respublika.lt

Pabėgėlius „integruoja“, išbėgančiais nesirūpina - kas? Valdžia, kurią išsirinkome - straipsnio komentarai:

 • HUMORO FORMA,BET RIMTAI 2017 vasario mėn. 25 d. 11:47:56

  PANELE GRYBAUSKAITE,VAŽIUOKITE GERIAU Į MASKVĄ, PAS PREZIDENTĄ PUTINĄ IR SKVERNELĮ BŪTINAI PASIIMKIT SU SAVIM, IR NE KAIP PREMJERĄ, BET KAIP KELIŲ POLICININKĄ IR KAD RODYTŲ JIS LAZDELE RUSŲ TANKAMS KELIĄ Į LIETUVĄ.

  0 0
 • tep 2017 vasario mėn. 25 d. 11:48:38

  "Protingasis" Rolandai,miegojai 26 metus dabar atsibudai? Ar laimėjus valstiečiams masiškai prasidėjo evakuacija iš Lietuvos? Kaltinti yra lengviausia,o ką pats gero esi padaręs Lietuvos žmonėms????

  0 0
 • Asta R.-R. 2017 vasario mėn. 25 d. 13:01:07

  "Tep", jūs pats miegojote ir miegate toliau! Prezidentas Rolandas Paksas labai stengėsi dirbti ir dar vis stengiasi dėl Lietuvos ir Lietuvos žmonių! Gal pasidomėkite visa veikla, aplinkybėm, įvykių seka, o tada rašykite tuščius komenatarus!

  0 0
 • jonas 2017 vasario mėn. 25 d. 13:23:13

  paksas labai jau mandras dabar liezuviu plakti, o ka daug nuveike emigracijai sustabdyti (zmones ne nuo sio Seimo gyvavimo pradzios lekia is Lietuvos)kai pats ilga laika buvo politiku Seime

  0 0
 • Rūpinasi 2017 vasario mėn. 25 d. 14:13:25

  Rūpinasi keturi tankistai ir šuva.

  0 0
 • ASMANAU. KAD. MAS 2017 vasario mėn. 25 d. 14:58:07

  JAW. KOLONIJIA. NES. NEBUVO. REFERENDIUMO. DEL. SVETIMOS. KARIOMINIES. BUVIMO. LITUVOJA. IR. TAUTOS. VALDZE. NEATSKLAUSIE. SULAUZIE. PRESAIKA. NEPAKLUSDAMA. KONSTITUCIJEI. PAGAL. KONSTITUCIJA. SULAUZE. PRIESAKA. BAUDZEMI. IR. SALINAMI. IS. VALSTYBINIU. DARBO. SRICZiU. PAREIGU. BE. TEISES. VALSTYBINESE. PAREIGOSE. DIRBTI. TURIME. GYVA. PAVIZDI. PREZIDENTA. PAKSA. IR. KONSITUCIJOS. TEISMA.

  0 0
 • REMARX 2017 vasario mėn. 25 d. 16:57:54

  Visą “elytą” galima apibendrintai vadinti ” kolxoz imeni Ždanova”.

  0 0
 • man ne vis tiek 2017 vasario mėn. 25 d. 18:07:13

  Kodel Cekai turi BOHEMISKUS Havela ir Haseka,o LT durniu laive ozi ir melyna kapitone????????

  0 0
 • grybauskaitė 2017 vasario mėn. 25 d. 18:22:51

  " Vova, raktą nuo mano spintos su griaučiais dar saugai?" "Kažkur yra,bet "šokoladas" bobama turi dublikatą..."

  0 0
 • Skvernelis 2017 vasario mėn. 25 d. 18:36:44

  Užgožia? kad nėra ką užgožti. Prezidentės, Užsienio reikalų ministro, Ladsbergių dueto reitingai žemiau plintuso. Realūs, o ne užsakyti reitingai.

  0 0
 • TUČKUS 2017 vasario mėn. 25 d. 18:37:41

  Palaukite, po mėnesio policininkas driosktels žemėn

  0 0
 • Hmm 2017 vasario mėn. 25 d. 18:40:01

  Lietuvos politikai ??? ne -negirdejau apie tokius

  0 0
 • senis 2017 vasario mėn. 25 d. 18:50:24

  senas emigrantas, isvykes i Belgija uzsidirbti padoresni graba, is ES sostines,aiskina kodel bega zmones. Gera kitus mokyti, bet gi tu pats Paksai emigrantas. Pabegai is Lietuvos, gauni kosmine alga. Atskleisiu tau kiaule paslapti. Kiekvienas pensininkas, gaudamas 200 euru pensija, PVM ir akcizams atiduoda 50 euru. Is tos duokles, vadinamos mokesciais, tau mokama kosmine alga. Tu juk ne uzdarbi gauni. Gauni Judo Iskariotiskiu ainio sidabrinius uz parduota Lietuva. Nori dar viena paslapti? Straipsnelius rasineji ne todel, kad tau rupi Lietuva, rupetu, gyventum cia, stengtumeis ka nors pakeisti. Rasineji todel, kad zlugus kiaro fiurerio sukurtam Ketvirtam Reichui, neliktum be lovio. Grysi i Lietuva, palakstysi po kontoras su straipsneliais, pasigirsi kaip rupinaisi tevyne, ir gausi silta vietele.

  0 0
 • Reitingai. kas cia taip nustate??? 2017 vasario mėn. 25 d. 18:55:30

  mano akyse politiniai lavonai vienodai negyvi...

  0 0
 • Labai puiki ir novatoriška Užgavėnių tradicija - ridenk mėlyną statinę 2017 vasario mėn. 25 d. 19:13:07

  Kol Neris stipriai neužšalusi, siūlau senoviniu papročiu daukantinę mėlyną bačką paleisti nuo Gedimino kalno į Nerį, ir tegul su visomis srutomis ji plaukia kur tik nori :)

  0 0
 • TĖVAS 2017 vasario mėn. 25 d. 21:33:26

  Koks tikslas gimdyti vaikus.Auginti juos,mokyti,o jie užauge gimtinėja,dėl tokios betvarkės nenori ir negali gyventi.

  0 0
 • nuvaryti arkliai 2017 vasario mėn. 25 d. 21:39:20

  Paskui Abramsus atšliaužia ir Media. Vienas per storas, kita per skysta. Porno įdomus, bet sperma dirbtinė.

  0 0
 • žvelk giliau 2017 vasario mėn. 25 d. 21:41:03

  Pasiknaisiojus giliau tampa įdomu.Eesti Meedia savininkas yra Norvegijos Schibsted Media Group,kurios savininkai: didžiausias Schibsted akcininkas yra Blommenholm INDUSTRIER (26,1%). Ne mažiau kaip 30% bendrovės priklauso užsienio bankų ir finansinių paslaugų kompanijų, tokių kaip JP Morgan , Šiaurės Trust ir The New York Mellon banko .Paknisus giliau būtų dar įdomiau.

  0 0
 • Šiaip klausiu 2017 vasario mėn. 25 d. 21:44:05

  Štai Europa labai džiaugiasi, kad mes pasistatėme SGD terminalą. Taigi bus alternatyva, reikalui esant, ir Europa galės tų dujų čia pasisemti. Jiems nė motais, kad tas terminalas mums per didelis, per brangus, kad užkrauta didžiulė našta ilgiems metams. O kodėl mano pinigai eina įmokoms už tą terminalą, o ne pensininkams, ne mokytojams, ne policininkams?

  0 0
 • Kęstas 2017 vasario mėn. 25 d. 19:34:16

  Aišku, kad išvardytos blogybės galioja visai Lietuvai, įskaitant Vilnių, Kauną ir Klaipėdą. Todėl logiškai išeina, kad Lietuvoje gyventi neįmanoma, nes visuomenė nėra normali. Kadangi yra pasirinkimas gyventi normalioje visuomenėje (Airija, Vokietija, Skandinavijos šalys ir t.t.), tai anksčiau ar vėliau mes visi išvažiuojame gyventi toje normalioje visuomenėje. Lietuva yra kaip vamzdis, siurbiantis mus iš mūsų visų namelių Lietuvos provincijoje (miestuose šimtmečius gyveno vien tik lenkai ir žydai) į normalią visuomenę Vakaruose. Ten, kur yra Vilnius, Kaunas ir Klaipėda, ten tas vamzdis truputį storesnis, todėl ten mes ilgiau laikinai užsibūname, bet galų gale visų mūsų laukia tas pats gyvenimas Vakaruose, normalioje visuomenėje. O gal galime susikurti normalią visuomenę čia? Rašykit. O gal galime susikurti normalią visuomenę čia? Rašykit. Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.

  0 0
 • Kęstas 2017 vasario mėn. 25 d. 19:35:23

  Net mūsų ekonomistai nesuvokia duobės, į kurią įsmukome, gilumo. Iš vienos pusės Kuodis sako, kad Lietuvoje klęsti Vilnius, Kaunas ir Klaipėda, nes ten kraustosi tas jaunimas, kuris dabar neemigruoja, todėl yra paklausa, todėl šiuose miestuose šiek tiek daugiau, negu kitur Lietuvoje uždirbame. Iš kitos pusės Kuodis puikiai perduoda, kas naikina Lietuvą. Teisingai, trečdalis žmonių moka 55 proc. mokesčių nuo pajamų, o kitas trečdalis laimingųjų moka 4 proc. mokesčių nuo pajamų. Neužtenka todėl pinigų universitetams (tie pradėjo pardavinėti beverčius diplomus), neužtenka policininkams, medikams (tie paskendo korupcijoje), neužtenka mokytojams (normalūs žmonės seniai neina dirbti mokytojais).

  0 0
 • Kas valdo??? Arba kitas požiūrio rakursas 2017 vasario mėn. 25 d. 20:30:42

  Ooooo, tai jau taip- Žydrasis Albinas Januška tas tai jau tikras šachmatininkas. Ne šaškininkas. Kiek tuo tipu domiuosi, iš visų ilgalaikių dēlionių, man taip pat nekyla abejonių jog ex URMininkas yra dvigubas agentēlis. Būti dvigubu agentu reikia neeilinių sugebėjimų, o tai rodo jog Pilkasis kardinolas yra labai nekvailas. Tiek to. Man kol kas nepavyksta apsispręsti kuriai pusei Albinosas teikia prioritetą. Fifty/fifty realiai niekada nebūna. Dvigubas agentas paprastai kažkuriai pusei dirba “nuoširdžiau”. Nuojauta tyli, bet logika kužda jog ruskynui Avelių ganytojas dirba uoliau. Nes anie , neabejoju pirmiau užverbavo Pirtininką. Misliju, jog dar prieš Kovo 11-ją. cenzūraastija prie sovietų buvo kriminalinis nusikaltimas, tad beveik visi to meto cenzūraai dirbo stukačiokais kontoroms. O jankiai žydruolį irgi gal dalinai dėl to pakabino, bet šantažas dėl žydrumo buvo tik antrinis dalykas. Manau jog jankiai pakabino albinosą už pinigų vogimo aferas.

  0 0
 • cibulių vėrimas jau prasideda 2017 vasario mėn. 25 d. 20:32:19

  Kalbant plačiau, neabejoju jog kaip ir ruskyno tarnybos turi kaupinus stalčius apie lietuvišką polit.“elitą”, taip ir jankiai turi kolosalius kiekius info/kompromatų. Jeigu JAV sugalvotų pakeisti visą valdžią ir santvarką Lietuvoje, jie tai galėtų padaryti vieno klavišo kompiuteryje paspaudimu. Kol kas, ( kol kas) tokio posūkio neprognozuoju, nes Trumpo rankos dar pexr trumpos. Bet kai Jis (jeigu pavyks) pravalys CIA ir FTB nuo klintonistų, va tuomet… Manau, pasiųsti Lietuvos valdžią į kolapsą pakaktų paviešinti vien jankių turimus duomenis apie Garliavos bylą. Ruskiai irgi apie tą bylą žino daug, nes turi musyse didžiulę armiją agentūros, bet jankių žvalgybos technologojų galimybės yra nerealiai didelės, pranašesnės. Vien US palydovai taip skenuoja pasaulio paviršių jog nepastebėtam sunku ir nusipersti. Vienok, valdžios keitimas musyse būtų labai kraštutinė priemonė. Nebūtina. Geriau mūsiškių cibulius priverti tarpduryje. Daugiau naudos. Todėl ir darosi smalsu- ar tas cibulių vėrimas jau prasideda.

  0 0
 • Žvalgybininko savižudybė - įvykis savaime keliantis daug klausimų (I) 2017 vasario mėn. 25 d. 20:40:23

  Dėliones gabaliukai: : Antrajame operatyvinių tyrimų departamente prie Krašto apsaugos ministerijoje tarnavęs ir per Viktoro Pranckiečio vizitą nusižudęs karinės kontržvalgybos kapitonas; . Nusižudęs saugumietis bendradarbiavo su 15 min žurnalistais ir prieš keletą dienų prasitarė jog jam pavyko išsiaiškinti pavardes ir pareigas tų saugumo pareigūnų kurie tiesiogiai likvidavo, (nužudė) A. Ūsą ir D. Kedį ; . Tomo Balžeko netikėtas pasitraukimas iš 15.min ir vos po valandos sekusi saugumiečio savižudybė: Staigus neplanuotas uždaras Anūko susitikimas su Skverneliu ,rodo viena .Konservatoriams gręsia nemalonumai;

  0 0
 • EMIGRANTAS 2017 vasario mėn. 25 d. 21:49:13

  Ir kvailiui aišku, kad tas SNG terminalas "Independence" buvo didžiulė afera ir beprasmybė už kurią susmokėjote jūs lietuviai. Kokia prasmė už "energetinę nepriklausomybę" jei jūs permokėjote absurdiškai? Jūs ką tarp mineralinio vandens "Vytautas" ir "Perrier" renkates brangesnį? Gi ne! Todėl nekenčiu Butkevičiaus ir Grybauskaitės už vsią šitą aferą. Dvėskite parazitai.

  0 0
 • pastaba 2017 vasario mėn. 25 d. 21:49:38

  Patiko: Pripažinkime tai, keiksimės ir keiksime.

  0 0
 • visiems 2017 vasario mėn. 25 d. 22:22:40

  Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo: plus.google.com/104930148289526971655/posts

  0 0
 • Ožio gaujos qubiloidų naktinės reformos 2017 vasario mėn. 25 d. 23:53:52

  Dabar Latvijos paskola yra 600 mln. eurų, jos tvarkymas - 53 mln., o mūsų paskola - 500 mln., tvarkymas - 234 mln. eurų. Tad kas skolinosi protingiau - mes iš privačių investuotojų ar latviai iš TVF? Bet tada politikai buvo išdidūs: nesikreipsim į TVF, susitvarkysim patys. Pasiskolinome iš privačių švedų bankų. Susitvarkėm, bet kiek mums tai kainavo ir tebekainuoja?

  0 0
 • Žvalgybininko savižudybė - įvykis savaime keliantis daug klausimų (II) 2017 vasario mėn. 25 d. 20:42:03

  Dėliones gabaliukai: Kapitonas “nusižudė”(?), o gal buvo nužudytas ir už tai ,kad tai būtent jis sužinojo schemas kaip G.Landsbergio šeimai artima įmonė „Nota Bene“ nuo 2009m. išplovė daugiau nei 30 mln. eurų (105 mln. Lt), per fiktyvius viešuosius pirkimus ir būtent už tai jog nutekino žiniasklaidai informaciją apie koncervų vaduko šeimynėlės bizniukus/aferas. . Niekas delfiuose neaprašė fakto , kad Andriui Kubiliui prieš keletą mėnesių plaukiant keltu iš Klaipėdos į Švediją prie jo geltonos striukės kontražvagybininkas tyręs koncervų finansines aferas, buvo įtaisytęs “blakę”.(Andrius Kubilius vyko į Švediją parsivežti informacijos iš SEB Bank sistemose sukauptų duomenų apie Lietuvos gyventojų indėlius, kad po laimėtų rinkimų kartu su Šimonyte bei VMI galėtų terorizuoti emigrantus dėl “nesumokėto” PSD mokesčio; . “Nusižudęs” kontražvalgyboninkas taip pat aktyviai dirbo su Snoro likvidavimo bylos informacija ir užčiuopė koncervų viršūnėlių uodegas ir “dingusių”

  0 0
 • Biznis: paaiškinu visiškai tupiems 2017 vasario mėn. 25 d. 21:44:59

  Norvegiškų dujų kaina sudaro 328,9-365,5 dolerius už 1000 kubinių metrų dujų. Tačiau pridėtinės išlaidos SGD terminalui prideda dar 145 dolerius 1000 kub/m. dujų (į ją įeina terminalo nuomos kaina ir įrangos amortizacija). Plius už suskystinimą-išskystinimą dar 60 dolerių už 1000 kub/m. Na ir pelnas nors koks turi būti, nors pats mažiausias, nors 5 doleriai už 1000 kub/m. Štai ir gaunasi 539-576 doleriai. O „Gazprom“ tiekia dujas po 370 dolerių, bet tai jau galutinė kaina. Štai taip ir gaunasi maždaug 1,5 karto kainos skirtumas lyginant norvegiškas dujas su rusiškomis. Tad D.Grybauskaitės gaujos biznis iš tiesų yra toks – perka „Statoil“ dujas po 576 dolerius, nors „Gazprom“ kaina – 370 dolerių, skirtumą dengia „runkeliai“ ir pensininkai.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar taupote pinigus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +1 C

 0 +2 C

 

 0 +1 C

+3 +5 C

 +1 +3 C

 

 0 +1 C  

0-4 m/s

  0-2 m/s

 

0-2 m/s

       

Nuorodos