respublika.lt

M.Majausko šūkis: su suktine už Lietuvą! - straipsnio komentarai:

 • Cool dude 2020 rugpjūčio mėn. 07 d. 01:49:05

  Legalizuot gal ir nereiktų, bausti taip stipriai irgi kvaila. Reikia grąžinti įstatymą, kuris buvo iki 2016, pora eurų bauda ir tiek. Kai uždrausta, tai mokyklinukai rūko tas kanapes ir įsivaizduoja, jog yra labai cool, nors realiai vartoja medžiagą, kuri tokia pat pavojinga, kaip ir ramūnėlių arbata ar liepžiedžiai :D Bet vat alkoholį tai tikrai reiktų uždraust, baisesnis narkotikas tik gal koks heroinas.Bet kur tau jie uždraus, kai visi politikai yra tik MG Baltic'o šachmatų figūrėlės.

  32 0
 • siaip 2020 rugpjūčio mėn. 07 d. 01:31:49

  atrodo, lyg tu kanapiu nera lietuvoj ir legalizavus prades visi rukyt. JU PILNA. Bet ko gatvej paklauskit is kur kanapiu nusipirkt, retas kuris nezino. O legalizavus rukys, tik tie, kurie ir taip ruko, cia ne alkoholis, jokio kaifo tuose kanapese nera. Alkoholis 100 kartu smagesnis narkotikas, ir drasos atsiranda, ir mergas pasokdint nori, ir kalbesnis pasidara. O nuo kanapiu pasidarai toks visko bijantis, net siuskle bijai ne vietoj numest, fantazija gal geresne biski, tinka jei koks menininkas ar rasytojas esi, bet jokio smagumo ten nera. Dauguma apskritai ruko, vien todel, kad nelegalu ir jauciasi, kad eina "pries sistema" , todel visur kur legalizuoja vartojimas krenta stipriai, nes jaunimeliui pasidaro "nebekieta" vartot augala, kuri vartoja jo 70-mete mociute nuo nugaros skausmo.

  35 0
 • Tikras Konservatorius 2020 rugpjūčio mėn. 07 d. 01:16:38

  Jei esi tikras konservatorius, tai žinoma, kad esi už kanapių legalizavimą. Kanapių draudimas tai: 1. Biudžeto švaistymas, kokia nauda Lietuvos žmonėms, kad gaudomi jų vaikai su suktinėm? 2. Švaistomas policijos laikas, trukdoma jiems dirbti ir gaudyti tikrus nusikaltėlius, kurie kenkia visuomenei. Kol policija ieško augalų kišenėse, kažkur prievartaujama kažkieno dukra, kažkur vyksta vagystės, smurtavimas. 3. Perkrauta teisinė sistema, tūkstančiai bylų, dėl "nusikaltimų", kur net nėra jokios aukos ar nukentėjusio asmens. 4. Nemokami mokesčiai, vietoj to, kad kontroliutumę ir reguliuotumę rinką, surinktumę mokesčius, leidžiame narkomafijai nemokėti jokių mokesčių. 5. Nekontroliuojama rinka. Visa rinka atiduoda mafijai. Nežinom, nei kokie kiekiai parduodami, nei kaip tos kanapės yra auginamos, kuo jas purškia, iš kur importuojamos, kur eksportuojamos. Ždž, valstybė visiškai neturi jokios kontrolės. 6. Kai nėra kontrolės, tai nėra ir amžiaus cenzo, tiekimas galimas net vaikams.

  60 0
 • Rimvydas 2020 rugpjūčio mėn. 07 d. 00:57:43

  Labai krikčioniška yra sodint žmones į kalėjima, už tai, kad surūkė suktinę, nuo kurios niekas dar nėra miręs per visą žmonijos istoriją. Jėzus irgi jums pritartų. :DD Nuo alkoholio perduozoja ir miršta kiekvieną dieną, kiek sukeltų avarijų, smurto šeimose, tikra tragedija. Bet kažkodėl sodint 2 metus už vyno taurę ar alaus bokalą nesiųlo kažkodėl šitie "krikčioniškų vertybių sergėtojai". Farmacijos kompanijos taip praplovė smegenis, kad patys susipynę savo logikoj. Ir šiaip nedarykit gėdos tikintiems, ir nepezėkit apie jokias krikčioniškas vertybęs, pirma Bilbiją paimkit į rankas, joks tikras krikščionis nepritartų tokiam jaunimo genocidui. Jūs bent įsivaizduojat, kiek gyvenimų sugriauta per šį "į kalėjimą už suktinę" genocidą? Čia iš paprastų žmonių, kuriami žvėrys, nusikalstomos asmenybės, iš kalėjimo išėję jie ištikrųjų pataps tikrais nusikaltėliais, kurie apiplešinės močiutes, vogs, priklausys gaujoms.. Nesuprantu, kam čia naudingas šis kriminoliginių asmenybių kūrimas..

  39 0
 • Jonas iš Prienų 2020 rugpjūčio mėn. 07 d. 00:46:15

  Tai aišku, kad legalizuot reik, nesenai mokykla baigiau, tai kanapių sėdint pamokoj gali laisvai isigyt, per kelias sekundes, jei tik nori. O vat alkoholio sunku, nes yra amžiaus cenzas, prašo ID parduotuvėj ir t.t. Tai jei esat prieš kanapių legalizacija - reiškia pritariat, kad kanapių prekeiviai nemokėtų jokių mokesčių, nebūtų jokios kokybės kontroles, jokio amžiaus cenzo ir pritariat, jog vaikai mokyklose apsirūkę sedėtų. Ir šiaip esat biški fašistai, naciai, linkę į sadizmą, nes mėgaujatės, kad kitaip mąstantys, nei jūs, turintys kitokį gyvenimo stilių, būtų traumuojami valstybės, dėl kažkokių augalų, kurie mažiau kenkia už jau dabar esančius legalius narkotikus, alkoholį, nikotiną, kofeiną, antidepresantus, vikodiną, xanax'ą ir t.t.

  40 0
 • Saimantas 2020 rugpjūčio mėn. 07 d. 00:28:25

  #kaipĮdomu straipsnis neturi straipsnio autoriaus. #respublikinisLygis #neKažką.

  39 0
 • AR.. 2020 rugpjūčio mėn. 06 d. 13:06:39

  ne per dažnai tie visi liberastiniai kanapiniai daugialyčiai dantis rodo? Galėtų kas "pratraukt" per juos. Sužinotų protezų kainą.

  0 28
 • A.V. 2020 rugpjūčio mėn. 06 d. 07:41:58

  Koks jis konservatorius, šis ponas parašykite tiesą, yra narkomanas ir nereikia čia vynioti į vatą. Tauta turi žinoti tokius ,,ponų" seimūnų pomėgius. Taigi šioje partijoje yra ir daugiau tokių ,,krikščioniškų" vertybių puoselėtojų, tik tai nereklamuojama iki rinkimų.

  6 37
 • Safyras 2020 rugpjūčio mėn. 06 d. 06:57:18

  Labai visi keikė tarybinę švietimo sistemą, kad mažai kalbėjo apie seksą, narkotikų pavojų, nes jo tada nebuvo, nes visi vaikai mokėsi vienodo lygio mokyklose , buvo tik gabesni ar mažiau gabesni vaikai. Todėl ir apie fiziką, chemiją, matematiką ar literatūrą žinojo daugiau nei šiuolaikiniai politikai ar šou atstovai. Dar jokiais šūkiais niekas mokslo aukštumų neįveikė ir jokiais pinigais laimės nusipirkti negali... Tortas gali atrodyti labai įdomus ir gražus, bet...neskanus. Nuotolinis mokymas gali būto tik papildoma pamoka kai kuriems dalykams , bet ne visi mokslai... Kaip atskirsi kur piktžolė, jei jos nematysi gamtoje, taip ir politikai, verslininkai, mokytojai, gydytojai , inžinieriai ar darbininkai skirstomi į gerus ir prastus, kurie tik užima . Gaila, kad į aukštus postus patenka vis prastesnės prabos politikai, nes daugelio pirštai labai jau į save lenkti, nes neliko kas juos baudžia...O kam taisyti įstatymus, nutarimus, jei jie kai kam atneša didelį pelną..

  5 19
 • kanapiene 2020 rugpjūčio mėn. 06 d. 02:36:53

  Cia komentatoriai perlekia.Kanape tai seniai zinomas augalas.is ju daro ir virves, ir vaistus dar daug visokiu dalyku. Tada Lygiai taip pat galima visus zemdirbius,kurie augina rugius ar bulves apsaukti alkoholikais nes uzaugins rugiu ir isvarys sznapso. Greiciausiai p. Majauskas uzsiaugys kanapiu ir issivirs kanapienes. kas cia baisaus.

  30 8
 • kkk 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 22:32:51

  konservatoriai senai jau nebe konservatoriai o liberastai

  12 28
 • Morta 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 21:54:39

  Didzioji Britanija autore Anita Ganeri,,Kanapiu rukytojai jaucia apatija,nenori nieko veikti,greitai viska pamirsta.Pirmasis pojutis buna keistas.Protas apmirsta.Tartum sapnuoji ar plauki.Lengva reiksti mintis.Jei esi tarp draugu,visi gali pradeti juoktis ir kikenti.Taciau jei apsvaigsti mokykloje,mokslai nelabai rupi.Gali palikti moksla ir sugriauti gyvenima.Manoma,kad prie ju lyg ir neturetum priprasti-bet priprantama,, ir taip toliau.Kanapes vartojanciu pozymiai-raudonos akys,issiplete vyzdziai,sutrikusi koordinacija,kikenimas be priezasties.Ar norite matyti toki savo vyra,vaika.

  11 31
 • a ce tas 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 21:45:06

  kur pprie nepilnameciu mergu lindo

  10 24
 • konservatlyberastines ,,, partijos ,,,, feisas... 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 20:53:42

  narkotikai , geju paradai , nudistu esbicionistu pliazai, aferos ,vagystes , pedofilu tvirkinami vaikai....ir debilu su plakatais pasiciaudejimai prie Astravo AE.....

  13 30
 • Tasiranas 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 20:28:37

  Alkoholikai patylekit geriau išvis nesamonių nepliurpe, net nežinot jus kas yra kanapė, geriau eikit pripiskit savo bambalinio alaus ir vaikščiokit šaligatviais apimyže kaip bomžai.

  37 8
 • gh 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 20:23:07

  narkomanas, mergu tvirkintojas

  11 30
 • Varau nepilnametes Senamiestyje 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 19:28:23

  Gal kas turit ką nors prieš runkeliai?

  4 8
 • o-o-o 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 19:11:36

  Jo jo, būtinai reikia kaip supuvusiame ir sifilitiniame jankyne ir briuselyne. Juk mes gi apsikakoję vakariečiai. Ypač jaunimui tai aktualu, negi atsiliksi nuo degradantų. Negana, kad viena pusė tautiečių nuo darželio jau pradeda ryti antidepresantus. Kita pusė apsirijusi alumi su estrogenais arba visokiais steroidais, slapinėja su nukarusiomis dešrikėmis ir prostatitais, ir net neturi minčių daugintis. Tai mums dar žolės ir tetrūko. Apsirūkę, apkvaitę, su durnomis šypsenėlėmis, tuščiomis akimis ir smegeninėmis būsim patenkinti visais politglušių sprendimais, nekils mintys šakotis ir burbėti. Tada jau įsirašysim į laimingiausių tautų reitingą. O tai dabar vis dar galvojam, analizuojam, rašinėjam nepatenkintų komentarus. Gal šitą durnių pagavus, reikia tiek prigrūsti jo satanistinę gerklę marihuanos, kad jis mėnesį vemtų susirietęs, gal tada praeis noras lobistinti narkoprekeivius. Nepavykusio aborto liekana...

  11 31
 • tai yra 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 19:10:04

  tipiskas zmogus parukes kanapiu.Esu maciusi ir zinau is narkologu.Parukius kanapiu gali juoktis is vejo,lietaus,ar pamacius skruzdele.

  10 28
 • Jonas 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 17:49:56

  Šis pilietis turi galimai ne vieną priklausomybė iš anksčiau spaudos pranešimo kad dar yra moterys ipatingai jaunutis, alkoholis juk buvo rašoma kad būdamas patarėjų vernuodavo į partiją su alkoholiu ir buteliukų, o dabar galutinai išaiškėjo kanapes ar čia nebus tik žiedeliai galimai yra kokojinas ir herojinas

  14 24
 • kodel 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 17:02:36

  šalia majausko nesimato kokios moksleiviukės nepilnametės/? MATYT KANAPĖSE PASIKAVOJUS.

  27 21
 • Konservatoriai 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 16:56:56

  Tikrus veidus parode. Gabrielius arti saves plakatus klijavo-moteri ar klijus uoste-nesupratom savo gatvej nieks. Kitas jo kolega be kanapiu negali.Tai su tuo ir sveikinam!

  25 21
 • Gėda 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 15:29:17

  Makauskas - konservatorių gėda.

  28 23
 • Kanapese 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 15:14:04

  ingrida.O gal ingridose kanape?

  20 11
 • NF 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 14:34:20

  Mano manymu,tai visiskas SITOS ASMENYBES ATSISKLEIDIMAS,KAS JIS TOKS YRA,TAI PAGAL SITA PADEMONTROTA VAIZDELI ATRODO,KAIP NARKOMANAS. JEI SENDENA TEVYNEJE LIETUVOJE GALI SIEKTI SEIMO MANDATO TOKIO INTELEKTO ASMENYS,TAI JUK VISISKA BEPROTYBE. ATRODO ATRANDA SUKI,DABAR LIETUVAI VADOVAUSIM IR KURSIM ISTATYMUS APSVAIGE NUO KANAPIU IR PRIVERSIM VISA TAUTA TAPT NARKOMANAIS,TIKRAI GRAZU....

  33 21
 • Kažko čia trūksta 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 14:02:13

  Ogi va. Suradau. Brito Marko Adamo Haroldo Spenserio (sakosi nedirbantis Vilniaus Savivaldybėj), kuris fotkinosi kanapių laukuose su suknele, su ir be, bet visur reklamavo "laisvą gyvenimo būdą su kanapėmis", smerkė katalikišką Lietuvos kraštą ir net... iškeikė taip, kad net ausys linko "atsiprašinėjo „P..au tave, Lietuva. Įteisinkite gėjų santuokas ir priimkite 1000 pabėgėlių dabar. DABAR. Kodėl? Nes net jei jums nepatinka idėja, tai yra teisinga. Ir tai – labai gera reklama. Norite geresnės reklamos? Jums ji neįkandama“, – taip socialinio tinklo paskyroje pratrūko Vilniuje gyvenantis M.A.Haroldas. Šimašius gi nuo to tik žvengė plačiau išsižiojęs.

  36 18
 • Akir 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 13:59:41

  Seime sėdi narkomanai ir nori atvirai legalizuoti narkotikus... Čia tokios Lietuvos problemos ? daugiau nėra?

  42 23
 • Pilietis 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 13:53:03

  Ne seimas, o psichikos ligonių buveinė. Laikas iškabą keisti ir aukšta tvora aptverti.

  37 12
 • Tokiai 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 13:39:02

  Reklamai didesnio protelio ir nereikia.

  35 13
 • vilhelmina 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 13:33:29

  Slykstus invazinis gyvunas .Kanapes laisvas poreikiu tenkinimo pasirinkimas sio "politiko "kredo

  42 16
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate davęs medikui kyšį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar palaikote pilietinius, ekologinius sukilimus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +11C

+18 +11 C

 

+7 +9 C

 +17 +18 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-1 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1797 PLN - 4.4579
RUB - 88.6075 CHF - 1.0742
GBP - 0.9153 NOK - 10.7238

Nuorodos