respublika.lt

O.Strikulienė: R.Šimašiaus „Perfomansai“ - straipsnio komentarai:

 • Ponai vilniečiai 2019 spalio mėn. 11 d. 20:40:13

  Kad tas jūsų meras yra vaikščiojantis nesusipratimas, galėjote puikiai įsitikinti per pirmą kadenciją. Jei to neįvyko, reiškia: arba jis jus tenkina, arba jūs patys su "sūkuriais" galvose.

 • O .Strikuliene, prašau, 2019 spalio mėn. 11 d. 19:27:27

  Gerb.O.Strikuliene,padarykite žurnalistinį tyrimą , pasidomėkit kiek maišų kas dieną surenka Šimašius iš automobilių automatų .Kiek automobilių staymo vietų yra Vilniuje ir padauginkit iš valndos įkainio:nuo 3 iki 8 Eur ."Google :Vaizdai ieškant Vilniaus m.yra automobilių statymo vietų." Ar "Susisiekimo paslaugos" pasiima sau visus pinigus, o miestui sumoka tik pelno mokesčius? Kas yra šios įmonės akcininkai ir kur patenka surinkti milijonai ?Buvo tyrimas Kaune, kai paaiškėjo, jog gryni pinigai nepskaitomi, o tiesiog pavagiami .Tai sudrebins Šimašiaus kėdutę.

 • Viltautė 2019 spalio mėn. 08 d. 20:24:01

  Liūdniausia,kad pati tos" kalvos-bunkerio" idėja neoriginali. Visiškai panaši siena -kalva padaryta ispanės menininkės, visiškai apdailos faktūra analogiška,primenanti medžio žievę. Panašios kalvos jau buvo ne tik Lietuvoje ,bet ir daugelyje kitų šalių. Žodžiu,jaunuolis gudrus,pasigooglino, pakopijavo ,net labai menkai tepataisė ir še -jums ,lietuviai...toks originalus bunkeris...HAha. Kol kas už 32 tūkst. Toliau bus daugiau,juk reiks,galimai, su "šefu" pasidalinti?

 • ogi 2019 spalio mėn. 08 d. 15:05:27

  visi lansberginiai veikejai tyli,kad tik kas juos pacius nepajudintu.Kol jie aplink slaistysis tol tokia betvarke Lietuvoje ir bus.Juk mokytoju streikas tai kaip gerai buvo organizuotas-jis juk buvo sukurptas tam,kad parodyti kaip blogai ,organizuotas svietimo darbas o jie -streikininkai,algeles tai vistiek gavo.Ir taip visur,prie ko rankas prikiso garsioji partija,o si pona pati auksciausioji palaimino, kaip gerai dirbanti.

 • Akivaizdu 2019 spalio mėn. 08 d. 12:13:46

  Buvo jau pries rinkimus, kad simsius yra blogiausias iš blogu pasirinkimas, bet dauguma numojo ranka ir išrinko krizenantį ale merą, tai dabar turite ka turime. Is ties butu juokinga matyti jusu pasirinkimo vaisius, nepraėjus nei pusmečiui, jei nebutu pikta. Nenustebino manes, kaip stebėtojo iš šalies. Uz simsiu ir uzingrida balsavo tie, kuriems “šaligatvius naujus paklojo”. Tai prie to dar ir bunkerį atbogino (taip išdarkyti aikštę reikia sugebėjimų, ne kiekvienas pirmokas taip iskeverzos) ir lenta 4 ryto pašalino, o ko gi ne? Viskas viename, simsius su transvestitu apsikabinęs fotkinasi, žmona prisidengęs savo nekaltybę.

 • Akivaizdu 2019 spalio mėn. 08 d. 12:09:01

  Buvo jau pries rinkimus, kad simsius yra blogiausias iš blogu pasirinkimas, bet dauguma numojo ranka ir išrinko krizenantį ale merą, tai dabar turite ka turime. Is ties butu juokinga matyti jusu pasirinkimo vaisius, nepraėjus nei pusmečiui, jei nebutu pikta. Nenustebino manes, kaip stebėtojo iš šalies. Uz simsiu ir uzingrida balsavo tie, kuriems šaligatvius naujus paklojo. Tai prie to dar ir bunkerį atbogino (taip išdarkyti aikšte reikua sugebėjimų, ne kiekvienas pirmokas taip iskreivezos) ir lenta 4 ryto pašalino, o ko gi ne? Viskas viename, simsius su transvestitu apsikabinęs fotkinasi, žmona prisidengus savo nekaltubę.

 • Untas 2019 spalio mėn. 07 d. 18:59:09

  Autorė dėl daugelio dalykų teisi, bet neteisi , kai Šmašių bando parodyti kaip gudrų, kuriantį vienokias ar kitokias situacijas veikėją, net savaip mąstantį... O iš tikro - tuščia vieta Vilniaus meras.

