respublika.lt

Mokytojai vėl sudrebino valdžios langus - straipsnio komentarai:

 • Elena 2019 gegužės mėn. 26 d. 19:14:20

  Smetoninis Mokytojas už mėnesio algą galėjo nusipirkti septynias karves. O dabar?

  0 0
 • exvertintoja 2019 gegužės mėn. 03 d. 18:00:56

  Pagaliau ir mokytojai pasijuto žmonėmis - neduodate didesnio atlyginimo, na, ir nereikia, bet mes nesutinkame dirbti už siūlomą atlygį ir ką jūs mums. Taip, valstybinius egzaminus vertins pagrindinių mokyklų mokytojai, nedirbantys su abiturientais ir naujomis programomis bent 10 paskutinių metų, taip - vertinimas bus kosmosas, taip - tai nulems jūsų vaikų ateitį. Bet mokytojai pagaliau išmoko istorijos pamoką - dirbti reikia tik tiek ir ne daugiau, nei apmokama.

  0 0
 • matysime 2019 gegužės mėn. 01 d. 14:55:57

  i kokia ministerija dabar sulis "mokytojai" su broileriu, tapinu, simon-ytem ir kitais baliu ir pasidulkinimo megejais. Pirma karta tokiu "nusipelniusiu" mokytoju su intelektu nepazymetais veideliais pamateme, kad oi oi oi. Labai negeri gyvenimo budo zenklai matesi ju veideliuose. Juk normalus ir save gerbiantis mokytojas tikrai neis i tapino ir broilerio sou. Siomis dienomis vel sujudo sitas broilerinis gaivalas, bijo, kad isrinks Skverneli, o jiems taip norisi sim-ones ir nuosedu is stiklinio narvelio

  0 0
 • to tam šmikiai žurnaliūginiai 2019 gegužės mėn. 01 d. 08:35:42

  kodėl 30 metų neprašėte daugiau pinigėlių, kai prie lovio siautėjo konservinės žiurkės? Matyt žinojot, kad algas galimai išmokės guminėmis? Guodžia tik vienas dalykas - greitai nereikės jūsų paslaugų, zombinant tuos apsinarkašinusius buožgalvius, kuriuos nuolatos matom gatvėse.

  0 0
 • Runkeliui 2019 gegužės mėn. 01 d. 08:29:07

  tu tikrai greičiau Runkelis, nei mokytojas. Jei būtum mokytojas , būtum susipažinęs su lietuviškom raidėm.

  0 0
 • tam šmikiai žurnaliūginai 2019 gegužės mėn. 01 d. 08:28:10

  Skaityk straipsnį dar kartą. Gal tada suprasi, kad mokytojai nenori nei tų "milžiniškų" pinigų už taisymą, nei tų dienpinigių, nei tų dviejų eurų už egzamino vykdymą. Juk mokant tooookius pinigus turėtų susidaryti eilės norinčių juos pasiimti. Gal darbo birža galėtų pagelbėti už pašalpas atidirbinėjančiais specialistais?

  0 0
 • RUNKELIS 2019 gegužės mėn. 01 d. 00:49:17

  Mokytojai buvo ir bus durniaus vietoje , kol patys bus durniais.Eksmokytojas esu -jei sakysit nezinau ka rasau.

  0 0
 • šmikiai žurnaliūginai 2019 balandžio mėn. 30 d. 22:54:07

  ar tikrai mokytojai tokie vargšai? Jei važiuoja taisyti darbų ar jiems neina pagrindinis atlyginimas? Plius dienpinigiai? Plius tas atlyginimas už taisymą - valandinis ar už darbą? Ar sudėtinga švietimo atlyginimų buhalteriją užklausti? O dėl nuotolinio taisymo - tai, kiek suprantu, privelegija o ne prievarta. Kodėl aš pas švietimo buhalterę galiu pasiteirauti o jūs ne?

  0 0
 • De facto 2019 balandžio mėn. 30 d. 20:58:40

  tai pati žemiausia profesiją, kurią įgyja jaunuoliai neįstoję į jokią kitą aukštąją mokyklą. Tai dar kartą jie patvirtino, ėmę laipioti pro langus pas savo viršininkus ministerijoje. Pasaulyje to niekada ir niekur nebuvo. Tai absoliutus beprotynas. Dabar dar algas nori padvigubinti. Džiaugtųsi , kada tada į kalėjimus nesusodino. Kodėl 30 metų prie konservatorių nieko nereikalvot, bijojot, kad jie nesiceremonys. Būtų ištarkavę uodegas kaip reikiant.

  0 0
 • savas 2019 balandžio mėn. 30 d. 20:00:35

  Būtų gerai, kad tie anglistai sąžiningai prisipažintų kie iš vaikų ima dirbdami korepetitoriais ir ar moka mokesčius valstybei. Valdžia turėtų pasidomėti tokia jų veikla ir tinkamai įvertinti.

  0 0
 • Besipiktinantiems mokytoju sprendimu: 2019 balandžio mėn. 30 d. 19:53:06

  Reikskit tada pretenzijas ir SAS, British airlains, Lufthansa...oro liniju darbuotojams, kai jie sreikuoja, kad stai " kodel pries skrydzius streikuoja". T.y tegu nuskraidina ir paskui kokie nors stiuardai ar pilotai streikuoja. ... Bet juk vakarai ir susikure savo geroves vien per nekompromisines kovas, su stipriom profsajungom priesaky. O ke bailiai ir vergiskai trepsendami vietoj, kad neduokdie savo teisetais reikalavimais kazka papiktinsim. Nuolaidziavimu sioje vietoje, deja, daryti negalima.

  0 0
 • Mokytoja 2019 balandžio mėn. 30 d. 19:08:25

  Ar jau Navickas susigėdo ,kad siunčia komentuoti savo pavaduotoją Leiputę ? Ir man būtų gėda ! Ne dėl reikalavimo didinti atlygį. Reikia reikalauti didesnių atlyginimų ! Bet kokį LAIKĄ ,navickiniai ,pasirinkote ? Kodėl nereikalavote anksčiau ,kad ir prieš pora mėnesių ? Juk seniai žinojote įkainius ? Kodėl pasirinkote streikuoti egzaminų metu ? Ar jums mokiniai ir jų artimieji NERŪPI ? Kodėl padarėte juos įkaitais ? Juk visi laukia savo žinių įvertinimo ? Kodėl abiturientai turi spėlioti, ar žmonės ,kurie vadinasi mokytojais ,panorės ištaisyti jų darbus ,ar vėl okupuos kokią nors ministeriją ? Šį kartą gal finansų ? Juk ŠMM pinigų neturi ir neskirsto ?

  0 0
 • Kis 2019 balandžio mėn. 30 d. 17:53:17

  kas sumazino tarifus?Vel karbauskis kaltas?O gal visa toji sukurta sistema kur sprendziami tik pinigai.Kodel niekas nenori pakalbeti apie musu mokytoju ir ju destomu dalyku lygi?kas ir su kokiomis ziniomis oalieka mokyklos suola,kaip sis jaunas zmogus paruostas kapitalizmo salygomis gyventi?Juokauju,o gal tie litai yra perdaug?

  0 0
 • Angelė 2019 balandžio mėn. 30 d. 16:23:57

  Gerb.mokyt.Ištaisykit klaidas ant savo šūkių.Ant I (didžiosios) taškelių nereikia dėti.Nusižiūrėję vaikai tokias pat klaidas darys.Ačiū.

  0 0
 • CIA TIESIOG 2019 balandžio mėn. 30 d. 16:06:21

  santazas.R.Masiulis mokejo tinginiams,kad nedirbo,tai dabar nesibaigs.Jie ne pedagogai ,o euro istoske pamaivos.

  0 0
 • je 2019 balandžio mėn. 30 d. 16:03:55

  Aš tau lengvai galiu pasakyti nuo ko atimti ir kam pridėti. Pradedam : 1) Kubiliaus afera su skolinimusi už 9 proc. Palūkanų permoka kasmet 600 mln. litų arba 174 mln. EUR. 2) Dujų gelda. Nuoma vietoje išsipirkimo. Per 10 metų permoka keli šimtai milijonų JAV dolerių. Po to jei norėsi galėsi išsipirkti irgi už kelis šimtus milijonų. 3) Nesuskaičiuojamos aferos su viešaisiais pirkimais ir auksiniais šaukštais. 4) Kliedesiai su Rusijos puolimu ( kam baimės jausmas, o kam konkretus ir riebūs komisiniai už nurašytos karo technikos pirkimą). 5) 2 proc. BVP karui sudaro 10 procentų realaus valstybės biudžeto t.y. tikrų pinigų. Galit paskaičiuoti kiek realaus biudžeto sudarys 2,5 procento . 6) Ir taip be pabaigos. Vien tik visus tokius vagis ir aferistus išgaudžius ir susodinus ilgam į Lukiškes pinigų neturėtumėm kur dėti. Tereikia tik paimti skaičiuotuvą ir paskaičiuoti.

  0 0
 • jo 2019 balandžio mėn. 30 d. 15:50:01

  Gaila ,kad valdžia nesupranta, kad nemokamo darbo laikai praėjo ir iš idėjos nebedirba net idealistai. Dvigubai liūdna ,kad tai reikia aiškinti valstiečiams, o ne konservatoriams ir socialdemokratams.

  0 0
 • to aha 2019 balandžio mėn. 30 d. 15:18:49

  tai pasakyk nuo ko nuimti, kad jiems pridėti? Gal nuo pensininkų, kad imtų šū.us valgyti?

  0 0
 • Aha jo... 2019 balandžio mėn. 30 d. 15:11:32

  Apsi.... kniūpšti su tokiu užmokesčiu... kiek mokat, taip ir dirbama... ir visur taip, bet kurioj srity... O mokytojams turbūt dar reikia džiaugtis, kad po tokių darbų "nesubaladoja"...:-))) kaip kad va ką tik išgirdau per radiją, kas su lietuvio samdytu ukrainiečių vairuotoju atsitiko Lenkijoje...:-))) Samdytojai nusileiskit ant žemės ir vertinkit mokytojų darbą tiek kiek reikia, o ne tiek kiek jūs norit, nes mokinių baigiamieji darbai yra stojamųjų egzaminų darbai... ir tų darbų vetinimas tai yra rimtas, atsakingas, kruopštus darbas, o ne eilinės apklausos paskaitymas...

  0 0
 • o ko 2019 balandžio mėn. 30 d. 14:46:33

  ko nereikalavot, kai 30 metų valdžioje buvo konservinės ž....s? Gal bijojot gauti algą guminėmis kulkomis?

  0 0
 • mokytojai 2019 balandžio mėn. 30 d. 14:24:05

  irgi turi savo "kalibata". Kol tokie kaip navickas tinginiai bus profsajungu vadai, kol bus tapinai, broileriai, tol bus tyciojamasi is mokiniu ir ju tevu. Dabar pries rinkimus pabunda sis kenkejiskas gaivalas, kelia sumaisti, nes broileris su jukneviciene niekaip nesulaukia kol "puls rusai". Broileriui ir konservu gaujai, cmilytems, armonaitems ir paluckams reikia arciau lovio, todel visas tas triuksmas. Neramumus kelia ne mkytojai, o tik jai pasivadene sabotuotojai su laipiotojais per langus navickais, broileriais, tapinais

  0 0
 • Nu jo 2019 balandžio mėn. 30 d. 13:55:37

  Palaikau mokytojus visom keturiom. Reikia save ginti visom priemonėm, netgi drąstiškom... Kitaip nieko nebus: jeigu leisies žeminamas, tai ir žemins, kas netingi, pradedant mokiniais ir valdžiagyviais nebaigiant.... Na ir kas, kad mano sūnus abiturientas ir gali būt, kad jo darbo nebus kam įvertinti, vis tiek palaikau mokytojus.... Gal jau laikas, pagaliau, atsikratyti vergo komplekso?

  0 0
 • Koreliacija 2019 balandžio mėn. 30 d. 13:36:53

  Jei abiturientų darbai juokingi, tai atlygis už jo tikrinimą irgi turi būti linksmas.

  0 0
 • Domas 2019 balandžio mėn. 30 d. 13:19:55

  Pastebėjau kad "mokytojai" streikus organizuoja kada mokyklose vyksta egzaminai arba pats mokslo metų įkarštis. p.s. Žodis mokytojai kabutėse nes tikri mokytojai taip niekad nesielgs. Norisi tikėti kad dar yra mokytojų kurie verti šio garbaus vardo.

  0 0
 • << to Zuk 2019 balandžio mėn. 30 d. 12:43:24

  Visiškai pritariu jūsų nuomonei ,kad vėl keliama sumaištis ! Kodėl? Tai ne reikalavimai , tai ŠANTAŽAS !! Ir vėl mokiniai lieka ĮKAITAIS ? ŠMM ministras, dar gerokai prieš Navicko vėl išlindimą į TV, pasakė, kad valandinį įkainį kels 25% .Streiko "alpinistams" - pasirodė mažai ? Kas tuos navickinius organizuoja egzaminų metu kelti chaosą ! Klausiu : sumaišties kelėjai ,ar anksčiau valandinis atlygis buvo didesnis? Kodėl jūs taip nemylite mokinių ? Juk jie negali nuo jūsų užmačių apsiginti?

  0 0
 • Valstybes 2019 balandžio mėn. 30 d. 12:23:02

  Paslaptis,,,,,,kiek nuo pirmos seimo dienos iki siuol buvo Prichvatizuota dzipu,,apie turistines keliones po pasauli,kompus zaidimams ir superinius mobylus net neklausiu,,,ir ta Viska apmokejo LIAUDIS ,,ALKANA LIAUDIS

  0 0
 • Ona 2019 balandžio mėn. 30 d. 11:37:07

  Kaip gera tokių profesijų specialistams,kurie gali ŠANTAŽUOTI!Jų reikalavimai nesibaigs niekada.

  0 0
 • Kme 2019 balandžio mėn. 30 d. 11:22:46

  Ne visi iki vieno mokytojai kalti, kad del liberastines vaiku auginimo politikos teveles ir mamyciukai nesugeba savo snargliams sveikos nuovokos idiegti ir noro mokytis.

  0 0
 • ZUK 2019 balandžio mėn. 30 d. 10:54:58

  Mokytojai ir vėl kelia neparįstus reikalvimus,nepagrįstą sumaištį.Ir tai yra dėl to,kad nebuvo sugauti ir nuteisti tie mokytojai,kurie padarė sunkius nusikaltimus,užgrobę jėga ministerijos patalpas.Tai yra teroristinė ataka,gal ir neginkluota,bet įstatymų pažeidimas akivaizdus.Bet Lietuva neteisinė valstybė ir tai gerai įrodė Garliavos pedofilijos byla,kur teisė buvo paminta ir teisėjai aiškiai vykdė pedofilų mafijos užsakymą,priimdami protu sunkiai suvokiamus sprendimus grąžinti mergaitę motinai,kuri neturėjo nei pajamų,nei darbo,nei gyvenamosios vietos t.y.valkatai.O ir į Garliavos mergaitės mažametės pusseserės skundus,kad ją prievartauja suaugę dėdės nebuvo atsižvelgta,o pati mergaitė buvo atiduota nusikaltėliui-recidyvistui ir išvaryti iš Lietuvos.

  0 0
 • Nf 2019 balandžio mėn. 30 d. 10:06:42

  Mano manymu sicia neegzistuoja pinigai,tai mokytoju KALTE kurems yra geda vertinti NEISMOKINTUS,NEISUGDYTUS MOKINIUS,TAI JU DARBO VAISIAI IR PASIEKIMAI,KURIU JIE PATYS GEDIJASI IR BIJO.NEGALI JIE SENDENA SUSITAIKYTI SU MINTIMI,KAD REIKES PARASYTI BALA,KA MOKINYS ISGIRDO SITU MOKYTOJU MOKOMAS.MANO MANYMU TIKRAS IR GARBINGAS MOKYTOJAS TIKRAI SU MEILIA IR DZIAUGSMU TAI ATLIKTU,NES NOREDAMAS ISITIKINTI AR GERAI SUGEBA PERDUOTI SAVO ZINES MOKINIAMS IR JOS ISMOKINTI IR TIKRAI JAM YRA NESVARBU KOKS ATLYGIS.DIDZIAUSIAS NUOPELNAS MOKYTOJUI YRA,KADA GALI PASIDIDZIOTI IR PASIDZIAUGTI SAVO MOKINIAIS KURIE PARODO SAVO ISMINTI IR GAUTAS ZINES PER IVERTINIMUS.SITIE MOKYTOJAI TIKRAI SUGEBA IR ZINO,KAIP,KADA IR KOKIAIS BUDAIS REIKIA REIKALAUTI ATLYGIO UZ SAVO SUNKU TRIUSA,PASITEIKUS ISMINTI,O NE ISTERIJOS,PANIKOS PRIEPOLIUS VAIKU,MOKINIU SASKAITA,JOS TIESIOG SMUKDANT IR ZLUGDANT.MANO MANYMU TOKIE MOKYTOJAI TIKRAI NEGALI MOKINTI VAIKU,NES JU NEISMOKINS,O TIK SUGADINS.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GRAIKIJOJE: Graikijoje nustatytų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius per parą padidėjo 196 ir pasiekė 5 942, mirė vienas infekuotasis.
 • ATAKAVO: antradienį Turkijos bepilotė skraidyklė per klaidą atakavo Irako pasieniečių koloną Irako šiaurėje, į šiaurės rytus nuo Erbilio.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip vertinate S.Tichanovskajos atvykimą į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+10 +13 C

 

+10 +12 C

 +22 +24 C

+20+23 C

 

+20 +22 C

3-4 m/s

3 m/s

 

1-2 m/s

       

Nuorodos