respublika.lt
 

O.Strikulienė: Kuo parlamentarams neįtiko baltų religija - straipsnio komentarai:

 • Jų rankose mūsų pinigai 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 14:44:03

  Kam jie nori tam jie ir skyria pinigus iš mūsų visu bituciu sunesto medaus.Kaip mūsų Bočiai sakydavo kad “Skestantis ir už britvos griebiasi.”Seime jie mąsto ,jeigu skirsime biudžeto milijonus bažnyčios tarnu reikmėms ,jie pries rinkimus agituos kaimo senuolius kad už juos atiduotu balsą,nes mes geradariai.Del savo sub nes jie ne patvirtino mūsų senuoliu teisingo tikėjimo už kuri amziams paguldė galvas milijonas jaunimo.

 • Surinkti parasus ir skelbti referenduma 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 13:30:16

  Cia ne seimo ir valdzios cia zmoniu reikalas surinkti parasys ir skelbti referenduma juokinga kada sava religija nepriimama savoje salyje juo labiau kai po kristaus kapo atidarymo jis buvo pazemintas ir isniekintas ir zydai jau viesai viesina savo pasisakymus kad krikcioniu irkataliku tikejimas buvo sukurtas gojam ir musulmonu taip pat jie pakankamai isplito ir zydu ofisas kuris sukure tuos tikejimus prisivoges slaptu knygu is egibto susigrazina teise valdyti tuos tikejimus o siuolaikine baznyxia su jezuitu ordinu kaip su spec tarnyba tik palaikys tvarka kad jis ir toliau butu platinamas nes baznycia jau netarnauja dievui tarnauja mamonui

 • pilkasis kardinolas 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 09:35:01

  po nepriklausomybes sistemingai siekiama per zlugdoma politika, ekonomika, ziniasklaida, zemes uki, svietima, kad lietuvis nuo mazens neturetu kuo didziuotis ir slykstetusi savo valstybe, kad joje nieko gero nera. Dauguma dar atsilaiko...

 • onaiskaimo 2019 rugsėjo mėn. 10 d. 08:13:25

  ir kuo gi mano požiūris primityvus ? Kad iškart pamačiau, jog esate ateistai? Juk "skambinate į nežinią, kuri vistiek neatsilieps" , taigi, Dievo jums nėra

 • Noras sumenkinti 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 17:49:24

  Leidžiant gamykla su mumis kartu dirbo inžinieriai iš Baltarusijos,tai buvo sovietmetis.Klausiame mes jų ,kodel jus ne kalbate gimtąja kalba.?Tai kad mūsų kalba ne grazi atsakydavo jie.Taip jie nuo vaikystes buvo menkinami “vyresniu broliu”.Panasei kaip krykscionybe yra “madinga” pasaulyje.Tai kad krikščionybe yra importine atgabenta visa kraujuje,dar desertui sukiojasi po krikščionybe ilgais skvernais pedofilai.Jie ne prisideda atnaujinant žemės planetos naujais žmonėmis .Net pauksciai,galvyjai,žuvys , žvėrys,visi medžiai,javai ,žoles ,gėles palieka paskui save savo atžalas ,o jie NE.Privalome pasukti mūsų Bociu teisingo tykejimo keliu,nes jie mus tenai visus pasityks.Pasityks ir tie kurie kovesi su priešais 100metu ir būdami jauni paguldė savo galvas amziams,nes juos astuonis kartus puole galingos jėgos.Net wikipedijoje apie tai rašo....

 • Ona,Ona iš kaimo 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 11:17:18

  deja toks mentalitetas ir toks primityvus supratimas seimūnų ir paprastų katalikų ir verčia europą į mus žiūrėti kaip į aštuoniolikto amž. mužikus.

 • onaiskaimo 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 09:36:13

  akivaizdūs ateistai...Koks skirtumas, kokiu telefonu skambinsi į nežinią? didelis. Jei krikščionių išpažįstamas Dievas yra viso, ką matome ir nematiome Kūrėjas, tai šie naujieji ateistai neva garbins žaltį?Ąžuolą?..Tai čia tikrų tikriausia visų religijų, garbinančių Kūrėją, išjuoka

 • Didžiulė baimė netekt pinigų 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 00:26:15

  Nepripažino, nes bijo, kad vaikai turės pasirinkimo laisvę mokykloje, o dalis pinigų jau nebeįplauks ten kur įplaukdavo... Viskas juk daug paprasčiau!

 • Nnnnnn 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 23:11:48

  Gal nereikia tai vadinti religija. O ji neitinka valdovams del to, kad jiems netarnauja ir nedurnina zmoniu, tai greiciau paprociai.

 • Ww 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 22:12:55

  Aš tik vieno nesuprantu kaip tu gali atsisakyti savo protėvių ir tikro savo tikėjimo? Nejaugi okupacinis per prievarta ant kruvino kalavijo atneštas tikėjimas yra mielesnis. ???? Tai brangieji, kad okupaciniai dariniai jums mielesni tai gal atgal į šlovinga sssr?

 • m. 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 21:11:57

  Nesauprantu, kodėl čia imasi komentuoti tie, kurie nieko neišmano apie pagonybę ir nėra su ja susidūrę. Gal tie nepatenkinti turi kokių faktų, kad pagonys ką nors iš jų atėmė ar nuskriaudė? Ką nors dar padarė? Jei tokių faktų nėra, tai ko kištis ne į savo reikalus.Galėtų mandagiai patylėti, leisti pasisakyti tiems, kuriems jų tikėjimo pripažinimas be galo svarbu, kuriems dėl to širdį skauda.

 • m. 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 21:02:34

  Nesutinku, kad "iš politiškai pragmatinės pusės daug saugiau išpažinti tą religiją, tą Bažnyčią, kuriai priklauso šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje" Politiškai visai nesvarbu, kokią religiją išpažįsti, jeigu gerbi žmones ir žmogiškumą. Beje, ES, kurios parama ir bendrumo jausmas mums yra svarbiausi, palaiko labai menkus ryšius su Vatikanu. Praktiškai jokių ryšių. Taip kad katalikiškumas šia prasme yra visiškai nesvarbus.

 • pagonys 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 20:30:57

  Galioto tarnai

 • "neleisti tapti religija" 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 20:07:23

  čia ir glūdi visų argumentų priežastis.Fariziejiško cinizmo užtenka norint sumenkinti Baltų religijos išpažintojų siekį.Bet visi draudikai ir vaikiškai kvaili pasisakymai nublanksta prieš šių žmonių nuveiktą darbą ir dvasinį turinį ugdant šviesų ir garbingą žmogų.Visa agresija dar sukils prieš Baltų tikėjimą,kai europos teismas lieps elgtis teisiškai Lietuvos valstybei.Ir tas priešiškumas nesuprantamas.

 • "neleisti tapti religija" 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 19:58:33

  čia ir glūdi visų argumentų priežastis.Fariziejiško cinizmo užtenka norint sumenkinti Baltų religijos išpažintojų siekį.Bet visi draudikai ir vaikiškai kvaili pasisakymai nublanksta prieš šių žmonių nuveiktą darbą ir dvasinį turinį ugdant šviesų ir garbingą žmogų.

 • nu 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 19:12:45

  Iregistruokit ateistu religija, nes jiems reikia pinigu.

 • miela "po Saule", 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 18:39:01

  taigi rinkis, niekas nedraudžia. Kiek partnerių nesusituokusių "zagse", tik taip susiėję, kiek vaikų nekrikštytų, niekas jų nepersekioja. Kokios problemos? Norit valst. paramos, va kur kabliukas. Bet susidėjusių partnerystė remiama valst., jei turėsit vaikų. Ir pan. soc. paramos. O jūsų ritualų miške irgi niekas nepersekioja. Ko keliat vėją? Įsijautėt koneveikti krikščionybę, nes dabar tai madinga visoje Europoje. Trendas, teip skant. Tai priimkit islamą, tada jus gerbs ir mylės viso pasaulio musulmonai :)

 • to >razas 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 18:34:14

  Niekas neužsimoja naikinti pagonių. Kalbam apie pagonių užmojį tapti religija.

 • Vai tai tūta 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 16:10:03

  įsiveskite Pagonio nario mokėstį ir nereikės prašyti iš valstybės paramos ir pripažinimo, jei esate toookie "laisvi ir nepriklausomi". Visai nesiruošiu finansuoti iš kiauro kišeniaus dar vieną naują organizaciją per valstybės biudžetą!

 • O jūs, 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 15:28:48

  kaip dedatės, ne tokia jau ir taikinga sekta. hitlerininkai irgi neonaciai meldžiasi Lentai..

 • Ratas 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 15:10:34

  Pora gerų filmų apie inkviziciją, laimintus karus, žudynes Kristaus vardu, pakabintą nukryžiuotojo stabą gąsdinanti vaikus visose bažnyčiose, kunigų pedofiliją... ar dar vardinti? Kas Jums padeda apsispręsti?Manote gyvenimas stovi kryžiumi? ne,ne ponai jis sukasi ratu.

 • po Saule 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 15:01:25

  tikėjimas, kiekvieno asmeninis reikalas todėl aš norėčiau , kad būtų galimybė pasirinkti pagal kokius papročius man auginti vaikus, tuoktis (oficialai), laidoti artimuosius (oficialai). Kuris tikėjimas geresnis, begždžias reikalas ginčytis, o galimybės reikia

 • Pagonis 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 14:37:05

  poganyj, nešvarus, murzinas. national murziukai iš ten pat

 • > Etimologija 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 14:25:51

  Šiandienos neopagonys negali išgyventi be vėtros ir girių dievaičio Siaubūno :)

 • Pagonybė 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 14:13:08

  ne vergo religija , kaip visos kitos , todėl ir draudžia , o gamta ir Visata tai ir yra tikrasis Dievas , taigi žmogus gali suprasti , kad ne vergas yra , o tai jau sistemai yra neparanku , taigi Drausti...

 • >razas 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 14:09:57

  žaviuosi jūsų mintimis,išsakyta esmė.Visiems kitiems koncepsijomis užsivertusiems katalikams sakau:pagonybė išties netaps religija,o Baltų religija,protėvių pasaulėjauta-TAIP.Pro adatos skylutę jau dabar pralenda ne bažnyčios ganomi.Aš nieko prieš krikščionybę,tegul įgyvendina Kristaus misiją .Bet iš kur tas viduramžiškas karingumas naikinti įsivaizduojamus pagonis?Kažin kada kažkas jus užprogramavo visai ne Kristaus mokymui.

 • Etimologija 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 14:07:18

  Paganus - iš lotynų k. reiškia "kaimietis". O pagonybė ir yra tradicinis kaimiškas gyvenimo būdas. Kada barbarai nežinojo teistinės religijos, jie garbindavo išgalvotus dievukus, bijodami gamtos stichijų. Neopagonys vėl kūria naujas tradicijas. Tai rodo, kad šis tikėjimas neturi tradicijos periimamumo, nors tarybiniu metu jų veikla nebuvo draudžiama. Todėl pagonys negali pretenduoti į valstybinę religiją, kaip negali identifikuoti patys savęs.

 • :) 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 12:55:20

  Pagonybė - ne religija. Kitaip nebūtų pagonybė. Olava Olava, atrodei protingesnė. Bet, kaip sakoma, kiekvienam gudruoliui pakanka kvailumo. P.S. Europoje naudingiausia būti musulmonu, jeigu dar nežinot. O krikščionybė labiausiai puolama. O gal ir šitas pagonių žingsnis - dalis tokios puolimo kampanijos? Kas čia žino, vanduo jau tiek sudrumstas, kad net mažiausia šiukšlelė iškilusi į paviršių.

 • zm 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 12:51:03

  Neįtiko pirmiausia katalikbažnyčei, kuri nenori turėti konkurentų vaikų sąmonėms ir pinigams iš biudžeto, nes jeigu suskaičiuotum teisingai, katalikybė yra šiaudinė kaip morė, apmyžtum padegtum ir nepasigestum, tik silpniems reikalinga religija. Jie sako, kad tai ne religija, nes "jie iš tikrųjų netiki, kad elektros kibirkštis yra dievas", visa apsišikusi ligi ausų LTV peliuko ramanausko asmenyje tipo daro juokus iš to. Pasijuokit, šlamšteliai. Svarbu, kad iš jūsų statuso ir pinigų neatimtų, o religija nereligija, juk ne esmė, aš tą esmę suprantu.

 • Hgm, 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 12:33:01

  galite tikėti nors ir į ufonautus su ragais ar, kad Jav astronautai buvo Mėnulyje, bet pagonybe nuo to n e t a p s oficialia valstybine, tuo labiau - religija.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PERGALĖ: geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas PDC pasaulio smiginio čempionate 3:0 nugalėjo anglą Matthew Edgarą.
 • KELIAI: šeštadienio pavakarę vakarinėje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia buvo šlapios dėl silpno lietaus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
VZ LOGO 4

Dienos klausimas

Ar esate prietaringas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar prekybos centrai turėtų dirbti per Kalėdas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+3 +4 C

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+3 +4 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-5 m/s