respublika.lt

Nacionalinis susivienijimas rengia steigiamąjį suvažiavimą - straipsnio komentarai:

 • Dočys 2020 kovo mėn. 07 d. 22:57:17

  Kažkas Juozaitį bendradarbiauti siūlo, Brazausko pastumdėlį, Sajūdžio išdaviką! Apsigalvokit ,,tovariščiai", čia yra ,,Tautinis susivienijimas".Taip reikėtų jį pavadinti!

 • Manau, 2020 vasario mėn. 19 d. 20:37:59

  kad be reikalo skaldotes,liksit uz borto borto,kas tas tribunas,kuris gali paaiskint,ko siekiat ,nesijungdami,tai kaip sali valdytumet,jei negalit jungtis,vien smulkinates,gaila,vilciu buvo,bet visi labai ambicingi

 • Monika 2020 vasario mėn. 19 d. 12:26:01

  Nebetikiu nei vienu šaukliu nei Radžvila, nei Dagiu, nei Šimonyte, nei Armonaite, nekalbant apie tuos tris muškietininkus. Tradicinės partijos ir jų prielipai už mano akiračio ribos jau seniai. Man lieka tik dvi partijos LŽVP ir Lietuva yra čia, tai Karbauskio ir Juozaičio, nes jais tikiu: Karbauskis ir jo žmonės įrodė, kad dirba Lietuvai, O Juozaitis manau tikrai tiki tai ką nori padaryti. O įrodymas Sąjūdžio įkūrimas ir pritraukimas masę žmonių. Prisimenu visus jo darbus ir ryžtą, tik vėliau liko V.Landzbergio nustumtas į šoną, nes senis išsigando konkurencijos arba KGB taip įsakė. Kagebistai Juozaitį aktyviai persekiojo...

 • Paremsime jus, nes giliai žvelgiate į LT problemas 2020 vasario mėn. 18 d. 03:46:09

  tik netingėkite pavažinėti po Lietuvą ir kantriai dirbkite iki Seimo rinkimų, ypač - nutekamųjų vamzdžių, miškų kirtimo, barbariškos medžioklės, vaikų atiminėjimo - prevencijos srityse

 • Ron 2020 vasario mėn. 17 d. 22:58:01

  PAVĖLUOTAS REIKALAS...

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 vasario mėn. 17 d. 20:47:56

  (I teksto dalis) Antikonstituciniu būdu suėjusiųjų į seimą ir beveik tris dešimtmečius veikusiųjų partijų sunkių padarinių tvarkymui, Nacionalinio susivienijimo programoje bei svarbiausių veiksmų plane turėtų būti: - seimo rinkimų įstatymo keitimas (nes esamasis nedera su konstitucija, nes sąrašinių negali būti seime). Jau 7 seimai yra antikonstituciniai ir visos seimo partijos turi būti išjungtos (išformuotos, ...) už (nusikalstamą) antikonstitucinę veiklą; - 47 konstitucijos straipsnio pirminio pavidalo patvirtinimas (atstatymas). Žemė piliečiams, o ne užsieniečiams. Tai padaryti l lengva, paskelbus Tautai apie 7-ių antikonstitucinių (neteisėtų) seimų veiklą; - Tautos budelių komunistų išjungimas (iš politikos), pasmerkiant komunistų partiją. Partizanų tikslas buvo: išjungti komunistus. Kai nepavyko mums padaryti to iki šiol, tai ir vargstam.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 vasario mėn. 17 d. 20:47:50

  (II teksto dalis) - įpatingosios (nepaprastosios) padėties paskelbimas (Tautai telkti), sunaikinto ūkio tvarkymui (lito susigrąžinimui, ...). Tik susitelkusi Tauta yra pajėgi tai (pa)daryti, o ne partija; - okupuoto Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto padėties keitimas su rusų kariuomenės išprašymu bei administravimo perėmimu iš Rusijos (remiantis okupantų Molotovo Ribentropo paktu, bei kitais istoriniais šaltiniais). Jei būtų buvęs išprašytas okupantas iš Karaliaučiaus, tai nebūtų buvęs okupuotas Ukrainos Krymas. Visuotinis nepakantumas okupantams. * Pakelkim galvas, lietuviai! Sąjūdis 2 (sukilimas). Be Lrt, sukilimas – netikras. _________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių. 2020 vasario 17

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 vasario mėn. 17 d. 20:47:42

  Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje * Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių. Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių. Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų. Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti. Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai. * Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui? * Reikia vado žodžio _

 • Mastantis 2020 vasario mėn. 17 d. 20:40:37

  Nei vienas protaujantis nebalsuos uz zemgrobius ir trasas. Nei vienas.

 • Nuomonė 2020 vasario mėn. 17 d. 20:09:44

  Nuo kada milijonieriai Lietuvoje tvarką darė patogią jos žmonėms?

 • Slyksciai bjaurus blogumas uzejo ant smilkiniu 2020 vasario mėn. 17 d. 19:58:26

  Keista, ... Kai tik valstieciai pasipriesino sisteminiui klanui lanzbergiliai/socbebriniai/liberastkes ir magnolijos pastui Oj kaip sukruto visas dugnas... Eee moelieji LT patronai tai kur buvote tuos 30 metu????? + Visoki Juozaiciai, Juraicaii, sinicos, krikscionys ir radzvilas. Labai keostai gaunasi ar tik ne is valstieciu bus bandoma atkasti balsu? Manau situo pagrindu ir yra daromos tokios partijeles gelbetoju.

 • namudininkas, 2020 vasario mėn. 17 d. 18:58:46

  ir vėl naujo vėjo kurybos vakaruškos subegimas, ir krikščioniškos politikos otributas kelius naujus minko, o kaip gražu sode po žalia uobelėlę, sedėti ir gusti, ir tapšnoti, sinicai, ponui burbului, kuris laksto iš vienos prie kitos kurinio operos , aš sukursiu, o kiek tu kurėju jau pragyvenome ir kas nutyko, kur vėjo malūnas girnas mala, gal ropius miltus pons dagis primals su kurėjais, veikėjais vėjo greitumu, juk nieko gero nebus nelauk , ir cepelinus ir bulvinius blynus ir bobetės kepa ir pabėgėlius gražina kaip užaugina taip nauja vaga ir vėl bėga, kur tiesa ir kuo tikėti, mes jau esame visas tikras doribes šaknis išbarstės, ieko nelaukim, o tie ponai vis kimba prie lovio naudingo darbo dirbti nenori, kas kenčia mes kurie vėl tykės ir bėgs ir šauks aš jau balsavau , atbuskite,

 • Prosenelis 2020 vasario mėn. 17 d. 18:05:03

  Ponai gerbemeji o kur jus buvote prieš30 metu??????.

 • Gedimino nuomonė 2020 vasario mėn. 17 d. 17:21:16

  Priėjome iki valstybės valdymo chaoso, kai ekonomiką, mano nuomone, nuo galutinio kracho gelbsti tik ES pinigai (o kada ji bus atstatyta neteko girdėti). Krizės moksle, švietime, medicinoje, nemokėjime valdyti valstybę. Jau net 30-imt metų nesugebama atstatyti pačių sugriautos sovietinio lygmens ekonomikos nors iki buvusio lygmens, kai visi nors darbą, šakes, gumovykus, šlapiankos turėjo. Valdžia 30-imt metų- dviveidė. Oficialiai lyg ir gerbia Lietuvos didvyrius, tačiau davusi A. Kentrai premiją, prieš tai panašią buvo skyrusi tautos didvyrių juodintojui. Kviečia jaunimą eiti mokytis ginti Tėvynę, bet negerbia kariuomenės kūrėjų (karius iškeldinėjo iš butų, supriešino kariuomenės kūrėjus, paniekinusi jų nuopelnus per Kariuomenės kūrėjų medalį, nesuteikia kariuomenės kūrėjo statuso,..). Iš iki šiol buvusių partijų nieko gero nesitikiu. Užtenka mus mulkinti. Kruopa vilties duoda tik Nacionalinio susivienijimo partija. Ji tai šauksmas tyruose. Nežinau ar lietuvaičiai sugebės suprasti?

 • Eugenijus 2020 vasario mėn. 17 d. 16:49:49

  Pagaliau

 • Taigi 2020 vasario mėn. 17 d. 16:42:18

  Turetu intelektualai ,dar nesumaterialeje ,patriotiskai nusiteike zmones vienyti jegas ,nepaisyti ambiciju ir vienyti jegas-Dagys,Juozaitis,Radzvila,Puteikis ,Sinica ir kt.Tik tada galima laimeti pries sistemines partijas.

 • XXXL 2020 vasario mėn. 17 d. 16:02:27

  Mielieji, neskaidykite antisisteminių jėgų, nekurkite dešimčių naujų susivienijimų, sąjūdžių, partijų ir t.t. Dvaras tik ir laukia, kad per rinkimus išbarstytumėte savo balsus. Junkitės į vieną bendrą koaliciją su karbauskiniais, juozaitiniais ir kitais dar galvojančiais ir neabejingais Lietuvos ateičiai žmonėmis. Tik taip pavyks atsikratyti brazauskinių/landsberginių/ liberastinių padugnių bei jų vietinių ir užsienio šeimininkų ir užtikrinti Lietuvos ir jos žmonių ateitį.

 • Atsiprašau, kad pertraukau 2020 vasario mėn. 17 d. 14:45:53

  Ir čia garbės pirmininkas bus V. Landsbergis? Atkutote visi, kai Ramūnas su valstiečiais pradėjo bent kokią tvarką daryti, sėdėjote sėdynes suraukę, žema.

 • BUS 2020 vasario mėn. 17 d. 13:56:19

  dar vienas susivienijimas prie sotaus lovio.Tiek daug jusu slenka prie to sotaus lovio ir kaip ten jus issiteksite.Apie ka nors geresnio tai nera ko ir kalbeti,juk aukso kalnus dabar pazadesite,o kai prasispausite tai liks tik tuscios kalbos ir daug paciu jusu noru tenkinimo.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • STATISTIKA: Irane koronaviruso aukų skaičius išaugo iki 3 452, tai, anot Sveikatos ministerijos, yra 158 aukomis daugiau nei ankstesnę parą; patvirtintų infekcijų šalyje yra 55 743.
 • NELAIMĖ: netoli Rusijos sostinės Maskvos sprogus dujoms sugriuvo daugiaaukštis gyvenamasis namas; yra žuvusiųjų ir sužeistųjų; Rusijoje dėl koronapandemijos gyventojai raginami likti namuose.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos