respublika.lt

Nida karui su rusais pasiruošusi! (2 dalis) - straipsnio komentarai:

 • N
  Nereklamuokite 2020 spalio 27 21:34:45

  neišmanėlio Jasaičio, jis nevykėlis be fantazijos. Sugeba tik sekretores patvarkyti

  1 0
  Atsakyti
 • N
  Neišmanėliams 2020 liepos 24 11:34:20

  rusai nieko negrobia, grobia Kremlius

  1 1
  Atsakyti
 • i
  ir aš prisijuokiau 2020 liepos 16 10:01:45

  Ypač geras paskutinis sakinys. Rusija mums naudinga, norint pateisinti savo neūkiškumas ir apsileidimą. Jeigu jos nebūtų, ją reikėtų išgalvoti.

  4 0
  Atsakyti
 • t
  to Valdemaras 2020 liepos 16 06:09:23

  Iš visos širdies linkiu ir tau ar tavo artimiesiems be kaltės sulaukti išbadėjusios ordos revizorių, o kai jie tave į valias pašokdins už menkniekius, o po to uždės štrafą, jei jiems subinių nepalaižysi, tada ir pasikalbėsim. O kol to neįvyko, melskis, kad tokių Tadų Blindų kaip "Respublikonai, Lietuvoj kuo daugiau būtų.

  4 0
  Atsakyti
 • О
  Оksana 2020 liepos 15 19:49:07

  Dėkui už gerą humoro dozę! Labai juokingas šarzas. Vertas "Šluotos" ar "Крокодил". Gaila, tik, kad visi uolus tarybiniai tarnautojai, jau nebedirba TSRS. Bet, kažkodėl užsisedėjo Lietuvoje.

  4 0
  Atsakyti
 • j
  jeigu 2020 liepos 15 17:10:51

  jeigu zurnalistu nebutu, tai tokios inspekcijos tau kelnes numautu ir dar ka nors ikistu

  4 0
  Atsakyti
 • N
  Nuo tada! 2020 liepos 15 12:52:59

  Nuo tada, kai komentatorius Valdas" persikrikštyjo į komentatorių "Valdemarą".(Čia atsakymas į žemiau esntį komentarą.)

  1 0
  Atsakyti
 • V
  Valdemaras 2020 liepos 15 11:30:26

  Nuo kada zurnalistines ziurkes turi teise kontroliuoti darbo inspekcija ir rasinet apie ja nesamones ?

  0 4
  Atsakyti
 • P
  Pegaso galaktikos kosminės pajėgos 2020 liepos 15 11:13:41

  O su marsiečiais ar nesiruošia kariauti ?

  1 0
  Atsakyti
 • p
  populizmo ir demagogijos expertas 2020 liepos 14 21:52:17

  Kai verždamiesi prie valdžios lovio politikai žada susimažinti algas ir savo skaičių, tai vadinama rinkiminiais pažadais. O kai vėliau jiems apie tai primena opozicija arba rinkėjai, tai kažkodėl jau vadinama populizmu. Kaip rodo apklausos ir statistiniai duomenys aprobuoti Lietuvoje bei patvirtinti Europoje, kas yra vienas ir tas pats, nes mes jau seniai esame Europoje, didžiausias populistas ir demagogas yra dabartinis mūsų Prezidentas. Ne dėl aukšto posto ar ūgio, o dėl požiūrio į savo tautiečius. Negalima jų visų laikyti durnais, nes tik durniai prie dabartinės tvarkos drąsiai eina balsuoti - tad gali ir neperrinkti. Todėl per TV pareiškęs, kad seimo narių skaičiaus mažinimas yra populizmas ir neatneš pensininkams ženklios finansinės naudos, Nausėda stipriai rizikavo: atseit padalinus sutaupytus milijonus pensininkams, kiekvienam išeitų vos po keliolika centų. O kodėl tų milijonų nepadalinus vaikų darželiams ir jų švietimui? Kiek naujų įstaigų vaikams išeitų? Aritmetika ne ta?

