respublika.lt

O.Strikulienė: Chaosas Seime pakeliui į gerovės valstybę - straipsnio komentarai:

 • P
  Primenantis sovietmeciu” kusoka” 2019 rugsėjo 22 11:52:47

  Nuo ryto jie dairydavosi ką pulke pavogti,o po pietų kur uzbuktuoti.Geroves jis ne kurs jis “ kusoko”amato šalininkas.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Puse 2019 rugsėjo 18 14:38:40

  Puse metu valdantieji smaukosi ir nieko nedaro vis zada pradeti bet niekaip neiseina

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Prosenelis 2019 rugsėjo 18 12:08:17

  Baisu gali I vykti ko nelaukeme gerovies Lietuvoja ka try everything pas lietuvius baigesi visi ziuri i protyngus kitu valstybiu vadovuslabai daug???????????.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Taigi 2019 rugsėjo 17 11:54:48

  Pasirodo,Strikuliene ne tik kurybing zurnaliste ,bet ir izvalgi politike.Sekmes ...

  0 0
  Atsakyti
 • p
  pastebejimas 2019 rugsėjo 16 14:06:46

  nepamirskit ir Palucko socialdemokratu.Kauno rajone meras socialdemokratas.Pranckietis,Kamblevicius irgi susije su Noreikiskemis.Vienas dirbo ZUA,kitas buvo mokyklos direktorius.Abu susije su zemes ukiu.Gal ikure partija,atkurs ir kolukius,tada nereikes cesnaku vezti ir Kinijos.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Sukrioses plykis 2019 rugsėjo 16 13:22:26

  Yra pabėgęs nuo ne pastatytų komunizmo arimu.Prisiplakelis per gyvenimą nieko Tautai ne davęs ,sužlugdės komunizmo statybos planus metėsi statyti kapitalizmą .Ten jis sužlugdė ir čia viską daro kad sužlugdyti.Tokias pabaisas reikia izoliuoti .Sukcius yra pamiršęs kad kam 68metai ,kiek jis per tiek metu iš kankino žmones ir si amatą tęsia.

  0 0
  Atsakyti
 • X
  XXXL 2019 rugsėjo 16 07:57:12

  "Gerovės valstybė" yra tokia, kurioje valstybinės institucijos dirba valstybei ir jos žmonėms, kur visi yra lygūs prieš įstatymus, kur valdžia yra įsitempusi, o žmonės - atsipalaidavę. Kadangi Lietuvos valstybinės institucijos dirba briuseliams, vašingtonams, maskvoms, kostiumuotiems vietiniams ir užsienio banditams, kadangi čia už grotų yra sodinami tik kaimyno vištos ar dviračio vagys, kadangi čia valdžia yra atsipalaidavusi, o žmonės - įsitempę, pas mus yra kuriama "negerovės valstybė". Tai truks tol, kol pasikartos 1940 m. scenarijus.

  0 0
  Atsakyti
 • i
  isgasius 2019 rugsėjo 16 03:01:10

  141 vagis valkata kaimietis

  0 0
  Atsakyti
 • Š
  Šiaulietės nuomonė 2019 rugsėjo 15 21:24:11

  Ar gali tie perbėgėliai patys sau ir kitiems paaiškinti : 1Tris metus sėdėjo frakcijoje - nebėgo. 2.Sudarinėjo koaliciją - nebėgo . Kodėl, būtent DABAR paliko frakciją ? Gal ,kad trukdytų daugumai dirbti ? Matant tokius dalykus, imi galvoti ,kad Signataras Z.Vaišvila savo strp. "Sustokime patys. Stabdykime Vytautą Landsbergį! "- yra TEISUS ? Šiame strp.,o ir Seime spaudos konferencijoje Signataras kalbėjo,kad ,V.Landsbergis prisideda prie tautos didžiulio supriešinimo , garbindamas didvyrius, kurių biografijose daug prieštaringų faktų, tuo supriešino su žydų bendruomene.Ir visa tai daro DABAR ,valdžioje esant valstiečiams? Opozicija trukdo blokuoja ,nedalyvauja Seimo įstatymų priėmimo balsavime ! Išeina iš posėdžių. Reziume: Supriešinti rinkėjai neina balsuoti. Tokiu atveju, kuo mažiau rinkėjų - tuo geriau konservliberalams! Jų gerbėjai - visada ateis balsuoti.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė - pritariu Proseneliui - kas panaikins sąrašinius ? 2019 rugsėjo 15 20:47:27

  Kada ir kas atstatys visai Lietuvai landsberginių žalą - LK 55 strp. PAŽEIDiMĄ ? Landsbergis šį įstatymą 1992 m.PASIRAŠĖ. Juk ir KT nutarė ,kad VENAS rinkėjas - VIENAS balsas .Dabar tas pats kandidatas gauna 3 balsus : vienmandatėje, sąraše ir reitingavime. Lietuvos žmonės negali šitų SĄRAŠINIŲ atsikratyti. Kiek dar ilgai onikės, petriukai Seime dirbs po 7 - 8 kadencijas? Juk visi, sugriovę TT frakciją ,perbėgėliai yra sąrašiniai ?

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nusenus ona, 2019 rugsėjo 15 20:35:26

  eik geriau melstis,o ne i nauja partija,stenanciu pensininku komanda ...geda...

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Apmaudu 2019 rugsėjo 15 17:05:58

  kad R. Zemaitaitis neteko frakcijos , jaunas ir issilavines zmogus , o seno kirpimo Kamblevicius , kurio komanda - beveik pensininkai ir onutes , guviai apsisuko . Tik ar bus is ju naudos?

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Agota 2019 rugsėjo 15 16:48:49

  butinai reikia priimti istatyma,draudzianti lakstyti is vienos frakcijos i kita.BUTINAI,Jeigu iseini is frakcijos,reiskia issizadi tos programos su kuria atejai.Tai jeigu nenori toliau dirbti,tai privalai visiskai palikti seima.Dabar zmoniu isrenkamas su tam tikra partija,su konkreciais isipareigojimais/manau ka tures nuveikti skaite/,nepatiko,lekia pas kitus del postu,galimai,pamaloninti pinigais,del itakos.O kokioje vietoje lieka rinkejas.

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Manau ,kad dabartiniai valdantieji yra geriausia valdzia is visu buvusiu 2019 rugsėjo 15 15:33:37

  todel nieko baisaus ,kad jie apsivalys ,visi netinkantys būti seimo nariais atsisijos ,ir liks tie ,kuriems rupi Lietuvos ateitis ,Mano nuomone ,jeigu prezidentas pades ir netrkdys ,jeigu jie bus viena stipri komanda ir tarsis ,,visada ras naudingiausius tautai sprendimus,Ligi siol pasikeisdami valde koncervatoriai su socialdemokratais ir ju valdymas buvo nuostolingas tautai ,ypac koncervatoriai dare milziniskus nuostolius ekonomikai su savo neapgalvotais ,arba samoningai blogais sprendimais ,Mano nuomone ,rinkejai daugiu jais niekada nepasitikes ,politikus vertiname ne pagal ju kalbas ,o pagal ju valdymo efektyvuma,

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Marijampolietė 2019 rugsėjo 15 15:31:38

  Algirdas Butkevičius visai nusitaisė pasukdamas su Kamblevičiumi . Susipainiojo su savo ekonominėmis įžvalgomis. Pradžioje džiaugėsi buvusiu bendradarbiavimu su Nausėda gal būt tikėjosi būti pakviestas į Prezidento komandą ,bet nesulaukęs pasuko paskui pensininkus. Na bent metams ten jam ir vieta , nemanau ,kad Vilkaviškio vienmandatėje už jį kas nors balsuos.

  0 0
  Atsakyti
 • Z
  ZZ 2019 rugsėjo 15 15:28:21

  Kamblevicius sovietiniais laikis buvo agropromo vadas.Nuo kada sovietines epochos tokie veikejai pradejo rupintis Lietuvos valstybes gerove.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Arteja seimo patrijotams Off 2019 rugsėjo 15 14:30:48

  Klaida kad jų visu ne paleido į grina ora.Malsis nenuveikadami jokių darbu,nervuos Tauta.Pas visas juos resursas pasibaigęs.Seima rinksime pagal LR. Konstitucija taip kad partju jos nariu nebebus.Manau kad iš buvusiu bus maži leista Tautiečių dirbti seime,ateina nauja katrą .

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Agota 2019 rugsėjo 15 14:09:04

  Mano nuomone ,jeigu jiems rupeti valstybe mjos zmoniu gyvenimas tai ji nesiblaskytu ir nekovotu del ytakos zonu ,visai kaip nusikalteliai,o dirbtu ir stengtusi vardan TOS LIETUVOS,Matosi ,kad ten idealistu ,norenciu gero visiems nelabai yra ,todel rupinasi ,tik savo portfeliais,didesnemis kisenemis ir patogesniais kaliosais,Ypac nemalonus koncervatoriai ,kuri kitu visus tepa tuo paciu ,kuo patys smirda ,

  0 0
  Atsakyti
 • p
  pensininkai 2019 rugsėjo 15 13:46:50

  tAI PALUCKININKAI IRGI JAU PRIE DEŠNIŲJŲ LANSBERGISTU TAI VISAI SUMAIŠE KORTAS IR NEZINOM UZ KA BALSUOTI VEL LIKS VALSTIECIAI

  0 0
  Atsakyti
 • Z
  Zulikam 2019 rugsėjo 15 13:18:25

  Ne geroves bet zuliku ir ju skaicius kiekviena diena auga su vis didesniu melo kofeciantu

  0 0
  Atsakyti
 • B
  Bena 2019 rugsėjo 15 13:20:17

  geri pastebejimai.Teisybes delei,reikia apsidairyti aplink.Visur,gamtoje,gyvenime yra tam tikri desniai.Pradekim nuo gamtos-liutu gauja ir kokia yra tvarka.Pats stipriausias juos saugo,veda,vistideje irgi -gaidys rupinasi vistides reikalais.Gyvenime yra vadovai,komandose-treneriai,politikoje partiju ikurejai.Tokia tiesa.Jeigu gamtoje,kuris nepaklusnus,paskutinis laizo grobio kaulus,ir nepaklusni vista gauna snapu nuo gaidzio.Visur turi buti darna.Visiems duota laisve kurti partijas,sajungas,komitetus.Taciau kai zmogus atsiranda tam tikroje vietoje kito zmogaus saskaita,man yra nepriimtina.Dabar ,artejant rinkimams,kai kurie pamate,kad jau gali nepatekti i seima ,nepasizymeje darbais,nutare patekti jaukiant seimo darba,verkslenant,zeminant tuos,su kuriais rase programas,tris metus tupejo ir staiga pragydo.Cia kaip vaikai negave zaislo.Man taip zema,niekinga ,o ypac tas smeizimas per spauda,televizija.Ir dar su tokia palaima veide.Negi jie nesupranta,kad tapo juokdariais .

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jonė 2019 rugsėjo 15 12:41:28

  Svetima gėda matyti tokius Seimo narius.Jiems iš vis reikėtų palikti Seimą.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Prosenelis 2019 rugsėjo 15 13:14:12

  Matote buvo geriause kad prezidentas butu Parmes is Skvernelio igaliojimus ir butu nauji rinkimai bet Karbauskas Bijo jo prarasti metus manau be rikalo tauta valstiecius butu isrinks dabar bardakas liko didesnis manau kad metus tauta iskenties bardake o po metu rimtai paziuries I savo ateiti ir nerinks NIE vieno is sarasu Karbauskas turi suprasti kad sarasai ne teisyngi ne sazinyngi ir butina jos uzdrausti tai baisei didelis butu retingu pakielimas ir veliai valstieciu laimiejimas nesteisybie ir tvarka baisei reikalynga tauta su akimis viska mato viska girdi .

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
 • KELIAUKIME: Dzūkijos nacionaliniame parke lankytojų laukia atsinaujinęs Merkinės piliakalnis - populiarus ir gilią istoriją menantis piliakalnis buvo tvarkomas pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“.

 • PAGALIAU: Vilniuje šildymo sezonas bus baigiamas trečiadienį, gegužės 5 dieną, pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.
 • IRAKE: į oro pajėgų bazę Irako Bagdado oro uoste, kur dislokuoti JAV vadovaujamos koalicijos kariai, sekmadienį buvo paleistos dvi raketos, viena iš jų buvo perimta, tačiau už ataką niekas atsakomybės neprisiėmė, o aukų rasta nebuvo.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertintumėte lyties pasirinkimo galimybę pase?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +7 C

+1 +6 C

 

+1 +7 C

+5 +11 C

+5 +10 C

 

+10 +14 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos