respublika.lt

Nusivylusi frakcijos darbu Seime A. Širinskienė palieka LVŽS - straipsnio komentarai:

 • L
  Labai gaila 2021 gruodžio 08 11:52:21

  Gaila, kad sąžiningi ir principingi žmonės traukiasi užleisdami pozicijas tinginiams ir prisitaikėliams.

  2 0
  Atsakyti
 • p
  ponia Širinskiene, 2021 gruodžio 08 11:05:29

  niekada negalvojau, kad jus elementari judė.

  2 2
  Atsakyti
  • n
   niekad negalvojau 2021 gruodžio 08 14:57:50

   kad landzburgio ozelis ismoks atstuksenti kanopomis toki teksta ! Tiesa, kanopos sudinos .

   2 0
   Atsakyti
 • S
  Susidomėjęs 2021 gruodžio 07 14:48:59

  Gal Greta grįš

  1 1
  Atsakyti
  • T
   Taip, 2021 gruodžio 08 11:37:08

   koks "susidomėjusiam" impotentui skirtumas?

   0 0
   Atsakyti
 • e
  emigrant 2021 gruodžio 07 10:01:46

  kai Skvernelis paliko valstiečius, tai tikriausiai jiems tik į naudą, bet dėl Širinskienės, tai jau kažkaip blogai, jokių ten vertingų politikų seime pas juos ir nelieka, na Ąžuolas, dar Veriga, kartais įdomus, o daugiau nieko ir nežinau

  3 0
  Atsakyti
  • n
   nėra jokios opozicijos, kam save apgaudinėti 2021 gruodžio 07 10:18:51

   Būtų labai įdomu ir prasminga, jei opozicijos (ir pirmiausia ,,Valstiečių") atstovai teiktų savo, alternatyvius valdantiesiems įstatymų projektus svarbiausiais valstybės gyvenimo klausimais. Ir kad kuo aršiau savo projektus gintų. Ir jei vyktų plati diskusija tais klausimais, įtraukiant tikrą žiniasklaidą ir tikrus mokslininkus. Kas žiūri per TV Seimo plenarinius posėdžius, tas žino, kad ta, atsiprašant, opozicija kartais vos vos pypteli:))

   2 0
   Atsakyti
  • K
   Ką čia rašote ? 2021 gruodžio 07 10:29:54

   Yra puikus šešėlinės vyriausybės Aplinkos ministrės Girskienės siūlymas dėl dabar bandomo įvesti " taršos mokesčio " . Viskas konkrečiai , logiškai su siūlymais . Žinoma tv ar dvaro purvaisklaida neviešina , kaip liberalus ministras Gentvilas net į opozicijos klausimus seimo salėje nesugebėjo argumentuotai atsakyti . Kol tipo opozicija yra libersocdemai , tol opozicijai dirbti neįmanoma . Netoli nukeliavo ir liberdarbiečiai ...Pradėkite mąstyti ir dėlioti faktus , o ne ....MES RINKĖJAI KALTI dėl to , kas liko opozicijoje .

   3 0
   Atsakyti
 • A
  Analikas 2021 gruodžio 07 09:22:20

  As manau ,kad valstieciu partijai turetu vadaovaut plikis verygzmogis.Tada holhoznikai nei 5% nepereitu.Reiktu kaip šikniniams kaskaip taip ...

  1 2
  Atsakyti
 • t
  tikrai 2021 gruodžio 07 09:20:06

  tokia protinga moteris, o sunaikino save panerdama į absoliučią š... balą.

  3 2
  Atsakyti
 • S
  Sirinskienei 2021 gruodžio 07 09:14:59

  prastai su analitiniu mastymu, kur yra Urbsys, liberalus agronomas,Dziugelis ir kiti i juos panasus. Tas pats bus ir Sirinskienei, nes niekas nemegsta nepatikimu perbegeliu.

  1 3
  Atsakyti
  • g
   gerai padarė 2021 gruodžio 07 09:28:22

   O gal tai vienintelis būdas nesupanašeti su dykaduoniais, nesusitapatinti su jais? Ten gi tinginiai sėdi, ką jie dirba? Net į posėdžius mygtukų paspaudyt tingi ateiti. Kai transpliaciją pasižiūri, salė apytuštė. Kokia tų valstiečių veikla, oponuojant PIŠ koalicijai? Jokia. Nieko neveikia, sėdi ir žiovauja. Bežiovaudami dar algos nepamiršta pasiimti, geros algos. Gal ir gerai, kad Širinskienė nuo tokių atsiriboja.

   4 0
   Atsakyti
  • I
   Ir kas pasikeis ? 2021 gruodžio 07 09:50:46

   Širinskienei turėtų rūpėti kaip neatsiriboti nuo RINKĖJŲ !!!! Vidines problemas reikia spęsti , o ne bėgti į kitas frakcijas ! Valstiečiai teikia siūlymus , balsuoja ir t.t. Aš supratau ponia Širinskienė " viena dirba " šešėlinėje vyriausybėje ? :))) Baikite juokinti ....po kiekvieno komentaro " giriančio " ponią ar kitą politinį perbėgėlį , mane ima siaubas nuo rinkėjų kvailumo . Stebėkite balsavimus seime .

   0 2
   Atsakyti
  • A
   Anūkėlio džiaugsmas, o ne opozicija 2021 gruodžio 07 10:03:14

   Taip ,,dirbanti" šešėline vyriausybė niekada netaps realia vyriausybe, kiek ją begirtumėt.

   0 0
   Atsakyti
 • F
  Fui.....RINKĖJAMS 2021 gruodžio 07 09:04:46

  Štai apie tokius rinkėjus , kurie nesugeba įvertinti politikų veiksmų , atsakomybės prieš tuos kas juos delegavo ATSTOVAUTI !!! Manau ir rašė ponas Gilys straipsnyje apie " durnokratiją " . TOL KOL RINKĖJAS nebaus politikų per rinkimus ( nesvarbu pavardė ) , tol politikai galės rinkėjus išdavinėti !!! Mes esame labiausiai kalti , nes matyt kvailiai , o mums politikas " gražus , išsilavinęs , gražiai kalba ar ...." todėl gali bėgioti iš partijos į partiją , iš frakcijos į frakciją ? Jūs rimtai ? Tai ko tada aimanuojate " bloga valdžia " ? MES RINKĖJAI kvailiai ir MES išrenkame tuos kurie mus išduoda !!! Man gali būti bet kokio '" protingumo - matyt tik sau naudingo , darbštumo ar ..ar ..." TIK MANE RINKĖJĄ gali apgauti VIENĄ KARTĄ . Ir baikit inkšti ..kokia ...tokia ..ar toks ....PRADĖKITE RŪPINTIS savimi - rinkėju , nes nuo jūsų priklauso kas valdo valstybę ir TIK RINKĖJAS gali bausti politiką - balsais . Įstatymai naudingi politikams . Kaip nesuprasti ...

  1 0
  Atsakyti
 • M
  Manau, pati doriausia, skaitlingiausia 2021 gruodžio 07 09:01:59

  ir teisingiausia partija uz zmogu turejo buti ir islikti Valstieciu partija. Ir garbingiausia. Taciau del vidiniu kivircu, nesusikalbejimo, prarado savitvarda, atvirai vieni kitus koneveike, zemino, reiskesi skirtingos nuomones ir tai sugriove ju tvirtybe ir pasitikejima vieni kitais, rinkejais taip pat. O buvau uz juos. Manau, kad nepristigs jegu ir noro buti zmogaus uztarejais, ypac kaimiskaisiais regionais. Juk Lietuva ne vien Vilnius, Kaunas su savais oligarchais, kuriems i juos nusispjauti. Laiko rinkimams nemazai. Sutvirtekite ir vel pakilkite, uz zmogu, uz moralines vertybes.

  11 0
  Atsakyti
  • A
   Aš taip pat už 2021 gruodžio 07 09:14:05

   " valstiečių " partijos programą ! Ne viena ponia Širinskienė buvo ...yra daug padorių politikų . Aš gerbiu jauną politikę iš Klaipėdos L.Girskienę . Ji darbšti , sąžininga ,atsakinga . Jos ir kitų klaipėdiečių dėja buvo " užsuktas grigėjo " dumblo vamzdis , kurio smarvės ilgus metus neužuodė liberalūs valdininkai ir politikai . Buvo priimtas taip vadinamas " klaipėdos paketas " , kurio pagrindu aplinkosaugininkai galėjo sėkmingai kontroliuoti . Deja , išrinktas liberalas ministras Gentvilas, kartu su liberkonservatoriais VETAVO prezidento siūlymą ...vienžo , valstiečiai buvo ir yra geriausi kas galėjo nutikti Lietuvai . Širinskienei - dėkite mandatą ir eikite ponia gėlių auginti . Ačiū . Tokią "dovaną " įteikti šaikai reikia būti ypatingai " padoriu " prieš rinkėjus .

