respublika.lt

O.Strikulienė: Chaosas Seime pakeliui į gerovės valstybę - straipsnio komentarai:

 • Primenantis sovietmeciu” kusoka” 2019 rugsėjo mėn. 22 d. 11:52:47

  Nuo ryto jie dairydavosi ką pulke pavogti,o po pietų kur uzbuktuoti.Geroves jis ne kurs jis “ kusoko”amato šalininkas.

  0 0
 • Puse 2019 rugsėjo mėn. 18 d. 14:38:40

  Puse metu valdantieji smaukosi ir nieko nedaro vis zada pradeti bet niekaip neiseina

  0 0
 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 18 d. 12:08:17

  Baisu gali I vykti ko nelaukeme gerovies Lietuvoja ka try everything pas lietuvius baigesi visi ziuri i protyngus kitu valstybiu vadovuslabai daug???????????.

  0 0
 • Taigi 2019 rugsėjo mėn. 17 d. 11:54:48

  Pasirodo,Strikuliene ne tik kurybing zurnaliste ,bet ir izvalgi politike.Sekmes ...

  0 0
 • pastebejimas 2019 rugsėjo mėn. 16 d. 14:06:46

  nepamirskit ir Palucko socialdemokratu.Kauno rajone meras socialdemokratas.Pranckietis,Kamblevicius irgi susije su Noreikiskemis.Vienas dirbo ZUA,kitas buvo mokyklos direktorius.Abu susije su zemes ukiu.Gal ikure partija,atkurs ir kolukius,tada nereikes cesnaku vezti ir Kinijos.

  0 0
 • Sukrioses plykis 2019 rugsėjo mėn. 16 d. 13:22:26

  Yra pabėgęs nuo ne pastatytų komunizmo arimu.Prisiplakelis per gyvenimą nieko Tautai ne davęs ,sužlugdės komunizmo statybos planus metėsi statyti kapitalizmą .Ten jis sužlugdė ir čia viską daro kad sužlugdyti.Tokias pabaisas reikia izoliuoti .Sukcius yra pamiršęs kad kam 68metai ,kiek jis per tiek metu iš kankino žmones ir si amatą tęsia.

  0 0
 • XXXL 2019 rugsėjo mėn. 16 d. 07:57:12

  "Gerovės valstybė" yra tokia, kurioje valstybinės institucijos dirba valstybei ir jos žmonėms, kur visi yra lygūs prieš įstatymus, kur valdžia yra įsitempusi, o žmonės - atsipalaidavę. Kadangi Lietuvos valstybinės institucijos dirba briuseliams, vašingtonams, maskvoms, kostiumuotiems vietiniams ir užsienio banditams, kadangi čia už grotų yra sodinami tik kaimyno vištos ar dviračio vagys, kadangi čia valdžia yra atsipalaidavusi, o žmonės - įsitempę, pas mus yra kuriama "negerovės valstybė". Tai truks tol, kol pasikartos 1940 m. scenarijus.

  0 0
 • isgasius 2019 rugsėjo mėn. 16 d. 03:01:10

  141 vagis valkata kaimietis

  0 0
 • Šiaulietės nuomonė 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 21:24:11

  Ar gali tie perbėgėliai patys sau ir kitiems paaiškinti : 1Tris metus sėdėjo frakcijoje - nebėgo. 2.Sudarinėjo koaliciją - nebėgo . Kodėl, būtent DABAR paliko frakciją ? Gal ,kad trukdytų daugumai dirbti ? Matant tokius dalykus, imi galvoti ,kad Signataras Z.Vaišvila savo strp. "Sustokime patys. Stabdykime Vytautą Landsbergį! "- yra TEISUS ? Šiame strp.,o ir Seime spaudos konferencijoje Signataras kalbėjo,kad ,V.Landsbergis prisideda prie tautos didžiulio supriešinimo , garbindamas didvyrius, kurių biografijose daug prieštaringų faktų, tuo supriešino su žydų bendruomene.Ir visa tai daro DABAR ,valdžioje esant valstiečiams? Opozicija trukdo blokuoja ,nedalyvauja Seimo įstatymų priėmimo balsavime ! Išeina iš posėdžių. Reziume: Supriešinti rinkėjai neina balsuoti. Tokiu atveju, kuo mažiau rinkėjų - tuo geriau konservliberalams! Jų gerbėjai - visada ateis balsuoti.