  4 0
  Atsakyti
 • Ž
  Žmogaus teisių expertas 2020 liepos 14 20:59:02

  Ar pas mus visi lygūs prieš įstatymą? Kas užsipuola žydus, tas traukiamas baudžiamojon atsakomybėn už antisemitizmą. Kas drįsta juodaodžius negrais arba siauraakius geltonodžiais, yra traukiami teisinėn atsakomybėn kaip rasistai, nes pagal galiojančius įstatymus nevalia žmonių skirstyti nei pagal apipjaustymą, nei pagal spalvą. O jei neduokdie, kokį viešai tabaluojantį kabančiais organais ištvirkėlį pavadinsi senoviniu vardu "pederastas"- dar ne taip seniai BK straipsnis už pederastiją grasino iki 3 m. nelaisvės - tau tikrai amen, nes pats būsi uždarytas cypėn ir "pagaidintas". Viskas aišku ir suprantama. Bet man, kaip žmogaus teisių ekspertui, vistiek biški neaišku: kodėl rusus mes drąsiai vadiname juodašikniais vatnikais, Kremliaus pyderastais, azijatais teroristais, siauraakiais mongoloidais ir... nieko. Kodėl neveikia įstatymai dėl ksenofobijos? Gal bijo, kad teks izoliuoti Kubilių, Juknevičienę, Tapiną, Laurinavičių, abi šlykščias žiurkes iš LRT ir abu labu Landsbergius?..

  8 0
  Atsakyti
 • i
  išsidavė 2020 liepos 14 19:29:58

  regis, komentatorius "Romas" netyčia pats save demaskavo: "romais" dabar vadina čigonus, o Dariukas, sako, turi čigoniško kraujo, o tokiems apgavystės ir aferos - savybės, kurios paveldimos drauge su mamos pienu. Vargšai kuršiai, vergaujantys po čigonišku padu.

  3 0
  Atsakyti
 • t
  tu Romas 2020 liepos 14 19:17:03

  Ech, Romka, Romka, nipyrdy gromka... Užuot tauškęs nasąmones, eitum tu geriau kariauti su rusais. Vot tada būtum tikras vyras, o ne boba malnti liežuviu. Bet paimk kokią ruskę į nelaisvę, aš asmeniškai tau padėsiu ją tardyti. Tardysim, kol pastos.

  3 0
  Atsakyti
 • R
  Romas 2020 liepos 14 17:26:43

  Kvailas paskvilis. Nesu Jasaičio gerbėjas, veikiau priešingai, bet tekstas visiškai briedovas. Rašo apie netvarką Nidoje, bet kažkodėl, nei į tvorą, nei į mietą, įmeta temą apie rusus, norėdami parodyti, kad visi, kurie atsargiai žiūri į šią agresyvią šalį, yra kvailiai. Panašiai ir apie viešbutį tauškiama, susukama, , prisukama, gaunasi piktas jovalas, tarsi darbo inspektoriai neturėtų teisės tikrinti įmonių. Čia ne žurnalistika.

  1 5
  Atsakyti
 • M
  Meiles valdzios ir politikos ekspertui 2020 liepos 14 16:48:29

  Bravo

  1 0
  Atsakyti
 • k
  keša 2020 liepos 14 16:39:19

  Ir visi veržiais į šitą skylę vasaroti?

  2 0
  Atsakyti
 • e
  ek išgelbėjo 2020 liepos 14 13:31:27

  Šį kartą dar gelbėja ek papildomai skolindami n milijardų ir liepę socialinę atskirtį mažint. Ir ubagams kažkiek numetant, kad revoliucija neįvyktų. Po rinkimų neverti gelbėt..

  1 0
  Atsakyti
 • p
  politikos expertas 2020 liepos 14 13:21:28

  Atidžiai išstudijavęs atliktas studijas bei atlikęs analizus vietoje, labai tiksliai nustačiau ir dabar ramia sąžine galiu konstatuoti, kad Lietuvoje jokios Lietuvos politikos neaptikta. Nei nacionalinės, nei tarptautinės. Tėra aklas ES direktyvų bei NATO įsakymų vykdymas, neatsižvelgiant į jokius nacionalinius interesus. Tai natūralu ir suprantama, nes valdžioje tebėra seni sovietmečio laikų pirdylos, kurie anksčiau mums gadindavo orą pagal komandą iš Kremliaus, o dabar - iš Briuseluo. Anksčiau lodavom ant kapitalistų, dabar ant komunistų. Ne tik rusų ir baltarusių, bet ir ant vengrų bei lenkų, kurių vadovai iš paskutiniųjų bando atsispirti globalistų užmačioms ir apginti savo tautiečių interesus. Patriarcho Landsbergio lūpomis aplojom net braliukus latvius už tai, kad jie neatsisako pirkti pigiau elektros iš Astravos atominės. Taigi turime jau tris frontus: su rusais, baltarusiais ir latviais. Belieka skelbti karą lenkams ir būsim izoliuoti kaip Albanija.

