respublika.lt

„Licencija žudyti": Seime planuojama medikus atleisti nuo atsakomybės - straipsnio komentarai:

 • N
  NIEKADA 2021 kovo 12 22:13:55

  neužmiršiu gydytojos žodžių: ,,ko čia ašarojat, mamai juk jau 70 metų, negi manot, kad su saule gyvens?" Nesutikau per savo gyvenimą nė vieno TIKRO gydytojo visomis prasmėmis. Tik duok ir duok", ,,tepk" ir ,,tepk" ir vis tiek septyniasdešimtmetis - jau negydomas nežmogus. O dabar dar ir visišką neatsakomybę įteisinti įstatymiškai???

  1 0
  Atsakyti
 • a
  as 2021 kovo 09 14:22:27

  Gal nereikia isradineti dviracio,Pvz.Amerikoje kiekvienas gydytojas moka draudima ir nemaza ,del galimu klaidu.Mes vairuojame irgi apsidraude , nes viskas kas susije su gyvybe trapu.Dali draudimo moka JAV ir ligonines , kur is draudimu yra apmokamos netycines situacijos pakenkusios pacientui.Tokia sistema ipareigoja darbovietes ir pati medika labai atidziai sekti nustatytu poliusu ir nurodymu atskiruose padaliniuose. Medikas darantis daug klaidu gali prarasti licenzija ,nekalbant apie reputacija{kas itakoja susirasti darba},didina jo draudimo suma. Tai tokia matematika,

  1 0
  Atsakyti
 • D
  D 2021 kovo 08 04:41:07

  Kad ir taip butaforine ta atsakomybė jų. Mato teta užduso, neprižiūrima medikų, klinikose. Dėdė skaityk papjovė, nepaaiškine, kad galėjo nedaryti operacijos ir kad ji 50/50...galvojo eilinė, paskiau ziuresim rezultatus, o pasirodė gyvenimo klausymas buvo. Nu ir ką? Atsizegnojo abiem atvejais, vienas ant kito pradėjo stumti, sekt pasakas. Finalas, eik ir mokėk advokatams, kad GAL kažką pasiektų ir GAL kažką susigrazinsi...o žmonės kas ir kaip sugrąžins? O pinigų kiek išprašė vagys ir nuosikos...žudikai. Sekančią dieną jau israsu negali rasti, nežino, nesupranta, neturi įgaliojimų, ką norės, tą perrašys, pataisyti...GNYDOS.

  3 0
  Atsakyti
 • r
  runkeliokas 2021 kovo 07 21:35:08

  va tai tau.nudaigos tave,o daktarui ne plaukelis nuo galvos.ir kaip boba tokia minti isvinguriavo

  1 0
  Atsakyti
 • m
  medikai kaltinti nugydymu? 2021 kovo 07 13:39:00

  tai nurodykit, kas konkreciai nurodymus negydyti ar gydyti bet kaip dave, ir tegul zmones duoda anuos teisman. Tai yra valdziazmogiu taktika kalte suversti medikams, pastaruosius nuo atsakomybes atleidziant ir taip savo subines pridengiant. NEPAVYKS. Kabins jus ant stulpų.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2021 kovo 06 13:42:47

  Ko dyvinates juk jau dabar daktarams premija uz kovido nustatyta virusa asmeniui ,juk visi ir ykainius zino

  2 1
  Atsakyti
 • G
  Gal medikus būtų galima valstybės 2021 kovo 06 01:49:04

  lėšomis drausti nuo klaidų. Tuomet kompensacijas nukentėjusiems mokėtų draudimo įmonės

  3 0
  Atsakyti
 • k
  kaip 2021 kovo 04 20:13:30

  kaip šventa žemė nešioja?

  3 0
  Atsakyti
 • L
  LVJ 2021 kovo 04 19:28:13

  Medikai daro tyrimus ir spausdina ju rezultatus. Medikai skaiciuoja uzsikretimo atvejus; Medikai raso diagnozes; Medikai skiepyja zmones; Medikai persodina organus; Medikai nustatineja mirties priezasti; Medikai atiduoda mirusiuosius nepermatomuose maisose ir uzkaltuose karstuose... Medikau rankose yra visa "pandemija' ir, kol jie gaus pinigus už "covidinius" pacientus, tol niekas nesikeis.

  9 2
  Atsakyti
 • V
  Vytautas 2021 kovo 04 18:15:58

  Kai kurie medikai jau seniai neatsako už parinktą gydymą arba net už tiesioginį žudymą. Turiu omenyje onkomedikus-chemoterapeutus, kurių skirti chemoterapiniai vaistai kartais tuoj pat nuvaro į kapus. O antri "Medikai" - apskritai nusikaltėliai, nes daro abortus.

  5 1
  Atsakyti
 • L
  Labai liūdna, 2021 kovo 04 17:06:43

  kai begalvės kūtvėlos, atseit atstovaujančios tautą, neturi net minimalaus septintoko lygio supratimo apie tai, kad jokie šūdini "įstatymai", prieštaraujantys tarptautinėms konvencijoms ir pagaliau Lietuvos Konstitucijos 21-am straipsniui (jokie lindimai prie žmogaus kūno be jo sutikimo NEGALIMI) negali būti net svarstomi, jau nekalbant apie jų priėmimą. Ir už tokius viešus kliedėjimus dar algą joms moka???... Suabejočiau tokią į net kiemsarges priimdamas, bo dar ims šluota žmonėms virš galvų mojuoti pagal savo perkaitusios galvos padiktuotus "įstatymus".

  7 1
  Atsakyti
 • N
  Naciams tai nepadėjo 2021 kovo 04 16:26:12

  Čia jau ima kvepėti nacizmu. Reikia žinoti, kad šiuo atveju yra tarptautinių sutarčių, kurios, ačiū Dievui, yra aukščiau nacionalinės teisės. Šios tarptautinės sutartys draudžia eksperimentus su žmonėmis, nusikaltimus žmoniškumui, genocidą, karo nusikaltimus ir t.t. Pažymėtina, kad karas nepanaikina atsakomybės už karo nusikaltimus. Tada kodėl “pandemija” turėtų panaikinti atsakomybę gydytojams? Žinokite, velnio agentai, kad jei nuo jūsų vakcinų ims mirti žmonės, jus ir kitus atsakingus asmenis susiras mirusių artimieji... tad šitas teisinės atsakomybės panaikinimas jums nei kiek nepadės. Greičiau priešingai - kalėjime jums būtų gal ir saugiau.

  9 0
  Atsakyti
 • V
  Vik 2021 kovo 03 18:48:19

  Jai reik gero pcihologo,stogas važiuoją.

  9 1
  Atsakyti
 • H
  Hm, 2021 kovo 03 18:23:54

  cia visame pasaulyje duotas toks isakymas (ir tu paciu, kurie sukele plandemija), kad atleisti gydytojus ir visus kitus, kurie susije su pandemijos metu vykdomais bandymais su zmonemis, atleidimu nuo bet kokios atsakomybes. Stai cia- tikra pasauline demokratija. Gali daryti bandymus su zmonemis kaip su triusiais, ir netgi mirties atveju liks kaltas pats mirusysis. Valdo tikri psichopatai. Zmones jau tampa visiskais beteisiais padarais, vergais. Ir cia-tik pradzia. Tesinys bus kur kas baisesnis, nes Pasaulio valdanciuju uzmacios perzengia bet koki sveika prota. P.S.O kaipsu Astra-Zeneka vakcnomis Lietuvojer? Pasaulyje jomis neskiepija zmoniu vyresniu nei 55m., o lietuvius bado visus is eiles. Kas uz tai atsakys? Kai zmogus del to numirsta ar lieka invalidu, skubama paneigti skiepo poveiki. Bukime budrus, nes beveik viska, kas teigiama oficialiai, reikia apversti aukstyn kojomis...

  23 0
  Atsakyti
  • p
   pavyzdžiui, Šveicarija 2021 kovo 04 17:22:18

   išgrūdo zeneka nuodus lauk iš šalies. Tik per delfius panoramas juk niekas to nepasakys. Atvirkščiai, - jau stotelėse kabina plakatus "skiepykis ir gįžk į normalų gyvenimą"... Aha, - avys, nuodykitės ir skubėkite į duobę. "Pateptiesiems" per ankšta ant žemės rutuliuko.

   9 0
   Atsakyti
 • ?
  ?? 2021 kovo 03 17:18:53

  cia ka negrestu atsakomybe medikams, kurie dabar skiepija nepatikrintomis vakcinomis?

  21 1
  Atsakyti
  • !
   !! 2021 kovo 04 17:18:53

   tada jie neturėtų tikėtis nesulaukti "atsakomybės" iš numarintų pacientų artimųjų. Kai ateis metas "kiekvienas už save" (o jis jau čia pat!)) ir "akis už akį, dantis už dantį", neatsakomybių įstatymais galės mėginti savo durnas makaules prisidengti.

   4 0
   Atsakyti
 • A
  As 2021 kovo 03 14:43:30

  Nu gryni padlos ka cia ir bepridursi. Issaudyt tokius antzmogius.

  17 0
  Atsakyti
 • A
  Algimantas Končius 2021 kovo 03 14:33:40

  Ar yra nusikaltimas, žiaurus elgesys su gyvūnais, kai naikinami parazitai žiauriausiais būdais ? Ne. Lygiai taip pat neturėtu būti nusikaltimas karo atveju, parazitų valdžiažmogių naikinimas ?

  15 0
  Atsakyti
 • P
  Petras 2021 kovo 03 14:12:00

  Legalus negydimas ir žmonių naikinimas!

  29 0
  Atsakyti
 • A
  Angelė 2021 kovo 03 13:37:22

  Daugumai gydytojų rūpi tik pinigai.Kai patenki į ligoninę akivaizdžiai pamatai kas jau "patepė".Jį ir dažnai aplanko,ir pasako kas jam negerai,kaip reikia savim rūpintis ir taip patarimai po patarimo....O jei neturi kuo jį paremti,tai net ligonio .nemato. Jokiu būdu nekalbu apie visus gydytojus.Aš apie tai ,ką pati mačiau.O mačiau per savo gyvenimą(71m.) tokių gana daug.

  27 0
  Atsakyti
  • V
   Vito 2021 kovo 03 13:52:30

   Reikia viešinti įtarimus spaudoje,kad atkreipti visuomenės dėmesį.

   17 0
   Atsakyti
  • U
   Uzjauciu, 2021 kovo 03 18:30:07

   ir mes gyvenome LT, ta pati situacija buvo pries 15 metu, ta pati likusi ir dabar. Nors ant kabineto duru puikuojasi uzrasai ,,Iseidamas padekok gydytojui", bet gydytojas tiesiog ryja akimis ir cepsedamas laukia, kol idesi i kisene vokeli su pinigais. Jei nepasiulai, prigalvoja nauju mokesciu (ypac, kai zino, jog esi atvykes is uzsienio). Mes jau atprate nuo kysiu, laimei uzsienyje si slyksti praktika negalioja. Del to grize visuomet lankome privacius kabinetus: susimokejai, kiek priklauso ir nereikia nervu gadintis. O Lietuva, vargse, ir toliau ,,kovoja" su kysininkais. Ilgai dar kovos, kiek matau.

   12 1
   Atsakyti
 • Z
  ZUK 2021 kovo 03 13:33:21

  Medikai per visą pandemija buvo mirties angelai.Žmonės reanimacijoje nebuvo gydomi,Tik laikomi nuvaryti į komas ir laukiama jų mirties.Todėl turime Lietuvai nesuvokiamai didelį mirčių nuo Covid skaičių-apie 3500.Ar buvo nors vienam naudojami antivirusiniai vaistai nuo Aids ar Ebolos?Ar buvo gydomi remdesiviru,lopinaviru ar ritonaviru?Niekas nieko negydė,tik marino ir net suskaičiuoti mirusių tiksliai nesugebėjo.Visas tas košmaras yra Verygos palikimas,kuris ne tik kad nesirūpino apsaugos priemonėmis prieš pandemiją,bet net neigė kaukių būtinumą,medikus varė dirbti be jokių apsaugų,uždarė aklinai ligonines ir poliklinikas,todėl daug mirė nuo savo lėtinių ligų.O kur dar tas idijotiškas generinių vaistų,kurie neveikia,brukimas ir t.t.Nusikalstamas neveikimas taip pat turi būti teisiškai įvardytas.

  28 2
  Atsakyti
  • T
   To ZUK 2021 kovo 03 18:37:53

   kaukes juk neapsaugo nuo viruso. Pirmines PSO isvados buvo teisingos: pro medicinines kaukes virusas praeina kaip per reti. Supirkta tiek priemoniu, reikia juk isparduoti, tai ir leido pirmiausia su skydeliais, veliau juos uzdraude, dabar-maskes. O Lietuvoj-isties durniu laivas: vaikscioti lauke su kaukemis! Beprociai. Jie taip marina zmones, baugina, toks mushtras, dar turbut Rusijoje tokio nera (nors ir valdo kgb-istai, gerqai zino metodus). Ka daryt astmininkams, sirdininkams, skydliaukes ligomis sergantiems? Be to, kaukese yra nuodingu cheminiu medziagu, issaukianciu plauciu uzdegimus, pneumonijas- vykdomas genocidas. Pasauliniu mastu.

   12 0
   Atsakyti
 • T
  Tai jie 2021 kovo 03 13:13:38

  Nepakaltinami? Uz ka butent jie neatsako? Uz veikima, neveikima, veikima ne tu naudai, tycia, netycia? Ka apima tas neatsakymas?

  20 0
  Atsakyti
 • p
  pensininkas 2021 kovo 03 13:10:30

  Ir vel konservatoriai.Kiek jie prikenke Lietuvai,bet vistiek toliau tesia savo nieksiskus darbus.

  29 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2021 kovo 03 13:06:33

  Zmones dabar gerai supranta,kad tikrai bus rudeni,ar ziema skelbiamas karantinas,galbut nepaprastoji padetis ir zmones sako,jei bus medikai atleisti nuo atsakomybes,karantino metu ligoniai sergantys ne "kovid"bus nepriimami i ligonines,nes atsieit ligonines degs nuo kovido,kitiems ligoniams vietos nebus.Zmones kalba,siuo atveju bus daug mirciu,kada zmones negaus jokios pagalbos ir mirti teks galimai namuose.Toki etapa jau praejome ir zinome.Vienu zodziu yra ruosiamasi galimai dar baisesniam scenarijui.Idomu,kodel skelbiama iki 2023 m.is kur taip gerai valdzia zino???Ir daznai spaudoje rasoma,kad visa tai tesis iki 2023 m.???Atsakyma tauta jau zino ir valdziai aisku nelengva priimineti tokius sprendimus.Yra posakis: pasaulio pabaiga.Bet baisiausia,kad gali nebegalioti HIPOKRATO PRIESAIKA.SLYKSTU.

  22 0
  Atsakyti
  • S
   Simas 2021 kovo 03 14:17:31

   JIE VISKĄ ŽINO KIEK BUS PANDEMIJA, dabar nori įteisinti neatsakomybę už gydymą ar negydymą, ko daugiau žmonių išmarinti gaunant lėšas už sergančius ir mirusius iš ES ! Legalus genocidas!

   18 0
   Atsakyti
 • m
  manau 2021 kovo 03 12:52:56

  Kiekvienas uz savo atlikta darba turi atsakyti,nesvarbu kas jis butu.....gydytojas,statybininkas ar valytoja....

  29 0
  Atsakyti
 • d
  dabar 2021 kovo 03 12:39:34

  ne medicina dabar biznis. vienetai laikosi Hipokrato priesaikos. jų likę kaip ir tikinčiųjų tikrų, ne tų kur sekmadienį atvažiuoja į bažnyčią pasirodyt su nauju auto. baltųjų pasaulis pasmerktas ,nes kaip sako musliai - jūs per mažai meldziates. iš to viskas ir pareina

  10 0
  Atsakyti
 • V
  Vitto 2021 kovo 03 12:39:09

  Kaip iš viso atėjo į galvą toks pasiūlymas? Gal nusimato lavonų padaugėjimas? O kas pasikeis po dviejų metų, kad nebereikės tokio įstatymo?? Gal ji yra būrėja ir gali išpranašauti netolimą ateitį?

  25 0
  Atsakyti
 • L
  Lietuva neturi 2021 kovo 03 12:36:42

  valdžios.Lietuvą valdo nesąžininingi medikų klanai.

  25 0
  Atsakyti
 • K
  Kam trinate komentara? 2021 kovo 03 12:24:14

  Jei nepatinka,nereikia uzvestiant temos.O ponios Parlamentares Istatymo siulymas yra ziaurus ir neteisingas pacientu atzvilgiu.Kodel pacientas bejegis,todel ,kad ji ginanti pacientu organizacija silpna,kai pamatai jos pirmininkes A. pasisakymus,supranti,kad ji ne kovos.

  19 0
  Atsakyti
 • p
  paliks 2021 kovo 03 12:22:58

  tik tuos kurie rytojų mato per raukų prizmę :)

  13 0
  Atsakyti
 • B
  Beuri boba 2021 kovo 03 12:22:22

  Beurūs dsprendimai.

  10 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
 • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
 • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
 • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
 • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
 • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

 • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

 • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
 • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
 • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +6 C

+5 +9 C

 

+2 +9 C

+11 +17 C

+4 +15 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos