respublika.lt
 

Nuo korupcijos vaistai jau išrasti - straipsnio komentarai:

 • Pasikeitė gadyne 2019 gegužės mėn. 27 d. 08:42:46

  Tik nepasikeitė atlyginimai ,pensijos.Sovietmeciu jaunam specui ant smūgio puikus butas,po metu namą su ūkiniu pastate,kolchozo lėšomis.Aplink kiemą daržas 15aru kiti arai prie bendro ploto.Uz šias gerybes jokių apyplesimu.Alga 200rub.+premijos.Presonalinis lengvas automobilis,ne lemituotas kuras ,ne limituoti maršrutai.Pamodeliuokime kiek sovietinis specas galejo už mėnesio alga nupirkti dizelinio kuro kaip 1litras =15kap.Uz 200rub nupirkdavai 1333 litrus dizelio.Siandien jaunas specas uzdirba €450 vienas litras dizelio=€1,15 nuperka 391litra skirtumas 3,4 mažiau.Veikla ne sumažėjo ,o pragyvenimas nusmuko 3,5karto,gal dėl to kad tustetu Lietuva.?

 • atsakomybė. ltu konstitucija slamstas 2019 gegužės mėn. 19 d. 08:49:59

  Apie Lietuvos respublikos Konstitucija.Kai tiesiogineje televizijos laidoje vyko debatai tarp Prano Šliužo ir Vytauto Lansbergio del žemes pardavimo užsienieciams Pranas Šliužas pareiške,kad žeme užsienieciams parduoti draudžia Konstitucija,o Vytautas Lansbergis atsake Lietuvos Respublikos Konstitucija šlamštas. TAI DEL KO SAUGOJAM SITA SLAMSTELI UZ TAUTOS PINIGUS?Mano nuomone uz tokius sio slamstelio zodzius, duoti metukus Lukiskiu kurortu,gal vierhai atvestu i prota per kita gala, sita virtualu prezidenta.

 • Betonn 2019 gegužės mėn. 19 d. 07:35:43

  Plepalai, netikra, neigyvendinama, murkdysitės kaip Donkihotai.

 • Ville 2019 gegužės mėn. 19 d. 05:20:58

  Sirvintos skendi korupciniam liune net upeliai isnyksta pavyrsta i melioracijos griovius

 • Petras 2019 gegužės mėn. 18 d. 22:54:55

  Viena iš didžiausių korupcijų yra schemoje rangovas-subrangovas.Čia net STT bijo kištis.Ten sukasi labai labai dideli pinigai.

 • žiūrėkit 2019 gegužės mėn. 18 d. 21:24:58

  Pagal įstatymus aukščiausius teisėsaugos vadovus skiria Prezidentė su Seimo pritarimu. Ir kokio mentaliteto skiria...

 • MAN 2019 gegužės mėn. 18 d. 18:39:28

  SIS STRAIPSNIS TAI NAUJAS ANEKDOTO MODELIS. Mes jau esam priprate prie visokiu juokdariu ir ju ,,naujoviu,, taciau kuo toliau tuo labiau darosi graudu,bet nebejuokinga. Gal galu gale reiketu pradeti dirbti,o ne tokius kvailus straipsnius rasineti.Protingu nera ,o kvailiams kas belieka.

 • litvie 2019 gegužės mėn. 18 d. 14:52:54

  geriausias biznis parama

 • Juozas 2019 gegužės mėn. 18 d. 13:22:40

  Generalinė prokuratūra, kuri turėtų ginti viešą interesą, nesprendžia milijardinių išeikvojimų, piingų iššvaistymo bylų, bylas tiria dešimtmečiais, ką gali išspręsti per 1 dieną ar per savaitę. Jeigu trukdo įstatymai juos reikia keisti. Strazdauskaitė neprisikels, jeigu prokurorai prirašys 10 tomų popierių, o aišku iš pat pradžių už tokį nusikaltimą turi būti nuteisti iki gyvos galvos. E. Masiulis pagautas už rankos paėmęs didelį kyšį, tą pačią dieną turėjo būti nuteistas ir sėdėti kalėjime- pamoka bent būtų kiitiems kyšių mėgėjams. Tai kokia teiisėsauga pas mus? Prokurrorai trimiituoja-užversti darbais?

 • Dzin 2019 gegužės mėn. 18 d. 12:30:11

  Geriausi vaistai prisivogt

 • Safyras 2019 gegužės mėn. 18 d. 08:45:33

  Gydytojai, inžinieriai, mokytojai, politikai , meno atstovai , verslininkai dirba savo darbą, tačiau jų atlyginimai kažkodėl labai žymiai skiriasi. Kas kaltas? Jei žmogus gautų paslaugą be jokių dirbtinių kliūčių, tai nei kyšio davimas ar ėmimas nebūtų taip suklestėjęs. Jei visos firmos, mokslo įstaigos būtų laiku nubaustos už šešėlinę ekonomiką, už nesąžiningus pirkimus ir pardavimus, nebūtų tiek prisikūrę įvairaus plauko tarpininkų, tai situacija būtų kitokia... Jei teismai vyksta taip ilgai , tai tada tikimybė, kad bus išaiškinti nusikaltėliai yra labai maža. Tačiau, kai eilinis žmogelis padaro kokį menka nusižengimą, tada jis yra žiniasklaidos puolamas labai smarkiai, net vaikus gali atimti, nes tada kažkur dingsta visi mokslų daktarai, ginę disertacijas apie psichines žmonių traumas ir t.t. Tos pačios gėlės gali puošti darželį, bet gali būti ir piktžolėm, kurias reikia rauti, o ne tik nuskinti...

 • būtis nulemia samonę 2019 gegužės mėn. 18 d. 08:05:58

  pripažinus ,kad visuomenė nepasitiki sukurtos santvarkos valdžia , būtina skubiai ,kol nepraradome valstybės , daryti praktiškas išvadas .

 • Kis 2019 gegužės mėn. 17 d. 23:17:04

  korupcininkai yra auksto rango tarnautojai ir politikai,tad del zmoniu neaktyvumo nereikia maisyti,kaip sako rusai kotletus su musemis ,ar atvirksciai-nesvarbu.Institucijos yra,specialistai yra,o vagiu ir korupcininku nera,gal ju ir nera,nes per 30 Nepriklausomybes metu niekas "padoriai"nera nubaustas.O tie jusu zaidimai tos sistemos nesugriaus,kas dedasi ,kai buvo pajudinta,valstiecius sudirbo,palaikancius taipogi ir vel kaip vakar vakare;Blinkeviciute su Andrikiene zada "sutvarkyti" EP,Rasele ehidnai saiposi is likusiu,nes jie "nelieciami"Pasodinkite kelis ir zmones patikes,o kalbomis "sotus "nebusi,tai baisiau negu vezys,mes net KGB agentus saugome geriau negu Kremlius,ten sudegusius paprascviausiai pasalina,o pas mus jie dirba po prakaitu.

 • Zauras 2019 gegužės mėn. 17 d. 21:05:23

  Prieš kelis mėnesius ;Respublika" rašė apie atikorupcijos kovotoją iš STT įsidarbinusią SAM toliau kovoti , bet kuo baigėsi Šeimos gydytojams juk įsakyta gydyti ligonius patiems ir kuo mažiau siųsti pas specialistus. Ar tai ne korupcijos priežastis? Kuo didesnis atlyginimas tuo didesnė atsakomybė ir didesnė bausmė.

 • Vaistai nuo korupcijos 2019 gegužės mėn. 17 d. 20:25:17

  Egzistuoja nuo senų senovės. Tai ASMENINĖ ATSAKOMYBĖ. Kadangi DL praktikuojama KOLEKTYVINĖ ATSAKOMYBĖ, korupcija jau seniausiai transformavosi į korupstituciją, ir atvirai klesti :vykdomos milijardinės aferos, prastumdinejami debiliski įstatymai, bei teismų sprendimai.

 • vasiliauskas 2019 gegužės mėn. 17 d. 19:20:21

  tauta nori ,kad daryciau PYZDIBORA,balsuodama uz pensininku vagi simonyte ir ciulboneli bankinika.tik uz nepriklausoma simonyte.Kandidates i Prezidentus Ingridos Šimonytes rinkimu štabo vadovas Paulius Lukauskas informuoja, jog nusprende priimti Tevynes sajungos-Lietuvos krikšcioniu demokratu parama, kuri siekia 330 tukst. euru. 5 metus, ingrida turesi plauti abieju lenzbergu uzpakalius.

 • šturmuotojas 2019 gegužės mėn. 17 d. 17:10:43

  Norint kovot su korupcija yra vienintelis būdas visas sistemines partijas lanzbergistus , liberalūs ,socdemus patraukt basudžiamojont atsakomybėn ir jas pripažinti nusikalstamom organizacijom . Vilniaus čigonų taboras pardavinėja jau 30 metų narkotikus kur šito brūdo nusipirkt žino kiekvienas moksleivis ir nei policija nei saugumas nieko negali padaryt , todėl kad seimo nariai gauna atkatūs už narkotikų prekybą .

 • mailius gaudo, o rykliai plaukioja vandenyse 2019 gegužės mėn. 17 d. 15:25:15

  ,,Pacientai, ateidami pas gydytoją, ..." Vėl čia -,,korupcija". Juokinga. LRT, Lietuvos bankas, kaip teigia KT, politikų negali būti liečiami, o juk savi neliečia... Sąlygos geros kam?

 • kraupu 2019 gegužės mėn. 17 d. 14:26:54

  Tokiuose atsakinguose postuose su dideliais atlyginimais ir tokias paskas pasakoja... Reiškia ir kiti tokio lygio suburti...

 • klausimėlis 2019 gegužės mėn. 17 d. 14:26:38

  O kur tas galvosūkių kambarys,kokia apsilankymo tvarka?

 • Oi 2019 gegužės mėn. 17 d. 14:12:36

  Juokinga, jei nebūtų graudu...

 • Ar tai 2019 gegužės mėn. 17 d. 12:30:56

  reiškia, kad nuo šiol korupcija išgyvendinta. Vadinasi ir kovoti nebėra su kuo. Jei spaudoje pasirodys koks straipsnis apie korupciją, bus galima apkaltinti šmeižtu ir nuteisti tokį rašytoją.

 • popsas 2019 gegužės mėn. 17 d. 11:29:55

  Lai žydi ir bujoja o jau/jau kone supuvo/ nuo galvos iki kojų Lietuvos nepriklausomybės G Ė L E L Ė -KORUPCIJA /Būtina selekcininkų įsikišimas .Rasis ir l.daug iau žydinčio korupmedžio atmainų .Veiskinkimės ir dauginkimės.juk gyvenimas labaiiiiiii trumpas.

 • atsakomybė 2019 gegužės mėn. 17 d. 11:12:32

  Pagal LR Konstituciją į aukščiausius teisėsaugos postus skiria prezidentė su Seimo pritarimu. Aukščiausioje valdžioje Seimo primininkas, Prezidentė su premjeru. Tad štai kokie jų lygiai ir kokius skiria...Vietoj rimtų dllykų pasakėlėm šmaikštaudami lepinasi..

 • Nobelis prisikels. 2019 gegužės mėn. 17 d. 09:42:28

  Prisikels, kad įteiktų premiją pats asmeniškai.

 • deinis 2019 gegužės mėn. 17 d. 09:41:59

  VIEname komentare surašytos visos grožybės.Kovojanties su korupcija niekur nereikia nei eiti tik griepk už pakarpos ,bet jau 30 metų niekas nei pakartas nei nuleistas ,korupcija žydi.

 • Ar ne per anksti 2019 gegužės mėn. 17 d. 09:30:57

  Kada užlopysite skyles vidiniuose pirkimuose savivaldybėse ir ministerijose,adada suteiksite tikrąsias teises savivaldoms,kada nustosite priiminėti tokius įstatymus,kaip žemių perkėlimas į svetimas valdas,kada priimsite asmeninės valdžios ir valdžios asmeninę atsakomybės įstatymą,kada padarysite viešuosius konkursus į vadovams skaidriai,o ne partijų irgiminaičių klano žmonėms,kada teismai pradės dirbti su tarėjais,kada tikrai bus baudžiami tikrieji kaltininkai padarę valstybės didžiulius turto išvogimus,kada pradėsite gerbti visas partijas vienodai,kada visi turintys teisę pasisakyti valdžios ir politikos atstovai nustos melavę ir gražbyliavę priš žmones,kada valdžia pradės vydyti duotus pažadus,kada valdžia pati supras, kad ji išlaikoma yra iš mūsų visų mokesčių mokėtojų pinigų, kada valdžia duos ataskaitą apie lėšų panaudojimą,o ne užįsisavinimą ir t.t ,tai tikrai korupcijos lygis šalyje ims mažėti,o emigrantai pradės grįžti namo.

 • ARTIMIAUSIA LIETUVOS ATEITIS: 2019 gegužės mėn. 17 d. 08:41:53

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

 • deja 2019 gegužės mėn. 17 d. 08:38:46

  Deja, jie padėtį valstybėje kontroliuoja gana idealiai. Kas kur nepaklusnus valdžiai, bylas net partijoms sumėto.. Nekalbant apie pavienius, kur jei kas - yra ..už menkniekį prisitaikę. Kur ne mato, o kas sakė, kad jie nemato ir gal ne šiaip sau..? Ir rinkimai parodė, bus kaip reikia...jiems.

 • To "matyt kai rase sita straipsni ,daug promiliu padares " 2019 gegužės mėn. 17 d. 08:29:47

  dar galima pratęsti: Snoras 6 milijardai - kaltų nėra, Ūkis 4 milijardai - kaltų nėra, Paskola - palūkanos 3 milijardai, kaltų nėra...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokių apsaugos priemonių žadate imtis po žinios apie pirmąjį koronaviruso atvejį Lietuvoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar „trikojai“ keliuose daro įtaką jūsų vairavimui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

-1  0 C

 

 +1 +2 C

+3 +4 C

+3 +4 C

 

+5 +7 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos