Moteriškos intrigos: po R.Baškienės skundo Seime dirbti nebenori A.Širinskienėnuotraukos (56)

2019 liepos mėn. 20 d. 19:07:15 Perskaitė 3312

Viena iš „valstiečių“ lyderių Agnė Širinskienė pareiškė, kad frakcijos ir partijos kolegos gali nebijoti konkurencijos - ji kitąmet nebedalyvaus Seimo rinkimuose. Apie tai politikė prabilo, kai ją Seimo teisininkams apskundė kita įtakinga „valstietė“, pirmoji Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė.

 

„Į „Tvarkos ir teisingumo“ frakciją išėjau vedama tik vieno tikslo - man svarbus valstybės stabilumas, lygiai taip pat svarbu, kad esama koalicija, kurią laikau tą stabilumą užtikrinančia vertybe, galėtų dirbti, turėdama daugumą Seime. Man buvo ir yra svarbu, kad „valstiečių“ rinkimų programa būtų įgyvendinama. Kartu matau ir tam tikrą jūsų nerimą, artėjančių rinkimų nuotaikas. Norėčiau išsklaidyti šį susirūpinimą. Galiu jus patikinti, kad aš neplanuoju užimti nei vietos sąraše, nei vienmandatės apygardos“, - laiške, skirtame partijos ir frakcijos kolegoms, parašė A.Širinskienė.

Politikė taip sureagavo po to, kai R.Baškienė kreipėsi į Seimo Teisės departamentą, prašydama paaiškinti, ar A.Širinskienė gali dirbti iš karto dviejose frakcijose. Tačiau R.Baškienė „Vakaro žinias“ tikino, kad kolegę apskundė tikrai ne todėl, kad ši tapo kone įtakingesnė už ją pačią. Ir užtikrino, tikrai nesiekianti kolegės apkaltos.

„Ne, ne, ne, tai tik darbinis dalykas. Esu daug metų Seime ir tikrai gerbiu Seimo statuto normas. Įvyko nesusipratimas, kai buvo pasakyta, kad Seimo seniūnų sueigoje „valstiečių“ frakcijai gali atstovauti „tvarkiečių“ frakcijos narė A.Širinskienė. „Valstiečių“ frakcijai pasiūliau savo narį pakeisti, tačiau A.Širinskienė, kaip anksčiau dalyvavo sueigoje, taip ir dabar dalyvauja „valstiečių“ vardu. Teisės departamento direktorius pasirašė dokumentą, atsakydamas, kad Seimo narys, būdamas frakcijos nariu, tik jai ir gali atstovauti“, - tvirtino R.Baškienė.

A.Širinskienės pareiškimo apie pasitraukimą iš politikos ji nesureikšmina.

„Tai - Seimo nario apsisprendimas, gąsdinti čia nieko nereikia. Ir niekas nejaučia susirūpinimo, apie kurį kalba A.Širinskienė“, - sakė R.Baškienė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net