Nieko asmeniško, tai tik biznisnuotraukos (42)

2019 liepos mėn. 11 d. 07:00:13 Perskaitė 3868

„Toks galėtų būti Austėjos Landsbergienės gyvenimo kredo. Konservatorių partijos vedlio - anūko Landsbergio - žmona nė kiek nesuka galvos dėl jos mokyklos moksleivių. Kol apsimokėjo mokyti - mokė, kai neapsimoka - eikite į visas keturias puses.“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

 

Lyg perkūnas iš giedro dangaus klaipėdiečius pasiekė žinia, kad rudenį nebeveiks Karalienės Mortos mokykla. Priėmimas į mokyklas seniai baigtas, klasės sukomplektuotos, tad šią A.Landsbergienės įkurtą mokyklą lankę mažieji liko be vietos. Tėveliams teks nešti tortus bei dovanas ir belstis į net tolimiausių mokyklų duris, kad tik vaikai neliktų be mokslo. Na ir kas? Juk ne pačiai poniai Landsbergienei teks tai daryti. Moteris nesiteikė ne tik su tėvais pasikalbėti, padėti spręsti situaciją, jos atstovai dėl užvirtos košės kaltina pačią klaipėdiečių bendruomenę. Esą patys kalti, kad mažai vaikų į jų mokyklą vedė. Neva papildomi 750 eurų per mėnesį kiekvienos šeimos banko sąskaitoje mėtosi! Būtent tiek kainavo mokslas Landsbergienės mokykloje Klaipėdoje. Tai gal čia priežastis - verslininkės godumas?

Karalienės Mortos mokykla skelbiasi „keičianti Lietuvą“. Tai gal čia tokia modernaus mokymo strategija - prižadėsim ir paliksim, išgyvenk, kaip nori. Kone „politinis verslo pradžiamokslis“.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net