respublika.lt

Neskęstantis Vyriausybės „Titanikas“ - straipsnio komentarai:

 • Elena 2020 gegužės mėn. 30 d. 16:45:00

  Apmaudu, kada žurnalistas rašo straipsnius ne literatūrine kalba, o kažkokiu žargonu.

 • APIE... 2020 gegužės mėn. 25 d. 16:46:52

  visus išpuolius prieš ministrą įdomiai išdėstęs infa.lt Karbauskis. Paskaitykit, gan įdomu.

 • Kodėl šališkumas? 2020 gegužės mėn. 25 d. 14:10:08

  Landsbergiai ir juos palaikantys yra "išrinktosios tautos" atstovai. Net ir žiauriausius nusikaltimus darydami, jie bus tik teisūs. Kaltos bus pačios aukos, kad su jomis "išrinktoji tauta" žiauriai elgiasi.

 • Jop ta ra rai 2020 gegužės mėn. 25 d. 13:41:50

  Ziurejau You Tubej Malinausko laida, tai ten makaraityte atsistojus prie Narkeviciaus namo dar reke apie ministro nusikaltimus. Rupuzes, ko jie nesiima R.Masiulio, ar landsbergio pavogtu milijonu?

 • Neatmetu, 2020 gegužės mėn. 25 d. 13:38:16

  kad Ribnikovas yra Landsbergių tautietis.

 • Neįtikėtina ! 2020 gegužės mėn. 25 d. 12:11:13

  Šiandieną per LRT spados apžvalgą kalbėjo Makaraitytė. LRT tyrimo komisijos pirmininkė. NEPATIKĖSITE! Ji jau aiškina, kad pats Ribnikovas sumokėtus pinigus pradangino. Kas gali paneigti,kad jau "išsigando" prokurorų,kuriems ministras Narkevičius apskundė už šmeižtą? Gal kas girdėjote Makaraitytės kaltinimus jau pačiam Ribnikovui, parašykite. Gal aš iš jos '"malimo", apie sąskaitas ne taip supratau?

 • senis 2020 gegužės mėn. 25 d. 11:44:56

  jeigu Narkeviciu puola JAV rezidentura, reiskia jis geras ministras. Tai galima butu palyginti, kaip Ukrainoje buvo nuverstas genprokuroras Śochinas. Śochinas emesi tirti Baideno sunaus bizneli Burizmoje, o atvaziaves Baidenas nusalino Śochina. Dabar, Narkevicius sustabde Kauno ir Klaipedos pasto pastatu prichvatizavima, todel ji ir eda. Gal tuos pasatatus jau buvo numate isisavinti kokie Baideno draugeliai. Nauseda gina teisetus amerikieciu lukescius, jo priziurimoje kolonijoje.

 • nepolitikas 2020 gegužės mėn. 25 d. 11:44:47

  Plika akimi matosi, kad ministras Narkevičius kažkam yra labai neparankus. Per šitą ministeriją, mūsų mastais, praeina milžiniški pinigai. Matome vien dėl geležinkelio elektrifikavimo kokia sąmata gaunasi. Todėl visiems tiems vagims Narkevičiaus buvimas ministru yra peilis po kaklu. Kas kita buvo, kai vadovavo ,,profesionalas'' (gal vagis) buvęs ministras R. Masiulis. Tada, kaip sakė vienas mūsų ,,geradaris'', buvo ,,vsio zakonno''

 • Uf 2020 gegužės mėn. 25 d. 11:44:43

  Šitas Titanikas nuskandins ir skvernas su savim

 • Įdomu 2020 gegužės mėn. 25 d. 09:50:23

  Kur tas „nuskriaustas" verslininkas buvo 10 m.? Jeigu Narkevičius nebūtų tapęs ministru, tas „nuskriaustasis" ir toliau būtų tylėjęs :) Tai gal jokių skriaudų ir nebuvo? Tiesiog, dabar reikia vykdyti kažkieno užsakymą ir bet kokia kaina nuversti ministrą.

 • vytautas 2020 gegužės mėn. 25 d. 07:30:27

  prie ko 2ia titanikas ir prie ko čia ministras. visa šita šmeižto istorija tai konservatorių geldos biliberda ir kas įdomiausia tarpuvartės lygmens.

 • Safyras 2020 gegužės mėn. 25 d. 06:34:01

  Visi verslininkai tvarko savo buhalteriją ir derina su tiekėjais ir pirkėjais prekių, paslaugų likučius. Tačiau, kai bandoma viską perkelti į kompiuterinę erdvę, bet yra nesutvarkytos nei duomenų bazės, nei kas prie jų gali prieiti, tai ir gaunasi, jog kažkas "atsibunda" po 5 , 10 metų, kai reikia kam nors smarkiai pagadinti nervus, nes žodinės sutarties prie sąskaitos nepridėsi. O ir žlugusių bankų , visokiausių pinigų surinkimo tarpininkų tarp verslininkų ir individualiai dirbusių žmonių prisiveisė ir žlugo daug...Tačiau kažkodėl politikai net už grubius nusižengimus valdiškos košės retai paragauja, o paprastą žmogelį už kelis eurus nesumokėtų mokesčių atakuoja teisininkų kontoros , nors milijonai kažkur išgaruoja , bet taip ir lieka tik sumokėti pinigai už projektavimo, vizijos darbus, o realių objektų nėra. Kas turi visas skyles užkamšyti? Ar ne tie patys seni ir nauji politikai, kurie noriai fotografuojasi,lenda į TV ekranus, bet darbo rezultatai labai menki...

 • Rokas 2020 gegužės mėn. 25 d. 06:15:07

  Kodel gi pagaliau nieks nepakrato konservu su liberalais? Nes viena gauja su teisesauga. Pskracius, isbyretu tiek pjnjgeliu, kad iseitume is krizes be pasekmiu.

 • IRENA 2020 gegužės mėn. 25 d. 00:24:45

  VARGŠAS GALVOJA,KAD NIEKAS NIEKO NESUPRANTA....KAD TEBEEGZISTUOJA AŠ TAVE...TU MANE PLAUNU....

 • Kis 2020 gegužės mėn. 24 d. 21:26:15

  Sis doras zmogus atejes sudrumste prasmirusius vandenys,sukele daug smarves,o varliagyviams tas nepatiko,tad stoti pries tokia 27 metus cementuota banditu ir vagiu armija prilygsta savizudybei.Neissigando(mat lenkas-drasus),o cia dar tie jo zemliokai rodo Kremliaus bokstams spygas,tadpompavimas igavo ne gyvenimo ,o prestyzo klausima;reikia Lietuva supikdyti su lenkais(lietuvos),o ten pracesas savaime pajudes.Blogai ,kai KGB zidinys veikia atvirai ir nebaudziamai.Kol mes jo nepanaikinsime ,patikekite manimi o Krupaviciumi su Valentukeviciumi,ramybes nebus iki rinkimu,pakol negaus stipraus spyrio i sikna dedule su cekistais?

 • Dvigubi standartai ? 2020 gegužės mėn. 24 d. 21:09:47

  Iś šio straipsnio, bei komentarų po šiuo straipsniu, iš Delfi ,Lietryčio TV laidos- susidaro vaizdas,kad dvylikos metų senumo remontus "iškapstė" bankrutavęs Ribnikovas su prezidento patarėju Kuliešiumi, kuris buvo ir R.Masiulio patarėjas? O prezidentas nurodė,kad Narkevičių apskųstų teisėsaugai? Ar aš ne taip suprantu? Kodėl niekas neištiria apie artimesnius įvykius? Pvz., kaip galima Vilniuje sklypą, kainuojantį pusantro milijono,parduoti arba nupirkti už 1 eurą?

 • Danute 2020 gegužės mėn. 24 d. 20:06:50

  Matomai, tam Ribnikovui gerai pamokėta už prieš 10 metų sukurptą įstorija, kitaip nebūtų“ prisiminęs“ jos, o už pinigus galima ir prikurti tai, ko pageidauja konservatoriai.

 • < < to Autorė klysta 2020 gegužės mėn. 24 d. 19:45:39

  Rašai, kad blogi žmonės jūsų namo statybas skundė ! Tu dar blogiau elgiesi! Pirma - prie ko sovietmetis ir pensijų, bei atlyginimų mažumas? Namo remontai vyko 2008- 2012 metais? Kur randi sovietmetį, kai jau nepriklausomybėje gyveno 20 - 22 metus?Ar skaičiuoti bent moki? Antra -ministro tėvai turėjo daug nuosavos žemės Trakų rajone.Ją atgavo ir beveik visą pardavė. Trečia - Namo remontas kainavo 150 000 litų Euras atsirado tik 2015 m.. Paversk eurais,kiek bus? Trečia - tas namas statytas prieš 75 metus ,ant nuosavos ,okupantų nusavintos žemės Ketvirta- ar bent supranti, kas yra remontas ar renovacija? Sios žinios buvo pateiktos Lietuvos ryto TV laidoje "Lietuva tiesiogiai". P.S.Iš tavo komentarų (1-2) matosi,kad pasitaikius progai, ŽYMIAI daugiau skundų prirašytum, negu jus skundusieji!

 • Autorė klysta-2 2020 gegužės mėn. 24 d. 18:49:56

  Kitas klausimas - o iš kur šio pono tėveliai turėjo TOKIO DYDŽIO santaupų, kad tokiai rekonstrukcijai to meto kainomis jų turėtų? Ar sovietmečio algos bei pensija jiems leido tiek susitaupyti? :) :) :) Jau nekalbant apie tai, kokiu būdu turistiniame-kurortiniame mieste sklypą namui gavo (ar gatavą pirko), nebūdamas nei partijos sekretorius, nei „partinio-ūkinio aktyvo” narys?. :) :) :) Žmonės sako, ministras iš akies luptas Trakų rajono miestelio mokyklos meistro vaikas? Nors, žinoma, būna, kad vaikas ne į tėvą su motina, bet į kitą giminaitį panašus, tad žmonės gali ir klysti...

 • Autorė klysta -1, 2020 gegužės mėn. 24 d. 18:41:21

  teigdama, jog seni žmonės nesaugojo namų statybos dokumentų. Būtent jie LABAI saugojo: jei gyveni šalia „stukačių” kolonistų (apgyvendintų ištremtųjų savininkų namuose su visu apstatymu ir net puodais virtuvėje!), šie visada ras kuo apkaltinti namo savininką - juk ir kolonistų vaikams reikės „teisėtai gautų” namų! Nežiūrint, kad mūsų tėvelis pats savo rankomis namą statė, paauglių sūnų padedamas (tik krosniai ir langams meistrus kvietė), mes jiems buvome kulaki buržuji fašisty), ir reguliariai skundus rašydavo. O Vykdomojo k-to kontrolierė, nežinia kelintą kartą tikrindama, net atsiprašė tėčio - sako, mes gi jau tiek kartų tuos dokumentus tikrinome, mintinai žinome, kokius dokumentus turite, bet jie vis rašo skundus, o mes neturime teisės nereaguoti į „darbo liaudies signalus apie socialistinio turto grobstytojus”, „išnaudojančius darbo liaudį”. Patys savo akimis matę, jog tėvelis pats namą susirentė, žinodami, jog faktai nepasitvirtins, jie bent paterorizuodavo, panervindavo.

 • Vilkas 2020 gegužės mėn. 24 d. 18:39:36

  Tai daugiau negu juokinga. Išvada visa valdže Lietuvoje daro bardaka. Ir visada vienas kitą palaikys jie visi surišti kyšeis atkatais pinigų plovimu todėl laikosi vienas kito. Neduokdieve pradės kalbėti teks arba nužudyti arba visus priduos Lietuvoje pilna pavyzdžiu kad ir kiesu nužudymas. Daugybė žmogžudysčių dėl ytakos pinigų. Tai partijos kurios iš tikrųjų yra mafijos klanai.

 • Pataisymas 2020 gegužės mėn. 24 d. 18:36:51

  Ne valdantiesiems praskaidrina gyvenimą, o opozicijai, jų ruporams LRT, bei prezidentūrai, kuri net uždraudė ministrui joje lankytis. Už tai ,po prezidento rinkimų, Rokas (ne Eligijus) Masiulis nuolat "lakstė" į prezidentūrą.Pasirodo - eidavo pas savo bičą - patarėją !

 • Nuomonė 2020 gegužės mėn. 24 d. 18:16:47

  Kodėl gerb.žurnalistė skaitytojams neparašė šio fakto,kuriuo būtų viskas skaitytojams aiškiau? Tas, subankrutavusios bendrovės buv.vadovas, susitiko su prezidento patarėju, kuris anksčiau DIRBO Roko Masiulio patarėju.Reiškia - atėjo pas gerai pažįstamą. Taip ,taip - nesuklydau! Tai buvęs Masiulio patarėjas - dabar prezidento patarėjas.Pastarasis papasakojo viską prezidentui.Nausėda per TV sakė, kad "aš patariau savo patarėjui pranešti STT".Matomai, patarėjas paprotino Rybnikovą, kad Narkevićių apskųstų STT. STT vykdė tyrimą, įsijungė ir LRT "tyrėjai", o ministras iki to laiko,kol LRT nepaviešino - nieko NEŽINOJO, kad kelintas mėnuo ,kaip apskųstas?. P.S.Apie tai rašė Delfi ir transliavo "Lietuva tiesiogiai"laidoje.

 • Aha 2020 gegužės mėn. 24 d. 17:57:55

  Tiems ieskotojams-atsipeikejo numire perst...

 • Dar kažkokia kulienė 2020 gegužės mėn. 24 d. 17:49:33

  Įsijungė į Kuliešiaus - Ribnikovo kompromatinio suokalbio prieš ministrą propagavimą.

 • klausimėlis stri kulienei 2020 gegužės mėn. 24 d. 17:44:27

  negi tik Narkevičiaus atžala seimūnų viešnamy naktavojo? Tik Narkevičius nachaliavų pietavo? Visom paminėtom temom reikia oglasit visą spiską. Tai gal tas Narkevičius bus baltesnis už sniegą.

 • Gražvydas 2020 gegužės mėn. 24 d. 17:41:41

  Lenkas tai profesija(aferistas).

 • nuomone 2020 gegužės mėn. 24 d. 17:27:52

  opozicijos smeztas tesiasi.kova pries rinkimus.nors ka cia rinkimai...jie nieko neveikia visus 5 metus,tik iesko slieku s...geriau pasizouretu i save.va ten tai butu ka rasyti,manau.stiprybes ministrui ir valdantiesiems valstieciamssuo loja,karavanas eina.

 • rimas 2020 gegužės mėn. 24 d. 17:10:42

  kur nutilo makakaraika gal iškrito nusilaksčiusi prie Narkevišiaus namu gi sunkus darbas kap.stytis po sena mėšlą AU MAKARAKARA KUR DINGAI.

 • Nuomonė: pagonių žynio gili mintis 2020 gegužės mėn. 24 d. 16:55:26

  Tegul atsiliepia nors vienas drąsuolis ar skundikas, ar melagis, kuris eitų prieš savo vaiko krikštatėvį, tuo labiau įtakingesnį. Iš savo pažįstamų tokio nežinau. Tačiau, kaip supratau, tai niekam nerūpi. O gal čia kaip su eksministru Furmanavičiumi, kurio atvejis- aprašytas? Lietuvos tragedija ne tame. O tame, kad galimai yra statutinių pareigūnų, kurie dirba kokių nors tulpinių metodais, kad valstybėje yra kaip anekdote, kai per dykumą keliavo rabinas ir trys ateistai ir ginčijosi ar yra Dievas (šiuo atveju teisybė). Nors pagal rabino meldimą, kad Dievas egzistuoja, šis padarė du stebuklus, tačiau ateistam tai buvo ne argumentas. Net, kai rabinas paprašė Dievo, kad jis pasakytų garsiai ar jis esąs ir šis griausmingu balsu pasakė, kad "taip, aš esu", ateistai pasakė, kad "na ir kas- jūs dviese, o mes trise". Tad, kai Seime prorusiiška dauguma, kuriai rozova, tamaševskis- teisūs, tai jiem ir Narkievičius- teisus.. Kitaip kaip balsavimu "įrodinėsi" savo "teisybę".

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +13 C

 

+16 +17 C

 +18 +20 C

+16 +19 C

 

+19 +21 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1286 PLN - 4.4765
RUB - 80.4584 CHF - 1.0624
GBP - 0.8992 NOK - 10.6885

Nuorodos