   4 2
   Atsakyti
 • š
  štai ir viskas, ,,kitokia politika" žlugo vos tik užsimezgusi 2021 gruodžio 07 01:22:41

  Amen ,,Valstiečiams". Liko susireikšminę, bet nelabai protingi, neišmintingi žmonės. Kitais žodžiais, riboti liberalai. Dabar visos partijos tokios, su vienoda politika, tik pavadinimai skirtingi. Gal Paleckiui kas nors gausis su nauja partija? Ypač suprantant tai, kad Lietuvai ateina labai sunkūs laikai. Didėjant skurdui ir atskirčiai, poreikis socialiai teisingos politikos tik didės. Nors... kas čia bus, išvis neaišku. Lietuva vien tik per praėjusius šiuos metus labai pasikeitė, dar po kelių metų bus pasikeitusi nebeatpažįstamai, aišku, į blogąją pusę.

  28 0
  Atsakyti
 • k
  kuisis 2021 gruodžio 07 00:40:30

  Esminis klausimas dabar visiems politikams - poziuris i eksperimentine vakcija. Pasitiketi galima tik tais, kurie uz besalygini stabdyma visiems be isimties. Duomenu ir lavonu jau pakankamai prisikaupe. Visi kiti klausimai antraeiliai einamuoju momentu, kalbant tarybiniu zargonu.

  20 1
  Atsakyti
 • I
  Ina 2021 gruodžio 07 00:22:39

  Kaip galima deklaruojant begalinę meilę darbui, sąžinei, rinkėjams į viską spjauti ir palikti tuos su kurių sąrašu patekai seiman ? Nejau ponia nesupranta kokią dovaną ji dovanojo šaikai? Sėkmės Karbauskiui valantys nuo šiukšlių

  15 11
  Atsakyti
 • g
  gaila, kad taip gavosi 2021 gruodžio 07 00:01:10

  Bet Agnė kaip dirbo Lietuvai taip ir dirbs. Konservams neramu, nes ji bus laisva ir dar stipresnė! Sėkmės. Agne, saugokite save vardan Lietuvos.

  38 1
  Atsakyti
 • V
  Valstybe at plauko 2021 gruodžio 06 23:25:54

  O politikai riejasi, tuo tarpu globalistu apmoketi vaziuoja per Lietuva buldozeriu. Kokie, vienok, zmones menkystos, negali iskelti idejos auksciau uz savo mizerini asmeni, kalbu apie visa opozicija..

  22 0
  Atsakyti
 • P
  Pavydas 2021 gruodžio 06 23:23:52

  Tai mūsų tautos nacionalinis paprotys.Jei esi gabesnis ir sumanesnis, būtinai atsiras susibūrusi grupė draugų, kuri stengsis tą žmogų įžeminti.Čia visur, ir įmonėse ir įvairiuose kolektyvuose.

  32 1
  Atsakyti
 • R
  Rūta 2021 gruodžio 06 23:06:20

  Širinskienė vienas protingiausių žmonių Seime. Išprususi. Atsakingai žiūri į politiko darbą. Be to, labai taktiškai diskutuojanti, kultūringai dėstanti savo mintis, nekelianti balso, kaip turgaus boba. Šiuo atveju kokie Žemaitaitis, Pavilionis , Gražulis didesnės bobos, nes nevaldo liežuvio, ir dažnai apsinuogina kaip dviveidžiai. Na, o tas vicepirmininkas, kuris neatlaikydavo Agnės žvilgsnio, tai, manau, gal buvo Pranckietis? Aš jam irgi pagarbos nejaučiu, pasirodė esąs karjeristas, įsikibęs į kėdę mirtinais gniaužtais, su laužtuvu neatlupsi. Pavydžių tuščių žmogelių ir moterėlių toje frakcijoje yra, tai neabejoju, kad pavydėjo Širinskienei. Ką gali TV diskusijoje pasakyti pvz. Norkienė, kuri Seime vos paskaito tekstą iš popierėlio, o be jo tik šiktmikt.

  43 0
  Atsakyti
  • N
   Norke 2021 gruodžio 06 23:09:17

   Palyginus yra nulis, todėl pas mus tik nuliai ir vadovauja...

   16 0
   Atsakyti
 • R
  Reikia naujų skiepų 2021 gruodžio 06 23:00:35

  Skiepų nuo valdžios, o ne nuo covido. Būtų gerai, kad tokie būtų ir jais juos visus paskiepyti.

  9 0
  Atsakyti
 • P
  Palmyra 2021 gruodžio 06 22:25:53

  Sirinskiene turi puiku issilavinima, todel kaip sakoma liaudyje del sventos ramybes "kvieciu lauke aukstesni, stipresni augala reikia nukirsti, kad butu matomi kvieciai zemi ,suvarge".Manau Agne ir toliau dirbs Lietuvai.SEKMES!!!

  41 0
  Atsakyti
 • l
  lr 2021 gruodžio 06 22:10:19

  Manau,kad karbauskis prisitaikelis sistemai.Laimejo rinkimus,o i ministrus paskyre linkeviciu-"socialdemokrata "ir siaip chameleona,finanasu ministru liberala,socialines aps.ministru grybes statytini,kuris ji db isdave,gamtos apsaugos koncervatoriu ir t.t O savo partijos nariai netiko,kad ir Sirinskiene.Zodziu geras trintukas,man jis atrodo,kaip negabus zmogelis,prisitaikelis,net savo meile is seimo isgrudo,kad tik nutiltu kalbos.Ar tai vyras?

  12 10
  Atsakyti
 • T
  Tai ka siandien issake 2021 gruodžio 06 21:57:53

  A.Sirinskiene apie savo asmenine patirti ir isgyvenimus seime - skandalas.

  31 4
  Atsakyti
  • N
   Na tik nereikia :) 2021 gruodžio 06 23:20:19

   Jei jau politikas nesugeba vidinių " skandalų " suvaldyti , įveikti , ar apeiti , tai kaip gali valdyti valstybę ? Nereikia aimanuoti , jei nieko nesugebi pakeisti , dedi mandatą ir augini gėles . Mėgau ponią Širinskienę tol kol ji mane ," valstiečių " rinkėją kaip ir kiti politiniai išdavikai , neišdavė . Viskas . Man jokie argumentai daugiau neįdomūs . Mano simpatijos " istorija " su Širinskiene baigėsi .

   8 15
   Atsakyti
  • U
   Užstrigusi plokštelė 2021 gruodžio 06 23:51:58

   kelintą komentarą rašai?? Vis varai tą patį per ta patį skirtingais vardais, troli??? Pasamdė varyti ant Širinskienės?

   8 2
   Atsakyti
  • A
   Aš GALVOJU , kas yra kas 2021 gruodžio 07 07:44:25

   ir kaip rinkėjas VERTINU politikus ir jų elgesį !!! Man ir Skvernelis su co ir Širinskienė su rinkėjais pasielgė VIENODAI - IŠDAVĖ . Ir man jokio skirtumo kokio jie " išsilavinimo ar protingumo " . O jūs nesugebate net to suvokti ? Todėl ir renkate į seimą bet ką . Aš daugeliu klausimų pritariau poniai Širinskienei ir kaip politikę mėgau. Deja ....yra kaip yra . Politiniai išdavikai mano balso niekada neturės . Netinko frakcija , partija - dedi mandatą ir lauki kitų rinkimų . Kas neaišku ? Aš nesuprantu . Kada rinkėjas IŠMOKS gerbti save ? Gal tada ir politikai mus gerbs ? O ne tokius cirkus krės ir bus " nebaudžiami " .

   2 3
   Atsakyti
 • G
  Galvojau, kad apie Agne 2021 gruodžio 06 21:54:12

  sukasi visi frakcijos reikalai, ji visad uzsiemusi, daug klausimu, uzduociu ir t.t., taciau pasirodo, kad jai uz nugaros "veike" veikejai, manau Tad apie kokias vertybes kalba Karbauskis, kur jo panoseje tai darosi. Nuzmogejimas auksciausio laipsnio. Tai zmogaus nevertinimas. Mobingas seime. Kodel visi tyli. Jau siandien turejo cmiles susaukta neeiline sesija ar kalbama apie nenormalius dalykus. Paciame seime. Ar bus palikta siaip sau -.niekam. Net per kur vaikscioti...neturejo teises.

  31 2
  Atsakyti
 • K
  Kaip gaila 2021 gruodžio 06 21:42:21

  Pati protingiausia moteris seime, taktiška, išmintinga, gaila, kad jus suvalgė, labai gaila. Sėkmės ir sveikatos jums

  47 0
  Atsakyti
 • M
  Manau Agne liks istikima savo 2021 gruodžio 06 21:41:51

  rinkejams, tures daugiau laiko bendravimui ir problemu sprendimui. Ji niekur nedingo. Tik sekmes.

  42 0
  Atsakyti
  • J
   Jezusmarija :)))) 2021 gruodžio 06 21:45:36

   atsipeikėkite :) kaip gali likti ištikimas tiems , kuriuos jau išdavei ? Ponia rinkėjus - išdavė ! Ji galvojo tik apie save ( kaip pavydi , sunku ir t.t. ) ir eina į Regionų frakciją !

   6 28
   Atsakyti
 • V
  Visada dominavo p. Sirinskienes kalba, 2021 gruodžio 06 21:38:12

  visada pasiruosusi kalbetis su pasnekovu aiskia ir raiskia lietuviu kalba, niekada nepertarukineja pasnekovo, elgiasi ismintingai, kaip tikras politikas ir visada turedavo ka pasakyti.

  45 0
  Atsakyti
  • I
   Ir ką ? 2021 gruodžio 06 21:52:41

   Gražiai kalbėjo savo rinkėjams , gavo mandatą nuo " valstiečių " ir ? DABAR gražia lietuviška kalba paaimanavo : " pavydi , liepia neiti - eiti , žiūrėti - nežiūrėti " ....ir eisiu į Regionų frakciją ? O kur nors atsiprašymas tų , kurie ją rinko kaip " valstietę " ?

   8 27
   Atsakyti
 • J
  J 2021 gruodžio 06 21:35:40

  Na man Sirinskiene labai patiko bet dabar tai nusivyliau ne opozicijos pareiga atlieka rinkejams bet ziuri siltu vietu todel uz tokius parsidavelius nebalsuosiu

  6 22
  Atsakyti
 • S
  Seime reikia tokiu ministriu, 2021 gruodžio 06 21:27:49

  kurios gali "s*do gabalais apdrabstyti" ar kitaip izeidineti. Valdzioje buti nevykeliu - norma, ypac seime- intrigu bastione. O Agne galejo buti ministre.

  1 0
  Atsakyti
 • Z
  Zinot,. Sirinskiene butu 2021 gruodžio 06 21:22:40

  buvusi geresne ministre, uz bet kuria ar kuri, pvz. uz Dobravolska tai tikrai. Ismintinga, su geru ziniu bagazu bet kurioje srityje, visada pasiruosusi aiskiai ir raiskiai kalbeti taisyklinga lietuviu kalba, net grazu klausytis, ko daznas to neturi. Niekada neizeis pasnekovo, nepertraukines,Tai ismintinga politiko pozicija. Gaila kad aip atsitinka.

  55 0
  Atsakyti
 • o
  o 2021 gruodžio 06 20:57:06

  Galėtų būti ministrė ir premjerė. Bet protingų mums nereikia – reikia PIŠ ir jos vaivorykštinės šaikos

  47 0
  Atsakyti
  • R
   Rasa 2021 gruodžio 06 22:27:10

   Tikrai taip,deja..

   13 0
   Atsakyti
 • P
  Palaikau 2021 gruodžio 06 20:41:45

  Sirinskiene, tuose valstieciuose tiek liurbiu priviso ir parsidaveliu, jei rimtai tai apgailetina opozicija, apatiska, neveiksni, sedinti ir laukianti kol manais prades lyt, suprantu ir 100 proc. palaikau Agne.... tikrai zmogus dirbo zmonems bet ne sau kai dabartiniai grifai...karbauskis su tokiu neigaliu seseliniu kabinetu ilgai dar seselyje sedes....