  0 0
 • Nuomonė - pritariu Proseneliui - kas panaikins sąrašinius ? 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 20:47:27

  Kada ir kas atstatys visai Lietuvai landsberginių žalą - LK 55 strp. PAŽEIDiMĄ ? Landsbergis šį įstatymą 1992 m.PASIRAŠĖ. Juk ir KT nutarė ,kad VENAS rinkėjas - VIENAS balsas .Dabar tas pats kandidatas gauna 3 balsus : vienmandatėje, sąraše ir reitingavime. Lietuvos žmonės negali šitų SĄRAŠINIŲ atsikratyti. Kiek dar ilgai onikės, petriukai Seime dirbs po 7 - 8 kadencijas? Juk visi, sugriovę TT frakciją ,perbėgėliai yra sąrašiniai ?

  0 0
 • nusenus ona, 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 20:35:26

  eik geriau melstis,o ne i nauja partija,stenanciu pensininku komanda ...geda...

  0 0
 • Apmaudu 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 17:05:58

  kad R. Zemaitaitis neteko frakcijos , jaunas ir issilavines zmogus , o seno kirpimo Kamblevicius , kurio komanda - beveik pensininkai ir onutes , guviai apsisuko . Tik ar bus is ju naudos?

  0 0
 • Agota 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 16:48:49

  butinai reikia priimti istatyma,draudzianti lakstyti is vienos frakcijos i kita.BUTINAI,Jeigu iseini is frakcijos,reiskia issizadi tos programos su kuria atejai.Tai jeigu nenori toliau dirbti,tai privalai visiskai palikti seima.Dabar zmoniu isrenkamas su tam tikra partija,su konkreciais isipareigojimais/manau ka tures nuveikti skaite/,nepatiko,lekia pas kitus del postu,galimai,pamaloninti pinigais,del itakos.O kokioje vietoje lieka rinkejas.

  0 0
 • Manau ,kad dabartiniai valdantieji yra geriausia valdzia is visu buvusiu 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 15:33:37

  todel nieko baisaus ,kad jie apsivalys ,visi netinkantys būti seimo nariais atsisijos ,ir liks tie ,kuriems rupi Lietuvos ateitis ,Mano nuomone ,jeigu prezidentas pades ir netrkdys ,jeigu jie bus viena stipri komanda ir tarsis ,,visada ras naudingiausius tautai sprendimus,Ligi siol pasikeisdami valde koncervatoriai su socialdemokratais ir ju valdymas buvo nuostolingas tautai ,ypac koncervatoriai dare milziniskus nuostolius ekonomikai su savo neapgalvotais ,arba samoningai blogais sprendimais ,Mano nuomone ,rinkejai daugiu jais niekada nepasitikes ,politikus vertiname ne pagal ju kalbas ,o pagal ju valdymo efektyvuma,

  0 0
 • Marijampolietė 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 15:31:38

  Algirdas Butkevičius visai nusitaisė pasukdamas su Kamblevičiumi . Susipainiojo su savo ekonominėmis įžvalgomis. Pradžioje džiaugėsi buvusiu bendradarbiavimu su Nausėda gal būt tikėjosi būti pakviestas į Prezidento komandą ,bet nesulaukęs pasuko paskui pensininkus. Na bent metams ten jam ir vieta , nemanau ,kad Vilkaviškio vienmandatėje už jį kas nors balsuos.

  0 0
 • ZZ 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 15:28:21

  Kamblevicius sovietiniais laikis buvo agropromo vadas.Nuo kada sovietines epochos tokie veikejai pradejo rupintis Lietuvos valstybes gerove.

  0 0
 • Arteja seimo patrijotams Off 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 14:30:48

  Klaida kad jų visu ne paleido į grina ora.Malsis nenuveikadami jokių darbu,nervuos Tauta.Pas visas juos resursas pasibaigęs.Seima rinksime pagal LR. Konstitucija taip kad partju jos nariu nebebus.Manau kad iš buvusiu bus maži leista Tautiečių dirbti seime,ateina nauja katrą .

  0 0
 • Agota 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 14:09:04

  Mano nuomone ,jeigu jiems rupeti valstybe mjos zmoniu gyvenimas tai ji nesiblaskytu ir nekovotu del ytakos zonu ,visai kaip nusikalteliai,o dirbtu ir stengtusi vardan TOS LIETUVOS,Matosi ,kad ten idealistu ,norenciu gero visiems nelabai yra ,todel rupinasi ,tik savo portfeliais,didesnemis kisenemis ir patogesniais kaliosais,Ypac nemalonus koncervatoriai ,kuri kitu visus tepa tuo paciu ,kuo patys smirda ,

  0 0
 • pensininkai 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 13:46:50

  tAI PALUCKININKAI IRGI JAU PRIE DEŠNIŲJŲ LANSBERGISTU TAI VISAI SUMAIŠE KORTAS IR NEZINOM UZ KA BALSUOTI VEL LIKS VALSTIECIAI

  0 0
 • Bena 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 13:20:17

  geri pastebejimai.Teisybes delei,reikia apsidairyti aplink.Visur,gamtoje,gyvenime yra tam tikri desniai.Pradekim nuo gamtos-liutu gauja ir kokia yra tvarka.Pats stipriausias juos saugo,veda,vistideje irgi -gaidys rupinasi vistides reikalais.Gyvenime yra vadovai,komandose-treneriai,politikoje partiju ikurejai.Tokia tiesa.Jeigu gamtoje,kuris nepaklusnus,paskutinis laizo grobio kaulus,ir nepaklusni vista gauna snapu nuo gaidzio.Visur turi buti darna.Visiems duota laisve kurti partijas,sajungas,komitetus.Taciau kai zmogus atsiranda tam tikroje vietoje kito zmogaus saskaita,man yra nepriimtina.Dabar ,artejant rinkimams,kai kurie pamate,kad jau gali nepatekti i seima ,nepasizymeje darbais,nutare patekti jaukiant seimo darba,verkslenant,zeminant tuos,su kuriais rase programas,tris metus tupejo ir staiga pragydo.Cia kaip vaikai negave zaislo.Man taip zema,niekinga ,o ypac tas smeizimas per spauda,televizija.Ir dar su tokia palaima veide.Negi jie nesupranta,kad tapo juokdariais .

  0 0
 • Zulikam 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 13:18:25

  Ne geroves bet zuliku ir ju skaicius kiekviena diena auga su vis didesniu melo kofeciantu

  0 0
 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 13:14:12

  Matote buvo geriause kad prezidentas butu Parmes is Skvernelio igaliojimus ir butu nauji rinkimai bet Karbauskas Bijo jo prarasti metus manau be rikalo tauta valstiecius butu isrinks dabar bardakas liko didesnis manau kad metus tauta iskenties bardake o po metu rimtai paziuries I savo ateiti ir nerinks NIE vieno is sarasu Karbauskas turi suprasti kad sarasai ne teisyngi ne sazinyngi ir butina jos uzdrausti tai baisei didelis butu retingu pakielimas ir veliai valstieciu laimiejimas nesteisybie ir tvarka baisei reikalynga tauta su akimis viska mato viska girdi .

  0 0
 • Jonė 2019 rugsėjo mėn. 15 d. 12:41:28

  Svetima gėda matyti tokius Seimo narius.Jiems iš vis reikėtų palikti Seimą.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: penktadienio vėlų vakarą Vilniuje, garaže, remontuotas automobilis prispaudė ir mirtinai traumavo vyrą; apie 22 val. 15 min. Birelių Sodų 24-oji g., garaže, rastas mirusio vyro (g. 1960 m.) kūnas.
 • CEREMONIJA: šeštadienį Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyks I kurso kariūnų priesaikos ceremonija; tarnauti Lietuvos valstybei prisieks 63 kariūnai; 43 pirmakursiai jau yra prisiekę anksčiau.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums priimtinas sezoninis laiko sukiojimas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar eisite balsuoti antrajame Seimo rinkimų ture?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+10 +11 C

 

+7 +9 C

 +11 +13 C

+12 +14 C

 

 +12 +13 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1821 PLN - 4.5783
RUB - 90.8256 CHF - 1.0726
GBP - 0.9027 NOK - 10.9325

Nuorodos