Neleidot pro duris, lįsim pro langą (40)

2009 kovo mėn. 28 d. Perskaitė 5572

"Vakaro žinios" vienintelės jau pernai vasarą įspėjo: homoseksualai taikosi į vaikų darželius. Tačiau kitiems viskas atrodė ramu. Visuomenė sukruto dabar, kai perspėjimai ėmė pildytis.

Juodasis birželis

Dabar jau niekas, išskyrus užsienio kapitalo remiamą žiniasklaidą ir neaiškios pakraipos politikus, nebeabejoja, kad homoseksualai siekia mažyliams dar vaikų darželiuose įdiegti į sąmonę, jog homoseksualizmas yra gėris. Tokią propagandą skleisti išmokyti šimtai Lietuvos pedagogų.

Ši situacija brendo daug anksčiau. Apie tai "Vakaro žinios" visuomenę įspėjo pernai birželio 21-osios numeryje.

Tą lemtingąjį birželį pasaulis ėmė visai nebepaisyti gamtos įstatymų. Per kelias dienas dar dvi pasaulio valstybės įteisino homoseksualų santuokas. Prie Olandijos, Belgijos, Kanados, Ispanijos ir kai kurių kitų valstybių prisidėjo JAV Kalifornijos valstija bei Norvegija. Dalyje šių valstybių tokioms "šeimoms" net leidžiama įsivaikinti!

Homoseksualus Seimas

Tokie pavyzdžiai užkrėtė ir mūsų liberalųjį Seimą. Jis po ilgų ginčų vis dėlto patvirtino prieštaringai vertinamą naujos redakcijos Lygių galimybių įstatymą, sustiprinantį homoseksualų įtaką Lietuvoje.

Tuometės parlamentarės Laimos Mogenienės pastangomis įrašyta nuostata, draudžianti atsižvelgti į lytinę orientaciją net įdarbinant. Ir net neatsižvelgiant, kad ta darbovietė - vaikų darželis.

Ponios Laimos argumentas, kodėl ji taip nori homoseksualių auklėtojų, buvo geležinis: "Čia, Seime, vos ne pusė tokių."

Homoseksualūs įstatymai

Labai šaltai į pavojų tąsyk reagavo ir lygių galimybių kontrolierė Aušrinė Burneikienė: esą be reikalo eskaluojama ir homoseksualių auklėtojų tema, ir netgi trečiosios lyties atstovų teisės įsivaikinti klausimas.

"Ir dabar įstatymai Lietuvoje homoseksualams nedraudžia įsivaikinti. Leidžiama įsivaikinti vienišiems asmenims, bet niekas nesidomi, kokios jie lytinės orientacijos. Taip pat netikrinama, ar jis gyvena su tos pačios lyties asmeniu", - pernai birželį šiurpino A.Burneikienė.

Pernai pernelyg ji nesikrimto ir dėl Seimo sprendimo atverti "netradiciniams" duris į ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

"O dėl mokyklų ar vaikų darželių, tai įstatymas draudžia nepriimti į darbą vien dėl lytinės orientacijos. Tačiau, tikiuosi, išliks protingumo principai. Jei jis vaikams deklaruos savo homoseksualumą, propaguos jį, galės būti atleistas. Negalima vaikams propaguoti jokios lytinės orientacijos. O priimant irgi bus žiūrima, ar jis nėra potencialus tvirkintojas, ar nebuvo praeityje atleistas iš darbo už neteisėtus veiksmus", - dėstė A.Burneikienė.

Propaganda - tabu

Kokia gi ponios Burneikienės nuomonė šiandien, kai homoseksualai pasiekė dar daugiau: ne tik turi teisę dirbti su mažiukais, bet ir įrodė, kad auklėtojai turi teisę vaikams įrodinėti homoseksualumo "naudą"? Pagarba kontrolierei. Ji ir dabar įsitikinusi, kad bet koks propagavimas yra neleistinas.

"Aktyvus propagavimas, aiškinimas, bandymas įtraukti, sudominti, įteikti kaip gėrį darželiuose - ne vieta. Tiesa, ir apie heteroseksualius santykius tokiame amžiuje kalbėti per anksti", - pridūrė ji.

A.Burneikienės nuomone, propaganda yra blogas reiškinys ir vyresniame amžiuje.

"Vyresniems aiškinti, kad yra vienų, antrų ir net trečių galima, tačiau jokiu būdu ne įrodinėti, kad tai yra gėris", - įsitikinusi pašnekovė.

Tiesa, pareigūnė apie projektą "Gender Loops" beveik nieko nežino: praėjusią savaitę grįžusi iš komandiruotės ji ilgą laiką praleido ligoninėje, o dabar gydosi namie. Ji netiki, kad, pavyzdžiui, auklėtojai gali su berniukais kalbėti apie tai, kad žavu segėti sijonus.

"Čia jūs jau užlenkiate, cha, cha, cha. To tikrai niekada neatsitiks ne tik Lietuvoje, bet ir kitur Europoje", - kvatojo A.Burneikienė pareikšdama, kad "Vakaro žinių" žurnalistų pateikta citata iš "Gender Loops" - tik sąmojis.

VŽ Info

Skandalo "Gender Loops" chronologija

* 2009 03 19. Nacionalinė tėvų ir šeimų asociacija paskelbia, kad Lietuvoje pradėtas įgyvendinti "Gender Loops" projektas, mažyliams turintis nušviesti homoseksualizmo naudą. "Vakaro žinios" pradeda žurnalistinį tyrimą.

* 2009 03 19. "Po "Vakaro žinių" suteiktos informacijos tyrimą dėl "Gender Loops" pradeda vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė.

* 2009 03 19. Socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Dagys paskelbia, jog raštu kreipsis į švietimo ir mokslo ministrą Gintarą Steponavičių, kad šis sudarytų darbo grupę ir nedelsdamas nutrauktų projektą.

* 2009 03 20. "Vakaro žinios" visuomenei paskelbia apie homoseksualaus auklėjimo brukimą į vaikų darželius.

* 2009 03 21 - 2009 03 22. Savaitgalis. Už "Gender Loops" projektą atsakingi politikai ir kiti asmenys ilsisi. Projekto rengėjai sunaikina visą medžiagą internete.

* 2009 03 23. Homoseksualų propagandą pasmerkia Lietuvos Vyskupų Konferencija.

* 2009 03 23. Dienraštis "Respublika" atskleidžia, kurie Lietuvos politikai susiję su homoseksualaus vaikų auklėjimo programos rengimu.

* 2009 03 23. Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius dėl "Gender Loops" rašo pareiškimą Generalinei prokuratūrai, kuri nusikaltimų netiria, kol negauna oficialaus rašto.

* 2009 03 23. Ministras Gintaras Steponavičius pagaliau ryžtasi sudaryti darbo grupę dėl "Gender Loops".

* 2009 03 25. Generalinė prokuratūra pasidomi, gal kas nors tiria vištgaidžių skandalą. Sužinojusi, kad tiria R.Šalaševičiūtė, labai nurimsta.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net