respublika.lt

Nevakcinuotų neįleis nei į ligonines, nei į viešąjį transportą - straipsnio komentarai:

  • z
    zxc 2021 rugpjūčio 04 21:58:08

    Čia jau esmė ne taip vadinamoj vakcinoj.Siekiama sukiršint žmones, segreguoti, suskaldyt.

    45 0
    Atsakyti
    • C
      Cia jau pati tikroji segregacija 2021 rugpjūčio 04 22:04:34

      Vieni bus beteisiai ir visur atstumiami nigeriai o kiti baltieji ponai. Nevakcinuoti bus kaip nigeriai o vakcinuoti bus istatymu laikomi baltaja rase. Ir zmogaus teisem net neuzkliuna aiski segregacija Lietuvoje.

      37 0
      Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR11: 2021 rugpjūčio 04 21:56:07

    kas nutiko mokslui? Mokslas neatitinkantis PSO cenzuruojamos tiesos neegzistuoja ir neturi teises egzistuoti.

    36 0
    Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:57:39

      Nu ok supratom tavo faktus. Susumuojant vakcinos yra šūdas.

      6 9
      Atsakyti
  • N
    Nesivakcinuokime 2021 rugpjūčio 04 21:54:39

    O tada atsitiks taip, kad net vakcinuotiems su galimybiu pasu nebus kur nueiti. Vakcinuoti pensininkai i barus ir kavines neina į didziausius prekybos centrus taip pat. Lieka vakcinuoti, iš kurių didelė dalis tokioms pramogoms taip pat neturi lėšų. Taigi pasiliks tik maža dalis tų vakcinuotų. Jie neužpildys nei tų kavinių, nei barų, nei prekybos ir pramogų centrų. Iš to seka, kad viskas , kas skirta vakcinuotiems, tiesiog neišsilaikys finansiškai , užsidarys arba bankrutuos. O štai tada pasius ant valdžios ir vakcinuoti ir verslas pajutęs galą. Ir gali nutikti taip, kad šią Fašistinę vyriausybe nuneš su visom kėdėm velniop. tai vienas iš būdų, kaip sutvarkyti šią idijotų šaiką.

    53 0
    Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:59:22

      Manau priešingai, antivaxeriai yra nelabai išsimokslinę taip švelniai tariant (nesakau kad visi, bet dauguma). Prastesnis išsilavinimas – prastesnės ir pajamos.

      0 57
      Atsakyti
    • T
      To Sizifas 2021 rugpjūčio 04 22:09:24

      Laisvas žmogus gali sau leisti nesivakcinuoti. Dažniausiai laisvi ir yra pasiturintys. Ne visada. Svarbiausia asmenybė! Tik silpnesnį galima priversti arba "motyvuoti" skiepytis, nes silpni bijo prarasti pastovias pajamas, nes jiems sunku atlaikyti spaudimą. Nors vis delto reikia pripažinti, kad diskusija nekerektiška.

      23 0
      Atsakyti
    • D
      Durniau 2021 rugpjūčio 04 22:09:46

      Del visuomeninio gerio nesvarbu jokie finansai ir bankrotai! Palaikome musu isrinkta valdzia Laisves partija!

      1 22
      Atsakyti
    • A
      Akmuo 2021 rugpjūčio 04 22:09:57

      Sizifui sizifo dalia.

      9 1
      Atsakyti
    • S
      Sizifui 2021 rugpjūčio 04 22:10:38

      Na, kaip pats profesinę mokyklą tik baigęs, tai gali pasilyginti čia savo žinias, kad slabnos

      9 1
      Atsakyti
    • T
      To durniau 2021 rugpjūčio 04 22:13:27

      Tai tu dar ir gėjus. Aš tai neketinu apmokėti tavo sifilio ar aids gydymą! Beje, jeigu bus diskriminuojami vieni žmonės, tai bus diskriminuojami ir agrastai! Akis už akį!

      10 1
      Atsakyti
    • D
      Dar reikia istatymu itvirtinti 2021 rugpjūčio 04 22:25:48

      Kad naryste Lgbt prilygsta galimybiu pasui! Bld ta Armonaite paliko Lgbt be galimybiu paso. Matyt ji parsidave seimu marsininkams!

      3 0
      Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR10: 2021 rugpjūčio 04 21:51:49

    CENZURA IR JOKIU MOKSLINIU DISKUSIJU. Viena ir vienintele negincyjama tema - ta kuria pasiulo ir igruda PSO. Visa kita blokuojama, baudziama

    34 0
    Atsakyti
    • P
      PSO 2021 rugpjūčio 04 21:58:46

      Yra finasuojama Geitso.

      32 0
      Atsakyti
  • S
    Skaitytoja 2021 rugpjūčio 04 21:50:35

    Mano nuomone, taip elgiasi fašistai. Arba labai juos degina neįvykdyti pažadai šeimininkams.

    55 1
    Atsakyti
  • G
    Geda 2021 rugpjūčio 04 21:49:50

    FASHIZMAS! O migrantams: testai veltui, gydymas veltui, maistas veltui, po 6 men judejimas neribojamas,...

    59 0
    Atsakyti
    • T
      Tam < Gėda 2021 rugpjūčio 04 22:01:20

      Dar reikia nepamiršti, kad beveik visi nelegalai atsisako skiepytis.Apie tai praneša pabėgėlių stovyklose medikai.Ir ką pasakysi, panele Šimonyte, nepripažįstanti kritikos?

      34 0
      Atsakyti
    • N
      Negi policija stovyklose negali suskiepyti visu nelegalu 2021 rugpjūčio 04 22:30:31

      Miniciu reikalas . Ciupti parverst ant zemes uzdet antrankius tada atsmaukt rankove ir suleist vakcina

      5 3
      Atsakyti
  • n
    nieko 2021 rugpjūčio 04 21:49:33

    nėra baisiau už kvailį su iniciatyva arba jeigu debilas, tai jau visam gyvenimui. Ir iš kur tokių imasi. Pažiūrėkit Ispanijos, Gibraltaro, Prancūzijos kurortus, jokių pasų, pilnos kavinės turistų, pilni super marketai.Vyksta gyvenimas...

    59 0
    Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR9: 2021 rugpjūčio 04 21:49:04

    VIRUSAS MUTUOJA. pasak zinomo vakcinu Kurejo geert Vanden Bossche, sitas virusas mutuoja vidutiniskai kas 10 valandu. Kaip pasaulyje sukurta vakcina 2020tais metais gydo nuo viruso mutuojancio kas 10 valandu ?

    39 0
    Atsakyti
  • d
    dd 2021 rugpjūčio 04 21:47:05

    Jau ne atejo beveik fasizmas, o tikrai atejo. Hitleris uzdraude pirkti zydu valdomose parduotuse, kitaip mastantys buvo zudomi ir tremiami i konclagerius. Paziurekit kas dejosi pries prasidedant antrajam pasauliniui Vokietijoje, kaip buvo zombinama Vokietijos visuomene. Tai neatejo per diena, tai buvo daroma sistemingai.

    48 0
    Atsakyti
  • T
    Tai suprantu taikomos priemones kaip kare 2021 rugpjūčio 04 21:46:57

    O KARE KAIP KARE !!!! KIEKVIENAS UZ SAVE !!!!!!!

    27 0
    Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR8: 2021 rugpjūčio 04 21:46:03

    DR FAUCI dega uzpakalis del neteisetu "Gain off function" tyrimu. Kas tai yra? Tai yra mokslininku bandymas virusus padaryti labiau uzkreciamus ir mirtinesnius. Vyriausybe uzdraude sia praktika bet Fauci perdave siuos tyrimus Kinijai ( iki 600K usd dotacijos) . Apie tai net yra uzdraustas dokumentinis filmas

    28 0
    Atsakyti
  • o
    o ką, mes ne žmonės ? 2021 rugpjūčio 04 21:45:13

    ką mes ne žmonės ?kas per prievarta ?vistiek niekados nesiskiepysiu .

    42 1
    Atsakyti
  • G
    Gydytojas 2021 rugpjūčio 04 21:42:24

    Pasigendu dar vieno sprendimo – esant lovų trūkumui, prioritetas suteikiamas pasiskiepijusiems arba negalėjusiems pasiskiepyti dėl sveikatos priežasčių. Man, ačiū Dievui, neteko žaisti Dievo, bet keli mano kolegos dar žiemą turėjo daryti sprendimus, kuriuos vežti gydyti, o kuriuos palikti „palaukti“ ligoninėje. Tai yra nesąžininga ir savimi besirūpinančių žmonių ir gydytojų atžvilgiu. Įsivaizduoju kokia skaudi turėtų būti mirtis antivakserio, kuris respublikoje prirašęs šimtus komentarų apie tai, kad nesiskiepijo ir nesiskiepys, ligoninėje išgirdusio, kad atleiskite, bet kadangi buvote prieš skiepus, turėsite palaukti kol atsilaisvins daugiau lovų. Supranti, kad tau bus p...c ir kaltinti gali tik pats save.

