respublika.lt

Mirties nuosprendis Lietuvai - straipsnio komentarai:

 • TikVYTIS 2017 kovo mėn. 05 d. 14:05:27

  musu veliava ISTORINE su VYCIU ne trispalvis mynamaro koloru skuduras!!!

 • Prosenelis 2017 kovo mėn. 05 d. 13:31:46

  TESYNGAI. JAU. SESI. KVADRATINEI. KILOMETRAI. MISKO PARDUOTI. SVEDAM. RASO. KAD. ZEMGROBEI. RUOSE. LENGVATINI. PROJAKTA. PARDUOTI. ZEME. USINICAMS. MATOMAI. LANSBERGIS. TEISUS. SAKYDAMAS. KAD. MES. AVINAI. LIETUVEI. AR. MES. TIK. BLEUSIME????

 • taigisui 2017 kovo mėn. 05 d. 13:10:08

  galėtum budamas girtas ir nerašinėti...

 • tagi 2017 kovo mėn. 05 d. 13:03:51

  Blogiausia tai, kad jau praleistas momentas tautai imti vadžias į savo rankas. Valstybės išdavikai jau sutelkė jėgas-pastiprinimui atvyko amerikiečių ir vokiečių tankai. Užpirktos vandens patrankos ir krašto gynybos komiteto nariams kruvinosios puotos metu Bezdonyse bus pateikti auksiniai stalo įrankiai...

 • Alg 2017 kovo mėn. 05 d. 11:37:18

  Teisingai kalbi, Liudvikai... Vis dėlto reikia prisiminti istoriją: perdaug nepanikuoti, o dirbti, dirbti, visokiais būdais kurti Lietuvą, ginti lietuvybę nuo inter-tolerastų !

 • Sygas 2017 kovo mėn. 05 d. 10:39:55

  Aukso vertės mintys ir DAUGIAU NIEKO.Lietuvoje jau nebėra NEPRIKLAUSOMYBĖS SĄVOKOS-16vasario yra kažkokios valstybės atkūrimo šventė.KOKIA NESĄMONĖ???Tai ir yra-Butkevičius,Vasiliauskas su Šedžium sugalvojo panaikinti LIETUVOS LITĄ ir tai padarė niekam nesipriešinant.Taip gali buvę komunistai sunaikinti ir pačią Lietuvą ir niekas nesipriešins,juk esame debilai ir DURNIŲ LAIVO KELEIVIAI Į NIEKUR.

 • šura balaganovas 2017 kovo mėn. 05 d. 10:35:02

  Taip, straipsnis išties puikus. Gerb. Liudvikas iškėlė konkrečią problemą ir pateikė labai konkretų pasiūlymą, todėl visiškai nevaisinga būtų po tokiu geru straipsniu rašinėti monikučių delpio lygio "komentarus". Vietoje eilinio prakeiksmų valdžiukei pamėtymo, geriau pagalvokime- kaip realizuoti Liudviko idėją dėl Referendumo. Yra akivaizdu, jog Referendumą surengti būtų sunku. Konformistų/kolaborantų Sistema ( režimas!) tikrai priešinsis visomis galiomis. Vis Referendumo organizavimas yra tik "techninis" aspektas. Kūrybiškai dirbant, tą problemą galima išspręsti. Daug svarbesnis būtų Referendumo turinys- kaip suformuluoti pagrindinį klausimą? Tam reikia išminties, įžvalgumo, strateginio ir taktinio mąstymo. O tušti "bla bla bla" yra tiesiog myžimas vėjyje.

 • Untanas 2017 kovo mėn. 05 d. 09:59:53

  Kalbėkim, rašykim, darykim, mylėkim LIETUVĄ. Netikėkime netikrais pranašais, brukančiais mums kažkokias išgalvotas,netikras vertybes. Nebūkime avinų banda, kuria į klystkelius veda žydro žiedelio propaguotojai.

 • virgis 2017 kovo mėn. 05 d. 09:48:17

  nemeluok musu tikejimas buvo pagonybe o krikscionybes pamatai buvo statomi sugriovus tikraji musu tikejima

 • Benas 2017 kovo mėn. 05 d. 09:37:09

  Reikia kilti pries Briuselio vasalus musu valdanciuosius ir nomeklaturininkus bei jiems ciniskai pataikaujancius ir parsidavusius ziniaklaidos atstovus.

 • Durniu laivas 2017 kovo mėn. 05 d. 09:21:30

  Kas tiesa, tai tiesa- dabar visi verciami laizyt subines zydams, negrams, pederastams ir musulmonams.

 • Nesuprantu, 2017 kovo mėn. 05 d. 09:16:13

  na, kodėl čia dabar visi liūlius paleidę raudat, manau, tik džiaugtis reikia kad visi ruskiai ir mišrūnai pabėgo iš Lietuvos, pasigriebę lietuviškus pasus , pasinaudodami , kad tuo metu pasų stalo viršininkai buvo ruskiai.Tik ir džiaugtis dabar reikia gal pradės gerėti ,o Lietuva buvo ir bus , kaip Tauta sako: "Yra prūdas, bus ir varlių"-, tik vėl brudo neprileiskite į jį.

 • Skaitytojas 2017 kovo mėn. 05 d. 09:15:31

  Nuostabus strsipsnis!!! Ačiū!

 • jonas 2017 kovo mėn. 05 d. 09:14:35

  didziausia zala daro Landsbergio prasmirdes tvartelis ir valdzios vagys,uz tai ir bega zmones is prasmirdusios Lietuvos

 • Valstybė 2017 kovo mėn. 05 d. 08:56:37

  tik kaip represinis aparatas, nebegeneruojantis jokių siekių islikti kaip nepriklausoma salis. Pasisakysi pries babajų invaziją, busi apsauktas netolerantisku ar mažų mažiausia nepakančiu kitų skausmui, pasisakysi už sienas,busi ksenofobas,pasisakysi už žydų nusalinimą nuo valdžios Lietuvoje, busi antisemitas, eisit į gatves be leidimo -busit apsaudyti, žodžiu nenori būti kaltas, lysk ir apsikask, nes emigruodamas tu isduodi represinį aparatą, jo nebemaitini-vadinasi kaltas...

 • Bėda tame 2017 kovo mėn. 05 d. 08:24:39

  kad kriksčionybė KIČINIS tikėjimas primestas prievarta ir nieko gero neduodantis čiabuviams. Satanistiniai ritualai kaip kraujo gėrimas, kuno valgymas, žydų svenčių prakisimas kaip religinių, vergo religija, tai pagrindas TAUTAI isnykti. Nė viena salis negyvena geriau užvaldyta žydų, ir ta pati Rusija žydų klanų draskoma, o žmones paversti žydų įkaitais-patrankų mesa.

 • Safyras 2017 kovo mėn. 05 d. 08:18:21

  Kai pilvas maršą groja, tada reikia ne melstis, o sodinti daržoves, vaisius, javus, linus. Kuo jau užsienietiškas obuolys yra geresnis už lietuvišką obuolį? Kuo juodieji serbentai prastesni už citrinas? Kai girdime vien tik apie vaistų, papildų naudą, tai kyla klausimas , ką veikia aplamai mokslininkai, medikai, mokytojai, politikai, kad per 25 metus galima taip greitai nutautėti. Kokie čia gali būti cirkai su anglų kalba, kai yra privaloma lietuvių kalba . Todėl ir negerbiami seni žmonės, nes jaunikliai lietuviškai nei rašyti, nei skaityti nemoka, bet mekena angliškai ar vokiškai, nes Lietuvos "elitas" taip nurodo, net egzaminuoti ministrus bando žurnalistai, patys mokantis daugiau pliaukšti liežuviu, nei daryti tikrai gerus darbus be prožektorių šviesų ir kamerų. Juokingai atrodo tie, kurie kažkada persekiojo tuos. kurie lankėsi bažnyčiose, darė iš jų sandėlius, dabar vaidina uolius tikinčiuosius, tačiau širdyje neaišku kas darosi..

 • valdas 2017 kovo mėn. 05 d. 08:07:06

  Tai nelabai suvokiama protu,ir kokiu atmata ,kokiu muslimu reikia but,kad taip sugalvot,negaliu suprast,kad uzimantys pareigas gali tai kalbet ir daryt...

 • vyriausybės 2017 kovo mėn. 04 d. 20:48:32

  krachas ........ nusprendė nenušienautus kapus nusavint nesugebėdama net išbėgančių emigrantų srauto sustabdyt........tuoj laidot nebus ką

 • tai ideja 2017 kovo mėn. 04 d. 19:00:45

  laimesim, jei pasiduosim

 • Ignota 2017 kovo mėn. 04 d. 15:07:19

  Ką tai reiškia?

 • Kęstas 2017 kovo mėn. 04 d. 04:21:11

  Pasaulį valdantys liberalai krečia šposus. Valstybė valstybėje - tai internetinė taksi kompanija Uber. Jei kokio nors miesto valdžia sugalvoja, kad Uber taksistai be licenzijų yra pavojingi, ar neteisėtai konkuruoja su kitais, lcenzijas turinčiais taksi, tai Uber darbuotojai eina į parduotuves, užsirašo pigių telefonų numerius. Kai vietinė policija prisiperka tų pigių telefonų ir pradeda gaudyti su jais Uber vairuotojus, Uber tokius policininkus įneša į juodus sąrašus. Policininkai jų telefonuose mato fiktyvius Uber vairuotojus, bet nė vienas realus Uber vairuotojas pas tuos policininkus nevažiuoja. Uber vietiniai įstatymai negalioja. Negalioja ir moralinės normos, draudžiančios versti Uber tarnautojas užsiimti nenorimu seksu. Ta dar kompanija. Lietuvoje ji priimta su juoda lietuviška duona ir druska. Kaip ir visas kitas brudas iš viso pasaulio. Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.

 • oo 2017 kovo mėn. 03 d. 22:46:38

  nusipersti mano vaikai jau ne cia

 • laimesim, jei pasiduosim 2017 kovo mėn. 03 d. 18:45:21

  svarbu zinoti, kad musu priesai - ju priesai. o kas kariaus? musiskiai issilakste... liko nususe pencininkai ir pabegeliu vaikai... laimesim, jei pasiduosim!

 • Manau, 2017 kovo mėn. 03 d. 10:49:17

  kad skarelė šitam ponui autoriui daug padėdavo , bet kai nusirišo ją iš karto pasirodė kiek kvailų minčių po ja susikaupė.Na ,nieko pavasaris ,lietutis , tikėkimės šiek šiek tiek praskalaus.

 • Zaliavalge 2017 kovo mėn. 03 d. 09:36:45

  Begu pirkti vainika laidotuviu ,kuri padesiu per Halauwynas ant lietuvos kapo!

 • packe 2017 kovo mėn. 03 d. 08:14:25

  Disidento St. Stungrio mintys (samprotavimai) apie Lietuva, buvo uzpykde mane, bet pasirodo as pykau nesuprasdamas jo praregejimo. Citata. Iš tiesu tai baisi valstybe ir aš nejauciu jokio pasididziavimo tokia Lietuva, nes ja valdo ne lietuviai, o zydu masonai. "Lietuviai" ju klapciukai- valdziazmogiai masonu isakymu visais budais naikina - zudo savo tautiecius. Tai, ka dabar girdi mano ausys ir mato mano akys, vercia ne tik sunerimti, o tikraja sio zodzio prasme panikuoti.

 • Safyras 2017 kovo mėn. 03 d. 08:12:46

  O kam politikams reikalinga galva-tik vykdyti svetimus įsakymus. Kuo uoliau, tuo labiau bus pagirti, gal kokį dar ir medalį užkabins, kad kūrė tautinę mokyklą, kol visi nutautėjo, greitai lietuviškai bus sunku susikalbėti, nes anksčiau ponai mužikiška kalba -(lietuvių) nekalbėjo, lenkiškai mokėsi, paskui atėjo eilė rusų kalbai, dabar-anglų. Net į konkursus važiuoja dainuoti angliškai, nors nei vienos prizinės vietos neparsiveža, bet nors save parodo...

 • jonas 2017 kovo mėn. 03 d. 07:33:58

  Lietuva randasi tokioje palatoje i kuria neuzeina joks gydytojas!!!!

 • Lietuviai, virš mūsų yra tik dievas 2017 kovo mėn. 03 d. 07:21:36

  Konfederacinė ES tampa federacine ES (tampa imperija), sukčiaujant. Jei suprantamiau, tai sukčių gauja vagia Europos tautų šeimininko teises (vagia suverenitetą). Labai blogai. Imperijos yra laikinos, todėl mokykimės būti savarankiškais jau dabar. Būkim laisvi ir nepriklausomi. Gamta mums duoda viską, kad būtumėm tokie. ____________________________________ Tikrovėje to nėra, nors teisiškai … ******************************************* 4. Suvereninė Lietuvos valdžia priklauso tautai. (1949 vasario 16, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos deklaracija, pasirašyta lietuvišku krauju) ********************************************

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 16-oje eismo įvykių sužeista 17 žmonių, tarp jų – du nepilnamečiai.
 • RUSIJOJE: Rusijoje užfiksuotų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius pastarąją parą padidėjo 6 635 ir pasiekė 713 936.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos