respublika.lt

Mįslingas prezidento masalas piliečiams - straipsnio komentarai:

 • PAULAUSKAS 2019 lapkričio mėn. 07 d. 20:09:39

  NUSIPELNĖME GYVENTI GERIAU.

 • Gerovės valstybe tai ne kepure pakelti 2019 lapkričio mėn. 07 d. 19:16:17

  Pirmiausia susigrazinti verslą kuri išvaikė qubilka siekdamas skolintis už negirdėtas ant svieto palukanas.Pirmiausia turi užsidirbti darbininkas po to verslo savininkas ir truputi skirti Vyriausybei.qubilka padare atvirkščiai todėl šimtai tūkstančių firmu išvyko. Žemės ūkyje kuris pas mus yra išvystytas apmokyti galvyju javu augintojai,turime ant svieto derlingiausios žemės ,bet neturime Vyriausybėje vadovu,kurie su savo ministrais ,ministeriju darbuotojais suktu verslo ratą. Pvz.Danija ūkininkas augina ,o z.u. departamento darbuotojas z. u.gerybes superka 100%ir perteklių eksportuoja nesiekiant pelno.Sveciavomes Igans ūkyje netoli sostinės. Pas ji 17ha akmenuotos žemės ,12 karviu ir toks pat prieauglis.Prieauglis iki metu prie savo motinos lepinasi jos pienu,karves ne melžiamos.Paskambino atvyko departamento darbuotojas už metinį jautuką sumokejo Danijos kronomis atitinka $ 1000 ir išvežė. Kaip visi nuo seno iki mažo pradesime taip dirbti po 10 m mokytojams gydytojams,pensinin.

 • senis 2019 lapkričio mėn. 02 d. 15:58:27

  Stancikiene, budama netoli lovio, pasieke materialine gerove kai jau mintys sukasi ne apie duona kasdienine, bet apie pauksteliu ciulbejima. Ji is tos Lietuvos. Lansbergynes.

 • p.Stoskui 2019 lapkričio mėn. 01 d. 11:07:16

  reiketu pasakyti,kad,deje,ne visu zmoniu nekilnojamas turtas pirktas uz skaidrius pinigus.Deja...

 • Zosė iš kaimo 2019 lapkričio mėn. 01 d. 10:57:26

  Įsikando tą frazę "gerovės valstybė" ir tas pats per tą patį. Čia visi ne iš kelmo spirti, tai siūlykite kitaip, kitokiu pavadinimu. Keiskite temą, ši jau atsibodo. Pagal komentarus, tai atrodo, kad daug yra labai"protingų", tik komentaruose.

 • Vvtautas 2019 lapkričio mėn. 01 d. 10:38:44

  baikit pulti prezidenta.Juk reikia bent bandyti kazka daryti.Negi turi laukti manos is dangaus.Vietoj palaikymo,vel purvo drabstymas.Arteja seimo rinkimai,tai islenda visoki buve mulkiai su savo kvailais komentarais.

 • Nida 2019 lapkričio mėn. 01 d. 08:34:42

  Tik Stancikienei, prisigrobusiai dvarų ir senamiesčio būtų, aiškinti apie moralę...

 • czv 2019 spalio mėn. 31 d. 19:59:12

  swedbank urodai

 • Citata 2019 spalio mėn. 31 d. 16:01:28

  "Aš pats esu ekonomistas, Vilniaus universitete baigęs ekonomiką ir žinau, kad pats ydingiausias yra nekilnojamojo turto mokestis. Nes šitas turtas įsigytas už legaliai turimas pajamas."Taip ir pagalvoji, negi tas žmogelis visus ten tikrino ir žino ar ten legalios tos turimos pajamos ar ne.Matomai jam prispaudė mazolį...O šiaip tai ta gerovės valstybė visiškas "briedas".Nausėda turėjo, kažką liaudžiai išmesti einant į rinkimus...Aš manė, kad jau jis kai kibs po rinkimų rankas pasiraitojęs...Bet deja ekskursijėlės,ekskursijėlės...

 • hm... 2019 spalio mėn. 31 d. 14:46:52

  Nieko naujo vakarų/rytų fronte - tie patys piaro myžalai ant piliečio galvos, kurie vadinami šventuoju lietučiu... Plokštelės melodija ta pati, tik keičiama etikėtė: gyvensim kaip švedijoj, baltijos tigrai, europa mums padės, rusai puola "independence", o dabar kažkokia - gerovės valstybė...

 • Jonas 2019 spalio mėn. 31 d. 14:37:44

  Nausėda Gerovės valstybę kuria ti sau ir valdžiai.

 • vida 2019 spalio mėn. 31 d. 12:57:42

  nors kada strikulienei gerai gyventi.

 • Julius 2019 spalio mėn. 31 d. 12:45:59

  Tikriausiai prisimenate vieno politiko ištartą frazę "Nusipelnėme gyventi geriau".Ir tai buvo pasiekta,bet.......tik 10 procentų nusipelniusių,o 90 procentų šito nebuvo verti.Manau,kad ir su gerovės valstybe laukia tos pačios tokelės.

 • Juozas 2019 spalio mėn. 31 d. 11:19:40

  Gerovės valstybės mums nematyti. Pradžią galėtų duoti dar tik gimsiantys vaikai. Danijoje lopšelyje vaikai priimami nuo 9 mėn, ir būna toje pačioje grupėje iki 3 metų. Taip vaikai išmokami drausmės ir užuojautos mažesniam, nes vyresni išmoksta mažesnį verkiantį nuraminti, paduoti žaislą, prižiūrėti, kad nesusižeistų, užjausti, taip žaisti, judėti, kad visiems būtų gera būti drauge. Suėjus 3 m. vaikai perkeliami į vyresnių grupę, kur toliau auklėjami tolerancijos, draugavimo, pasidalijimo žaislais, džiaugsmais. Mokslininkai nustatė, kad vaikai iki 3 metų įgavę įgūdžius prisimena visą gyvenimą. Gal dėl to sugautas Danijoje girtas vairuotojas aprašomas laikraščiuose kaip sensacija. O pas mus per 1 reidą įklūva keletas.(buvau, mačiau, stebėjau).

 • Ie 2019 spalio mėn. 31 d. 11:01:49

  Korporatyvinis modelis, nors ir istoriškai galiojantis, vis tiek stumia žmogų į skurdą. Turiu galvoje žmogų Lietuvoje. Suprantu, kad seneliams/diedukams jis tiko. Aš gal tai vadinčiau kolektyvo kaip esminio principo modeliu. Kai žmogaus elgesį ir pasaulėžiūrą visiškai nulemia kolektyvas. Jis suformuoja lyčių bendrabūvio/susipažinimo normas ir visą etiką. Tačiau jį turbūt reikia atnaujinti, papildyti tais skandinaviškais principais, kurie yra naujesni, sukurti jau peržiūrint ir revizuojant tą korporatyviškumą (lot. corpus yra kūnas, liemuo, korpusas). Todėl manau, kad taip ir galioti turėtų pagal svarbą: pirma bismarkinis, tada skandinaviškas, o kas lieka - liberalistinis. Vien tik bismarkiniu remtis negalima, nes tai gryna atgyvena, kurią reikia permąstyti ir pritaikyti naujai. Vien skandinavišku remtis būtų galima, jei jis nestumtų į perteklinį vartojimą, be saiko suvokimo. Todėl liberalistinis šiuo atveju ir yra tarpinis tarp šių dviejų (vidutiniškai naujas).

 • kaunietis 2019 spalio mėn. 31 d. 09:55:07

  gerovės valstybės sąvoks taip pat ,kaip labai seniai skambėjo pažadai apie komunizmą -šnipštas gavoosi tada ,taip pat bus ir dabar..

 • Safyras 2019 spalio mėn. 31 d. 07:07:55

  Labai daug gražių, bet tuščių kalbų. Kiekviena šeima žino, kas jai yra svarbiausia gyvenime, o Lietuvoje-net efektyviai skaičiuoti nemokama, nors ant stalo guli galingi kompiuteriai. Žaidimų programos , tai ne švietimo programos, jos tik vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų, kai lauke prastas oras. Tačiau politikai užsižaidė kareivėlius, kai nieko reikšmingo nesiūloma, o bandoma suplyšusį rūbą sulopyti auksiniais siūlais, galvojant, kad aukso spalva gali apakinti visus...Anksčiau alų, pieno produktus pildavo į stiklinę tarą, kurią supirkdavo. Dabar fasuojama viskas į plastmasinę tarą, dar prigaminama vaikams vienkartinių žaislų, kuriuos sėkmingai kitą dieną galima išmesti... Ir visur reklamos -tik pirk, kuo daugiau, gausi "nemokamą" niekalą...Stiprius namo pamatus lieja tada, kai žino, stovės sunki technika... O Lietuvoje-viskas pagal verslininkų norus, kurie puikiai moka bet kokį šlamštą gerai išreklamuoti...

 • Bronsonas 2019 spalio mėn. 31 d. 07:05:59

  Gerovės valstybę kurti per prizmę skiriant biudžeto pinigus ginklavimuisi gali tik PLIURPABURNIS...

 • gerulio gerovės valstybė 2019 spalio mėn. 30 d. 23:07:49

  prasidės daukanto aikštėje, eis į Turniškes ir pasibaigs Belmondo parko stiklo kube.

 • pencininkas 2019 spalio mėn. 30 d. 23:00:35

  Biudzeta zymiai galetu papildyti apmokestindami kysius kokia40%,va tada susidarytu keli papildomi milijardai uztektu ir mokytojams ir pencinikams,bet apmokestint visus,neziurint ar tu seimunas,ar prokuroras,ar paprastas valdininkelis sedintis parankioj vietoj,negi prezidentas ,kaip ekonomistas to nesupranta,o svaicioja apie koki tai tarsos mokesti seniems kledarams

 • nu jo... 2019 spalio mėn. 30 d. 22:05:46

  kai nustosim moket duokle jankiams uz visokius salmus , visureigius , bokserius , sraifgtasparnius... tada ir bus geroves valstybe...

 • kam 2019 spalio mėn. 30 d. 21:22:58

  bet briuseli neegzistuoja joks gitanas pigus swedu duku triukas

 • Poniai Stancikienei 2019 spalio mėn. 30 d. 21:03:12

  Perskaičius jūsų skambią JAV prezidento frazę :"Galvokime ne ką valstybė turi mums duoti, bet ką mes savo valstybei galime duoti" - ir pikta ir graudu ! Tokią frazę gali siūlyti konservliberalai, ir visi, kurie per 30m.dirbo Seime, prichvatizavosi įvairų turtą, persikėlė žemes prie ežerų ar Viniaus ? Argi jūs tokia naivi, kad žmogus gaunantis 400 € , negalėdamas geresnio maisto nupirkti vaikams, naujų rūbų, negali nuvažiuoti, kad ir į Lietuvos pajūrį - vadovausis nukopijuotomis Kenedžio frazėmis?

 • APIE 2019 spalio mėn. 30 d. 20:59:44

  geroves valstybe reikejo galvoti pries 30 metu,o tada vyko tos valstybes pagrindinis sunaikinimas.Sugriauta pramone,isgrobtas zemes ukis,isvaryti is Lietuvos zmones,pasieta panika tautoje,tauta paversta sunauja,rusynu ir t.t. Gudruciai,kurie priejo prie lovio si ta pagvelbe-jie turi ta gerove,o mase liko uz borto su sausos duonos pluta.Seimas tai atspindys to ka faktiskai turime gyvenime,o tai ir yra,kad balsuojame uz bet ka-pasiklause ju graziu pazadu,bet nei kiek nepasidomeje to zmogaus tikraja asmenybes verte.Todel dabar valdantieji turi ir gali viska daryti tik sau,o tautai lieka tik trupiniai.Ju izulumas beribis,poreikiai dideli,o turto vis mazai ir mazai,todel tik del jo ir riejamasi seime,o ne dirbama tautos labaui.

 • Realistas 2019 spalio mėn. 30 d. 20:50:10

  Galima įtarti, kad kiekvieną prezidentą mums padėjo išsirinkti tam tikros, nujaučiamos jėgos. Šį kartą, gal būt, pastūmėjo švedai. Jei taip buvo, tai jiems Lietuvos gerovė toli gražu ne pirmoje vietoje ir prezidentas turės kitokių įpareigojimų.

 • < < to Ignas 2019 spalio mėn. 30 d. 20:31:25

  Kur jau ne? jūsų Stancikienė nusifantazavo ! Pagal ją -lai būna maži atlyginimai, kai negali galo su galu sudurti? Tegu pusbadżiu vaduojasi pensininkai? SVARBU džiaugtis saulėtekiais ir gerėtis saulėlydžiais? Visos valdžios per 28 m.taip galvojo :sunaikinsim ,išparduosim po 1 LT gamyklas ( Mažeikių naftą, kuri dabar auksinius pelnus neša ), likviduosim fabrikus, mokyklas, kulturnamius, ligonines, paštus, med .punktus - lai RUNKELIAI alkani saulėtekiais ir sulėlydžiais DŽIAUGIASI !

 • pasvarstymai 2019 spalio mėn. 30 d. 20:17:40

  Dvasiškai silpno žmogaus pagrindinė charakterio savybė yra ta, kad jam nuolat trukdo laimingai gyventi įvairūs neigiami gyvenimo dirgikliai. Būtent toks žmogus neretai pasuka netgi nusikaltimų keliu (atseit, nusikaltimą padaryti jį „privertė“ sunkios gyvenimo sąlygos, ar sudėtinga situacija ir kt...), o kai kurie netgi nusižudo. Visiškai priešinga dvasiškai stipraus žmogaus būsena ir bruožas, nes jo neerzina išorinė aplinka ir todėl viduje jis išlieka ramus prie bet kokių gyvenimo situacijų. Taigi, žmogaus gyvenimo laimę iš esmės nulemia ne tiek materialiniai malonumai, kiek jo dvasinė stiprybė.

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 30 d. 20:09:35

  Prezidentas siūlė Skandinavijos valstybių (šwedišką) modelį.Šis modelis SOCIALIAI teisingiausias ES ! Valstiečiai turi tuos pačius norus. Bet ,kad jie - dėl opocicijos pastovaus trukdymo: balsavimo kortelių ištraukinėjimo, bėgiojimo iš posėdių salės - NEGALI ramiai dirbti ? Dar Čmilytė nori pirmalaikių rinkimų ? Tai triukas! Kas rinks teisiamą partiją ?Juk Čmilytė puikiai supranta, kad nebus išrinkta? Bet ne - "kelia" vėjus. P.S. Dabar visi mane pasmerksite.Man džiugu ir malonu matyti ,kai Lietuvai atstovauja išsilavinęs, gražus šeimos žmogus - neišsiskyręs PREZIDENTAS ! Kokia graži, nuoširdi pirmoji PONIA! Per 30 -tį PIRMOJI tokia graži pora! Kaip atrodėme užsieniui ,kai po pasaulį viena "lakstė" - panelė - aitė?

 • Ignas 2019 spalio mėn. 30 d. 19:51:18

  Protingiausiai apie gerovę (gyvenimo laimę) pakalbėjo Aurelija Stancikienė. Pagarba Jai už išmintį!

 • sss 2019 spalio mėn. 30 d. 19:32:10

  lt jau 29 metai kuria... b... taip kuria ta valstybe :-) ozys,tapke,grybe... dabat sitas kadras :-)ir visi akis ispute zada,o konkreciu veiksmu kaip nera ,taip nera... :-) o buduliai ziuri tik savo kailius,finis... lt nebera,liko kazkokia makalyne eu zopoje :-)

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • TRIKDŽIAI: naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną nuo 22.30 iki 01.30 valandos „Luminor” banke bus atliekami techniniai profilaktikos darbai; dėl to sutriks kai kurių paslaugų teikimas.
 • ŠVELNINA: Liuksemburgas nuo trečiadienio švelnina karantina apribojimus: šalyje duris atvers kavinės ir restoranai, taip pat bus leidžiamos civilinės ir religinės ceremonijos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar memorandumas apsaugos žmones nuo algų mažinimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +7 C

+9 +11 C

 

+9 +11 C

 +18 +20 C

+20 +22 C

 

+15 +17 C

2-3 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0910 PLN - 4.5031
RUB - 78.2874 CHF - 1.0597
GBP - 0.8952 NOK - 10.9358

Nuorodos