respublika.lt

Naujausi vaistai gali išgelbėti gyvybes, tačiau pacientams jie – neprieinami - straipsnio komentarai:

 • A
  Atas 2022 birželio 27 16:14:23

  Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos vadovą vyti lauk be teisės dirbti valstybinį darbą. Naujas vadovas, jei nebus toks kaip Dulkys, greit sutvarkys reikalus ir darbai paspartės normos ribose.

  Atsakyti
 • A
  AAA 2022 birželio 12 17:29:39

  Nieks toj vaistų kontrolėj nestringa,dėžutė nuo brendžiuko ilgai ieško,į katro rankas turi patekti!

  Atsakyti
 • B
  Bairachtaras visus išgelbės 2022 birželio 12 17:17:46

  Šlovės prezidentui Anūkui

  Atsakyti
 • K
  Kaip suprast 2022 birželio 04 14:36:48

  Narkotikams įteisinti atsiranda ir lėšų, ir darbuotojų, ir visko, ko tik reikia, kad tai greičiau įvyktų.

  Atsakyti
 • M
  Mari 2022 birželio 03 16:52:15

  Nes mums žmogus nerūpi.Kol sulauks tu vaistų,praeis porą metų.Kitose valstybėse jau tie vaistai naudojami ir žmones sveikatą.Mažai pinigų turbūt skiria.

  Atsakyti
 • N
  Na, 2022 birželio 03 11:11:20

  Iś vaikyti velniop tuos loderius kontrolierius,...

  Atsakyti
 • K
  Kristė 2022 birželio 03 09:42:34

  Dulkys atrodo sėdi tam, kad.pakenktų Lietuvai..arba visai nesiorentuoja sistemoje..

  Atsakyti
 • I
  Irena 2022 birželio 02 12:15:57

  Trūksta žodžių ,kokios valstybės tarnybos,ką jos ten iš daro,kad sėdi nosis krapšto ir premijas už sėdėjimus ant šiltu kėdžių gauna,nieko ne viena institucija nedarys,kad kuo daugiau išgyti gyventojų,savo artimuosius esantys ministerijose ,valdžioje gelbėja,kad tik neisdvestu,ar ne tiesa,nieko negali iš valdžios padaryti,pavardem kodėl niekas nesako,kur sėdi ,kiek gauna,kiek dar gauna babkiu ir iš kur,kad gyventojų vaistai nepasiektų,ir kodėl vaistinių agentūrų direktoriai ir SAM priešinasi kokybiškiems vaistams,negali uzpirkti ,ar neturi iš ko,ar atkato negaus,kaip iš tikrųjų,na jei jau sako ,tie kurie tiksliai žino,tai tegul viską kloja ,o ne bendrai,bet pinigų gelbėti migrantus,ukrainiečius verslininkus turime iš ko,nes tie ,kurie ubagai,tie ir žuvo savo šalyje,neturėdami pinigų išvažiuoti,ubagai mūsų valdžia,tiek prapista ant ,,kovido,,atliekų,ir vėl rudenį per prievarta sers,pinigus savivaldybėms rinksime,neturi už ką duonos nusipirkti,ar ministrus sersim jie irgi neišgyvena

  Atsakyti
 • j
  jeronimas 2022 birželio 01 22:22:34

  Paskutinius metus mano naudojami fhizer vaistai nuo kraujospudzio kelia abejoniu.Gal kas zinot ,gal esat atlike vaistu patikra ,kokioj nors labaratorijoj,kuri nustatytu tikra veikliuju medziagu kieki??Pasidalinkit cia komentaruose sia tema??

  Atsakyti
 • A
  2022 birželio 01 21:46:18

  Galėtų kompensuoti,bet gi ukrainiečiai svarbiau,negu mūsų ligoniukai.Tokia ta mūsų Lietuva,ką išsirinkom,tą ir turim

  Atsakyti
 • ž
  žinantis 2022 birželio 01 21:16:15

  valstybinė vaistų kontrolės tarnyba - tai tokia juoda skylė... o jos vadovas... nenoriu keiktis, kad cenzoriai už grotų nepasodintų.

  Atsakyti
 • T
  Tony Montana 2022 birželio 01 21:15:20

  Užsieniečiams manau tikrai kompensuos

  Atsakyti
 • ž
  žinantis 2022 birželio 01 21:12:56

  vvkt 2 metus ,,registravo,, vakcinas nuo ,,pandemijos,,. kur jiems jau ten kitom ligom sergantys. be to vvkt lyg šiol ,,dirba,, nuotoliniu (didžioji dalis darbuotojų) ir nė nenori grižti į realias darbo vietas. šiaip, žurnalistai galetų pasidomėti vvkt veikla, algom ir darbo sąlygom. manau daug įdomybių rastų.

  Atsakyti
 • u
  uztat 2022 birželio 01 20:45:41

  puvenoms adamkams ir tautiniam Oziui pakanka ir prieziuros ,ir vaistu,ir pinigu ,o runkelis gi reikalingas tik per rinkimus ateiti

  Atsakyti
 • S
  SAM 2022 birželio 01 20:39:35

  Pinigų yra. Dulkys tęsia Verygos pradėtus pirkimus, sumokant už vieno Danijoje gaminamo vaisto įpokavimą po 70 000 eurų (70 tūkstančių ). Nei viena, nei 3, nei 5 injekcijos nieko tiems ligoniams iš esmės neišsprendžia - tik pagerėja gyvenimo kokybė, bet šanso pasveikti nėra.

  Atsakyti
 • J
  Joks čia stebuklas 2022 birželio 01 20:23:09

  Vis labiau ir labiau 'skatinami' esam į save visoki mėšliaka leistis. Apie gydymus visokius jau ir galvot nebeverta- ligoninės kaip vaivorykšte kokia- vis tolsta ir tolsta, prieit nebeįmanoma... liko tik šeimos daktaras- specialisto konsultacijos nebeprisišauksi... dar metai, kiti ir liks tik žolininku ir pribuvėjos paslaugos... vis ryškiau reiškias gerovės valstybs saldumas...

  Atsakyti
 • V
  VVK TARNYBOS 2022 birželio 01 19:38:27

  vadovus reikia teisti ! Skubiai! Paskirti nauji turi imtis darbo !

  Atsakyti
 • T
  Taip, neprieinami 2022 birželio 01 19:08:10

  Bet mulkys su mulkienėm sugalvojo kaip padaryti, kad būtų ne visi patenkinti: bus dar labiau sumažintas kompensuojamų vaistų sąrašas, kad išgelbėtume vėžiu sergančius. Ir vėl priešinami žmonės, nes kiti ligoniai mirs neturėdami pinigų nusipirkti siaubingai pabrangusius vaistus savo lėšomis. Veryga su mulkiu nei kiek nesijaudina dėl šios menkos bėdos, ramiai miega ir sapnuoja kiek biudžetui sutaupė pinigų, kimšdami generinius vaistus, o ir tų ligoniai nebegaus, nors AIDS ir ŽIV labai brangių vaistų kompensavimo nutraukti net nesapnuoja. Svolačiai, o ne "ministrai", svolačių nurodymų vykdytojai.

  Atsakyti
 • M
  Manau 2022 birželio 01 18:42:55

  Reikia vyti juos visus lauk. Jie nesuvokia, kad kiekviena prarasta diena sergančiajam virsta amžinybe. To nesuvokiantieji čia dirbti neturėtų! Norinčių dirbti yra.

  Atsakyti
 • B
  Batenka 2022 birželio 01 17:51:46

  na gerai, mes ubagu salis, kaip paaiskinti kaip per USA ar Ruijos TV kanalus prasoma aukoti vaikam sergantiem ligom kur vaistai labai brangus? Viena bomba maziau pagaminai ir yra vaistai,o as jum paaiskinsiu, jokiai valdziai jus nerupesit niekada, va taip, zemes vabaleliai.

  Atsakyti
 • O
  Onute 2022 birželio 01 17:31:03

  Manau, kad galima sutaupyt būtinus pinigus vėžiui gydyti nuimant nuo kovid skiepų vaistų, kuriuos nepanaudotus tenka išpilt pvz Moderna.. Viską reikia apskaičiuot ir gelbėt vėžiu sergančius ligonius.

  Atsakyti
  • a
   ai 2022 birželio 01 17:38:24

   Politikai paprastai daro tai, kas labiau apsimoka jiems, ne žmonėms.

   Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2022 birželio 01 17:02:48

  Kam reikalinga ta kažkokia "patikrinimo tarnyba"? Matomai, padaryta specialiai, kad sunkūs ligoniai nesulauktų vaistų patvirtinimo - paliktų šį pasaulį??? Gal taip jie taupo??? Juk vaistai patvirtinti ES, tai kam dar tikrinti Lietuvoje? Negi lietuviai galvoja daugiau išmanantys? Kur logika? O gal nepasitiki ES Vaistų agentūros specialistais? P.S. Ger. Komentatoriams siūlau pažiūrėti OP TV V.Vasiliausko laidą "Vanagai".Ten ministras Dulkys, nuvykęs (rodos į Ukrainą?) atseit, kalba angliškai. Sunku papasakoti - reikia patiems pamatyti.

  Atsakyti
 • n
  na 2022 birželio 01 16:18:08

  Kompensuoja pigiausius, jam vienodai- padeda ar ne. Dar gerai, kad neprašo nusilenkt ar ranką pabučiuot.

  Atsakyti
 • N
  Nunulinimų grimasos 2022 birželio 01 15:52:00

  Visių mokesčių mokėtojų pinigais teksenčiomis dengti šimtamilijoninėmis briuselinių komisarų pametėtomis šimtamilijoninėmis paskolomis lizinginė PIŠ ir jos lizinginis MAD dengia pagal eurokomisarų vadės Ursulos su PSO mafija sudarytus spekuliatyvius kontraktus teikiamas bandomasias covid vakcinas mūsų žmonių nunulinimui bei pavertimui belyčiais padarais pagal tos pačios PIŠ MAA Vilniuje įsteigto neomarksisto Klauso Schwabo vardo instituto bandomasias programas, nors tos vakcinos pagal pačios SAM ekspertų pasisakymus yra neveiksmingos ir beprasmės prieš dabar dominuojančias covid atmainas, kurios tėra paprasčiausios gripo atmainos. Tuo tarpu nei lizinginei PIŠ, nei jos ministrams, nei seimeriams, nei kitiems valdančiųjų bei opozicijos valdžiagyviams nė motais plačiai paplitusių mirtinų onkologinių ligų pacientų negandos ir neskiriama nei dėmesio, nei lėšų jiems mirtinai reikalingiems brangiems vaistams įsigyti. Taigi, visi jie gal ir tikrai verti valdžiagyvių titulo ir Niurnbergo 2.

  Atsakyti
 • V
  Violeta 2022 birželio 01 15:24:27

  Mūsų valdžiukei DZIN Lietuvos žmonės. Jiems svarbiau dabar ukrainiečiai.

  Atsakyti
 • š
  štai 2022 birželio 01 15:23:49

  jau du metai, kaip nežmoniškai skauda akį. Sako, kad nežino kas yra ir negali padėti. Daktarė pasakojo, kad buvo turėjusi tokį ligonį, tai jis iš skausmo pats sau išplėšė akį, tačiau skausmas ir jam nepraėjo. Daktarė sakė, kad be reikalo jis išsiplėšė sau akį.

  Atsakyti
 • s
  sitaip dulkys mazina oro tarsa 2022 birželio 01 15:07:58

  jis ir kompensuojamu vaistu sarasa,,patikslino''. paliko tik pacius pigiausius, vardu ,,vaistas''

  Atsakyti
 • O
  O 2022 birželio 01 14:43:54

  Kiek naudingų vaistų dingsta iš apyvartos, vien todel, kad jie gydo ir išgydo, todel farmacijos mafijai tai laaabai nenaudinga.

  Atsakyti
 • a
  alg 2022 birželio 01 14:38:56

  kam salies valdziai ligoniai tai tik pinigu taskymas is ju jokios ekonomines naudos kuo daugiau ismirs tuo mazesne nasta biudzetui toks valdzios poziuris i savo salies zmones jei ES vaistai jau naudojami daugiau kaip du metai o Lietuvoje dar turi praeiti visokias tikrinimo stadijas kam jos reikalingos juk vaistas jau patvirtintas ES tai kaip cia vadinti jei ne savo salies pilieciu ignoravima paliekant juos likimo valiai

  Atsakyti
 • N
  Nesvarbu 2022 birželio 01 14:29:53

  Matai , ponas Dulkįs TIKISI, aišku paprasti žmonės vaistų ir nesulaukia.PATEPTŲJŲ gi tai neliečia, yra skirtumas kaip suserga kaimo Zose, ar kojs valdžiažmogis.

  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SAUGUMAS: Dėl tebesitęsiančių kibernetinių atakų prieš valstybės institucijas Valstybinė mokesčių inspekcija pirmadienį dėl saugumo sustabdė jos informacinių sistemų veikimą.
 • AUKCIONAS: Valstybės turtą valdantis Turto bankas, atsižvelgdamas į Tytuvėnų regioninio parko direkcijos prašymą, atšaukė šįmet 60-ies metų jubiliejų mininčio Miško muziejaus aukcioną.
 • NEAIŠKUMAI: Europos Komisija Lietuvai atsiuntė dokumentą dėl Rusijos tranzito į Kaliningradą ribojimo, tačiau jis turi daug neaiškumų ir sukelia papildomų problemų, tvirtina premjerė Ingrida Šimonytė.
 • BRONZA: Limože vykusiame Europos policijos krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius.
 • BAUDA: Viena didžiausių Lietuvoje mažmeninės prekybos bendrovių „Maxima LT“ teisingai nubausta 350 eurų bauda už alkoholio pardavimą 19-metei, galutinai nutarė teismas.
 • FORUMAS: Centrinių bankų vadovai ir ekonomistai pirmadienį vakare susirinks į kasmetinį forumą pietų Portugalijoje aptarti geriausių priemonių stengiantis suvaldyti infliacijos problemą, paaštrėjusią dėl Rusijos karinės invazijos Ukrainoje.
 • BILIETAI: Vilniuje svarstoma galimybė įvesti popierinius iki 10 dienų trukmės viešojo transporto bilietus turistams, taip pat brangesnį „kontrolieriaus“ bilietą, kuris būtų parduodamas kelionės metu, vietoje dabar skiriamos baudos.
 • TYRIMAS: Sveikatos apsaugos ministerija siekia išsiaiškinti, kokia paskiepytųjų nuo koronaviruso dalis persirgo šiuo virusu – rugsėjį planuojama pradėti tą numatantį seroepidemiologinį tyrimą.
 • TRAMVAJUS: Vilniaus stoties ir aplinkinių teritorijų vystymui sprendimų ieškojusi tarptautinių architektų komanda pasiūlė sostinei svarstyti tramvajaus idėją.
 • PIENAS: Ši vasara, kaip ir pernykštė, gyvulių pašarams ruošti yra viena nepalankiausių, nors pievose žolės priaugo kaip niekada daug, sako ūkininkai - teigiama, kad tokia situacija smarkiai didins savikainą, todėl brangs pieno produktai.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar Lietuva turės Kaliningrado tranzito ribojimo pasekmių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s