respublika.lt

Nuo šiol Seime - dvi A.Širinskienės - straipsnio komentarai:

 • R.k 2019 liepos mėn. 11 d. 06:57:52

  Sauni, Lietuvai dirbanti moteris! Ne savo kisenei, ne kedei po uzpakaliu, o mums visiems lietuviams. Gyli pagarba jai! Kad daugiau tokiu LR Seime butu, gal kitaip gyventume visi. Zemai lenkiuosi Sirinskienei uz si zingsni.

 • buu 2019 liepos mėn. 11 d. 03:50:14

  Eikit jūs visi n***i su tais savo valstiečiais.

 • ............................ 2019 liepos mėn. 10 d. 23:58:49

  sutikčiau, kad būtų kad ir penkios, tokių būtent ir reikia, pagarba Agnei

 • viksas labai gerai 2019 liepos mėn. 10 d. 22:43:27

  Širinskienė jauna politikė - o parodo kaip reikia žaisti su kvaila opozicija. Jos ėjimai stiprūs. Pagarba jai. Dar ką būtina pasakyti - visiškas blogis kai konservatoriai patampa liberastais. MG liberastai ir MG konservai yra nelaimė. Konservai net pusę milijardo išleido liberalei šimonytei, kad ši praloštų. Baisi konservatorių degradacija.

 • Jo 2019 liepos mėn. 10 d. 21:53:28

  Ačiū Poniai Širinskienei, kad dirba Lietuvai. Bakas pamatęs, kad sunku siekti teisybės - spruko į krūmus. Gėda.

 • Šauni seimo narė 2019 liepos mėn. 10 d. 21:43:11

  su ją į kalnus ne vienas eitų.Su tais,kurie kai komandai sudėtinga situacija, patogiai atsisėdus burnoti,kaltinti bendražygius...,tai su tokiais vargu kas ryžtūsi.

 • Šaulių veislės 2019 liepos mėn. 10 d. 21:06:29

  Dabar bus pretekstasR. Žemaitaičiui reikalauti seimo pirmininko posto iš Ramūno partijos ir skirti jį Agnei Širinskienei.Būtų gera seimo vadovė manau. Pranskiečiui teks atsistatydinti.

 • Gerb. A.Širinskienei - iš Šiaulių 2019 liepos mėn. 10 d. 19:02:01

  Aš ir keli mano bendradarbiai dėkojame Jums už darbštumą, kuklumą, taktiškumą, toleranciją: niekada negirdėjome, kad TV laidose pyktumėte ar žemintumėte savo oponentą. Esate pavyzdys visiems, ypač jaunimui! Seimo statutas reikalauja, kad frakcijose būtų 7 nariai. Statutą keisti ar taisyti nėra galimybės ir laiko. Norėdama išsaugoti Seimo daugumą ,o ir STABILUMĄ Valstybėje - nutarėte pagelbėti koalicijos partneriams . Labai ŠAUNUS poelgis ! Visi dirbsite pagal suderintą Vyriausybės programą ? SĖKMĖS JUMS ! P.S Kai Darbo frakcijos narys dirbo TT frakcijoje, kai kiti "turistauja" po kt. frakcijas - VISIEMS tinka ? (Uspaskich poelgį tegu vertina rinkėjai).

 • Kis 2019 liepos mėn. 10 d. 18:56:51

  kodel nepasinaudojus sukurtais "vaisiais",o paskiau reikalauja kazko ie Sirinskienes?Tai jusu darbai ponai ,banditai,tai jus susikurete sau toki gyvenima,kokio velnio ieskote smegenu jusu tusciuoe nuo smegenu makausuose,juk ten sukimsti ir koja paminti jusu babkes30 metu vaidybos ,o simazejus otkatu,nere visa sutve i Briuseli,stai kaip reikia gyventi,o jus r toliau rinkite Plekas,Blinkeviciutes ir ciulpkite laimingi savo ar kazkieno letena,idiotai neralioti.

 • Galima , nes neuždrausta 2019 liepos mėn. 10 d. 17:05:14

  Jeigu kitiems - galima " vaikščioti", įstatymas nedraudžia, kodėl Širinskienei negalima?

 • cha cha cha 2019 liepos mėn. 10 d. 13:51:09

  kas bebūt valstiečiai ir koalicijos partneriai vistiek randa išeitį.Ar iš vidaus ,ar iš išorės neįveikiama.Tai reik pagirti,nepiktintis.Būt draugiškiau ir taikiau:):):).

 • Arūnai 2019 liepos mėn. 10 d. 13:08:48

  Gražiai moteriškei viskas tinka.

 • Vakaro žinios 2019 liepos mėn. 10 d. 12:21:50

  Jūs ką persimetėt į konservinį lagerį. Valio!!! Konservinė gauja paaugo.

 • Bežemis 2019 liepos mėn. 10 d. 11:09:35

  Safyrai, parašyk filosofinę knygą apie konservatorių ar liberalų, o gal ir socdemų "gerus" darbus žmonėms.Arba geriau pasinaudotum proga patylėti

 • kazys 2019 liepos mėn. 10 d. 11:03:45

  Liūdna, kad komentaras"liūdna"Taip durnai samprotauja.Nežinau, kokių spindulių paveiktas, tikriausiai ne acto.Todėl nenorėdamas būti viešoje erdvėje žinomas, ir rašinėja nežinia kam naudingą komentarą.Ne liūdna, o GĖDA, kad dar yra tokių, kurie nori įkristi į tą pačią duobę ,kuria patys sau išsikasa

 • Triuksmas del nieko 2019 liepos mėn. 10 d. 10:54:38

  V.Uspaskichui del savu sumetimu patraukus savo partijos zmogu is TT frakcijos triuksmo nebuvo , o A.Sirinskienei gelbejant ta pacia frakcija - puolimas , nes nupirkti zurnalistai is inercijos negali nutyleti .Pagarba A Sirinskienei , kad sugeba , nepaisant savo interesu , prisiimti dviguba kruvi vardan trapios keturiu partiju koalicijos.

 • Sigitas 2019 liepos mėn. 10 d. 10:52:09

  Na, o kaip tokiu atveju pasielgtų oponuojančios partijos?Lygiai taip pat ir ką čia juoktis iš savęs, nes tokioje padėtyje tik toks ėjimas bet kuriai partija, norinčiai išlaikyti ,pats priimtimiausias, .Padaryta labai gerai, o jie ,Valstiečiai dar bus kandžiojami ir paskutinę dieną iki Prezidento inauguracijos.Visgi, kaip bijoma ar nenorima kad valdantieji būtų vėl valdantieji ir toliau įgyvendintų žmonėms reikalingas reformas.Ir kas dabar, gali pasakyti gerą žodį apie konservatorius, kai jie visomis priemonėmis nori sukompromituoti būsimą daugumą?Ar jie pagalvoja apie žmonių gerovę?NE, nes jiems rūpi tik asmeninė gerovė- būti valdžioje ir rūpintis tik savo asmenine gerove, vėl priiminėti tik tokius įstatymus, kurie atitiktų tik jiems reikalingus pakeitimus, ar net esamų gražinimus į buvusius, jiems palankesnius

 • o aš ją visai suprantu 2019 liepos mėn. 10 d. 09:30:52

  Tik žurnalistai nesupranta. Juk norint padėti bendraminčiams, reikia kažką daryti. Subyrėjus ,,Tvarkos ir teisingumo" frakcijai, kuri padėtų įvykdyti valstiečių numatytus darbus, reikia kažkam pasiaukoti. Pona Agnė pasielgė netgi labai protingai. Juk vistiek koalicijoje yra bendraminčiai, bent jau turėtų būti. Vadinasi, ji padėjo bendraminčiams ir dabar visi stengis dirbti gerus darbus. Sėkmės.

 • tep 2019 liepos mėn. 10 d. 09:14:30

  Dviejų ponų tarnaitė? O kodėl ne trijų,keturių?

 • Prosenelis 2019 liepos mėn. 10 d. 08:57:47

  Sirinskienei reikia rekalauti magnolija ir jos visa gauja sodynti i kaliejima labai daug darbo turietu teisingi prokurorai teisiejai nes didesne puse savo draugu turietu susodynti tik vienoja Kiedziu DEIMANTIES byloja teismas nebaigtas zudikai ne rasti.

 • Liūdna 2019 liepos mėn. 10 d. 08:45:29

  Žmonių kvailinimui, kabinant makaronus, tam, kad kuo daugiau tų pačių pažiūrų asabų būtų valdžioje prie lovio, prikurta visokių šutvių. To įrodymas perbėginėjimai iš vienos į kitą, o kitoje jų priėmimas. Juk savi. O dabar karbauskininkai tiek jaučiasi neliečiami, jog žaidžia atviromis kortomis. Reikia bendraminčius paremti- prašau. Viskas panašiai kaip rusiškame apibūdinime: "on i lošadj, on i byk, on i baba, i mužyk". Ir viskas per runkelinius rinkėjus. Štai, švelniai tariant, neadekvačių pažiūrų žmogėnas sumanė Lietuvos patrioto Škirpos vardo skverelį pervadint į kokio nors Štirlico vardo, matomai taip ir padarys. Ir iš apie 14o seimūnų atsirado tik keli, kurie, kad taip nebūtų parašė merui laišką. Tai štai kokį turime Seimą, Savivaldybę. O kas bus, kai prorusijistai valdys abi jėgos struktūrų ministerijas? Manau, kad putei panorėjus, neišgelbėtų nei du šarvuočiai, nei keturi lėktuvai, nei prorusiškos Vokietija, nei Prancūzija nepultų gelbėti. 5-ta ir 6-ta kolonos prisidėtų

 • zm 2019 liepos mėn. 10 d. 08:37:30

  Normali politika. Valdžioje chaosas reikalingas žinia kam. Nereikia tų kvailų sarkazmų, nepuošia.

 • ach ach ach 2019 liepos mėn. 10 d. 08:36:27

  kokia bloga ta širinskienė, ach kokia ji bloga. Va jei priklausytų konservinių partijai, tai visada būtų tiktai gera, labai gera... Kaip užp..so tie konservatoriškieji marazmai. Rusai puola. Ir eikit na..i. Ar supratot?

 • deinis 2019 liepos mėn. 10 d. 08:31:42

  Jo straipsnis įdomus ,neaišku kas jį kūrė ,taip pat norėtusi ,kad kas nors truopniai paaiškintu kodėl tokia perestroika ar čia vardan tos lietuvos

 • Safyras 2019 liepos mėn. 10 d. 08:21:54

  Tai tik parodo, kad politikai moka tik juokinti liaudį savo naujais žaidimais... Vieni griauna paminklus, pervardina gatves ir aikštes, nes nepatinka saujelei žmonių seni pavadinimai. Tačiau kažkodėl nemoka paskaičiuoti kiek tokios "revoliucijos" kainuoja mokesčių mokėtojams... Jei nepažangų mokinį pasodinsi prie pirmūno, jis nepradės geriau mokytis, jei pats nenorės, nebent ...nusirašys... Todėl ir šlubuoja teisė su ekonomika priešakyje, nes politikai mato tik savo aplinkos žmones, bet nemato visos Lietuvos vaizdo... Ir dar stebisi, kodėl tiek jaunų žmonių ieško darbo ir mokslo užsienyje... Keisdamas savo pavardę ar vardą, juk žmogus netampa kitoks.... Tačiau politikus pažįstame iš veidų ir darbų, todėl jiems galioja kitokios taisyklės nei menininkams.. Jie gali būti gyvenime bjaurūs, o kurti romantiškus kūrinius, tačiau politikai turi būti blaivaus proto ir savikritiški... Kelių eismo taisyklės galioja visiems, tik politikai užmiršta savo darbo specifiką..

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio popietę Rokiškio rajone susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas; pirminiais duomenimis, įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas.
 • SPROGIMAS: netoli karo ligoninės Afganistano šiaurinėje Balcho provincijoje nugriaudėjus dviem sprogimams žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia uždrausti rinkti miško gėrybes privačioje žemėje arčiau nei 100 m iki savininko sodybos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1200 PLN - 4.4583
RUB - 79.6793 CHF - 1.0620
GBP - 0.9043 NOK - 10.7736

Nuorodos