  5 0
  Atsakyti
 • v
  valdžios ekspertas 2020 liepos 14 12:07:14

  Absoliuti dauguma kiaušingavių bažnytkaimių merų yra vienodi ir savo veiksmais panašūs viens į kitą. Užvaldę valdžios lovį su pinigais, aptupia jį su savo sėbrais bei artimaisiais ir srebia tol, kol pasimato dugnas. Tada iš siaubo pradeda panikuoti ir rėkia, kad Vilnius neskiria pakankamai lėšų, skriaudžia vietos gyventojus ir marina juos badu. Vietiniai patenkinti, kad jų karaliukai "drasko akis" Vilniaus biurokratams ir nebijo išrėžti teisybės sostinės načialnikams, didžiuojasi savo išrinktaisiais, o tie toliau sau uliavoja už valdiškas lėšas kartu su svečiais iš Vilniaus. Šitaip Nidoje elgėsi ir Mikelis, ir Vinkus, ir dabartinis Jasaitis, kuriems svarbiausia ne kaip įsisavinti ES ir biudžetines lėšas, o kiek? Nes laikas valdžioje ir lovio kubatūra turi limitą. .

  4 0
  Atsakyti
 • m
  meilės ekspertas 2020 liepos 14 11:14:34

  Juokingiausia, kai pas medikus pasididinusios papus ir lūpas (viršūtines) ančiasnapės "gražuolės" per įv, pramogunes TV laidas giriasi visam svietui, kaip jos gražiai ir nuostabiai leidžia laiką monakuose ir anglijose, o iš tikrųjų vargsta su savo benkartais, pamestos ir paleistos ubagais vietinių turčių. O visokie žičkai ir miknevičiūtės seiliojasi prieš jas TV ekranuose ir naiviai tiki tomis pasakomis. O lietuvaitės graužia nagus iš pavydo, rašinėja piktai pagiežingus komentarus internete ir laukia nesulaukia, kol koks nors babajus ar turkas atjos pas jas ant balto kuino arba asilo. Itin apmaudu, kad tokias pasakas milijonams žiūrovų seka mūsų milijonais išlaikoma Lietuvos televizija.

  4 0
  Atsakyti
 • K
  Kam Lietuvoje gera? 2020 liepos 14 10:33:07

  Apsidairykit - tai tiems – saujelei turčių, kurie per 30 m., engdami samdinius, sugebėjo "užsidirbti" MILIJARDUS, prisistatyti pilių, prisipirkti lėktuvų, malūnsparnių ir milijonus kainuojančių automobilių, mokėti už šuns būdas ar rūbelius po 15.000 € ar už 10.000 € vežti savo šunį į kirpyklą Maskvoje. Ir dar giriasi per TV tokiais savo "žygdarbiais". Tik abejoju, ar gera 680.000 skurdžių, besimaitinančių labdaros kruopomis su kirmėlėmis, 20.000 tėvų paliktų ir 140.000 (tokie oficialūs duomenys) skurde gyvenančių vaikų...

  4 0
  Atsakyti
 • p
  pastabus 2020 liepos 14 10:08:04

  Ypac daug įv. plauko "ekspertu" yra holokausto klausimais, ir barzdotu, ir su tiubeteikom, ir su virgulėm,ieskanciu senkapiu ir dauzanciu fotoreporteriams snukius, pvz., prie buv. Sporto rumu.

  2 0
  Atsakyti
 • i
  irgi expertas 2020 liepos 14 09:58:28

  Ar pastebėjote, kad labai dažnai, norėdami sukompromituoti sistemai neįtikusį Lietuvos pilietį, prokūrorai bei kiti pareigūnai oficialiai remiasi ANONIMINIŲ EKSPERTŲ išvadomis, kurių nei pavardės, nei pareigybės neįvardijamos?

  3 0
  Atsakyti
 • e
  eksredaktorius 2020 liepos 14 08:16:11

  Sutinku su kolege, kad dabar tikrų žurnalistų praktiškai nelikę. Arba "filosofuojantys išminčiai" (Valatka, Jakelaitis, Miliūtė, Vinokurov ir kt.), arba užangažuoti "politikuojantys istorikai" (Laurinavičius, Laurinkus, Nikžentaitis ir kt.), arba parsidavę skandinavų bankams "ekenomikos ekspertai" (Kuodis, kažkada net Nausėda ir t.t.), arba apsišaukėliai "spaudos darbuotojais" pajacai (Tapinas, Ramanauskas-Greitai ir pan.) Jau neminint tokių visų galų meistrų kaip Užusienis ir į jį panašūs. Anksčiau žurnalistai tikrindavo skaitytojų laiškus ir faktus vietoje, o dabar savo užpakalių nuo dėdės neatplėšia ir absoliučiai abejingi svetimam skausmui. Vieni nuo kitų nusirašinėja ir už tai gauna honorarą. Todėl ir skirtingų televizijų žinios beveik nesiskiria. Matosi, kad dirbama pagal tą patį šabloną. (Tik įdomu, kas jį jiems paruošia?) Vitas Tomkus, su kuriuo kažkada dirbau, yra unikali išimtis, tikras dinozauras, deja, retai viešumoje bepasirodantis.

  4 0
  Atsakyti
 • >
  >to buv.koelgė 2020 liepos 14 07:54:12

  Kažkaip labai įdomiai mero Jasaičio užtarėjai Nidoje mąsto: atseit, jei meras Jasaitis nevagia kaip visi (Nidoje?), tai jis... antisisteminis. Šokiruojantys faktai! Galėtų tos spectarnybos tuo komentaro autoriumi ir pasidomėti: gal dar daugiau faktų apie visus Nidos vagis sužinotų? Nebent Lietuvos pareigūnai bijo, kad bus apkaltinti dėl pakišto "kampramato" Tomkui, o prieš tai išgriov ir suniokoj Nidą?

  1 0
  Atsakyti
 • J
  Jasaičio rinkliavos 2020 liepos 14 07:52:03

  Perspėjimas Nidos svečiams. Atvažiavus į Tomo Mano renginius būkite budrūs, jūsų laukia papildomos "rinkliavos" - administracinės baudos. Pasistatyti mašiną sudėtingą, nes vietų joms yra mažai. Dar įdomiau, prie Nidos bibliotekos yra supilta žvyro mašinų stovėjimo aikštelė, be aiškių ribų, netvarkinga, vos dešimčiai mašinų. Žvyras be aiškių ribų pereina į apžėlusius kraštus. O čia ir paslėpta papildoma rinkliava. Jeigu tik pastatysit mašiną ant žolėto klaikios aikštelės pakraščio - administracinė bauda. Taip kiekvieną dieną savivaldybė nesugebįjusi įrengti tvarkingos stovėjimo aikštelės - klaidindama svečius - juos apvaginėja. Gėda Jasaičiui.

  5 0
  Atsakyti
 • t
  to buv. kolegė 2020 liepos 14 07:18:14

  Ten Vilniuj Jūs gerbinat savo tomkų, o mes čia savo mierą gerbiamą Darių Jasaitį. Mes nelendam pas jus į Vilnių ir neaiškinam, ką reikia gerbti, a ką ne, o ko jūs kišatiės į mūsų vidaus reikalus. Ir visada tas pats per ta patį: kai tik pasirodo saulutė, vis lendat pas mumi ir lendat kaip žiurkės iš plaukiančio durnių laivo. O kur garantijos, kad tam jūsų liaupsinamam taranui, kampromatą apie merą Jasaitį irgi lietuvos spectarnybos nepakišo? Galbūt ir jis tom jūsų spectarnybom irgi neįtiko, nes vietoj to kad vogtū kaip visi, jis kaip įmanydamas vis gražina ir gražina mūsų Neringa. Visa Nida linki jam irgi sėkmės ir kad pradėti darbai niekada nesustotų!

  1 2
  Atsakyti
 • b
  buv.kolegė 2020 liepos 14 07:03:29

  Gera garsaus feljetonisto V. Tomkaus parodija apie sezoninį bardaką, kurį sukėlė Nidos meras D.Jasaitis. Tik bėda, kad toks pat bardakas ir dar didesnis vyksta visoj Lietuvoj. Tame pačiame Vilniuje ant Tauro kalno buvo žaibiškai nugriauti Profsąjungų rūmai ir nepradėtos statybos iki šiol. Ką jau bekalbėti apie amžiaus statybas - futbolo stadioną, šalia Akropolio. Akivaizdu, kad per juodus darbus plaunami dideli "juodi" pinigaiK, o kur dideli pinigai - ten jokie įstatymai negalioja. Nei Darbo apsaugos , nei Spaudos... Deja, kas vyksta panosėje, "sarginiai šunys" reporteriai nemato, nes įprato spausdinti tik tai ką jiems pakiša spectarnybos, norėdamos sukompromituoti sistemai neįtikusį asmenį. Tokių kaip gerb. Vitas Tomkus, kuris dar nuo senų laikų garsėjo kaip nenugalimas Taranas, Lietuvoje dar neužgimė. P.S. O visi tie anoniminiai komentatoriai, šiepiantys prieš jį dantis, yra apgailėtini ir niekingi. Akivaizdu, kad feljetonistas palietė jų skaudžiausia vietą - pinigus. Sėkmės jam.

  3 1
  Atsakyti
 • S
  Saulius 2020 liepos 14 01:21:54

  Straipsnio autoriai absoliučiai neprotingi

  0 0
  Atsakyti
 • r
  real 2020 liepos 13 23:30:42

  Ar sutinkate, kad Lietuvos politikai specialiai laiko žmonės skurde, kad būtų lengviau juos valdyti ir specialiai nekuria įstatymų, kurie palengvintų piliečių ekonominę padėtį?

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KOVA: antradienį Graikijos ugniagesiai kovoja su dideliu miško gaisru šiauriniame Atėnų priemiestyje, jo dūmai juntami šalies sostinėje - ugnis šėlsta Dioniso municipaliteto miško masyve, netoli Galinio kaimelio, rajone tarp Stamatos ir Rodopolio gyvenviečių.
 • STIPRUS: pirmadienį Indonezijoje, prie Sulavesio salos pakrantės, įvyko 6,2 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV geologijos tarnyba, tačiau perspėjimų dėl cunamio grėsmės nebuvo.
 • KOSMOSE: šeštadienio vakarą virš pietinės Norvegijos naktinį dangų nušvietė didelis meteoritas, sukėlęs bangą pranešimų net iš Švedijos apie pastebėtą dangaus kūną, pranešė vietos žiniasklaida.
 • SIAUTĖJA: miškų gaisras, kilęs už maždaug 100 km į vakarus nuo Barselonos, sunaikino 1 100 hektarų miško ir dirbamos žemės, sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Katalonijos miškų komisija.
 • GĄSDINO: Filipinus šeštadienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS), tačiau jis įvyko giliai po žeme, todėl vietos pareigūnai teigė nesitikintys daug žalos.

 • SKĘSTA: potvyniams apėmus dalį Vidurio Kinijos teritorijos, penktadienį, pasitelkiant savadarbius tiltus, buvo evakuojami kaimų gyventojai - tai daroma dėl šalies rytinės pakrantės link artėjančio taifūno, kuris gali sukelti dar didesnius potvynius.
 • TRANSPORTAS: Europoje antrą šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padvigubėjo naujų elektra varomų transporto priemonių pardavimai, penktadienį nurodė Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).
 • ATIDARYMAS: Grikapalyje penktadienį buvo atidaryta didžiausia pagal pagamintos vienoje vietoje elektros kiekį nutolusi saulės elektrinė Lietuvoje, kurios galingumas yra 3,35 MW - platforma nuo jau egzistuojančių skiriasi tuo, kad „SoliTek“ modernių technologijų dėka vartotojams užtikrinama 35-40 proc. efektyvesnė elektros generacija ir dvigubai mažesnė kaina už elektros energiją.
 • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
 • SUKČIAI: „Swedbank“ duomenimis, per vieną dieną banko klientų konsultacijų centras gauna iki 400 gyventojų skambučių ir pranešimų apie sukčių bandymus išvilioti asmeninius interneto bankininkystės, mokėjimo kortelių duomenis ir reikalavimus patvirtinti mokėjimus, kurių gyventojai patys neinicijavo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisinga žmones skirstyti į pasiskiepijusius ir ne bei sudarinėti jiems skirtingas sąlygas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +24 C

+17 +23 C

 

+17 +23 C

+20 +28 C

+24 +30 C

 

+22 +25 C

0-6 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos