respublika.lt

Negi ir D.Grybauskaitė balsavo už Harį Poterį? - straipsnio komentarai:

 • U
  Uch 2020 spalio 24 15:59:38

  Kam kalbet apie priesu paieskas,bet pilietei Polikarpovnai tik patyleti.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Ji 2020 spalio 23 18:39:14

  Na tikriausiai panele grybauskaite balsavo uz laisves partija ji arciausiai kuno mes ir sendien nieko nezinom apie jos asmenini gyvenima su kuo gyvena su kuom draugauja apsoliuti paslaptis viesai apsimelavusi pries visa tsuta po euro ivedimo viesai pareiske kad kainos nekils jei kils tai truputi OKas meluoja tas ir vagia cia pagal agenta dedule tai dar su kubilium ir apvoge pasiskoline uz desimt procentu kai tuo tarpu estija ir latvija uz 3 proc po to dar pencininkus apvoge daugeliui dar ir sendie liko sumazinti pinigai

  1 0
  Atsakyti
 • n
  nedomina 2020 spalio 23 13:20:46

  Jau net nebebloga, o vemiu-šlykštus vaizdelis su ta išsigimusia vagies šypsena !

  2 0
  Atsakyti
 • n
  nebėr ką reklamuot? 2020 spalio 21 15:09:41

  Ko jūs ją reklamuojat? Visai neįdomu už ką balsavo ir išvis tūrint sąžinės visai viešai nesirodytų po atskleistų vogimų, žmonių žlugdymų.

  18 0
  Atsakyti
 • o
  onute 2020 spalio 21 15:07:37

  Tai svarbiauses dalykas Grybei kad priešu neieškotu kas išvogė lietuva su tavim ir kuprium priešakyje kad ofšoruose nejieškotu iš lietuvos išvoktu pinigu manaI TAUTA DURNI NESUPRANTA KO TAIP VERŽĖTĖS I VALDŽIA KAD GALĖTUMĖT PASLĖPTI GALUS JUK MILIJARDUS PRISIVOGĖT ŠIKNA DREBA BET VALANDA ARTĖJA NU DAR 4 METELIAI PAMIEGOSIT RAMEI BET LAIKAs negailestingai eina pakabinti teisėjai seni komunistai baigiasi greit skris i dausas kartu su lansbergu BET TU BRUDE TIKRAI NEIŠSISUKSI

  19 0
  Atsakyti
 • m
  milda 2020 spalio 21 14:55:03

  Gribauskaite musu konstitucijoje parašyta kad valdyti ir dirbti atsakingose lietuvai pareigose komunistai KGBistai NETURI TEISĖS ar nesupranti iš visur išvyta amerika tave durne išvadino ir neturi su tavim reikalu vot jeigu butu laimejusi aferistė tavo draugė Klinto bet dėje jin teisema ir bus nuteista EUROPAI DAŠUTO KAD SU GUDRE FALŠYVA KGB geriau reikalu neturėti nors vis gyreisi kad eisi i briuseli dirbti DALYTE ŠIKNON tave pasiuntė briuselis bet užka mums šita kančia matyti tavo snuki ir žinoti kad žmonės kovoje už lietuvos laisve skursta o brudė kgbiste vartosi taukuose ant musu kupros

  20 0
  Atsakyti
 • K
  Keistai atrodo , 2020 spalio 21 14:35:37

  kad Prezidentė nuolat menkino ir menkina vyriausybes ,kurias PATI savo parašu patvirtina . Priešų ieškoti puikiai sugeba visi ,o ypač viena politikė , kurią piliečiai IŠSIUNTĖ kuo toliau iš Seimo ir Lietuvos ! Kad ir KAS KĄ sakytų ,BET dabartiniai valdantieji per ketverius valdymo metus socialiniais klausimais padarė ŽYMIAI DAUGIAU už jau buvusius valdžioje . Dabar sėdėti ant atsarginių suolelio ir kritikuoti daug išminties nereikia ,BET po tokios sunkios kadencijos (puolimo ,,nepriklausomos žiniasklaidos , įtakingų visuomenės veikėjų , įvairių patyčių , IŠLIKTI po pirmojo rinkimų turo antroje vietoje yra didelė pergalė (dar nežinia ir KAIP bus po antrojo rinkimų turo ) . JEIGU piliečiai vertintų SAVO galva ir objektyviai ,o ne pasitikėtų nepriklausomos (?) žiniasklaidos skleidžiama informacija ir propaganda ,tai PRIPAŽINTŲ ,kad gyvenimas per ketverius metus NE PABLOGĖJO , bet PAGERĖJO . Kas NORI MATYTI pokyčius tas ir MATO ,bet kam balta spalva bus juoda ,taip ir bus !

  19 1
  Atsakyti
 • J
  Jau tū priešų ieškojimas 2020 spalio 21 14:17:16

  prasidėjo PIRMAISiAIS Atkurtos Nepriklausomybės metais :vieniems priešai buvo brazauskininkai,kitiems landsbergininkai . A.a. A.M.Brazausko komunistai buvo blogesni už V.Landsbergio tokius pačius komunistus ! Taip pasaka be galo : viena pusė blogiečiai ,kita pusė geriečiai . Kai pasikeisdami valstybę valdė socdemai su savo koalicijos partneriais ir konservatoriai su savo koalicijos partneriais TIK ir buvo girdėti : ,,O JŪS TOKIE ,ne -JŪS TOKIE (jaunimas gal to nepamena ir nelabai supranta iš kur tokia priešprieša ), Kada dar VISIEMS VIENODAI TEISINGA (?)įpila žibalo į ugnį ar pasako ,kad ,, VYRIAUSYBĖ MAŽIAU VOGS ,, (kurią PATI savo parašu tvirtina ),tai...... Jei taip gerai buvo prie buvusiųjų valdžioje ,tai KODĖL teismo slenksčius iki šiol mina buvęs Susisiekimo ministras p.E.Masiulis ,KIEK TEISĖJŲ neteko pareigų ir dar vaikšto po teismus ? Kodėl NIEKAS iš NELIEČIAMŲJŲ herojų NEPADUODA į teismą dėl šmeižto (jei tai šmeižtas )? TEISYBĖS ieškojimas DAUGELIUI NEPATINKA !

  18 0
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>Jo 2020 spalio 21 14:02:19

  ...tikrai ne...skaitote dar ir jūs...

  2 0
  Atsakyti
 • M
  Man 2020 spalio 21 13:54:25

  tik labai idomu,kad vieniems yra galima,kas negalima kitiems.Juk si stribvike po nepriklausomybes paskelbimo pasitrauke i Burokeviciaus veiklas,kurios jau buvo draudziamos to pacio genijaus senojo Lansbergio.Tai kaip cia iseina,kad vieniems viskas galima,o kitiems tai ne-jie tada tampa burokais rusynu, stibvaikiais,vatnikais netgi utelemis sovietinemis.O kuo nuo musu visu skiriasi si tariama panele - kad mes stovejome prie boksto,i kuriuos saude kaip pasakoja daugelis tik savi.Mes budejome prie seimo, kurio dabar jokiu budu ne saugociau,nesalciau,kad tokie individai galetu tyciotis is tautos,kuri sukandusi dantis kencia skurda,zeminima,tyciojimasi,baisia ekonomine nelygybe ir panieka.Tai tokia iki valstieciu valdymo visa laika buvo musu Lietuva.Tik dabar pajutom,kad kazkas mumis pradejo dometis ir siek tiek gerino seimu ekonomine padeti.

  20 0
  Atsakyti
 • >
  >Jo 2020 spalio 21 13:28:11

  kuriai grupei pats save priskiri?

  4 0
  Atsakyti
 • P
  Puiku, 2020 spalio 21 12:24:49

  kad buvusi prezidente nepamirsta savo valdymo metu ir primena ''tariamaja ''nuosaka.Juk kalba apie save.Gal ir apie fonda reiketu.

  34 0
  Atsakyti
 • o
  o gal 2020 spalio 21 12:15:22

  gal Grybė pagaliau atėjo į protą ir nebalsavo už landsberginius,- nes jie daugiausiai ieškojo priešų- ir po lova ir iš tribūnų ir kremliuje.

  28 0
  Atsakyti
 • G
  Grybauskaitė nusikaltele 2020 spalio 21 12:14:47

  Vien už snora

  29 0
  Atsakyti
 • U
  UŽ KĄ 2020 spalio 21 11:45:22

  Gali balsuoti tokio kalibro politinė eksfigūra,jei žino,kad tik buvę politiniu,ekonominių ir finansinių aferų bendražygiai ir bendraautoriai,sugrįžę į valdžią,gali apsaugoti nuoneišvengiamų parlamentinių bei teisėsaugos tyrimų,jei Valdančioji dauguma būtų tos pačios konfigūracijos kaip paskutinės kadencijos.Juk jau greitai driokstelėti gali teismų sprendimai dėl Snoro.Bet tai būtų tik pradžia,nes greitai įvyks neišvengiami rotaciniai pokyčiai teisėsaugos institucijose,kurie gali būti velniškai pavojingi,jei nebus kontroliuojami konservatoriškos daugumos.Taigi,perfrazuojant žinomą bankininką,galima neginčijamai teigti: žmogiškumas,padorumas ir sąžinė-ne šių rinkimų dimensijos.

  37 0
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>??? 2020 spalio 21 11:32:57

  ...gerai , kad atėjo RESPUBLIKA ir... PAŽADINO , o tai dar ir šiandien miegotumėte....

  31 0
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 spalio 21 11:32:28

  Mano manymu buvusi prezidente,o dabar PENSININKE I EIS I ISTORIJA,KAIP BUVUSI DIKTATORE IR TEVYNES LIETUVOS PRIESU PASLAPTIS. NIEKAIP NEGALIU SUPRASTI TEVYNES LIETUVOS ELITO POLITIKU KURIE NESUGEBA PRADETI APKALTA PRIES PENSININKE,DEL MELAGINGU PARODYMU SAVO PRAEITES SIEKIANT PREZIDENTO POSTO. ISMINTINGAS PROFESORIUS NIEKO NEBIJODAMAS YVARDIJO,KAD PENSININKES DVEJU KADENSIJU VALDYMAS YRA LYGUS VISISKAI STALINISTINIAM VALDYMUI IR TAI YRA DIDZIULE TEVYNES LIETUVOS NELAIME IR GEDA. KITA NESUPRANTU VIENO KAIMYNUS MATO KAIP DIKTATORIUS,O SAVO TEVYNES VYKDYTA DIKTATURA LAIKO DEMOKRATIJA. LIUDNA KADA SVEIKAS PROTAS PALIEKA TEVYNES LIETUVOS ZMONIJA,TODEL IR YRA TOKS POZIURIS I KAIMYNUS,O NE ISAVE IR SAVO DIDZIULES BLOGYBES.........

  35 1
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>prezidente 2020 spalio 21 11:29:04

  ...elgiasi netaktiskai ,nekulturingai - ar šiandien taip vadinasi nusikaltimai prieš valstybę ????

  33 0
  Atsakyti
 • ?
  ??? 2020 spalio 21 11:26:49

  Kol dar nebuvo prasidėjusi JAV griūtis, tam tikrų savybių turinčių žmonių į kariuomenę neimdavo. Pagal mane ir ši dama (mano požiūriu) irgi turi tam tikrų savybių, tai yra pasakiusi, kad yra nusistačiusi prieš paminklo statybą Lukiškių aikštėje. O aš ja rinkau prezidente. Tad gali būti, kad ir balsavo pagal straipsnio autorių.

  23 0
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2020 spalio 21 11:24:54

  ....visi strategavo ,strategavo ir prisitrategavo - per nepriklausomybę prisikūrė tiek gaujų/klanų, kad jau ne tik žmonės...jau ir valdžios viršūnėse nebežino, kas ką sprendžia ir kas ką valdo...o žmonės ??? o žmonės net nežino, kas kokius sprendimus priima, kas atsakingas...man šie rinkimai negaliojantys, o jeigu išrinktieji , žinodami , kad rinkimai suklastoti, bandys vaidinti valdžią, tai gausis net nesudegęs teatras...gausis sudegusio teatro nevykusi parodija....

  33 0
  Atsakyti
 • P
  Pensininke 2020 spalio 21 11:11:23

  Isigijo moteriske visam gyvenimui privilegija : apsauga, masina, vairuotojas, sekretore, valytoja ir t.t. Dabar dalyvausiu tik visuomenineje veiloje, jei taip butu, bet netikiu.

  33 0
  Atsakyti
 • s
  sūduvis 2020 spalio 21 10:28:02

  Prezidentai stojo į propagandinių š*dmalų (ačiū,profesoriui) valatkų,jakilaičių,pumprickaičių,miliūčių ir ...... gretas (keista,kad Adamkus atsiliko,nesusirūpino,nesusigėdo).Liko tik apkaltinti Verygą ir valdančiuosius,kad jie UŽLIŪLIAVO ir nesusitvarkė su antraja viruso banga viso pasaulio šalyse,kuriose nustatyti rekordiniai nuo pandemijos pradžios susirgimų skaičiai.Kuo ne kiseliovai su solovjovais?

  36 1
  Atsakyti
 • N
  Nu va! 2020 spalio 21 10:26:51

  Tai ji nebalsavo už Gabrielių? Juk tas pastoviai ir liguistai vis ieškojo iš ko trąšos sudarytos,vietoj LRT finansinės ataskaitos įžvelgė žodžio laisvės suvaržymus:)

  48 0
  Atsakyti
 • k
  kada jums dasus 2020 spalio 21 10:21:09

  kad tas gadinimas skirtas tik vienam tikslui. Ožio ir iškrypėlių gauja biuletenių negadins. Visi kiti sugadina. Na tai dabar spėkit, kas laimės rinkimus?

  39 1
  Atsakyti
 • J
  Jo 2020 spalio 21 10:19:09

  Paskaičius komentarus atrodo, kad "Respubliką" skaito tik putinistai ir kvailiai

  3 48
  Atsakyti
 • J
  Jinai balsavo 2020 spalio 21 10:14:39

  už landsgrybinius konservatnykus! Juk Dėdulė ją atvedė kaip bausmę Lietuvai ir jie abu seniai surišti priesaika KGB, o vėliau CŽV. Nieko bendro su Lietuvos interesais jie abu neturi.

  52 1
  Atsakyti
 • p
  prezidente 2020 spalio 21 09:38:07

  elgiasi netaktiskai ,nekulturingai

  52 3
  Atsakyti
 • P
  Padorus žmogus 2020 spalio 21 09:05:27

  Turi balsuoti už Robiną Hudą. Na, jei nepažysta tokio, gali rinktis Tadą Blindą.

  44 1
  Atsakyti
 • B
  Balsuokit už valstieciu 2020 spalio 21 08:59:10

  Socialdemokratus,ar darbiecius,neleiskim prie vairo vagių konservatoriu

  70 2
  Atsakyti
 • K
  Kelmas 2020 spalio 21 08:51:40

  Na, Grybauskaitė PIRMOJI pasakė,kad NE TIE [po praėjusių rinkimų] atėjo į valdžią. Taigi ir pirmoji pradėjo ,,priešų'' medžioklę. Demokratinėje valstybėje, prezidentė paniekinusi rinkėjų valią,sulauktų ... APKALTOS,o pas mus tyla.

  91 2
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar valdžia pagaliau išgirs žmonių reikalavimus po praėjusio „įspėjamojo mitingo"?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur slepiatės nuo tropinių karščių, užklupusių Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+21 +27 C

+22 +29 C

 

+18 +27 C

+31 +35 C

+21 +35 C

 

+23 +30 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos