respublika.lt

Nida karui su rusais pasiruošusi! (2 dalis) - straipsnio komentarai:

 • Nereklamuokite 2020 spalio mėn. 27 d. 21:34:45

  neišmanėlio Jasaičio, jis nevykėlis be fantazijos. Sugeba tik sekretores patvarkyti

  1 0
 • Neišmanėliams 2020 liepos mėn. 24 d. 11:34:20

  rusai nieko negrobia, grobia Kremlius

  1 1
 • ir aš prisijuokiau 2020 liepos mėn. 16 d. 10:01:45

  Ypač geras paskutinis sakinys. Rusija mums naudinga, norint pateisinti savo neūkiškumas ir apsileidimą. Jeigu jos nebūtų, ją reikėtų išgalvoti.

  4 0
 • to Valdemaras 2020 liepos mėn. 16 d. 06:09:23

  Iš visos širdies linkiu ir tau ar tavo artimiesiems be kaltės sulaukti išbadėjusios ordos revizorių, o kai jie tave į valias pašokdins už menkniekius, o po to uždės štrafą, jei jiems subinių nepalaižysi, tada ir pasikalbėsim. O kol to neįvyko, melskis, kad tokių Tadų Blindų kaip "Respublikonai, Lietuvoj kuo daugiau būtų.

  4 0
 • Оksana 2020 liepos mėn. 15 d. 19:49:07

  Dėkui už gerą humoro dozę! Labai juokingas šarzas. Vertas "Šluotos" ar "Крокодил". Gaila, tik, kad visi uolus tarybiniai tarnautojai, jau nebedirba TSRS. Bet, kažkodėl užsisedėjo Lietuvoje.

  4 0
 • jeigu 2020 liepos mėn. 15 d. 17:10:51

  jeigu zurnalistu nebutu, tai tokios inspekcijos tau kelnes numautu ir dar ka nors ikistu

  4 0
 • Nuo tada! 2020 liepos mėn. 15 d. 12:52:59

  Nuo tada, kai komentatorius Valdas" persikrikštyjo į komentatorių "Valdemarą".(Čia atsakymas į žemiau esntį komentarą.)

  1 0
 • Valdemaras 2020 liepos mėn. 15 d. 11:30:26

  Nuo kada zurnalistines ziurkes turi teise kontroliuoti darbo inspekcija ir rasinet apie ja nesamones ?

  0 4
 • Pegaso galaktikos kosminės pajėgos 2020 liepos mėn. 15 d. 11:13:41

  O su marsiečiais ar nesiruošia kariauti ?

  1 0
 • populizmo ir demagogijos expertas 2020 liepos mėn. 14 d. 21:52:17

  Kai verždamiesi prie valdžios lovio politikai žada susimažinti algas ir savo skaičių, tai vadinama rinkiminiais pažadais. O kai vėliau jiems apie tai primena opozicija arba rinkėjai, tai kažkodėl jau vadinama populizmu. Kaip rodo apklausos ir statistiniai duomenys aprobuoti Lietuvoje bei patvirtinti Europoje, kas yra vienas ir tas pats, nes mes jau seniai esame Europoje, didžiausias populistas ir demagogas yra dabartinis mūsų Prezidentas. Ne dėl aukšto posto ar ūgio, o dėl požiūrio į savo tautiečius. Negalima jų visų laikyti durnais, nes tik durniai prie dabartinės tvarkos drąsiai eina balsuoti - tad gali ir neperrinkti. Todėl per TV pareiškęs, kad seimo narių skaičiaus mažinimas yra populizmas ir neatneš pensininkams ženklios finansinės naudos, Nausėda stipriai rizikavo: atseit padalinus sutaupytus milijonus pensininkams, kiekvienam išeitų vos po keliolika centų. O kodėl tų milijonų nepadalinus vaikų darželiams ir jų švietimui? Kiek naujų įstaigų vaikams išeitų? Aritmetika ne ta?

  4 0
 • Žmogaus teisių expertas 2020 liepos mėn. 14 d. 20:59:02

  Ar pas mus visi lygūs prieš įstatymą? Kas užsipuola žydus, tas traukiamas baudžiamojon atsakomybėn už antisemitizmą. Kas drįsta juodaodžius negrais arba siauraakius geltonodžiais, yra traukiami teisinėn atsakomybėn kaip rasistai, nes pagal galiojančius įstatymus nevalia žmonių skirstyti nei pagal apipjaustymą, nei pagal spalvą. O jei neduokdie, kokį viešai tabaluojantį kabančiais organais ištvirkėlį pavadinsi senoviniu vardu "pederastas"- dar ne taip seniai BK straipsnis už pederastiją grasino iki 3 m. nelaisvės - tau tikrai amen, nes pats būsi uždarytas cypėn ir "pagaidintas". Viskas aišku ir suprantama. Bet man, kaip žmogaus teisių ekspertui, vistiek biški neaišku: kodėl rusus mes drąsiai vadiname juodašikniais vatnikais, Kremliaus pyderastais, azijatais teroristais, siauraakiais mongoloidais ir... nieko. Kodėl neveikia įstatymai dėl ksenofobijos? Gal bijo, kad teks izoliuoti Kubilių, Juknevičienę, Tapiną, Laurinavičių, abi šlykščias žiurkes iš LRT ir abu labu Landsbergius?..

  8 0
 • išsidavė 2020 liepos mėn. 14 d. 19:29:58

  regis, komentatorius "Romas" netyčia pats save demaskavo: "romais" dabar vadina čigonus, o Dariukas, sako, turi čigoniško kraujo, o tokiems apgavystės ir aferos - savybės, kurios paveldimos drauge su mamos pienu. Vargšai kuršiai, vergaujantys po čigonišku padu.

  3 0
 • tu Romas 2020 liepos mėn. 14 d. 19:17:03

  Ech, Romka, Romka, nipyrdy gromka... Užuot tauškęs nasąmones, eitum tu geriau kariauti su rusais. Vot tada būtum tikras vyras, o ne boba malnti liežuviu. Bet paimk kokią ruskę į nelaisvę, aš asmeniškai tau padėsiu ją tardyti. Tardysim, kol pastos.

  3 0
 • Romas 2020 liepos mėn. 14 d. 17:26:43

  Kvailas paskvilis. Nesu Jasaičio gerbėjas, veikiau priešingai, bet tekstas visiškai briedovas. Rašo apie netvarką Nidoje, bet kažkodėl, nei į tvorą, nei į mietą, įmeta temą apie rusus, norėdami parodyti, kad visi, kurie atsargiai žiūri į šią agresyvią šalį, yra kvailiai. Panašiai ir apie viešbutį tauškiama, susukama, , prisukama, gaunasi piktas jovalas, tarsi darbo inspektoriai neturėtų teisės tikrinti įmonių. Čia ne žurnalistika.

  1 5
 • Meiles valdzios ir politikos ekspertui 2020 liepos mėn. 14 d. 16:48:29

  Bravo

  1 0
 • keša 2020 liepos mėn. 14 d. 16:39:19

  Ir visi veržiais į šitą skylę vasaroti?

  2 0
 • ek išgelbėjo 2020 liepos mėn. 14 d. 13:31:27

  Šį kartą dar gelbėja ek papildomai skolindami n milijardų ir liepę socialinę atskirtį mažint. Ir ubagams kažkiek numetant, kad revoliucija neįvyktų. Po rinkimų neverti gelbėt..

  1 0
 • politikos expertas 2020 liepos mėn. 14 d. 13:21:28

  Atidžiai išstudijavęs atliktas studijas bei atlikęs analizus vietoje, labai tiksliai nustačiau ir dabar ramia sąžine galiu konstatuoti, kad Lietuvoje jokios Lietuvos politikos neaptikta. Nei nacionalinės, nei tarptautinės. Tėra aklas ES direktyvų bei NATO įsakymų vykdymas, neatsižvelgiant į jokius nacionalinius interesus. Tai natūralu ir suprantama, nes valdžioje tebėra seni sovietmečio laikų pirdylos, kurie anksčiau mums gadindavo orą pagal komandą iš Kremliaus, o dabar - iš Briuseluo. Anksčiau lodavom ant kapitalistų, dabar ant komunistų. Ne tik rusų ir baltarusių, bet ir ant vengrų bei lenkų, kurių vadovai iš paskutiniųjų bando atsispirti globalistų užmačioms ir apginti savo tautiečių interesus. Patriarcho Landsbergio lūpomis aplojom net braliukus latvius už tai, kad jie neatsisako pirkti pigiau elektros iš Astravos atominės. Taigi turime jau tris frontus: su rusais, baltarusiais ir latviais. Belieka skelbti karą lenkams ir būsim izoliuoti kaip Albanija.

  5 0
 • valdžios ekspertas 2020 liepos mėn. 14 d. 12:07:14

  Absoliuti dauguma kiaušingavių bažnytkaimių merų yra vienodi ir savo veiksmais panašūs viens į kitą. Užvaldę valdžios lovį su pinigais, aptupia jį su savo sėbrais bei artimaisiais ir srebia tol, kol pasimato dugnas. Tada iš siaubo pradeda panikuoti ir rėkia, kad Vilnius neskiria pakankamai lėšų, skriaudžia vietos gyventojus ir marina juos badu. Vietiniai patenkinti, kad jų karaliukai "drasko akis" Vilniaus biurokratams ir nebijo išrėžti teisybės sostinės načialnikams, didžiuojasi savo išrinktaisiais, o tie toliau sau uliavoja už valdiškas lėšas kartu su svečiais iš Vilniaus. Šitaip Nidoje elgėsi ir Mikelis, ir Vinkus, ir dabartinis Jasaitis, kuriems svarbiausia ne kaip įsisavinti ES ir biudžetines lėšas, o kiek? Nes laikas valdžioje ir lovio kubatūra turi limitą. .

  4 0
 • meilės ekspertas 2020 liepos mėn. 14 d. 11:14:34

  Juokingiausia, kai pas medikus pasididinusios papus ir lūpas (viršūtines) ančiasnapės "gražuolės" per įv, pramogunes TV laidas giriasi visam svietui, kaip jos gražiai ir nuostabiai leidžia laiką monakuose ir anglijose, o iš tikrųjų vargsta su savo benkartais, pamestos ir paleistos ubagais vietinių turčių. O visokie žičkai ir miknevičiūtės seiliojasi prieš jas TV ekranuose ir naiviai tiki tomis pasakomis. O lietuvaitės graužia nagus iš pavydo, rašinėja piktai pagiežingus komentarus internete ir laukia nesulaukia, kol koks nors babajus ar turkas atjos pas jas ant balto kuino arba asilo. Itin apmaudu, kad tokias pasakas milijonams žiūrovų seka mūsų milijonais išlaikoma Lietuvos televizija.

  4 0
 • Kam Lietuvoje gera? 2020 liepos mėn. 14 d. 10:33:07

  Apsidairykit - tai tiems – saujelei turčių, kurie per 30 m., engdami samdinius, sugebėjo "užsidirbti" MILIJARDUS, prisistatyti pilių, prisipirkti lėktuvų, malūnsparnių ir milijonus kainuojančių automobilių, mokėti už šuns būdas ar rūbelius po 15.000 € ar už 10.000 € vežti savo šunį į kirpyklą Maskvoje. Ir dar giriasi per TV tokiais savo "žygdarbiais". Tik abejoju, ar gera 680.000 skurdžių, besimaitinančių labdaros kruopomis su kirmėlėmis, 20.000 tėvų paliktų ir 140.000 (tokie oficialūs duomenys) skurde gyvenančių vaikų...

  4 0
 • pastabus 2020 liepos mėn. 14 d. 10:08:04

  Ypac daug įv. plauko "ekspertu" yra holokausto klausimais, ir barzdotu, ir su tiubeteikom, ir su virgulėm,ieskanciu senkapiu ir dauzanciu fotoreporteriams snukius, pvz., prie buv. Sporto rumu.

  2 0
 • irgi expertas 2020 liepos mėn. 14 d. 09:58:28

  Ar pastebėjote, kad labai dažnai, norėdami sukompromituoti sistemai neįtikusį Lietuvos pilietį, prokūrorai bei kiti pareigūnai oficialiai remiasi ANONIMINIŲ EKSPERTŲ išvadomis, kurių nei pavardės, nei pareigybės neįvardijamos?

  3 0
 • eksredaktorius 2020 liepos mėn. 14 d. 08:16:11

  Sutinku su kolege, kad dabar tikrų žurnalistų praktiškai nelikę. Arba "filosofuojantys išminčiai" (Valatka, Jakelaitis, Miliūtė, Vinokurov ir kt.), arba užangažuoti "politikuojantys istorikai" (Laurinavičius, Laurinkus, Nikžentaitis ir kt.), arba parsidavę skandinavų bankams "ekenomikos ekspertai" (Kuodis, kažkada net Nausėda ir t.t.), arba apsišaukėliai "spaudos darbuotojais" pajacai (Tapinas, Ramanauskas-Greitai ir pan.) Jau neminint tokių visų galų meistrų kaip Užusienis ir į jį panašūs. Anksčiau žurnalistai tikrindavo skaitytojų laiškus ir faktus vietoje, o dabar savo užpakalių nuo dėdės neatplėšia ir absoliučiai abejingi svetimam skausmui. Vieni nuo kitų nusirašinėja ir už tai gauna honorarą. Todėl ir skirtingų televizijų žinios beveik nesiskiria. Matosi, kad dirbama pagal tą patį šabloną. (Tik įdomu, kas jį jiems paruošia?) Vitas Tomkus, su kuriuo kažkada dirbau, yra unikali išimtis, tikras dinozauras, deja, retai viešumoje bepasirodantis.

  4 0
 • >to buv.koelgė 2020 liepos mėn. 14 d. 07:54:12

  Kažkaip labai įdomiai mero Jasaičio užtarėjai Nidoje mąsto: atseit, jei meras Jasaitis nevagia kaip visi (Nidoje?), tai jis... antisisteminis. Šokiruojantys faktai! Galėtų tos spectarnybos tuo komentaro autoriumi ir pasidomėti: gal dar daugiau faktų apie visus Nidos vagis sužinotų? Nebent Lietuvos pareigūnai bijo, kad bus apkaltinti dėl pakišto "kampramato" Tomkui, o prieš tai išgriov ir suniokoj Nidą?

  1 0
 • Jasaičio rinkliavos 2020 liepos mėn. 14 d. 07:52:03

  Perspėjimas Nidos svečiams. Atvažiavus į Tomo Mano renginius būkite budrūs, jūsų laukia papildomos "rinkliavos" - administracinės baudos. Pasistatyti mašiną sudėtingą, nes vietų joms yra mažai. Dar įdomiau, prie Nidos bibliotekos yra supilta žvyro mašinų stovėjimo aikštelė, be aiškių ribų, netvarkinga, vos dešimčiai mašinų. Žvyras be aiškių ribų pereina į apžėlusius kraštus. O čia ir paslėpta papildoma rinkliava. Jeigu tik pastatysit mašiną ant žolėto klaikios aikštelės pakraščio - administracinė bauda. Taip kiekvieną dieną savivaldybė nesugebįjusi įrengti tvarkingos stovėjimo aikštelės - klaidindama svečius - juos apvaginėja. Gėda Jasaičiui.

  5 0
 • to buv. kolegė 2020 liepos mėn. 14 d. 07:18:14

  Ten Vilniuj Jūs gerbinat savo tomkų, o mes čia savo mierą gerbiamą Darių Jasaitį. Mes nelendam pas jus į Vilnių ir neaiškinam, ką reikia gerbti, a ką ne, o ko jūs kišatiės į mūsų vidaus reikalus. Ir visada tas pats per ta patį: kai tik pasirodo saulutė, vis lendat pas mumi ir lendat kaip žiurkės iš plaukiančio durnių laivo. O kur garantijos, kad tam jūsų liaupsinamam taranui, kampromatą apie merą Jasaitį irgi lietuvos spectarnybos nepakišo? Galbūt ir jis tom jūsų spectarnybom irgi neįtiko, nes vietoj to kad vogtū kaip visi, jis kaip įmanydamas vis gražina ir gražina mūsų Neringa. Visa Nida linki jam irgi sėkmės ir kad pradėti darbai niekada nesustotų!

  1 2
 • buv.kolegė 2020 liepos mėn. 14 d. 07:03:29

  Gera garsaus feljetonisto V. Tomkaus parodija apie sezoninį bardaką, kurį sukėlė Nidos meras D.Jasaitis. Tik bėda, kad toks pat bardakas ir dar didesnis vyksta visoj Lietuvoj. Tame pačiame Vilniuje ant Tauro kalno buvo žaibiškai nugriauti Profsąjungų rūmai ir nepradėtos statybos iki šiol. Ką jau bekalbėti apie amžiaus statybas - futbolo stadioną, šalia Akropolio. Akivaizdu, kad per juodus darbus plaunami dideli "juodi" pinigaiK, o kur dideli pinigai - ten jokie įstatymai negalioja. Nei Darbo apsaugos , nei Spaudos... Deja, kas vyksta panosėje, "sarginiai šunys" reporteriai nemato, nes įprato spausdinti tik tai ką jiems pakiša spectarnybos, norėdamos sukompromituoti sistemai neįtikusį asmenį. Tokių kaip gerb. Vitas Tomkus, kuris dar nuo senų laikų garsėjo kaip nenugalimas Taranas, Lietuvoje dar neužgimė. P.S. O visi tie anoniminiai komentatoriai, šiepiantys prieš jį dantis, yra apgailėtini ir niekingi. Akivaizdu, kad feljetonistas palietė jų skaudžiausia vietą - pinigus. Sėkmės jam.

  3 1
 • Saulius 2020 liepos mėn. 14 d. 01:21:54

  Straipsnio autoriai absoliučiai neprotingi

  0 0
 • real 2020 liepos mėn. 13 d. 23:30:42

  Ar sutinkate, kad Lietuvos politikai specialiai laiko žmonės skurde, kad būtų lengviau juos valdyti ir specialiai nekuria įstatymų, kurie palengvintų piliečių ekonominę padėtį?

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
7. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
8. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
9. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
10. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
11. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
12. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
13. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
14. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
15. O jeigu karas?
16. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
17. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
18. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
19. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
20. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
21. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
22. Ką atnešė Žiurkės metai
23. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
24. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
25. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone

Dienos klausimas

Ar jau skiepijotės nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -15 C

-13 -10 C

 

-18 -15 C

-11 -8 C

-8 -6 C

 

-4  0 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

1-6 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2123 PLN - 4.5375
RUB - 89.0364 CHF - 1.0770
GBP - 0.8900 NOK - 10.3135

Nuorodos