  41 3
  Atsakyti
  • I
   Ir ką ? 2021 gruodžio 06 21:38:49

   O kam DIRBO ponia Širinskienė ? Sau ar ją išrinkusiems rinkėjams ? Taip dirbo , kad ėmė juos ir apgavo - paliko ? Nemėgstu ir negerbiu politinių perbėgėlių ir man jokio skirtumo " kokio jie protingumo " . Aš jais vis tiek negaliu pasitikėti ...dabar ponia Širinskienė keliaus į Regionų frakciją , tik " valstiečių " rinkėjai jos ten nerinko .

   6 23
   Atsakyti
 • L
  Lifčicas 2021 gruodžio 06 20:27:22

  Šaldytuvas ištuštėjo, reikia naujo ieškoti

  2 20
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUMAŽĖJIMAS: Išmaniųjų telefonų pardavimų pasaulyje augimas 2021-ųjų paskutinį ketvirtį per metus sumažėjo iki 1%, rodo rinkos tyrimų kompanijos „Canalys“ duomenys.
 • SKIRTUMAS: 2021-aisiais šalies verslui suteikta 82% daugiau paskolų nei 2020 m. ir 30% daugiau nei 2019 m.
 • PIKETAS: Koncerno „Achemos grupė“ valdomos didžiausios Klaipėdos uosto krovos kompanijos („Klasco“) profesinė sąjunga planuoja surengti valandos trukmės piketą dėl mažiau nei tikėtasi padidintų darbuotojų atlyginimų.
 • REKORDAI: Sparčiausiai Europos Sąjungoje augančios pieno supirkimo kainos Lietuvoje toliau gerina visų laikų rekordus – vidutinė natūralaus pieno supirkimo kaina stambiesiems ūkiams mūsų šalyje praėjusį gruodį gerokai viršijo Bendrijos vidurkį ir pasiekė 466,62 eurus už toną.
 • TRŪKUMAS: Keliems valdančiosios koalicijos atstovams nebalsavus „už“, Seime pristigo balsų priimti Vyriausybės siūlytą įstatymą dėl privalomo medikų ir socialinių darbuotojų skiepijimo, kuris turėjo įsigalioti nuo vasario vidurio.
 • ATNAUJINIMAS: Praėjusią savaitę planuotas E. sveikatos sistemos atnaujinimas, kuris leis užtikrinti automatizuotą ir kokybišką duomenų apsikeitimą tarp E. sveikatos sistemos ir kitų su sveikatos apsauga susijusių informacinių sistemų, bus atliekamas penktadienio, sausio 21-osios, vakare, praneša Registrų centras ir ragina gyventojus bei sveikatos priežiūros specialistus iš anksto susiplanuoti darbus.
 • REITINGAI: Naujausios tyrimų bendrovės „Gallup“ atliktos apklausos duomenys rodo, kad pritarimo J. Bideno darbui reitingas šiuo metu siekia tik 40 proc., palyginti su 57 proc. jo kadencijos pradžioje.
 • TAUPYMAS: Lietuvos vartotojų optimizmas mažėja: tarptautinės bendrovės „NielsenIQ“ tyrimo duomenimis, daugėja žmonių, ieškančių būdų taupyti kasdienėms reikmėms.
 • SVARSTYMAS: Seimas ketvirtadienį skubos tvarka ketina apsispręsti dėl Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisų, numatančių medikams ir socialiniams darbuotojams taikyti privalomą skiepijimą nuo COVID-19 ligos.
 • SPRENDIMAS: Šveicarija trečiadienį nusprendė atsisakyti atvykstančių į šalį paskiepytų ar pasveikusių žmonių testavimo dėl COVID-19 ir šį sprendimą palankiai vertina šalies turizmo pramonė.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar džiaugiatės, jog Seime nepriimtas privalomas skiepijimas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate Sausio 13-osios minėjimą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

-2 +2 C

 

-5 0 C

-2 0 C

-2 +1 C

 

-4 -2 C

0-12 m/s

0-13 m/s

 

0-6 m/s