spimtas socialistų internacionalo padalinio Lietuvoje - pasivadinusio LSDP, kurios programa persmelkta vien tik importine leftistine ideologija, pamaitinama sorošistinėmis fundacijomis bei lozungais - pirmininkas Paluckas Lietuvių Tautą bei jos piliečius perkrikštija į nežinia kokią "visuomenę". Pagal tą paluckinę programą tarsi leidžiama suprasti, jog ta "visuomenė" tai ir yra ta svarbiausia ES vertybė - betaučių, bedievių ir belyčių padarų banda, pagatava balsuoti už paluckininkus bei į juos panašius dabartinių sisteminių partijų statytinius. Ar Lietuvos piliečiai bepatikės tais veidmainiškais politžmogiais?"

  11 1
 • RIMTAS SIGNALAS APIE VALSTYBĖS ŽLUGIMĄ 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 11:08:49

  Tauta dar 1995-ais pajuto PASITYČIOJIMĄ ir kilo pirmoji emigracijos banga (Portugalija, Ispanija), tačiau "ELYTO-XUNTA" 'kūrė" sau patogią valstybę - naikino Mežeikius, Visaginą, laivyną, po to ir moralinę Tautos pusę, kol emigracija iki 2020-ųjų pasiekė kuilminaciją, kai šalyja jau darbuojasi apie 60 000 VERGŲ-UKRAINIEČIŲ, o ne savos Tautos specialistų. TAD PASTEBĖTINA, jei jau buvęs prezidentas kelia klausimą APIE VALSTYBĖS NEBUVIMĄ, tuomet Tauta drąsiai gali teigti, kad viešpataujanti KGB-XUNTA seniai "suvalgė" tą valstybę, kadangi su Covind-19 pradėtas fiziškas senų žmonių naikinimas ir tai daroma be jokių skrupulų lietuviškųjų fydero-saysal-klapčiukų ir parsidavėlių rankytėmis. Tad šiandien tampa visiškai nebeaišku, iš kokios "materijos" dar bebūtų galima sukurti šią valstybę?

  14 1
 • kodel 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 09:12:13

  tik Paksa kaltinat,kad nuvyko i Maskva.Taigi ir Estijos prezidente buvo,ir ka.Ir del Baltarusijos Europos galingieji skambino ne Linkeviciui ar prezidentui,bet Putinui.

  26 2
 • pencininkas>KaTe-ui kitas, bet pensininkas dėl V. Radžvilo 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 05:52:18

  Kai man pradeda rodytis, aš žegnojuosi

  2 4
 • Jono nuomonė 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 05:48:43

  Lietuvoje buvai įšsišū..nęs su Borisovu, Briuselyje gindamas Rusijos interesus. Todėl man esi joks prezidentas. Tad ponuli, sėdėk ausis suglaudęs, nes esi politinis lavonas.

  4 43
 • To> gaila 2020 rugsėjo mėn. 25 d. 01:15:06

  JŪS esate teisus, tik ar žinote priežastis? Dar apie 1988-89 LTSR spaudoje aiškiai buvo straipsnelis, jog KGB šaipėsi iš LAISVĖS troškulio ir sakė, kad mes jus valdysime ir persekiosime visą likusį gyvenimą. Štai tas šiandien ir vyksta, tačiau tuomet LAISVĖS euforija temdė Tautos akis, o tulpadaržis rengė naujus kadrus ir žinojo, į kokį nagą bus suriesta maža tautelė. Jūsų minima raudona linija, panašu, kad blanksta: Lietuvoje pokyčiai galimi tik tuo atveju, kai įvyks pasaulinės kataklizmos, kur globalistai praras kontrolę, va tuomet Tauta iš įniršio ir keršto tikrai išpjaus savo "elytą", kadangi tas "elytas" yra RAUDONAS ir be to, dar peržengęs visas laukinio kapitalizmo ribas ir sukūręs fašistuojančios chuntos režimą modernioje visuomenėje bei su brendadėžiniais xomsomolcais ir tulpan-ožiatvarčiu įsisilaptino 75-kiems metams, o žmonės verčiami dėvėti kaukes dėl 0,03 % viruso, kai vėžys LIETUVOJE per metus nusineša 9 000 žmonių gyvybes realiai, o ne UŽSIKRĖTIMU tik.

  33 1
 • pencininkas>KaTe 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 23:05:41

  Kuom tas tavo Radzvilas geresnis uz konservatorius?Man atrodo jie su lansbergiu pucia ta pacia duda

  25 3
 • gaila 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 21:56:13

  bet teisus Tomkus sie rinkimai nieko nepakeis kaip buvo liaudis durniaus vietoj taip ir liks kaip valde globalistai taip ir valdys nes tie kurie turi nubresti raudona linija yra susiskalde ir nesugeba susitarti tarpusavyje nes jiems ambicijos neleidzia taip kad po kol kas tenka pripazinti raudonos linijos neiseina nubrezti

  32 1
 • apie tai,kas buvo skaityta ir girdeta 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 20:58:46

  Vainausko dienrastyje tada skaiciau,kad Borisovas visus pokalbius irasinedavo.Absoliuciai visus.O ko gi neprisneki prie alaus ar cigaretes.Jis turejo stambu bizni Lietuvoje/remontavo malunsparnius.Buvo apdovanotas uz labdaringa veikla.Koks ,,didelis,, nusikaltimas,kad Paksas ji paskyre VISUOMENINIU patareju.Galbut jam buvo pagrasinta ,gal ir ne.Tai toks ir buvo Pakso nusikaltimas.Beje,Borisovas valdingas zmogus,jis net neleido sunui tuoktis su savo isrinktaja ir del tos priezasties sunus atsizadejo pavardes.Tai is spaudos.Lolosvili Paksui rekomendavo a.a.Brazauskas ir dar kazkas/nepamenu.Ir ta Lolosvili per inauguracija specialiai kazkas pasodino salia.Tai tokios tuo metu sklande zinios.Gal Paksas kada nors atskleis tiesa kaip ten buvo.As neizvelgiu padarytos zalos valstybei.Tik kyla klausimas,kodel dvasios sprendzia ar jam leisti ar ne i viena ar kita posta.Jeigu zmones juo nepasitikes,tai ir nerinks.Kodel uz mus sprendzia kazkas kitas.

  42 1
 • Pardavem sazine, parduosim ir Tevyne 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 20:54:28

  Patiko kazkada pasakyta Pakso mintis, Kad visiskai dingo idealizmas, kuris ir yra gal but pagrindinis progreso variklis... Taciau dabar siauciant globalistu primestoms taisyklems, nematau, jokio musu "isrinktuju" pasipriesinimo. Negi jiems svarbesnis savo uzpakalis uz Tevyne, tauta, seneliu isminties palikima? Taip, kaip musu prezidentas - liuliuojantis kisielius, ar dar ilgai liuliuosime? Kol neliks nei tautos, nei musu...

  43 2
 • Tomkų gerbiu 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 20:53:24

  už tai kad žodžių nevynioja į vatą kaip kiti prisitaikėliai sistemai žurnalistai.Kaip gerai kad tuos žmonių nekenčiančius žurnalistus prezidentūra neišrinko atstovauti forume Lietuvą.Pasirodo kad ten tie seni lojikai, kurie visada lojo nusikaltėlei Grybauskaitei vadovaujant, visiškas mėšlas ir tai jau seniai visi žino, tik ne sisteminiai, nes jie dar laikosi, o kiek jiems liko?

  43 1
 • Kurie nuvertė tikra Prezidentą Lietuvos,dabar verčia 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 20:50:43

  Baltarusijos.KGB negali pakęsti,kad ne jiems palanku, žmonės renka Prezidentu.Daugeliui Faksas tapo Prezidentu iki gyvos galvos,nes žmonės suprato,kad jie yra beteisiai rinkti Lietuvos Prezidentą;todėl į rinkimus nebevaikšto ir leido toliau vadovauti KGB nariams.

  29 1
 • RK 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 20:48:29

  Godumas ýra vienintelė didžiosios dalies žmogystų dimensija ( pagal teisės absolventą Lietuvos banko vadovą Vasiliauską) - pakeisti šią sisteminę ir prigimtinę ydą ir klaidą gali tik visiška apokalipsė.

  26 1
 • Tadas 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 18:50:19

  Deja nereikejo Borisow Lolos WC popieriaus ir degtines..

  5 33
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • EISMO ĮVYKIUOSE: praėjusią parą, spalio 28-ąją, Lietuvos keliuose eismo įvykiuose, pirminiais duomenimis, žuvo vienas žmogus - 44 metų pėsčiasis.
 • PLANAS „SKYDAS”: ketvirtadienį prieš vidurdienį Vilniuje, I. Šimulionio g., miškelyje, radus daiktą, panašų į karo laikų rankinę granatą, paskelbtas planas „Skydas“.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate vyriausybės sprendimui riboti renginius ir susibūrimus viešose vietose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar iš tikrųjų reikalinga nedarbo diena lapkričio 2-ąją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +10 C

+8 +9 C

 

+5 +7 C

 +11 +12 C

10 +12 C

 

 +9 +10 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1727 PLN - 4.6202
RUB - 92.3025 CHF - 1.0693
GBP - 0.9066 NOK - 10.9693

Nuorodos