    6 54
    Atsakyti
    • z
      zxc 2021 rugpjūčio 04 21:44:02

      Kiršintojus psichovakserius į kalėjimą reik kišt.

      19 7
      Atsakyti
    • a
      aha 2021 rugpjūčio 04 21:45:14

      Iš tamstos gydytojas ,kaip iš PIS balerina

      39 0
      Atsakyti
    • T
      Tai gal 2021 rugpjūčio 04 21:46:13

      tai gal veterinaras esi ???

      21 0
      Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:47:15

      Gydytojau, bent porą tokių išgelbėk, aš norių TV laidų, ir matyti antivaxerius pripažįstančius, kad juos pasiglemžė Kremliaus propaganda, ir kad jie buvo apgauti, ir kaip jie būtų norėją gauti skiepą.

      1 24
      Atsakyti
    • z
      zxc 2021 rugpjūčio 04 21:51:26

      sizifo vieta kalėjime, kiršibtojas, paichovakseris, melagis.

      10 0
      Atsakyti
    • S
      Sizifas > zxc 2021 rugpjūčio 04 21:54:14

      Bent vieną dalyką pasakyk ką melavau. Ai pala, jeigu aš pateikiu faktus, ir tau jie nepatinka, tai jau aš melagis? Ką aš galiu padaryti, jeigu tavo smegenų efektyvumas kaip arklio.

      5 6
      Atsakyti
    • R
      Romas 2021 rugpjūčio 04 21:59:02

      zurek gerbemas daktare kad skiepitiems vietos uztektu, o as kaip nors viena syki be jusu persirgau, persirgsiu ir atmainas.

      15 0
      Atsakyti
    • z
      zxc 2021 rugpjūčio 04 22:08:20

      Iš kur toks polinkis iškart žeminti?Man akivaizdu ir aišku, kad plandemijos pasekėjų kuriami ,,faktai" yra absoliutūs tau, o man ne, taip vadinamus faktus visada vertinti reikia kritiškai. Esi kiršintojas, kiršini žmones, kurie laivai pasirinko nesiskiepyti, tyčiojiesi iš jų.

      9 0
      Atsakyti
    • a
      algimantas-gydytojui 2021 rugpjūčio 04 22:15:39

      parasyk zodi pilnai linksmakoti.

      0 0
      Atsakyti
    • H
      Hipokrato priesaiką virš kitų! 2021 rugpjūčio 04 22:18:47

      Koks tamsta gydytojas? Pasirodykit

      5 0
      Atsakyti
    • S
      Sizifas > zxc 2021 rugpjūčio 04 22:19:29

      Priešingai. Nei aš noriu kiršinti, nei ką nors žeminti. Aš nenoriu matyti mirštančius savo tautiečius (kurių ir taip jau nebedaug beliko) dėl lengvai apsisaugomos ligos. Ir tie mirštantys bus tie kurie lengvai patiki kuom nors. Priburbėjo, kad ten nuodai ir mirs iškart nuo skiepo, ir bijo eiti dabar. Bet, kad mirti, ar invalidu nuo ligos gali likti, tai niekas jam nepasako.

      0 1
      Atsakyti
    • S
      Sizifui 2021 rugpjūčio 04 22:25:58

      Kaip tu nusibodai su tuo savo pezėjimu....

      3 1
      Atsakyti
    • n
      nuomone 2021 rugpjūčio 04 22:32:40

      Tokiam vetirinarui net kates gydyti patiket negalima

      7 0
      Atsakyti
  • J
    J 2021 rugpjūčio 04 21:41:39

    Tai jau zmogaus teisiu pažeidimas 100% va tegul ir parodo Raskevicius ko jis ten sedi ka zmones bandomieji triušiai kam tuomet moket Sodrai jeigu negydys ir nepriims i ligonines pesti vaikscios zmones i transporta nebus ileidziami tai virsune musu mausiu režimas pralenkia ir Lukasenka na nesiskiepysiu specialiai vien del to kad tai yra prievarta ir pasiskiepyja nebūna tokie tikri kad nesusirgs Islandijoj kas 3 serga pasiskiepyje idijotu sutve

    32 0
    Atsakyti
  • n
    nevakcinuotam draudimai,o vakcinuotam,bet su atvira tuberkulioze, atviri visi keliai? 2021 rugpjūčio 04 21:41:16

    Baisiau nebūna. Piktinasi ir baudžia už smurtą šeimoje ,mokyklose, seime buldozeriu stumia Stambulo konvenciją neva gindami moteris nuo smurto šeimose ,o pačios moterys-ministrės ieško kuo aršiausio, kuo baisesnio psichologinio smurto ,patyčių, prieš visą tautą : vaikus, jaunas moteris ir senutes, neįgalius ir senolius, tupi seime ir kurpia įstatymus ,kaip labiau pasityčioti įvarant žmogui negalią ar norą nusižudyti, lyg būtų maža ,kad Lietuvoje kasmet vidutiniškai nusižudo apie 700 tautiečių.

    38 0
    Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:56:46

      Dar kartelį pakartosiu, yra įstatymas, jeigu sergi atvira TB, ir nenori gydytis, tu būsi per prievartą nuvežtas ir per prievartą gydomas. Per PRIEVARTĄ.

      0 11
      Atsakyti
    • A
      Aš taip pat pakartosiu 2021 rugpjūčio 04 22:12:37

      NĖRA tokio įstatymo.

      9 0
      Atsakyti
    • t
      tik nereikia 2021 rugpjūčio 04 22:22:44

      Kokia prievarta ? Prieš kurį laiką su barzdotu benamiu dieduku iš Palangos ,kuris atvirai prisipažino ,jog serga atvira forma džiova , kalbėjo žurnalistė, o po to jis dar gerus metus vaikščiojo išdidžiai ,lyg žvaigždė..Jei dabar dirbantys 3-6mėn nepatenka pas medikus, valdžia gaudys benamius tikrinti sveikatą?

      4 0
      Atsakyti
    • S
      Sizifas > Aš 2021 rugpjūčio 04 22:36:10

      Pagooglink: Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymas Tada paskaityk 9 straipsnį. Aiškiai, juodu ant balto parašyta, kad per prievarta izoliuojama, ir gydoma. 1996 metų beje.

      0 4
      Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR7: 2021 rugpjūčio 04 21:39:54

    melas del mirciu pasaulio sveikatos organizacijos nurodyta KOVID mirties priezastimi laikyti betkokia mirti jei tik yra (ar nebutinai yra) galimybe irodyti kad netgi zumustas zmogus turejo virusa

    24 0
    Atsakyti
  • J
    Juokdariai prieš visą pasaulį 2021 rugpjūčio 04 21:39:25

    gydys tuos emigrantus, gydys kalinius, o lietuvių, kurie moka mokesčius, gyvena ramiai-tų negydys.

    33 0
    Atsakyti
  • P
    Pilypas iš kanapių 2021 rugpjūčio 04 21:37:26

    chebra, gal serga tuo kovidu, statau butelį, kad užkrėstų. Visur landžioju, nieko nesisaugoju, bet niekaip nesusergu. O to brudo leistis nenoriu, neleidžia įsitikinimai ir sveikas protas

    40 0
    Atsakyti
  • N
    Na 2021 rugpjūčio 04 21:37:10

    O kiek seimunu nevakcinuotu ir ministerijų? Jiems nereikia. Jie viešuoju transportu nevažiuoja. O žydas Zingeris skraido.

    33 0
    Atsakyti
  • a
    atvažiavo 2021 rugpjūčio 04 21:36:55

    ta ponia iš Briuselio ir pamokino

    17 0
    Atsakyti
    • T
      Tegul 2021 rugpjūčio 04 21:47:51

      Ta sena tarka ir marmaliuojasi.

      14 0
      Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR6: 2021 rugpjūčio 04 21:35:57

    CDC duomenimis, isgyvenamumas sio viruso uzkrestiems yra 99.74% kai 26% mirtingumas yra nuo persalimo ligu.

    19 0
    Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:38:24

      Vidutiniškai 2, 3 kartus per metus visi pasigaunam kokį virusiuką, pabėga snargliukas savaitę ir tiek. Tai yra peršalimo virusai, nes net tiksliai nežinome kas ten. 26% mirštamumas nuo jų būtų apokalipsė.

      11 1
      Atsakyti
  • A
    Ar ne ? 2021 rugpjūčio 04 21:35:33

    tai jei i ligoninės negydys ligonių, tai nereikės mokėti mokesčių į ligonių kasą

    37 0
    Atsakyti
  • L
    Logiska 2021 rugpjūčio 04 21:35:00

    Nes butent per vakcinas ir testus yra platinamas virusas.

    28 0
    Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR5: 2021 rugpjūčio 04 21:32:21

    PILNAI PASKIEPYTI ZMONES PLATINA VIRUSA. Taip vyksta visose salyse ir kaip pavizdys kas net buvo publikuota ir visose amerikos valstijose, ypac kentukyje, kur net 80% vakcinuotu vienuoliu uzkresti virusu pakartotinai.

    32 0
    Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:36:17

      Melas, nes skaičiau komentarą, kad Katalikai nusistatę prieš vakcinas, nes ten tipo tas QR kodas biblijoje buvo išpranašautas, tai velnio ženklas ar kažkas tokio, nu bet jūs geriau suprantant apie ką aš ar ne?

      7 8
      Atsakyti
  • V
    Vilnietis 2021 rugpjūčio 04 21:29:56

    Nesiskiepijau ir nesiskiepysiu! Ir pabučiuokite jūs man žemiau nugaros!!! O Vilnius - tai ne Maskva ir ne Niujorkas, taigi vaikščiosiu pėsčias. Man tai bus tik į sveikatą.

    40 0
    Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:31:51

      Nu ir maladėc. Numesi svorio, vadinasi lengviau sirgsi. Ne porą savaičių, tik savaitę, ir tikriausiai net į ligoninę nereikės atsigulti.

      7 13
      Atsakyti
    • S
      Sizifai 2021 rugpjūčio 04 21:37:26

      Balvonas tu plotnas issiblaivyk nusiprausk ir klausyk ausis istempes Kodel serga ir ta sifili nesioja vakcinuoti?

      16 0
      Atsakyti
    • V
      Vilnietis 2021 rugpjūčio 04 21:41:07

      Gyvensiu ilgai ir linksmai... O jūs, asilai, skiepykitės visokiais brudais, kurie nėra nei tinkamai išbandyti, nei specialistų patvirtinti... Lietuva - ne Marijos Žemė, Lietuva - avinų žemė.

      28 1
      Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:45:25

      Net ir nuo tymų vakciną, kuria tikriausiai ir pats esi paskiepytas 95% efektyvi. Nieko nėra tobulo.

      0 13
      Atsakyti
    • T
      Tarp kitko 2021 rugpjūčio 04 21:54:29

      Sirgdami ŽIV irgi miršta nuo plaučių komplikacijų. Kiek nuo jo atsiradimo praėjo metų, o ar vaistai ir vakcinos nuo jo išrasti?

      8 0
      Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR4: 2021 rugpjūčio 04 21:28:50

    1 - JUSU ASMENINE RIZIKA 2 - NERA APSAUGOS GARANTIJOS 3 - SALUTINIAI POVEIKIAI KURIU IVARDYJAMA TIK MAZIAU NEI 1% 4- VISTIEK PRIVALOMA KAUKE IR UZDARYMAS 5- VIRUSAS PLATINAMAS TOLIAU

    24 0
    Atsakyti
  • T
    Thesaurus 2021 rugpjūčio 04 21:28:24

    Tai,ka daro si vyriausybe ,yra fasizmas.Niurnbergo procese tarp kitu nusikaltimu ir uz tokius ribojimus buvo nuteisti pakarti fasistiniai vadeivos.Proceso spre ndimai pauliariai vadinami Niurnbergo protokolu ir tapo tarptautines teises dalimi.Beje,vienas svarbiu kaltinimu buvo zmoniu pavardziu ir vardu pakeitimas skaitmeniniu kodu.Simonyte turetu skubiai susipazinti su minetais dokumentais bei pagalvoti,kas jos ir jos bendrazygiu kaukia ateityje.

    23 1
    Atsakyti
  • M
    Mikas 2021 rugpjūčio 04 21:27:54

    Čia sugalvojo tas ekspertas iš MG Baltic universiteto, kuris išrinko rektorių pagal geriausias Š. Korėjos tradicijas - iš vieno kandidato. Iš kurlianskinio universiteto...

    21 0
    Atsakyti
  • D
    Deja 2021 rugpjūčio 04 21:26:52

    Šis pasaulis šiandien jau nepasikeis, jis bus toks pat, - kaip vakar. Rytoj - kaip šiandien - tik labiau nei išsigimęs.

    18 1
    Atsakyti
    • O
      Oj 2021 rugpjūčio 04 21:37:02

      oj kaip pasikeis ir dar kaip tik laiko kalausimas .....sake V.Putinas pades pakeisti .....

      5 0
      Atsakyti
  • V
    VAKCINACIJOS FAKTAI NR3: 2021 rugpjūčio 04 21:25:34

    remiantis Harvardo atliktu tyrimu - yra pateikiama ttik maziau nei 1% visu nepageidaujamu reakciju i vakcinas

    11 1
    Atsakyti
    • S
      Sizifas 2021 rugpjūčio 04 21:28:06

      Kažkur ~10 šalutinių reakcijų pateiktą. Tai tu nori pasakyti jų ištikrūjų yra 1000? Načiort, net ir man jau baisu būtų, nebent aišku tu meluoji.

      0 4
      Atsakyti
    • t
      tai va 2021 rugpjūčio 04 21:29:24

      domekites pries avinizacija

      10 0
      Atsakyti
    • A
      Analitikas 2021 rugpjūčio 04 21:31:58

      Čia taip akivaizdu, kad net nuorodų nereikia :)

      0 2
      Atsakyti
    • F
      Faktas NR1: 2021 rugpjūčio 04 21:33:34

      Kulautuvos ukelyje atlikti tyrimai rodo visai ka kitka ,kad apie viena milijona lanzberginiai priverte pilietiu palikti Tevyne ,kad nemirtu is bado ,kiti like yra alkani ir nuskurde ,paversti vergais ir baudziauninkais nesuduriantys gala su galu ir nezinantyskaip isgyventi .Liko salyje darbingu apie 400 000 ir is ju 16,5 % oficialus bedarbiai .o kiek dar neoficialiu ? taip skelbe statistika ! Prilindusiems prie lovio nesvarbu nei valstybe nei Lietuvos pilieciai . Pilieciai mirsta prie ligoniniu duru ,negaudami paslaugu ir neileidziami i ligonines.o jei ir kaip kuri ileidzia tai numarinama badu nes nera kam pamaitinti ir paslaugintyti ligoniu , o artimuju neileidzia .....

      11 1
      Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • DERYBOS: Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis trečiadienį pareiškė norįs tiesioginių derybų su Rusija, skirtų užbaigti aštuonerių metų karą su prorusiškais separatistais jo šalies rytuose.
  • PELNAS: Bankininkystės grupė „Citadele“ per 9 šių metų mėnesius uždirbo 44,7 mln. Eur, kai prieš metus tą patį laikotarpį fiksuotas 20,5 mln. Eur nuostolis.
  • PRATĘSIAMA: Austrija antradienį dar dešimčiai dienų pratęsė šalyje įvestą visuotinį karantiną.
  • BRANGIAUSIAS: Izraelio uostamiestis Tel Avivas, anot britų žurnalo „The Economist“ atliktos analizės, yra brangiausias pasaulio miestas.
  • NESUTINKA: Vatikano valstybės sekretorius kardinolas Pietras Parolinas nesutinka su Europos Komisijos rekomendacijomis atsisakyti lytį apibūdinančių kreipinių ir nevartoti žodžio „Kalėdos“.
  • PASIKEITIMAI: Nuo trečiadienio galimybių pasui gauti nebetinka antigeno testas – galioja tik PGR, o nevakcinuoti ir nepersirgę darbuotojai turi tikrintis savo lėšomis o taip pat įsigalioja reikalavimas pradinukams mokyklose dėvėti kaukes.
  • KONVENCIJA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad vertinant dėl Stambulo konvencijos Seime tvyrančias įtampas yra akivaizdu, jog teikti konvenciją ratifikavimui šiuo metu būtų labai rizikinga.
  • EKONOMIKA: Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė įsitikinusi, kad Lietuvos ekonomika per COVID-19 pandemiją nenukentėjo, todėl valstybei reikėtų galvoti ne apie atsigavimą, o tolesnį augimą.
  • UŽSTATAS: Buvusiam koncerno „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui bus grąžintas 25.000 Eur užstatas, antradienį galutinai nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas.
  • VAKCINOS: Dabartinės vakcinos nuo COVID-19 sunkiai susidoros su omikron atmaina, o sukurti naują veiksmingą skiepą prireiks kelių mėnesių, JAV vakcinų gamintojos „Moderna“ vadovas sakė laikraščiui „Financial Times“.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar vaikai turi turėti galimybę nuspręsti skiepytis be tėvų sutikimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-6 +2 C

-2 +5 C

 

-2 +3 C

-4 +1 C

0 +5 C

 

-6 0 C

0-6 m/s

0-13 m/s

 

0-10 m/s