respublika.lt

O.Strikulienė: R.Karbauskio žaislas, vardu „valstiečiai“, kaprizinasi - straipsnio komentarai:

 • Ww 2019 liepos mėn. 29 d. 21:46:06

  Stiprybes Karbauskiui. Šitiek purvo, nesamoniu ant jo prišnekėta. Per visas TV programas ir radijas, portalus klykia A koks Karbauskis blogas. O kodel jis blogas? Kad nesisteminis, kad jo ne pastumdyti ir jis nera padlaižūnas,neina kur šilčiau, bet dirba savo darbą. Brangieji ar Karbauskis davede valstybe prie katastrofinis padėties ?

 • nuomonė 2019 liepos mėn. 28 d. 14:11:46

  p[askirkit |Pranskietį pirmininkumvalstiečių partijos,ir po kelių mėn...KONSERVAI NEBETURĖS KONKURENTŲ.....kai jie nesupranta,kads valstybė turi eiti į prikį ,o ner su" NULIAIS" pranskiečiu tik įsovietinę praeitį....gaila,kad jie nesupranta,kad ir premjeras negali gabumaius pasigirti,o seimo pirmininkas ,"kaip baronka"...PREMJERAS TURI BŪTI TOKS ,KAIP Aivaras Abromavičius...juk irtaip Lietuva antra nuo _ G A L O.......reikia ,kad gabūs būtų valdžioje,o ne -"GARBĖTRPOŠKOS"

 • to....iš Anykščių raj. 2019 liepos mėn. 25 d. 12:09:20

  Rasai ,kad daugelio žeme dirvonuoja,bet pats ne žinai,kad pas z.u.ministeri ant stalo guli evrosajuzo derektyva,kad nuo 2020 metu viršytas pesticidu kiekis ir kitokio brudo maisto produktuose bus bauduojamas nuo €300 iki € 30.000.Sias baudos numato uždėti krautuvininkams,kurie prekiaus ne maistu,o jo pakaitalu.Kas tuomet supirks ne eko maistines prekes.?Kad dirbos dirvonuoja suprantanciam tai dziaugsmas ,nes šiose dirvose užaugs sveikas eko maistas.Su chemikalais dirva per daug dešimtmečiu numarinta,o ją išgydyti reikia septynerių metu leisti dirvonuoti. Ūkininkai pastebi jeigu į numarinta dirba ne duodi chemikalu ,ne auga net zole.ES griebiasi gelbėti savo žmones,nes kaip paskelbia gydytojai ,kad dėl chemikalu atsirado 21 veziniu susirgimu atmaina.

 • jonas 2019 liepos mėn. 21 d. 17:07:25

  Pranckietis pats nežino ko nori.Jeigu jį užstoja koncervai-aiškus parsidavėlis.Kai į valdžia-tai partija reikalinga,kai valdžioje-tampu laisvamanis.Taip nebūna.Arba,arba....

 • natalija 2019 liepos mėn. 18 d. 13:02:48

  KAS CIA MANO KAD OTAVA TAUTAI RASO JIN NUO SENO YRA UZKIETEJUSI LANSBERGINE

 • Kazys 2019 liepos mėn. 18 d. 10:55:23

  O kodėl poniai visai nerūpi ,kodėl nevyksta jokie veiksmai dėl lansbergių ir gybauskių neteisėtų praturtėjimo ar statybų?

 • Kazys 2019 liepos mėn. 16 d. 10:02:26

  Na kaip dabar, po Valstiečių lyderių balsavimo konservatorių ramstytojai atrodo Karbauskis.Atrodo demokratijai nebūdinga valdyti ar kontroliuoti.nežiūrint į visas konservatorių pastangas Karbauskis ir toliau lieka kietu lyderiu savo valdose, ar ne taip, Olivija?O kodėl iš šios sueigos išėjo taip nosį nukabinęs Pranckietis? na visiems, jo nemėgstantiems nuo to tik palengvėjo.Vis daugėja akmenų į jo daržą.Gal eitų sau ir negadintų Valstiečiams oro

 • ir dar 2019 liepos mėn. 16 d. 09:41:56

  niekur nei Lietuvoje,nei pasaulyje zmones nera lygus turtiniu atveju,kadangi ne visu vienodi sugebejimai,valia,ismintis.Todel turi pats siekti geroves sau,imti pavyzdi is tu,kurie gabesni,o ne piktintis tais,kurie daug pasieke.Mano aplinkoje yra daug ir nelabai ko pasiekusiu ir turtingu zmoniu.Juk,atgavus nepriklausomybe,buvo galima visolkia veikla-koperatyvai,kas sugebejo mezge,siuvo,veze i Rusija ir t.tIr dabar,pazystu kelias seimas/pensijinio amziaus/,kur vienas vyras turi budinciojo darba,kita pasiaugina vistu,dar kita moteris prisikonservuoja visko ko imanoma,kartais paziuri vaika.Todel ir pragyvena ir neskaiciuoja kas ka turi.Kiekvieno gerove priklauso nuo jo pacio/isskyrus ligonius/.

 • Sigitas 2019 liepos mėn. 16 d. 09:40:20

  Tiek šnipų prikišę Valstiečiuose konservatoriai ,kad jau nebežino kas su tais jų šnipais dedasi.Gal galėtų Valstiečiuose dar kokią šnipų frakcijėlę sukurti.Kas be ko

 • Vale 2019 liepos mėn. 16 d. 08:46:57

  papasakosiu apie tai,kaip mano tevai ir mes vaikai dirbome VISUS DARBUS nuo vaikystes,ka tevai prasydavoGerianciu seimoje nebuvo,tevai buvo taupus.Buvome sotus.aprengti.Kiti gi gere,tingejo ir pavydejo.Prisigere skeryciojosi miestelio centre saukdamo,kad m usu seima reikia isv ezti i Sibira.Tarybiniais laikais visiems buvo vienodos galimybes baigti mokslus,buvo ,,pelningu,, darbu Tereikejo tureti nora.Bet pratinginiave ar del kitu priezasciu nieko neuzgyvene,dabar skaiciuoja kitu turtus,kuris uzdirbtas darbu,zmogaus verslumu PAGAL TO METO VEIKIANCIUS ISTATYMUS.Tai tokia mano supratimu yra tiesa..

 • Karbauskis žmogus turintis idėjų 2019 liepos mėn. 15 d. 22:59:23

  Akivaizdu, kad jo partiečiai jį palaiko. Problemos kyla tada, kai kai kuriems asmeniniai interesai tampa svarbesni už visuomeninius. Tokie ir nubyra, o Pranskietis iš varlės pavirto princu ir nei už ką nebenori grįžti į pradinį būvį.”

 • < Valei 2019 liepos mėn. 15 d. 22:34:15

  Pritariu jums 100% ! Galiu tik papildyti sakiniais: Tokia "išmintinga" buvo Lietuvos politika 30 metų ! Ypač paskutinį dešimtmetį !!! Tik žiū ir atsidūrėme ES dugne ! Kas "iškels" ?

 • Rimtas zmogus 2019 liepos mėn. 15 d. 22:28:52

  Zurnaliste parase gryna teisybe, nieko neperdedama. Bet cia susirinkusiems buvusiems partorgams nepatinka.

 • < < to Šaulių veislė - iš Anykščių rajono 2019 liepos mėn. 15 d. 22:16:34

  Ar bent žinai ,kiek tūkstanćių ha Lietuvoje dar DIRVONUOJA? Nuvažiuok į kaimynines šalis - Lenkiją ,Baltarusiją .Ar ten pamatysi tiek apleistos žemės ? Ko pavydi ,kad prikelia bankrutavusias žemės ūkio bendroves ? Pavydi ,kad kaimo žmonės turi darbą ? Ar nori ,kad dar daugiau kaimo žmonių emigruotų ? Atvažiuok į Anykščių ,Kupiškio rajonus ,pakalbėk su žmonėmis ,kuriems Karbauskio Koncernas suteikė darbo.Dar paklausk, kiek jie uždirba ir kieno technika jų asmeninius žemės plotus apdirba ?

 • Šaulių veislės 2019 liepos mėn. 15 d. 21:55:08

  Taip privatizavima paleido konservatoriai,bet pasinaudojo daugiausiai LDDP komunistai socialdemokratai su Brazausku priešakyje su kolūkių pirmininkais!

 • Šaulių veislės 2019 liepos mėn. 15 d. 21:42:08

  ES parama išnaudojat supirkinėti Lietuvos žemes?Maža pridėtinė vertė iš grūdinių kultūrų auginimo Lietuvai!Maži pelnai ir mažai darbo vietų yra sukuriama žemės ūkyje.Skolingi likot kaime gyvenantiems žmonėms su savo grobikiška politika!Na,bet mažiau rūpesčių su darbo jėga ir produkcijos realizavimu jums.Dar mažai supirkot išsinuomavote žemės plotų?Per mažai žmonių dar išvijote iš kaimų ir gyvenviečių?Jeigu iš tikro esat Lietuvos patriotas ir norit rūpintis lietuvių žemaičių gerovę tai reiktų,kad organizuotumėte,kad augintų ir aprūpintų Lietuva vaisiai ir uogomis ir mėsa vaikų darželius, mokyklas ir ligonines.Tegul tai būna ir valstybiniai ūkiai ar kooperatyvai prie žemės ūkio mokyklų, prie senelių namų ar pensionatų įdarbinant reikiamu laiku nusižengusius įstatymams ar bedarbius.Reikia išaugintai produkcijai ir sandėlių ir šaldytuvų vietose Ar nebijot ,kad galį atsirasti pavienių patriotų kurie pradės šaudyti naikinti Lietuvos naikintojus ir parazitus už tokią ekonominę politiką?

 • Vale 2019 liepos mėn. 15 d. 21:09:32

  paaiskinu ,,siauliu veislei.Tai kas sukure tokius istatymus,kad buvo galima supikti zemes-KONSERVATORIAI.O kas gi isarde,kolukius su visa technika,elevatoriais-KONSERVATORIAI.kas gi leido skraidinti zemes ,sugriauti fermas,kita sukurta nekilnojamaji turta.Tai kodel zmogus negalejo pasinaudoti tuo metu sukurtais istatymais ir supirkti zemes.Toliau,mes turejome 5 ha zemes.Ir ka,ta zeme reikejo priziureti.Tai kaip as garbingo amziaus eisiu raveti tos pievos,nes neprieziuros atveju buciau gavusi bauda.Todel labai dziaugemes,kad ta zeme tik metu radom pirkeja.Tai kur cia kriminalas.O visada Lietuvoje buvo tinginiu pavyduoliu,kurie pavydi turtingesniam.

 • < to Nuomonė 2019 liepos mėn. 15 d. 20:30:30

  1.Olava rašo:"Teks vaizduoti partiją bei frakciją preciziškai kontroliuojantį, vienvaldį vadą .Teks viešumoje vaizduoti situaciją valdantį veidą" Tai kaip dabar rašysite? Jei visos Lietuvos iš valstiečių skyrių suvažiavę atstovai PALAIKĖ R Karbauskį ? Tai vyko slaptu balsavimu ( taip reikalavo V.P ) ! 2. Beveik vienbalsiai ( -1) Palaikė jo derybas ,bei visus punktus koalicijos sutarties, kur parašyta : Seimo pirmininko pozicija atitenka socialdarbiečiams ! Beje, kaip dabar jaustis Pranckiečiui ? Visiems žurnalistams gyrėsi ,kad partiečiai jį palaiko, o Karbauskio - ne

 • Sigitas 2019 liepos mėn. 15 d. 20:10:35

  Na bent Valstiečiai dar visiškai nepanašūs į tą konservatorinį savartyną ar viešą tualetą ,į kurį jau šeši nebetelpa.Pranckietis dar ten taiko?

 • Nuomonė 2019 liepos mėn. 15 d. 20:02:04

  Ponia žurnalistė apsiriko ! Paskubėjo iškelti, gal užsakytą kieno nors, kaip ji rašo, reklaminį"stebuklą" Pranckietį ? Juk galėjo palaukti 07 15 d. Juk tą dieną vyko R. Karbauskio ir Pranckiečio PASITIKRINIMAS partijos taryboje .Tarybą sudaro iš visos Lietuvos valstiečių skyrių atstovai - jų 80 . Žiūrim ,ką turim : Už R.Karbauskį slaptu balsavimu pasitiki 65 nariai ir tik 11 prieš . Prieš Prancnkietį - visi PRIEŠ ,tik du palaikė ! Štai kodėl su savo prognozėmis p.Olava galėjo palūkėti !

 • Šaulių veislės 2019 liepos mėn. 15 d. 19:45:58

  R.Karbauski supirkai daug žemės pasinaudodamas ekonomine suirute Lietuvoje atsiskyrus nuo Sovietų Sąjungos ir paleidus prichvatizavimą ir žemės ūkyje.Tiesa ne tu vienas buvai toks gudrus!Naudinga buvo ir perdirbėjų i prekybininkų gobšumas begalinis mokant centus žemdirbiams už žemės ūkio produkciją.Ir vėluojantys atsiskaitymai už žemdirbių produkciją.Iš žemės dirbimo uždarbiai buvo maži todėl daug žmonių buvo priversti užsiimti kitokia veikla arba prasigėrė iš nevilties ir parduoti savo žemes pusvelčiui! Daug žmonių liko be darbo ir atprato nuo darbo kol jus supirkinėjot žemę labai labai pigiai, pasinaudodami žmonių ir valdžios nesugebėjimu organizuoti kooperatyvus ginant jų interesus.Pienininkams ir prekybos centrų savininkams buvo pataikaujama ir leidžiama tyčiotis iš žemdirbių ir seime ir vyriausybėje.Interesai ir požiuris į kaimo žmones jus vienijo.Čiupkim kol yra ir galim!

 • Zita 2019 liepos mėn. 15 d. 17:02:16

  ponia Olava,kai jus uzpuola vienas suo,jus ar as,dar bandome kazkaip ji ir geruoju ir grieztai nuvyti.Bet kai puola ruja ir is visu pusiu,tuomet ir spiriame.ir akmens ieskome,ir pagalio dairomes ir rekiame.O Karbauski puola,ir dar kaip puola.Todel tik tikras lyderis sugeba pries sita gauja atsilaikyti.Kiek partija dingo is Lietuvos padanges.Bet vat situ niekaip neiveikia,todel ir taskosi putomis.Nejaugi ir jus tapote viena is tu.

 • Šaulių veislės 2019 liepos mėn. 15 d. 14:53:21

  Matyt Pranskietis apdovanojimą gavo iš Lenkijos,kad ir toliau Lietuvoje nebūtų užsiimama sodininkystę;nebūtų auginami vaisiai ir uogos tikriausiai?Kad viskas būtų perkama iš Lenkijos.Kokia nauda iš tokių profesorių specialistų Lietuvai?Parazitai ir tiek! Nekelia problemų ir nesiulo sprendimų,kaip tokias problemas išspręsti. Kokias problemas galį išspręsti vyriausybė[s] jeigu nežino kokių prekių daugiausia perkama-išsivežama iš kitų valstybių kurias lengvai galima užsiauginti ar pasigaminti Lietuvoje.Arba žino,bet nieko nedaro nes nukentės kai kurie "verslininkai... Peršasi išvada,kad partijos, seimai ir vyriausybės yra formuojami iš garbėtroškų savanaudžių,nusikaltusių įstatymui žmonių kuriuos valdo ir įtakoja Lietuvoje ir užsieniuose esantys verslininkai ir specialiosios tarnybos.Šantažas valdo ir įtakoja! Kiek yra paslydusiu verslininkų ir politikų per savo didelę arogancija prieš lietuvius kaimiečius! Seime sėdi per daug seimo narių tarnaujančių svetimom valstybėms!

 • Sunku skaityti 2019 liepos mėn. 15 d. 14:27:05

  konservine demagogija .

 • Šaulių veislės 2019 liepos mėn. 15 d. 14:08:51

  Nepatinka man S.Skvernelio ekonominė politika naikinanti regionus per vidutini darbo užmokestį jį didinant.Ir taip naikinant darbo vietas regionuose.Perkamoji galia nelabai didėja o kainos nuolatos.Didieji prekybos centrai didina savo pelnus iš to darbo užmokesčio didėjimo deja tik! Taip,kad galima sakyti tiesiai šviesiai,kad buvę ir dabartinis premjeras yra tik Namavičinių ir Mockinių ekonominių interesų atstovai vyriausybėje. Jų dėka S.Skvernelis tapo labai žinomas ir populiarus.Už reklamą reikia atidirbti deja. Vilniaus verslininkų interesai ir gerbūvis aukščiau visos likusios Lietuvos interesų ir saugumo! Viskas centralizuojama ir valdoma iš Vilniaus.Toks įspūdis,kad mes esam slavų tarnai savo tėvynėje!Ir daug ką darome,kad būtų nauda Lenkijai Ukrainai ir Rusijai JAV.Tiek prie Adamkaus tiek prie Grybauskaitės ypač.Ne veltui ji buvo apdovanota Lenkijos darbdavių konfederacijos Lewattan 2006 metais.V.Pranskietis irgi patenkintas gavęs apdovanojimą iš Lenkijos.Skernelis irgi garbina

 • esmė 2019 liepos mėn. 15 d. 13:59:31

  net nežino ką daryt valstybės valdym eir po kleių metų valdžioje. Apart susireikšminę vieni kitus vertina. partijos viduj jie gali vieni kitus. Valstybės valdyme svarbu kokie sprendimai valstybės vienijimo ir stiprinimo labui.

 • Kažkaip 2019 liepos mėn. 15 d. 13:26:22

  šį kartą nusikalbėjo Strikulienė. Pagal ją Pranckietis ir Bakas yra populiariausi politikai partijoje ir Lietuvoje. Bet jie populiariausi tik konservatorių valdomoje žiniasklaidoje pvz. ir konservatorių partijoje.

 • Jo 2019 liepos mėn. 15 d. 11:55:27

  Skvernelis drąsus tik pasiųsti 140 policininkų 8-metės mergaitės paėmimui ir tyliam koalicijos draskymui. Karbauskis nori, kad Lietuva išsivaduotų iš Landsbergizmo. Priešingu atveju Lietuva išnyks.

 • Prosenelis 2019 liepos mėn. 15 d. 11:13:12

  Prezidentui bus labai sunku Skvernelis koncervatoriu pidarastu draugas prisiminkite Garliava240 policaju irDEIMANTE žudikai ne rasti Kiedys nužudytas byla ne baigta.

 • Smarkei suklidai na 2019 liepos mėn. 15 d. 11:05:45

  Ne ant slenksčio bet viduje 729 tūkstančiai tiesiog gražu o kieno tai darbas visi žinome Prosenelis.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • STATISTIKA: Irane koronaviruso aukų skaičius išaugo iki 3 452, tai, anot Sveikatos ministerijos, yra 158 aukomis daugiau nei ankstesnę parą; patvirtintų infekcijų šalyje yra 55 743.
 • NELAIMĖ: netoli Rusijos sostinės Maskvos sprogus dujoms sugriuvo daugiaaukštis gyvenamasis namas; yra žuvusiųjų ir sužeistųjų; Rusijoje dėl koronapandemijos gyventojai raginami likti namuose.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos