Opozicija norėtų matyti P.Čimbarą tarp etikos sargųnuotraukos (2)

2019 lapkričio mėn. 13 d. 11:32:44 Perskaitė 983

Seimo opozicija – konservatoriai, liberalai ir socialdemokratai bei Mišri Seimo narių grupė siūlo į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją įrašyti Seimo socialdemokratų darbo frakcijos narį, parlamentinės Peticijų komisijos pirmininką Petrą Čimbarą.

 

Seimo mažuma šį parlamentarą siūlo vietoj Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nario, žemės ūkio ministru tapusio „socialdarbiečio“ Andriaus Palionio.

Tokį nutarimo projektą, atsižvelgdama į Seimo mažumos teikimą, įregistravo Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė.

Žemės ūkio ministru tapęs A. Palionis dėl užimtos darbotvarkės ne visada gali dalyvauti Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdžiuose.

Nuolat veikianti Etikos ir procedūrų komisija sudaroma laikantis Seimo frakcijų proporcinio atstovavimo principo iš vienuolikos Seimo narių.

Seimo daugumai priklausantys Seimo nariai pasiūlo į Etikos ir procedūrų komisiją penkis kandidatus iš Seimo daugumai nepriklausančių Seimo narių. Kitus šešis Seimo narius į Etikos ir procedūrų komisiją pasiūlo Seimo mažumai priklausantys Seimo nariai iš Seimo daugumai priklausančių Seimo narių.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net