 • Lukiškių aikštes kaiminystėje: 2019 spalio mėn. 07 d. 18:35:57

  https://madeinvilnius.lt/verslas/statybos-vilniuje/pristatyti-nauji-sv-jokubo-ligonines-teritorijos-vystymo-projektai-vizualizacijos/

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 07 d. 10:06:59

  To Jonui tautos didvyrei irgi guliejo turgu aikstiese isdavikai okupantu keusiu laizytojai juos saugojo Marie sibiro lageriose kurie Marie ziema guliejo DAR Vasari askovatoriu israustose grioviose su suskalditomis koukoliemis savo akimis maciau.Ar stribais buvai ar jo isgama kad tiesa maisai parasyti ponas brude?

 • Rita Belazariene 2019 spalio mėn. 07 d. 05:49:58

  Puikus autorės pastebėjimas - aksioma : "paprastai savo reprezentacija labiausiai rūpinasi tie, kurie tai vietai mažiausiai tinka". Ko iš to piemens lygmens ir išsilavinimo tipelio tikėtis. Šitų persireikšminusių tipelių sėdi ne vienos institucijos posteliuose. Apgailėtini.

 • aaa 2019 spalio mėn. 06 d. 21:00:01

  jau Lietuvoje atsirado be penktos priesiskos kolonos ir sesta dar taip pagyvensim atsiras ir septinta

 • Autorei 2019 spalio mėn. 06 d. 20:50:14

  „O kita dalis piliečių nenorėjo matyti Vyčio. ” Abejoju, ar VYČIO nenoras jiems svarbiausia. Juos pančioja BAIMĖ būti nepriimtiems į „vakarietiškai pažangių” bandą, likti išjuoktiems ir atstumtiems. Todėl jie kaip avys mekeno jiems numestą šūkį apie „praeities atgyvenas” - „vienam asmeniui” skirtus monumentus ir pan... Kad iš tiesų kažkas tave dvasiškai veiktų, reikia turėti tam būtinos srities atitinkamų žinių, profesionalaus išsilavinimo būtent šiais klausimais. Todėl taip naudinga susirasti jauną, iškilti ir uždirbti trokštantį menininką (tokie klusniai bet ką padarys - dar ANAIS laikais patikrinta!), ir pritarėjų chorą. --- Beje, ar Autorė neatkreipė dėmesio, jog ponas Š. jau kratosi autorystės? Vienai TV pasakė, esą, jis niekuo dėtas - jam premjeras liepė, tai jis vykdo. Ir dar kelių kalčių jis nusikratė - esą, tai ne jis, tai Poderis, ar dar kas darė. O jis niekuo dėtas. Žr. Tapinio „Laikykitės ten” su ponu Š. Tai ką Visiškai NEPRIČIOMnas veikia savivaldybėje?

 • Jono nuomonė 2019 spalio mėn. 06 d. 19:46:31

  Tragedija ne vadinamame moteriško organo dalele, bet žmonėse, kurie leidžia penktą ir šeštą kolonas save išdidžiai vadinti visuomenės, net tautos dalimi. Mat tą organo dalelę dirgina ne sveikos tautos nuomonė, bet putino ideologų skleidžiamas melas apie tautos didvyrius. Šis melas naudingas tik Rusijai.

 • keista 2019 spalio mėn. 06 d. 18:46:27

  o ka lietuvoje dingo mena išreiškentys ant namu sienų menininkai ,juk tokia galimybė, siena kuri dar nematė dažų.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 spalio mėn. 06 d. 18:33:19

  Šimašiui dera tremtis iš Lietuvos už antivalstybinę veiklą.

 • DEDE 2019 spalio mėn. 06 d. 18:12:04

  Niekaip nesuvokiu ,kur dingo protingi vilnieciai,kad vel meru issirinko tik krizenti sugebanti Simasiu.

 • saunuole mokytoja 2019 spalio mėn. 06 d. 18:03:27

  gerai, kad dar tokiu yra Lietuvoje

 • Menininkas 2019 spalio mėn. 06 d. 17:21:57

  Performansas merui sukėlė DIAREJĄ.

 • Misteris 2019 spalio mėn. 06 d. 17:20:54

  Stribų vaikai priversti vaidinti patriotus nes kitaip jų neirinks.

 • taigi 2019 spalio mėn. 06 d. 16:33:19

  tas uzpakalinio privedimo cherojus uz savo 32 tks??? nemoketu.nesuprantu-negi tikrai durniu laivas?vsi tik ir ziuri kaip daugiau prisivogt.

 • MOKYTOJAI BŪTINA SKIRTI ŠIUOLAIKINIO MENO CENTRO PREMIJĄ!!! 2019 spalio mėn. 06 d. 15:37:23

  Neadekvatūs Šimašiaus poelgiai pastaraisiais metais įsiutino ne tik vilniečius, bet ir visos Lietuvos žmones. Ką, jįs š..knius, sau leidžia, - Vilnius juk visoс Lietuvos sostinė, o šitas išsišiepėlis kartu su savo „gaidžiais“ niokoja Lietuvos istoriją, jos Didvyrių atminimą, šmeižia Lietuvos Herbo simbolį - Vytį. Žmonės Lukiškių aikštėj ajuų senų seniausiai nori Vyčio, kiek konkursų, gražiausių projektų buvo, tai šitie deb*lai betono š...krūvą atvilko ale ir brangią - už 32 tūkstančius eurų... Gyvačių gyvatės!!! O lietuvių kalbos mokutoja - ŠAUNUOLĖ... Puikiai perteikė šiuo savo meniniu veiksmu vidinius jausmus! Šiuolaikinis meno centras jai privalo PREMIJĄ skirti - performansu susižavėjo visa Lietuva! O Šimašių būtina vyt lauk iš sostinės į Tauragės rajono pakraščius pievų ravėti, šitą išsišiepėlį arklaidantį!!!

 • iksfailai 2019 spalio mėn. 06 d. 14:44:35

  kažin išsišiepėlis iš savo kišenės taip mėtytusi? 32 tūkst. už betoninę "užuolaidą" ?!?! špakliorius vycka iš trečios laiptinės už štuką neblogesnę būtų padaręs.

 • vladas lukosevicius 2019 spalio mėn. 06 d. 13:39:33

  Kodėl kažkoks meras su iškrypimo požymiais ir jam panaši saujelė , sprendžia koks paminklas turi būti Lietuvos sostinės aikštėje ? Tai reprezentacinė Lietuvos vieta , lankoma turistų ir svečių …. Visa Lietuva turi spresti kas turi stovėti LT Sostinės žinomiausioje aikštėje . Vytis nepatiko PY-darastų princui ….. tai pastatyk Lansbergio iškamšą ….

 • O 2019 spalio mėn. 06 d. 13:14:32

  tu brudu visose partijose yra, koncervu lansberginiai,kubiliniai,ir t.t.

 • Tai ne meras 2019 spalio mėn. 06 d. 10:19:22

  Š..kašius - tikrai ne meras, jis Vilniaus arlekinas - išsišiepęs ir ciniškas. Gaila Vilniaus ir Vilniečių.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 spalio mėn. 06 d. 05:48:55

  Kol vyksta teismo procesas, Šimašiaus mėšlo krūvos griozdų.išvis neturėjo būti Lukiškių aikštėje. Šimašiaus savivalė – nusikaltimas. Daugiau apie tai va čia (nuo 46:06) y o u tube.com/watch?v=NxY_Ogc_q18

 • tam--Ww--- visose ,,,patrijotinese organizacijose ,,, Sauliu , Polit kaliniu Tremtiniu sajungose 2019 spalio mėn. 05 d. 19:48:51

  susirinke isimtinai kolchozu pirmininkai , part sekretoriai, komjaunimo sekretoriai ju vaikai, artimieji,draugai ir giminaiciai , ir visa plejada is visu politiniu strukturu kurie bendradarbiavo su KGB,NKVD,MGB ir yra uzslaptinti 75 metams , todel jie patys isleido sau istatyma pagal kury visi apsiginklave automatiniais ginklais...kad politinio nesklandumu momentu galetu apsigint nuo lietuvos pilieciu puolimo pries juos ...na taip buvo karo pradzioj ,kada Sauliu organizacijos ,,,patrijotai,,, puole savus ,,,socialistus,, komjaunuolius juos ir ju tevus zude...stai kad taip neyvyktu --jie avansu apsiginklavo ir krecia kiaulystes visoj lietuvoj ,saugomi ju pasikviestu nauju jankisku okupantu

 • sg 2019 spalio mėn. 05 d. 19:08:54

  Man labai idomu ,kodel visi kurie dalyvavo Kedziu skandale dabar uzima aukstus postus Simasius mate Usa paskutinis, Skernelis ,Garliavoj vaika ateme,vaiko teisiu darbuotojos dabar seimo nares,kas ir kodel juos visus paaukstino,uz ka.

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 05 d. 11:54:53

  Aiskei matosiLanzbergio islaptintu75 metams ir pidarasu reikaliukai .

 • Na 2019 spalio mėn. 05 d. 11:45:01

  Šaulių sąjungos, skautų organizacija ir kt.visuomenines-politinės organizacijos tyli, tai parodo jų padėtį visuomenėje. Dabar tai grynai komercines strukturos veikėjams įsisavinti lėšas, naudos ar pagalbos nereikia tikėtis. Viską valdo laukinis liberalbolševizmas.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APTARĖ: Lenkijoje su vizitu viešintis ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Lenkijos Vyriausybės vadovu Mateuszu Morawieckiu ir aptarė abiejų vyriausybių indėlį stiprinant dvišalį bendradarbiavimą ir strateginę partnerystę.
 • AVARIJA: Šalčininkų rajone antradienį susidūrė du automobiliai, žuvo vieno jų vairuotojas, sužalotos keleivės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar po karantino jau naudojatės viešojo transporto paslaugomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+12 +13 C

 

+13 +14 C

 +23 +24 C

+25 +26 C

 

+22 +23 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1375 PLN - 4.4781
RUB - 80.8370 CHF - 1.0691
GBP - 0.9078 NOK - 10.7110

Nuorodos