respublika.lt

Moteriškos intrigos: po R.Baškienės skundo Seime dirbti nebenori A.Širinskienė - straipsnio komentarai:

 • Rita Belazariene 2019 liepos mėn. 22 d. 11:28:48

  Baškienė, Pranskietis - kas tokius menkystas pataikūnus ir atvėdė į partijas?

 • Šaulių veislės 2019 liepos mėn. 21 d. 22:43:25

  Moteris sukiršinti galima nesunkiai deja.Kas ir buvo padarytą.Skaldyk ir valdyk.Juodųjų technologijų dėka, perkama propaganda ir šantažu...Pedofilinės partijos ir sisteminiai:konservatoriai, liberalai, socialdemokratai ir darbo darbuojasi remiami ir VSD [vsd vadas pedikas] LRT ir Mockaus televizijos prieš Lietuvą ir jos žmones tarnaudami vagims: VP ir Mockiniams ir kitiems dideliems vagims... O moterims priminimas ir patarimas raminkytės! Agne Jūsų pasitraukimas nenaudingas Lietuvos žmonėms! Dirbkite Lietuvos ir jų žmonių labui ir toliau!

 • Kaina 2019 liepos mėn. 21 d. 21:07:30

  Pigiai nupirko broileriukas Baškienę. Šlykštu.

 • Kis 2019 liepos mėn. 21 d. 20:04:13

  nesuprantu,kur kokiame Marse buvo Baskiene,kai Sirinskiene pareiske norinti stabilios koalicijos?Reikia suprasti,kad Rimai pofeny ta koalicija?Tegu ji pereina(baskiene)tada ir pasirodys kas ko vertas.

 • Seniai 2019 liepos mėn. 21 d. 18:43:02

  nebuvo tokių vieningų komentarų.

 • man įdomu 2019 liepos mėn. 21 d. 15:47:14

  Koks čia mažaraštis visus vadina ,,kolchoznikais", kažką - ,,pyziumi" - beje, tokių žodžių lietuvių kalboje nėra, o pats nieko nesuprasdamas politikoje, sugeba tik koliotis? Labai šlykštūs jo komentarai. Aš juos iškart trinčiau ir blokuočiau. Tegu pirma išmoksta rašyti.

 • Kolchoznikai sukciai ir apgavykai 2019 liepos mėn. 21 d. 12:44:15

  Draskesi visa savaite ,koliojo vienas kita kad negalima,kad butina sumažinti malkoms PVM iki 9% ir tik pensininkams.Apie kainų didinimą malkoms besi kolio damos saikos nei žodeliu ne užsiminė kad malkas 100% brangina. Niekur nemačiau pas pyziu jo gaujos programoje ,kad bus branginamas bio kuras malkos 100%.Sukciais reikia atsisakyti seime jų paslaugų.Seime dirba visi vieno kirpimo ,sukelia bunta dėl vieno ar kito klausimo taip mulkindami runkelius, kad jie kovoja ,susile dirba,pergyvena,o jie sutaria kaip vienas ekipazas.Kaip gražiai vienbalsiai pritarė vaikų grobimui iš seimu istatimui ir rado pinigu grobimo pardavimo technologijai puoselėti,Kaip YouTube pasisakė RU senuose gyvenantis verslininkas German Sterlikov vaiko kaina $ vienas milijonas,turinti milžino paklausa.

 • Marija 2019 liepos mėn. 21 d. 10:39:12

  Gal straipsnio pavadinimas nelabai teisingas? Kažin ar tai - "Moteriškos intrigos". Neteko pastebėti kad gerb. Širinskienė kada nors užsiiminėtų intrigomis.

 • Na, matai, 2019 liepos mėn. 21 d. 10:37:45

  visiems kolchoznikams ir Kremliaus mišrūnams vidurius paleido, kad nors ir itin platus Širinskienės užpakalis , bet ant dviejų kėdžių ir dviejose frakcijose sėdėt neleido,jau ir kochozen fiureris pasiuto , nes ir jo Gretai geresnės vietos kolchozo valdžioj neliko.jau galiausiai ir pati Agnytė susigėdo , kad ir Gretos vietą kolchozo valdžioj užsėdo todėl beliko tik padurkus pasitaisyti ir visai iš Seimo ir visų kolchozo valdžių lauk varyti.

 • Joana 2019 liepos mėn. 21 d. 10:22:19

  Tai labai negražu ir neskanu Apie R. Baškienę buvau geresnės nuomonės.

 • Pagalvok 2019 liepos mėn. 21 d. 10:10:36

  "Moteriškos intrigos" ??? Kai vyrai susipeša tokių išsireiškimų nebūna. Ar čia glūdi lyčių skirtumai ir patyčios moterims?

 • kaip ten bebūtų 2019 liepos mėn. 21 d. 09:44:32

  A.Širinskienė, taip kritikuojama ,,patriotų" ir ironizuojama ,,žurnalistų", yra daug aukščiau žmogiškame lygmenyje, negu eilinė Seimo biurokratė R.Baškienė. A.Širinskienė bent jau dirba nuoširdžiai, kruopščiai, atskleidė daug negerovių politikoje. Bus labai gaila, jeigu ji nedalyvaus kituose rinkimuose. Gerbiama ponia Agne, gal persigalvosite, tokių, kaip Baškienė pilna visur, o Jūs tokia - vienintelė. Linkiu sėkmės.

 • deinis 2019 liepos mėn. 21 d. 09:28:24

  Nesuprantu ,jei išėjai į kitą frakcija ,tu jau negali dirbti žmonių labui ,taip rašo kažkoks teisės direktorius ,tad kam reikalingas tas seimas ,jei protingas žmogus negali dirbti naudingą darbą visų labui ,ar aš čia ko nesupratau ar total košmar

 • BASKIENE 2019 liepos mėn. 21 d. 08:57:36

  Sirinskienei !..Labai skaudu kaip savi isduoda .Tokios protingos saziningos seimunes dar nebuvo SEIME .Sirinskiene dirbo tik del zmoniu geroves .Baskiene labia jau maivesi pataikaudama konservatoriams .Nezinau kas dar atlaikytu toki puolima be reikalo koki atlaiko R. Karbauskis .Dabar visi saziningi jau mato ,kokie seimunai sedi metu ,metais seime .Jiems zmoniu gerove visiskai nerupi .Sirinskiene netapo tikra seimune ,nesnemoka meluoti ,apgaudineti ,nesaziningai elgtis .Aukojasi del ramybes ,kad zmones geiau gyventu .Niekseliams seimunams tai NERUPI jie rupinasi

 • stabilumas 2019 liepos mėn. 21 d. 08:56:40

  yra kitaip - beraščių valdžios stagnacija, valstybės prarastas pažangos laikas

 • Birute 2019 liepos mėn. 21 d. 07:43:54

  Lauk ta Baskiene-gana,pridirbo jau...baisi boba....susireiksmino...Karbauski,mesk lauk ....,kazi kas ja iskele kaip suda ant sakiu...Sirinskiene protinga,sauni ir gerai atstovauja tauta,...ne madu sau seimas ir ne misiu....protingi atsirenkame,o Baskienei seime ne vieta

 • Agne 2019 liepos mėn. 21 d. 07:42:40

  sugrizk i valstieciu partija niekur nepabek,o kai bus rinkimai balsuossime uz jus ir Ramuna, o kurie au au au nerinksime, neistikimus meskit lauk

 • Prosenelis 2019 liepos mėn. 21 d. 07:31:50

  Sirynskienie protynga sazinynga teisynga moteris puiki darbotoja kad tokiu butų daugeu butų tvarka sugrystu teisybie ir tauta būti laimynga gerbtu teismus teisėjus prokurorus policija dabar tai baisus bardakas kury butina pirmoje eilieja sutvarkyti .

 • Tikras 2019 liepos mėn. 21 d. 07:22:47

  Nu jau kas ta Baskiene? Pavydi boba ..bjauru ir zema! Negalvojom,kad taip zemai ponia pulsit..zemia plintuso,manau...O Gerb.Sirinskienes protu tamstele tikrai neprilygstate-sitaip pulti su skundais ant tiek zema,kad nera ka komentuoti..na ir ka -dabar laimingesne lipdama per galvas? Bjauri BOBA esate,kokia is jusu seimune?

 • Baškienė dar vienas sasas valstiečių partijoje 2019 liepos mėn. 21 d. 07:20:39

  Kai į partiją prilenda visokių Baskieniu -Pranskieciu lovio vergų darbas normalus neįmanomas

 • gėda , 2019 liepos mėn. 21 d. 06:27:57

  kokie żmonės isšrenkami į seima...skundai , paskalos ...ingtrigos, kiek galoma tai toleruoti ?

 • Agnė 2019 liepos mėn. 21 d. 05:17:13

  Labai gaila padoriausios seimo narės Širinskienės, labai. Tokių sąźiningai dirbančių retai patenka į seimą. Sėkmės nusipurtant Baškienės pavydą.

 • Rasa 2019 liepos mėn. 21 d. 03:50:54

  Na nieko sau , G.Lansbergis manes to paprase ir as sutikau ....

 • Oi,nesolidu 2019 liepos mėn. 21 d. 01:04:19

  grauzti savo komandos nari,cia matau didele lietuviska problema,kenkti kitam,kol nesunaikini savo darinio,ne vienam jau tai buvo,cia irgi nemazai zmoniu stipriau zeidzianciu nei konkurentai,o kas is to

 • Sekmes Agnei 2019 liepos mėn. 21 d. 00:34:16

  Širinskienė yra vieną protingiausių tarp moterų - seimo narių ne tik valstiečių partijoje . Bet vieną protingiausia moterų -seimo narių iš visų esančių seime moterų (seimo narių) Už tai yra skalikų puolama. Tai figūra netinkama, tai ne taip rengiasi ir t. t. Proto ir išminties pavydi seime ,, tupinčios" bobeles , tesugebančios intrigas kurpti.

 • Sekmės Agnei 2019 liepos mėn. 21 d. 00:31:34

  Širinskienė yra vieną protingiausių tarp moterų - seimo narių ne tik valstiečių partijoje . Bet vieną protingiausia moterų -seimo narių iš visų esančių seime moterų (seimo narių) Už tai yra skalikų puolama. Tai figūra netinkama, tai ne taip rengiasi ir t. t. Proto ir išminties pavydi seime ,, tupinčios" bobeles , tesugebančios intrigas kurpti.

 • sūduvis 2019 liepos mėn. 21 d. 00:29:33

  p. Baškiene,nepraleiskit progos atsiprašyti,nes mes,Lietuvos piliečiai,jaučiam susirūpinimą,kai realiai Lietuvai dirbantys parlamentarai turi aiškintis,kad nėra KUPRANUGARIAIS.

 • baske 2019 liepos mėn. 20 d. 23:48:41

  slyksti parsidavele-cia jau kt.zodziu neber....

 • Tik mano nuomonė 2019 liepos mėn. 20 d. 23:45:43

  Kodėl pats anūkas neskundė??? Rado kvailesnę ,kad pjudytų valstiečius tarpusavyje ??? Gal anūkas gerai atsilygino už skundą ant Širinskienės ???

 • nuomonė 2019 liepos mėn. 20 d. 23:26:26

  Širinskienės elgesį vertinant valstybiniu požiūriu ji elgės pasiaukojančiai,ne siekdama naudos sau ,bet prisiimdama ugnį į save.Gal galimai skundusiai ją nesuprantama,kaip žmogus nesiekia naudos sau o aukojasi?Gal vertybiniai požiūriai ryškiai skiriasi?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSTOJO: Europos Sąjungos mokymo misija (EUTM) Malyje sustabdė savo veiklą po to, kai vienam personalo nariui diagnozuotas COVID-19.
 • NEMOKAMAI: Indijos Aukščiausiasis teismas trečiadienį priėmė sprendimą, pagal kurį šalies vyriausybė turi užtikrinti, kad testai dėl koronaviruso būtų atliekami nemokamai valstybinėse ir privačiose laboratorijose.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gera mintis į brandos atestatą įrašyti pažymių vidurkius ir atleisti nuo egzaminų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +7 C

 +6 +8 C

 

+6 +8 C

 +14 +16 C

+14 +16 C

 

+5 +7 C

1-6 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos