respublika.lt

LSDP taryboje įtampa: G.Paluckas raginamas trauktis iš pareigų - straipsnio komentarai:

 • B
  Baikit 2021 sausio 22 22:42:03

  Bars tetukas, kad jaunuosius konservatnykus skriaudžiate. Dabar jie abu su bidonu trende.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  socdemonai --PASIMETE TARP SAVO SOCIALISTU PARTIJOS VERTYBIU 2021 sausio 21 12:44:16

  nes..toki saabatauskai ir panasios y jy sestiorkos[ senbuviai ] trauki socialistu vezima y viena puse[ kaip toj Krylovo pasakecioj] Blinkeviciuce ,salasevyciuce, ir kitos --ciuces is EP arba ten ,,,dirbusios,,,-traukia radikaliai y kita puse , Kirkilo -absoliuciai kiton pusen [ beje jie labjausiai ir prisilaiko tu socialistiniu vertybiu] na o Paluckais tiesiu taikymu su konservatdegeneratais ir libergrastais buciuojasi kanapiny duma plesdamas y dangu vezima tysia sparnais plasnodaams ...todel pirmiausiai ---SUSIRASKIT PATYS SAVE TOSE SOCIALISTINESE VERTYBESE ,nustatykit programos tikslus ir gaires ir be jokiu vingiu eikite pirmyn ... nes JUSU JAU NIEKAS NELAIKO SOCIALISTAIS ...JUS DEGRADAVE LGBT NEOLYBERASTINIAI ISKRYPE KONSERVATSOCDEMAI...

  7 1
  Atsakyti
 • R
  Rima 2021 sausio 21 12:21:20

  Ivardinkkite nors viena lyderi sioje partijoje.Kas Oleka,Sysas, nera. Tada aisku del visko kaltas Paluckas. Sie p. jau senai pamirso,kad yra vienmandates rinkimines apylinkes. I seima pralenda pagal sarasa. Tegul pasitikrina savo galimybes, o tada sneka nesamones. Nebent nori uzbaigti su sia partija, kaip gavosi su G. Kirkilo partija. Gal toks tikslas. Nes socialdemomratiniu ideju nelabai ir yra.

  5 0
  Atsakyti
 • A
  A.Algirdas 2021 sausio 21 10:38:21

  ar neatrodo komentatoriams, kad vadinami socialdemokratai byrėti pradėjo tuomet, kai partijoje su Brazausko pagalba buvo išvaikyta A.Paleckio opozicija, Vilniaus skyriuje tapusi realia jėga?

  6 0
  Atsakyti
 • D
  DINK IŠ ŠIOS PARTIJOS 2021 sausio 21 10:05:29

  kuo greičiau. Sunaikinai šią partiją , atlikai lansbergių užduotį ir gali būt laisvas. Negadink nervų ir sveikatos dar likusiems.

  11 0
  Atsakyti
 • O
  Ona 2021 sausio 21 09:58:05

  Paluckas jaunas ir ciniškas pasipūtėlis.Jam niekas nerūpi,yra tik didžiulis noras būti viršesniu už kitus ir sėdėti vis aukštesniame poste,šiltesnėje kėdėje.Išsigimė ir jo nusene ir suvaikėję seimo kėdėse:Olekas,Sabatauskas ir kt.Pats normaliausias ir padoriausias yra Jonavos meras Sinkevičius.Jaunas padorus žmogus,kuris gali būti populiariu vedliu,moraliai nusidėvėjusioje partijoje.

  11 0
  Atsakyti
 • X
  XXXL 2021 sausio 21 09:34:14

  Pavydžiu komentatoriams, kurie sugeba atskirti vadinamuosius "kairiuosius" nuo vadinamųjų "dešiniųjų". Man vis atrodo, kad konservuotų liberastų kalbos ir darbai nesiskiria nuo grynaveislių bolševikų retorikos ir darbų, o socdemai aršiai kaunasi už šviesų kapitalizmo rytojų ir paprastus darbo žmones (mockinius, stoninius, avulinius, maximinius, rubikoninius). Dar man atrodo, kad abi "sisteminės" gaujos yra aukščiau paminėtų "darbo žmonių" projektėlis, skirtas runkelyno padurninimui kartą per ketverius metus. Ir dar man atrodo, kad tai gali tęstis ilgai, nes protaujančių kartos arba pasipustė padus iš "gerovės valstybės", arba baigia nueiti užmarštin, o absoliuti dauguma išmaniųjų niekalų maigytojų kartos yra jau tinkamai tapinų ir valatkų apdoroti tešlagalviai, gyvenantys virtualiame, o ne šiame pasaulyje ir todėl nebėra pavojingi.

  11 1
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 sausio 21 08:10:57

  koks skirtumas kas vadovaus tai partijai vien tik noras išsišokti ir pasirodyti,visi jie ten sėdi tik dėl pinigu ir privilegiju,o partijas kaitalioja kaip koines,ir kokia partija bevadovautu Lietuvai nieko per 30 metu nepasikeitė ir nebepasikeis,ubagai visada skurdo,o ponai turtėjo

  15 1
  Atsakyti
 • L
  Laikas keistis 2021 sausio 21 08:02:11

  Prakistas tas Paluckas specialiai, kad partija mirtu. Durni bus jei neisirinks kito (svarbu gi ir gera isirinkti, ne siaip sau). Dabar gi Palucko deka, socialdemokrata atrodo kaip visos liberalu partijos t.y. konservartoriu sarasas nr1, nr2 ir nr 3

  12 0
  Atsakyti
 • T
  Te visad šviečia 2021 sausio 21 07:46:11

  Te visad šviečia narcizas Paluckas ir be SD tautos dangus būna giedras.

  10 1
  Atsakyti
 • P
  Pirmas atvejas,kai socdemas 2021 sausio 21 04:14:39

  Paluckas pats savo partijai kenkia. Nesuvokiamas dalykas.Nebent Paluckas ligonis.

  16 1
  Atsakyti
 • R
  Rinkėja 2021 sausio 21 00:35:38

  Neliko A. A. Brazausko neliko ir partijos . Didžiausia klaida padaryta praeityje, -- buvo išrinktas partijos pirmininku A. Butkevičius , tada ir prasidėjo partijos išsivaikščiojimas.

  25 0
  Atsakyti
 • J
  Julija 2021 sausio 20 22:27:56

  Neteisinu Pirmininko, bet ir tokie kaip Sysas,Olekas,Sabatauskas nėra dovanėlė partijai. Matė Gintauto klaidas, bet tylėjo. Dabar su malonumu spardo. Pritariu, kad nemažai žmonių išėjo iš partijos, bet būkime sąžiningi ir pripažinkime, kad tai atsitiko nebe senių pagalbos. Ar žinot, kada pasitraukė daugiausiai partiečių ? Ogi tada, kai praeitos kadencijos seime pasielgėte tikrai kiauliškai, išdavę valstiečius, priėmę kitų partijų atskalūnus. Gal atsakysite, kodėl ir rajono tarybose buvo nutrauktos koalicijos su valstiečiais ? Dėkokite tiems, kurie agitavo už tai. Tokio elgesio rinkėjai jums nedovanojo. Taigi, kaip šauksi, taip ir atsilieps...

  35 1
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 sausio 20 21:41:14

  Palutckas buvo jaunasis koncervatorius ir pypt tapo socdemu partijos pirmininkas.Jo ir dar Šakaliene i partijos sarasu peadzia itrauke.Aisku ,kad cia Dėdules berniukas Palutckiukas

  32 1
  Atsakyti
 • R
  Romas 2021 sausio 20 21:40:50

  Gal Paluckas ir padare klaidu,bet jeigu isirinksite senius, kaip Sysas, kuris aplamai neturi pozicijos ir su visais seime viska derina, tai sios partijos dienos suskaiciuotos. Didziausia sios partijos problema ,kad nera lyderiu. V.Blinkeviciute nesutiks buti partijos pirmini ke, o daugiau lyderiu. nesimato.

  16 6
  Atsakyti
 • T
  Taigi, 2021 sausio 20 21:27:58

  Dar Leninas juos pavadino oportunistais. Tai reiškia prisitaikėliais.

  21 0
  Atsakyti
 • j
  jonas 2021 sausio 20 21:03:02

  Didžiausia bėda,kad LSDP blaškosi tarp vienų ir kitų.Partija prarado savo,kaip socdemokratų orentyrus.Bet kokios sąjungos su dešiniaisiais ypatingai su koncervatoriais-peilis partijai.

  31 0
  Atsakyti
 • i
  ilgai juokiausi.... 2021 sausio 20 21:02:19

  Pati didziausia Palucko klaida-prieme i partika SAKALIENE ,is viso reikia stebetis kad gavo nors kiek balsu....juk tuo jis parode visai Lietuvai kad sventai paklusta seno ozio nurodymams,o senis pritars viskam ,kas blogai Lietuvai,jos jos griovejas.

  28 0
  Atsakyti
 • j
  jonas 2021 sausio 20 21:01:59

  Didžiausia bėda,kad LSDP blaškosi tarp vienų ir kitų.Partija prarado savo,kaip socdemokratų orentyrus.Bet kokios sąjungos su dešiniaisiais ypatingai su koncervatoriais-peilis partijai.

  21 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2021 sausio 20 20:23:36

  Didziausia klaida,kad nuolat paluckas lojo ant gerb.valstieciu.Jam iki gerb.Karbauskio kelias kaip iki kosmoso.

  35 2
  Atsakyti
 • Z
  Zenonas 2021 sausio 20 20:16:45

  Vien dėl to, kad Paluckas po pralaimėtų savivaldos rinkimų Vilniuje neatsistatydino - išėjau iš LSDP. Daug kas Vilniuje išstojo iš partijos. Jeigu Paluckas pasitrauks - išstoję žmonės sugrįš į partiją. Aš irgi.

  32 2
  Atsakyti
 • V
  Viktoras 2021 sausio 20 20:11:25

  Kas palaiko Palucka, o gi tie kuryje pas socdemu perbėgo iš kitų partijų turiu omenyje Blinkeviciute perbėgo iš NS, o ir pats Paluckas atbegs iš jaunųjų konservatorių, per paskutinius 4 metus socdemu kredu pildikime partyja naujais nariai na ir pildė iš kitų perbegelis iš Darbo partijos ir kitų NS , o pačią partija Gintukas suskaldė matomai kad prieteliui Gabriukui būtų geriau tai ir turem ką turim

  30 1
  Atsakyti
 • J
  Jo 2021 sausio 20 20:10:34

  Nerimtas veikėjas, savo darbą padarei, socdemus suskaldei, dabar jau nebereikalingas lansbergui....

  36 0
  Atsakyti
 • b
  bet 2021 sausio 20 19:52:21

  Prie ko čia Paluckas? Juk patys jį išsirinkote, tai save ir kaltinkite. Rinkotę tą, kurį jums komunokonservų patriarchija nurodė, o sakė jums jūsų rinkėjai – rinkite M. Sinkevičių!

  24 1
  Atsakyti
 • P
  Paluckai, 2021 sausio 20 19:51:43

  tavo problema, kad nesugebi suprasti, kokios partijos esi pirmininkas. Lakstai su visais, be tvirto nusistatymo.Juk stebi Lietuva,stebi rajonuose ir pasibaisejimas tavimi beribis.Ar tu parsidavei? Tai eik lauk , gastroliuok.

  38 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar, Jūsų nuomone, judėjimo ribojimai dar turi būti taikomi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
4. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
5. LGBT propagandistai jau puola kunigus
6. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
7. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
8. Karantino žala didesnė už naudą
9. Misija Seime - ginti idėją
10. Kompensacijos už vakcinas bus?
11. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
12. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
13. Apklausos vaikams be tėvų žinios
14. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
15. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
16. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
17. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
18. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
19. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
20. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
21. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
22. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
23. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Sudie, svajonių Amerika
25. Vėjo jėgainės: Kur nuskęs milijonai?
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4  -7 C

  0  -2 C

 

 -2 -4 C

+2 +3 C

 0 +2 C

 

   0  -2 C  

0-3 m/s

  2-8 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos