respublika.lt

Mitinguotojai skanduoja „Seimą lauk!“ O ką pakeistų nauji rinkimai? - straipsnio komentarai:

 • S
  Sviesiausias protas yra Nida Vasiliauskaite 2021 rugsėjo 23 03:12:29

  Visi kiti yra nereiksmingi, o gal ir kenkejai, gesinantys Permainu Dvasia.

  3 0
  Atsakyti
 • t
  true 2021 rugsėjo 22 18:30:55

  tik straipsnis? video nera?

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 rugsėjo 21 12:47:01

  lunatikai. Arba Soroso vergai. Paaiskino kas vyksta, bet nei zodelio, kodel taip vyksta. Prisiminkime premjera Butkeviciu, kuris is ryto sakydavo viena nuomone, po pietu, gaves nurodyma is Auksciau, sakydavo kita nuomone. Tas pats ir su Simonyte. Is pradzium labai guviai reiske savo nuomone is ryto, po pietu, gavusi nurodyma is Auksciau, nuomone pakeisdavo. Nauseda, pasakes kalba seimu marsui, Skaistgirytes, senmerges, buvo priverstas pripazinti, kad kalba sake lgbt irgi. Lietuva, kaip ir visa buvusi TSRS, valdoma is Vadingtono. Todel buvo priversta atsisakyti Astravo elektros, pripazinti Ciuchanovskaja prezidente, gavo milijardiniu nuostolius ir pabegeliu srautus. Kaip anksciau skambedavo: vusa valdzia Taryboms, taip dabar skamba: visa valdzia sorosiatinai. Burzuazineje demokratijoje valdzia turi ir Valstybes paslaugomis naudojasi tik 1% salies gyventoju. Tsi sksioma. Renka ne balsuotojai, o balsu sksiciuotojai.

  4 0
  Atsakyti
 • D
  Daug ką pakeistų 2021 rugsėjo 21 08:14:51

  Pagal sąrašus išrinkta būtų LVŽS ir LLRA-KŠS valdančioji koalicija (kol kas mažesnė grėsmė), o vienmandatėse Lietuvos Šeimų Sąjūdžio remiami asmenys (pvz. Šiaulių, Kazlų Rūdos merai; STI nariai) ir kiti, kuriems sąžinė, etika, moralė ir dorovė vis dar vertybės.

  4 2
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2021 rugsėjo 21 01:20:53

  Jakavonis klausdamas pamini "teisinę valdžią". Net pasitikrinau.. nes iš pradžių greit skaitydamas perskaičiau "teisiamą valdžią".. Dabar juk turim tokia valdžią, valdančiąją daugumą Seime, kuri suformuota pasitekiant TEISIAMĄ PARTIJĄ (dėžutininkų partiją). Juk tai gėdinga! Valdantieji atsakingi ir už valstybėje dabar veikiančią teisingumo sistemą, kuri jau > kaip 5 metai (!) nesugeba atsakyti, ar Liberalų Sąjūdis - valdančiosios koalicijos dalis - nėra nusikalstama organizacija = ar valdžia Lietuvoje yra legitimi?!

  9 2
  Atsakyti
 • M
  Mauras, 2021 rugsėjo 21 00:17:11

  "Labai norisi, bet duria". Lietuvis jau nuo Vytauto Didžiojo laikų, gyvena pagal jo šabloną. Dėl Sosto (lovio) ir Žemaitiją pardavė ir pas kryžiuočius bėgo ir pas mongolus bėgo ir boba persirenginėjo, kad tik prie lovio. Dabartinis valdžios "elitas' daro tą patį. Važiuoja "konsultuotis" už balos (ir anūkėlis ir kumelė, o dabar ir nausėda su "pirma" ponia baidenui batus laižo). Už tai sisteminiai "trubadūrai" tapinai, malinauskai, valkatos (valatkos), lairinavičiai, kojelės, urbonaitės triūbija ditirambus "valdžiai". Grius valdžia. Na ir kas? Trubadūrai liks tie patys. Jau ir Šeimos maršai "susiriejo". Jau matuojasi kieno storesnis ir ilgesnis. Radžvilas (kurį gerbiau) rodo špygą Juozaičiui ir atvirkščiai. Taigi Lietuvos ateitis labai jau "rūgšti". Tokia mano nuomonė...

  13 2
  Atsakyti
 • n
  nevermind 2021 rugsėjo 20 23:53:26

  buvo ir kiti kandidatai, tiesiog tamsta uz kalbancias galvas balsuojat. kaip ir absoliuti dauguma lietuviu

  4 0
  Atsakyti
 • V
  Vienareiksmiskai 2021 rugsėjo 20 23:30:49

  Vienintele Nida Vasiliauskaite sneka vyriskai t.y.konkreciai,o tokiu bobu kaip urbsys ar paulauskas lemenimo tiesiog neverta skaityti

  13 3
  Atsakyti
 • P
  PROTINGIAUSIA KALBA NIDA VASILIAUSKAITĖ,O 2021 rugsėjo 20 22:38:51

  Paulauskas žino ,kad į valdžią nepapuls tai nenori naujų rinkimų,Tie ,kurie nabuvo balsuoti ,tai netodėl ,kad jiems viskas patinka,bet buvo abejingi ,dabar masiškai visi rinktūsi į rinkimus ir balsuotų ne už nusikalstamą koncervų klaną,o prieš juos.Laimėtų daug balsų valstiečiai ir socialdemokratai ,dar kelios negausios partijos,bet šita nevykėlių šaika tikrai nebūtų išrinkta.Man patiko tik Jakavonio ir Vasiliauskaitės protingos mintys,dar kai kur Urbšio ,o kiti manau prisitaikėliai .Geriau visi pasisakykite už referendumą ir naujus rinkimus ,jeigu jau norite atstovauti tautai ir formuoti nuomone,

  13 2
  Atsakyti
 • i
  ir tie 2021 rugsėjo 20 22:21:56

  ruošiasi Lietuv@ eiti atsiimti? Tik ksžksip su referendumo balsais sunkumai, tauta siunčia pusdurnius toli toli.

  2 1
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2021 rugsėjo 20 22:16:18

  Rinkimai turi buti kaip skelbia konstitucija. Jokiu partiju, rinkti tik tiesiogiai seimunus ir max dvi kadencijos, apriboti seimo nariu kanceliarines islaidas. Partijoms nebeskirti valstybiniu pinigu partijos turi issilaikytinis nariu surinktu mokesciu. Reikia padeti taska tokiems politiku svaistymams.

  17 2
  Atsakyti
 • E
  E. 2021 rugsėjo 20 22:10:37

  K. Stoškui - viskas gerai, negalima vyriausybės keisti, lai toliau viską grobsto ir griauna. A. Paulauskas mano, kad ir dabar 50 proc. neateitų balsuoti... Ar šie žmonės adekvatūs? Ar jie mato realybę? Kokia prasmė tokius kalbinti? Sistema labai bloga, kad Seimo niekaip paleisti neįmanoma (nors ryžtingas prezidentas tai padarytų), todėl ir reikalingas referendumas, kad ir labai negrabus įrankis tautai reikšti savo nuomonę ir dalyvauti valstybės valdyme. Ši vyriausybė įrodė, kad įmanoma peržengti visas ribas, kad teisinė sistema ydinga, kad pilietinės visuomenės nėra, kad piliečiai nušalinti netgi nuo nuomonės reiškimo ir kad jų nuomonė nieko nekeičia, kad judama diktatūros link ir kad gali įvykti procesai, kurių pasekmėm panaikinti visos priemonės jau bus pavėlavę.

  13 2
  Atsakyti
  • T
   TAM E 2021 rugsėjo 20 22:43:29

   Labai teisingos jūsų mintys ,sutinku su kiekvienu jūsų žodžiu .Daugiau taip.

   7 2
   Atsakyti
 • V
  Viltis 2021 rugsėjo 20 21:43:12

  už valstiečiu be Skvernelio +V. Sinica+ neprilausomas susivienijimas... teisininkų ir mokslininkų labai reikia... šimtą kart geriau už nesubrendėlius, darbo partijoje yra yra gerai mąstančių. Reikia naujo vado verkiant!

  7 2
  Atsakyti
 • T
  Tikras lietuvis 2021 rugsėjo 20 21:10:33

  Galiu tik tie pasakyti , mums vyresnės kartos žmonėmis buvo kalama į galva kos blogas negailestigas vakaru pasaulis kaip isnaudojemi darbuotojei , koki kapitalizmo tikslai ir nieks nedrys pasakyti kad šiuo momentu taip ir nėra, viskas privatizuota, išparduota , gydymas mokamas, mokslas mokamas , darbo diena be pabaig.visa tai buvo ne tik kad nemokama bet ir privaloma netgi skiepai, kieviens turėjo isilavinima bent minimalų. Šiais laikais neturi pinigų , negali sirgti, negali aukščiau mokytis , neturi pinigu tai isvis esi nurašytas. Kiek jaunimo isvis nelanko mokyklos, pradeda dirbti samdomus dar budami mokyklinio amziaus net nesulaukę pilnamestystės Šiuolaikiniam jauninimui visa tai kalama priesingai viskas, jie savo atzalomis lygei tą patį sakys kad viskas buvo puiku, nor iš tikro taip tikrai nebus puiku, jaunimas nematęs tikro gyvenimo , dirbti nenori, tik gauti už dyka viską, netgi apgaudinėjen savo draugus, artimus, kad tik tai gauti is to pelno,

  14 1
  Atsakyti
  • t
   ta jau taip gerbiamasis......... 2021 rugsėjo 20 21:21:15

   visi praregime ,kada saukstai jau po pietu....visi patikejo jankisku pederastu ir lezbiu ciulbesiais ... dabar nagus grauzia , na.... jaunimelis kol dar siknaskyles nevisiskai isdralintos ir suda sulaiko -dziugauja , kada stati ir eidami prades sikt ant kulnu --prades verkt ir sakys --teisingai seniai sake , kad ,,sovietiniu laiku ,,, niekados nekeistu y siandieniny pederasiny jankiska ,,roju,,,

   16 2
   Atsakyti
 • A
  Alkėmš 2021 rugsėjo 20 19:48:18

  Nieko nepakeistu nes rinkimus kontroliuoja jav valstybinis departamentas.

  13 3
  Atsakyti
 • a
  as nesuprantu kodel Lietuvoj rinkimus negalima organizuot taip kaip jie buvo organizuojami 2021 rugsėjo 20 19:48:16

  tarybiniais laikais lietuvoj -VISI TUREJO ATEIT BALSUOT ,.... KAS NEATEJO --PAS TUO VAZIUODAVO SPECIALI masina su -URNA , IR PILIETIS TUREDAVO BUTINAI PRABALSUOT ..... todel rinkimuose dalyvaudavo 90-98%--dabar susirinko konservatpederasteliai su libersosiku gauja --savus gnydas isstate kandidatais -patys prabalsavo ir su 8-%11%..rinkeju balsais suseda y vyriausybe ,seima ir prezidentura....

  15 4
  Atsakyti
  • R
   Rinkimai 2021 rugsėjo 20 20:52:53

   Rinkimai rinkimai. Pasakyk atvirai, už ką tu balsuotum, jei dabar būtų rinkimai? Aš tai realiai nematau kandidatų.

   8 1
   Atsakyti
  • v
   vien tik SEIMOS MARAS PARODE kad yra lietuvoj protingu ir padoriu zmoniu 2021 rugsėjo 20 21:01:09

   advokatas ,Vegele, filoosofe Nida Vasiliauskaite, gydytojai ,mokytojai ...SVARBOIAUSIA YRA ELEMINUOT IS VALDZIOS ISKRYPELIUS LGBT -esnykus ir KonservatLiberastine KGBesnyku gauja , O PADORIU ZMONIU Y JU VIETA NETRUKS.

   15 2
   Atsakyti
  • T
   TAM R 2021 rugsėjo 20 22:51:09

   Yra dar Lietuvoje padorių ,protingų sąžiningų žmonių ,tik jie koncervų klano buvo nustumti nuo politikos ,dabar matydami ,kad tėvynė pavojuje sugryžtų ,nes kai šitie įvykdys visas savo užmačias ,taisyti jau bus vėlu.

   6 2
   Atsakyti
 • a
  asd 2021 rugsėjo 20 19:15:11

  Butu Valstieciai valdzioje ir zmones butu laimingi , nors realu kad runkeliai ir uz Socdemus balsuotu ko pasekoje niekas nepasikeistu ..

  6 6
  Atsakyti
 • M
  M 2021 rugsėjo 20 18:54:31

  Balsavo labai nedaug tautieciu,o konservatoriai surinko didziausią procentą.Tai,ir isejo,padekokit tiems kas neėjo,o smaugs dabar visus,tuoj pajusite,kai bus didziulės kainos šildymo,dujų,elektros.Šita valdzia dirba tik turtuoliams,liaudis jiems nereikalinga,ji visvien kentes.

  13 1
  Atsakyti
  • N
   N 2021 rugsėjo 20 19:06:57

   mūsų apylinkėj pasirinkimas buvo Raskevičius arba Pavilionis. Nu tai ką? eit balsuot. Da nu na..ik.

   13 1
   Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 rugsėjo 20 18:37:37

  Manau, kad visi tautiečiai turėtų užkasti galimybiu''pasą taip, kaip Soroso pasikniukas užkasė Referendumo pažymėjimą.

  13 2
  Atsakyti
 • R
  Rita Belazariene 2021 rugsėjo 20 18:32:26

  Kaip visada - didžiulė pagarba Nidai Vasiliauskaitei. Turime versti lauk Seimą su Vyriausybe bet kokiu būfu, bet kokiomis priemonėmis.

  22 2
  Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 rugsėjo 20 18:31:53

  Kodėl neišdavė parašų rinkimo lapų dėl dabartinės šutvės atstatydinimo?

  12 1
  Atsakyti
 • S
  Stoskus -nereikia verst valdzios , jam antrina Paulauskas , .Urbsys -diplomatiskai su Jakavoniu 2021 rugsėjo 20 18:23:27

  ikrus meto ,lygtai y seimo bendra WC noredami trypia ,neva norisi- didelio ..neva - mazo ....neva- nepriklausomos lietuvos gaila ... tik viena Nida Vasiliauskaite sako tiesiai-reikia VYT VELNIOP SIA ISKRYPELIU KONSERRVAT DEGENERATU GAUJA SU JU CHALUJAIS IS PASKOS .....

  19 2
  Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 rugsėjo 20 18:20:00

  Pati 1 pastraipa po P. Urbsio nuotrauka lb priminė sorosinio tapinuko frazę, kad,, Referendumu išvis nereikia jeigu jie kenkia valstybei''. O kas turi nustatyti ar kenkia, ar nekenkia valstybei taip ir neatsakė :/ Štai tokia ta liberastine demokratija.

  17 2
  Atsakyti
 • 2021 rugsėjo 20 18:05:37

  Jeigu nesugebate surinkti 300 000 vatnikų parašų referendumui, tai jau reiškia, kad šalyje nebėra demokratijos? Man šioje vietoje viskas atrodo dar ir kaip demokratiška. Jeigu net dešimtadalis segregacija ir genocidu naikinamos Tautos nesivargina pasirašyti už referendumą, tai man kyla įtarimas, kad Tautai nėra jau taip viskas blogai, o visą šurmulį kelia ir genocidais gąsdina tik dosniai finansuojamas propagandinis mechanizmas. O ir daryti revoliucijas pagal mažumos užgaidas nekyla ranka. Juolab, kai ta mažuma net nesugeba įvardinti, kas konkrečiai turėtų pakeisti vyriausybę. Jeigu kažkokia pseudofilosofė mano, kad užteks pašalinti "biurokratinius" politikus ir pakeisti juos į "žmogui ir Tautai" dirbantį mistinius geradarius, tai siūlyčiau jai mažiau svajoti ir nusileisti ant žemės. Jeigu stovint ant scenos tau ploja keli tūkstančiai komunistų ir bedarbių, tai dar nereiškia, kad protingai mąstai.

  3 20
  Atsakyti
  • tiesos ciuciaus žodžiuose yra 2021 rugsėjo 20 18:48:37

   didžiajai daliai asmenu, gyvenančių taip vadinamoje Lietuvoje, ir nieko bendra su tauta jie neturi, viskas gerai. Aklas paklusnumas valdžiai, bejėgiškumas, noras, kad jais ,,pasirūpintų'' koks tai Dulkys ar šimonis, nemąstymas, bukumas, mankurtizmas, pydarrosų garbinimas, šunų prilyginimas žmogui (iš serijos - jauna pora su šuniuku), vaikų pydarrosinimas nuo darželio, nesuvokimas, kas ta šeima ir kam, nuolatinis skudurų metimas iki nusivalkiojimo, mergelės ant tiek padėvėtos, kad pykina, mamos, vadinasi, būsimos...; ir sąrašas ilgas dar. Gaila, neliko Tautos nei šeimos.

   12 2
   Atsakyti
 • R
  Rasa 2021 rugsėjo 20 18:00:49

  ,, Lietuvai nereikia kovoti „su visu pasauliu" - bent šiame etape pakanka pašalinti esamą valdžią ir išsirinkti valstybei, konstitucinėms vertybėms bei individo laisvei įsipareigojusią naują, sudarytą iš visai kito tipo politikų, nei biurokratai-funkcionieriai. Tokių, kurie politikais normaliomis sąlygomis visai nenori būti.'' N. V. BUTENT.

  11 1
  Atsakyti
  • b
   bus geri politikai,,,kurie 2021 rugsėjo 21 08:48:01

   normaliomis sąlygomis visai nenoretų būti politikais? :))) Čia kaip a.a J MARCINKEVIČIŲ PASKIRTI... ŪKIO arba KARO MINISTRU. :(

   3 0
   Atsakyti
 • W
  Wew 2021 rugsėjo 20 17:51:15

  Urbšiukas nebespjauna ir į Paleckio draugiją. Taip norisi valdžios, Poviliuk?

  11 3
  Atsakyti
 • F
  Fau2 2021 rugsėjo 20 17:40:48

  Tik už save - pirma už šitą Seimo daugumą nebalsavau, dabar balsuočiau....

  5 12
  Atsakyti
 • J
  J 2021 rugsėjo 20 17:15:29

  Jeigu magnolija su linkevicium pasirase ta stambulo konvensija prisidengiant moteru teisėmis tai tegul ir atšaukia tuos savo sprendimus tai apgailėtini sprendimai tas pats del parnerystes tegul nors ir su paciu velniu per visus galus tratinasi bet brukt visuomenei savo paleistuvystes jokiu būdu negalima tai paralyzuotu daugumos gyvenima kaip apsaugoti vaikus nuo paleistuvystes yra notarai ir tegul raso savo turta kam nori ir nelenda kur nevalia

  15 1
  Atsakyti
 • m
  mažas seimas 2021 rugsėjo 20 17:08:06

  O kam iš viso reikia juos kažkuom pakeist? Aplamai seimą reikia mažinti ir jiems mažiau galios duot, nes kai juos gauna per daug, matėm kas gavosi per paskutinius du metus. Laisva rinka ir laisvi žmonės patys save susireguliuoja

  17 3
  Atsakyti
 • d
  draugas stalinas 2021 rugsėjo 20 17:06:21

  Visiškai nesvarbu, kas balsuoja ir kaip balsuoja-svarbu, kas balsus skaičiuoja.

  23 3
  Atsakyti
  • R
   Rasa 2021 rugsėjo 20 18:46:07

   Net lb svarbu kas balsuoja ir kaip. Nebuvot rinkimuose stebėtoju?

   4 2
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PATAISOS: Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė skubos tvarka teikiamoms Elektros energetikos, Gamtinių dujų ir Energijos išteklių rinkos įstatymų pataisoms, tai leis VERT paskirstyti išaugusią elektros kainą vartotojams iki 2027 m. pabaigos, ją pakeliant tik iki 20 proc.
 • PABRANGO: Naftos kaina pabrango iki 85 USD, o iki metų pabaigos gali pasiekti ir 100 USD ribą.
 • LEIDIMAS: Penktadienį Italijoje įsigalioja naujos kovos su COVID-19 priemonės – nuo šiol kiekvienas darbuotojas privalo turėti vadinamąjį „žaliąjį leidimą“, rodantį, kad asmuo yra pilnai paskiepytas, pasveikęs arba jo COVID-19 testas yra neigiamas.
 • PREKĖS: „Baltosios bangos“ – skaidraus verslo iniciatyvos šį pavasarį atlikto tyrimo duomenimis, beveik 20 proc. apklaustų gyventojų nurodė, kad pandeminiu metu jiems dažniau nei įprasta teko pirkti prekių nelegaliai.
 • TESTAI: Prancūzijoje dėl koronaviruso norintys pasitikrinti nepasiskiepiję žmonės nuo penktadienio turės mokėti už testus savo pačių lėšomis, nebent jie negali pasiskiepyti dėl medicininių priežasčių.
 • RINKIMAI: Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje Asamblėjoje vykusiuose rinkimuose Lietuva išrinkta į JT Žmogaus teisių tarybą 2022-2024 metų laikotarpiui.
 • NAUJIENA: Europos vaistų agentūra (EVA) pradėjo naujo vaisto nuo koronaviruso vertinimo procesą.
 • BAUDA: Televizijos ir interneto paslaugų teikėjui „Cgates“ skirta 215.000 Eur bauda.
 • SANDORIAI: Per tris šių metų ketvirčius valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti valstybės įmonė Turto bankas sudarė 411 sandorių už 44,38 mln. eurų.
 • AKCIZAS: Ingrida Šimonytė sako, kad Lietuvoje taikomas akcizas dyzelinui yra ženkliai mažesnis nei benzinui, be to, vienas mažiausių Europos Sąjungoje, o tai esą skatina gyventojus pirkti taršius automobilius.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar mažo kiekio narkotinių medž. dekriminalizavimas yra žingsnis iki narkotinių medž. legalizavimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Planuojama įvesti iš darbuotojų lėšų apmokamą testavimą. Kaip planuojate elgtis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+2 +9 C

 

+1 +4 C

+8 +12 C

+5 +10 C

 

+4 +8 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s