respublika.lt

O.Strikulienė: Metų dvikova jau pasiekė finišo tiesiąją - straipsnio komentarai:

 • Gintarė 2019 spalio mėn. 30 d. 15:40:00

  Nustokit viskuo kaltinti Karbauskį-jo kantrybė tikrai didelė-visi tik pamazgas pila,o kur palaikymas? Nejaugi jis toks blogietis?Jo minusas-gal Greta, bet tai tik mažmonis prieš aferas kurias sau leidžia mūsų didieji patriotai

 • birute. 2019 spalio mėn. 28 d. 17:10:32

  ......zmones juk matom prie valstieciu gyvenimas pagerejo , tai ir turim juos palaikyti . Pranskieti lauk is seimo ....,,ke.nkti jau gana....

 • Labai gaila 2019 spalio mėn. 16 d. 09:36:05

  Kad ne papuolė į seimo kede kirka.Kiek jis puikiai pasidarbavo su siais projektai kaip KK2 sekantis LEO-LT ir kitais ,tik gaila kad rekomendacijos Nobilio komitetui niekas ne pristatė ,be to jis yra mokslininkas baiges tik vakarine.Ainiai mums paliko :”Parodyk savo draugus pasakysiu ....”

 • bobute 2019 spalio mėn. 14 d. 21:23:01

  tai,jeigu Pranckietis jau tamta toks geras pirmininkas,profesorius ,intelektualas,tai reikejo paciam sukurti partija,suburti bendramincius ir eiti i seima.O dabar atjojo ant kito peciu,ir toks galingas,toks mandras.Beje,jis atejo su kom anda,t,y. su partija,kurieje egzistuoja programa,sutarimas.Gera lietuviu liaudies patarle-ileisk kiaule i baznycia,tai ir anr altoriaus uzlips.Jo asmenybeje matau didybe,susireiksminima ir bobiska plepi,kuris laksto nuo zurnalist prie zurnalist ir kad tik save isaukstintu,pazemindamas Karbauski.

 • senis 2019 spalio mėn. 14 d. 16:37:08

  Pranckietis, kaip ir bet kuris garbus seimo narys, kovoja uz vertybes. Vien postas yrs vertybe. Didesne alga, vertybe. Vazinejimas po Lietuva su ijungta signalizacija irgi vertybe. Ta vertybe, girdejau, net i tualeta eina su apsauga. Ji net palaidos uz musu pinigus, tai irgi vertybe.

 • SAULIUS TO VALSTIETIS 2019 spalio mėn. 14 d. 12:28:46

  Joks tu ne valstietis manai protingai parasei asile tas tavo propesorius yra komunistas ir dirbo lansbergui ir grybauskaitei juk grybe buvo atlekusi pas ji i namus matyt senis dave pazada kenkti uztai taip laikosi tik atejas i seima ne zmonemis susirupino o puole lansbergui prezidento titula iteikti

 • natalija 2019 spalio mėn. 14 d. 12:19:44

  PALAIKO DAU ZMONIU KARBAUSKI BET KELE ABEJONES TIE SIULYTOJAI BASKIENE DEGUTIENE KIRKILAS SKVERNELIS TAI TIKRAI NE TIE ZMONES KURIE JUS PALAIKYS TAI TĮIE KURIE JUMS KENKS IR BET KADA ISDUOS

 • petras 2019 spalio mėn. 14 d. 12:15:25

  STRIKULIENE GAL LANSBERGYS DAUGIAU SUMOKEJO KAD SUDA MALT PRADEJAI NETERSK ZMONIU ISRINKTO KARBAUSKIO

 • Kas 2019 spalio mėn. 14 d. 11:18:54

  JEGU NE MENKYSTOS TAIP LAIKOSI POSTO.

 • Valstietis 2019 spalio mėn. 14 d. 07:25:32

  pranskietis- rastingas ,profesorius,zu mokslu dr. Tegul dirba zmogus neblogas ,nesikildisina- doras.

 • Pranckietis Seimo klounas 2019 spalio mėn. 14 d. 04:14:40

  ar tam profesoriui nedaeina, kad is jo net koncervai greit juoksis, kuriems tokia padetis tik vieniems ir naudinga.

 • Dėsnis 2019 spalio mėn. 13 d. 23:26:08

  Amžina kova dėl valdžios, darosi panašu į buratino nuotykius, daug panašiu vekėjų, aišku esminis, tai Karabasas, bet pasaka baigisasi getai.

 • Slykstus straipsnis 2019 spalio mėn. 13 d. 23:12:00

  Rado ka lyginti - egocentriska intriganta su Karbauskiu !

 • AČIŪ ŠAULIENEI UŽ PAAIŠKINIMA 2019 spalio mėn. 13 d. 22:18:11

  jeigu taip yra ,KARBAUSKIS tiek daug kam skiria savo lėšų labdarai ,tai tas žmogus vertas dideles pagarbos,ir tikrai geras Žmogus,Gaila ,kad daug kas to nežino ir dažnai be reikalo drabsto žmogų purvais,Palaikau valstiečius ir ju vadovavima,jie stengiasi del tautos,nors gal nevisada tai pavyksta,bet kova su korupcija ženkliai matosi,ir gyvenimas zmonems po truputi gerėja,Manau ,jeigu mes rinkėjai suteiksime jiems proga dar vienai kadencijai,rezultatai tikrai pagerės.

 • Šiaulietė 2019 spalio mėn. 13 d. 21:49:43

  Gerb. Olava, esate neteisi dėl R.Karbauskio. Rašote, kad "gali sunaikinti Pranckietį ir gąsdina"..Žmogus, kuris milijonus skiria labdarai: šelpia sportininkus, mokyklas, pensininkus, aktorius, muziejus išlaiko, organizuoja nemokamas stovyklas jaunimui, samdo medikus, kad važinėtų po kaimus - tikrintų vyrus ir moteris profilaktiškai nuo vėžio ir t.t .Toks ŽMOGUS niekada nieko nenaikina ir tuo labiau negąsdina! Jūsų minėtos savybės ne jo charakteriui ir išsiauklėjimui .

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 13 d. 21:19:55

  Na ir nesutinku su Žurnalistės nuomone ,kad Pranckietis turi tvirtą stuburą? Čia visai ne stuburo "tvirtumas".Jis pataikauja opozicijai, kuriai labai patinka menkinti R.Karbauskį.Pranckietis pradėjo kenkti valstiećiams nuo tapininio mitingo ,kai rėkė prie Seimo : Man GĖDA ! GĖDA ! LRT Forume susirinkę buv. pirmininkai Paulauskas,Gedvilas, Graužinienė buvo tokios nuomonės. Tik Degutienė kalbėjo visai priešingai. Ji galvojo, kad RINKĖJAI neprisimena ,kaip ji pati su konservatoriais vertė Valinską? Dar nebuvo tokio atvejo, kad partijos narys nepaklustų kolektyvui ! Prisiminkite ,kaip konservatoriai pasielgė su p.Dagių? Net rinkimuose 2020 m.uždraudė dalyvauti .

 • Marija 2019 spalio mėn. 13 d. 21:19:26

  Man atrodo,kad Pranskietis dirba opozicijai ,provakuoja Karbauski savo kalbomis ir taip kelia seime sumaištį,Nemanau ,kad jis kaip politikas perespektyvus,nes daugelis jo pasisakymu netinkami politikui,juk reikėtų būti dipllomatiškiam.Manau ,kad jeigu tau nepriimtina partijos su kuria atejai i politika vykdoma programa ,nepritari jos nuostatoma ,tai dek mandata ant stalo ,ir sekančius rinkimus eik kaip neproklausomas,ar junkis su bendraminčiais.

 • Ir 2019 spalio mėn. 13 d. 20:54:42

  NEJUDINKITE JŪS TO PRANCKIEČIO, APSIJUOKĖ PRIEŠ VISĄ LIETUVĄ. DAR NĖRA BUVĘ, KAS KAS TAIP BŪTŲ ĮSIKIBĘS Į KĖDĘ. GĖDA DAROSI, KAI PAGALVOJI, KAD TOKIŲ ŽMONIŲ YRA, BE SĄŽINĖS IR GĖDOS. KAIP GEGUTĖ,IŠMĖTO VAIKUS TĖVŲ, KURIE JĄ UŽAUGINO.

 • nuomonė 2019 spalio mėn. 13 d. 18:46:02

  kalba vis tik iš esmės yra agresyviai nusiteikusio kirkilo intencijas žūt /būt "suorganizuot " seimeriams(suprantama ir sau ) pokadencines/kompensacijas ar dar kažkaip mandriai įvardintas , vnž. , - konkrečias išmokas iš biudžeto pasinaudojant Pranskiečio krėslo teikiamomis galimybėmis.

 • Tai kaip 2019 spalio mėn. 13 d. 18:05:29

  Karbauskis negali pretenduoti į seimo pirmininko postą, nes koalicijos sutartyje šis postas numatytas socdarbiečiams. Karbauskis Pranckietį tik dėl to ir nori atstatydinti, nes kitaip žlugs sutartis. tai kaip jis dabar bus seimo pirmininkas, juk jis valstietis o postas tai numatytas Kirkilui.

 • sss 2019 spalio mėn. 13 d. 17:52:44

  valkatos jus,141 clienas sukirmyjes,slykstu matyti ju snukius... net 141 -no gauja valdo visa ,jus taip vadinama, nepriklausoma lt... ??? :-), verkiate,lovu komentatoriai... o 141 morda zvengia... buduliu tautai-buduliu-kaimieciu valdzia :-)

 • reik nušalint 2019 spalio mėn. 13 d. 17:43:07

  patį karabasą-ir intrigos baigsis

 • hau 2019 spalio mėn. 13 d. 17:06:32

  V. Prancietis labai nevykęs politikas ir visai nevykęs R. Karbauskio pasirinkimas. Kiek sumaišties valstybėje dėl vieno, esančio ne savo vietoje žmogaus.

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 13 d. 16:09:47

  Valstieciai turietu suprasti kad retingus jiems gadina ju pirmininkas .

 • Pranskietis turi stuburą ? 2019 spalio mėn. 13 d. 16:02:45

  Nejuokinkite,Strikuliene nusivažiavai į pievas ,beje kaip beveik visada...

 • Klemensas 2019 spalio mėn. 13 d. 15:00:59

  kam čia ilgiausias straipsnis apie šitų dviejų nevykėlių epopėją. vienas bandė vaidint partijos "pilkają eminenciją" , bet pakinkliai per silpni (bent būtų pasižiūrėjęs "kortų namelio" mokomaisiais tikslais), kitas, išaugintas dirbtinai kaip hidroponikoj pomidoras, nesupranta kas tai yra partinė subordinacija.

 • ¿kabliukas 2019 spalio mėn. 13 d. 14:34:02

  kodėl inteligentams yra ne prestižas, ir bijo eiti registruotis į Darbo biržą. Dabar valtybei reikia tiek daug laisvų darbo rankų, užuot vežus iš Ukrainos!

 • jo 2019 spalio mėn. 13 d. 14:25:12

  Pagal įstatymus už kas valstybėje vyksta labiausiai atsakingi 3 aukščiausi vadovai. Seimo pirmininkas, Prezidentas ir premjeras. o čia seime iš po oligarcho 2 į svarbiausius postus pastatė ir reguliuoja kiek kam būt. Prezidentas panašu nelabai susigaudo kas vyksta ir kaip bejėgis.

 • Jei 2019 spalio mėn. 13 d. 14:20:20

  ne vieno zmogaus egoizmas,nepaisymas susiklosciusios situacijos likti poste nepaisant nieko,erzinti p.Karbauski ,ir darbas butu kitoks,taciau kai zmogus per daug isijaucia,neturi komandos,o galvoja,kad postas yra iki gyvenimo pabaigos,yra labai blogai.Suprantu opizicija,jai gefai,kai valdantiesiems blogai,bet siuo atveju,nematau,kam yra gerai.p Pranckietis kaip uzsukts zaislelis,negali sustoti ir vyriskai iseiti,jis virsta tusciu kalbu objektu,gal jam patinka,kai vietoj valstybes,zmoniu problemu kalbama apie jo santyki su partija ir p. Karbauskiu.Uzjauciu p. Karbauski,jis mato,kiek prisimeteliu atsivede i Seima ir kaip greitai isryskeja,kas yra kas.Uzuot kure savo partijas,judejimus,jie kapitala,menka tiesa,kraunasi kritikuodami partijos veikla,su kuria atejo,tai dirbkit patys,negi nemokat

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SAVANORIAI: Italijoje valdžios pareigūnai pasiūlė suburti 60 tūkst. savanorių grupę, kurie prižiūrės, kaip laikomasi priemonių, įvestų šalyje po truputį slūgstant COVID-19 protrūkiui.
 • BRANGO: praėjusią savaitę elektra brango visose trijose Baltijos šalyse; Lietuvoje ir Latvijoje jos kaina kilo 11 proc., iki 27,18 euro už megavatvalandę (MWh), Estijoje – 19 proc., iki 29,36 Eur/MWh.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip pasikeitė Jūsų atlyginimas karantino metu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+7 +9 C

 

+7 +9 C

 +16 +17 C

+20 +21 C

 

+18 +19 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos