respublika.lt

LRT valstybės pinigus semia samčiais - straipsnio komentarai:

 • Ubagai RT 2019 liepos mėn. 24 d. 17:05:55

  iš tuščio į kiaurą

 • Piksius>Ieva 2019 liepos mėn. 09 d. 22:10:47

  Na, kaip pati sakot solidi gali būti moteris tik be šeimos ir dar vaikų. Va Dalia gal jau patenka į pačios solidumo suvokimą. Kitaip tariant, Jūs sakote, kad tik po 50 moteris įgauna solidumo su sąlyga, kad nepakeitė pavardės ir neturi šeimos... Yra tame tiesos. Bet ar tai kažkaip gali įtakoti tuos kurie kuria šeimas? Amžius, žinoma, turi reikšmės, bet soc. statuso reikšmės irgi negalima atmesti. Mano supratimu. Man ne tiek svarbu kas ir kokios lyties, kiek svarbu ką daro ne sau ąsmeniškai.

 • pas 2019 liepos mėn. 09 d. 20:04:42

  mus viskas yra iskreiptoje formoje,nes niekas nekeicia nauju vadovu,nera jokios rotacijos .Ir radijas ir televizija,ir reitingai,ir apklausos tu paciu ,,zinovu,, rankose jau daugeli metu -nes ten tik savi gali dirbti. O pasikeitus seimui,tai tik ir laukiama,kad ,,kazkas,,ivyktu-o jau burbula tai bus kam ispusti. Anukas trolins,o tai bus laikoma ,kaip tiesa,nes juk tai ,,neklystantis,, trimituoja.O jau tie visi nuo nepriklausomybes atkurimo rade landa ir sulinde i televizija - buve komjaunuoliai,tskpiniai- tai dabar vaidina topkius profesorius,tokius ismincius,kad jau net slykstu nuo ju darosi.O kaip iseisi-jei darbo nera,reikia tik liezuviu malti ir tik ant algarasciu pasirasyti. O ar kas kada ten padoriai pasidomejo kaip su biudzetu tu visu isminciu,kaip su mokesciais.

 • Kęstutis 2019 liepos mėn. 08 d. 07:22:05

  Nė kiek nestebina šios susikompromitavusios TV veikla.

 • Bet 2019 liepos mėn. 05 d. 12:15:24

  nera ka ziureti,ta pati po10 kartu suka tapinus valinskus.....

 • Koste 2019 liepos mėn. 05 d. 11:49:06

  matau,kad jau atsiranda drasiu zmoniu,tokiu,kaip Dagys ir kiti.Ir Lansbergiu era eina i pabaiga.Diedukas jau senas,anukas,ne kazi kas,isskyrus dergima,smeizima ir kt.O,to pavyzdys yra Kaunas.Jeigu,dar pries koki desimt metu maciau kas eina balsuoti/tempiami uz parankiu,su lazdomis,del amziaus/tai dabar tokiu jau mazeja.Manau,kad ir pacioje partijoje atsiras daugiau tokiu,kurie nepakes tokio bukaprotisko vadovavimo.

 • emigrant 2019 liepos mėn. 05 d. 11:38:13

  vien propoganda, žmonių mulkinimas, jokių objektyvių žinių, nors LRT jai žiūri tai tik pagyvenę

 • Jigas 2019 liepos mėn. 05 d. 08:54:59

  Visa finansine ataskaita turi buti iki cento deklaruotos seimui, kokios algos , kiek pinigu isplaukia per prodiuserines imones, kuriose sedi tie patys darbuotojai, garantuoju. Ir negali buti jokiu prodiuseriniu paslapciu, absoliutus bardakas dabar. Ir cia nera joks kisimasis i pati turini. Na tai priimkit istatyma, kuris reglamentuotu kiekviena centa ir pamatysit kokios sumos suplaukia per prodiuserines firmas.

 • Nnnn 2019 liepos mėn. 05 d. 08:09:46

  Visa gyvenima moku mokescius, o sie naudojami tokiu kaip as bukinimai, liberalkoservu idealogijai skleisti. Tau galva kerta, otu dar uz kirvio pagalandinima susimoki. Atsiprasau laidos "Duokim garo".

 • Safyras 2019 liepos mėn. 05 d. 07:47:32

  Kam mokytis ir dirbti tikrai naudingą visai visuomenei naudingą darbą, jei galima pasiimti pinigus be jokio vargo... Todėl ir rodomi tie patys veidai, tos pačios laidos, tik šiek tiek papudravus.... Tačiau net brangiausios operacijos, kremai ar kvepalai, rūbai negali sugražinti jaunystės grožio ir jaunatviškos minties... O rodyti prasta kopijas moka daugelis, nes filmukus apie save ir savo šeimą gali susukti bet kas, tik ar tai įdomu būtų kitiems? Geras meninis kino filmas ar geras teatro spektaklis skiriasi nuo realybės šou ar pokalbių svetainių, kelionių rodymų, nes ten jokio meno nėra, tik eilinis pinigų pasiėmimas, kai vieni turi susimokėti už bilietus ir keliones, o kiti-gauna veltui...Galima apie miestą pasakoti įdomiai , rodyti meno šedevrus, o galima -rodyti tik nusikaltimus, šiukšles...

 • lrt rojus is mokesciu moketoju 2019 liepos mėn. 05 d. 07:42:47

  Gruodzio pradzioje Seimui pateiktoje LRT informacijoje mineta, kad darbuotoju vidutinis atlyginimas praejusiu metu rugseji buvo 3089 eurai, didziausias – 3765 eurai neatskaicius mokesciu.

 • galimai yra 2019 liepos mėn. 05 d. 04:41:34

  LRT aferistai,ziurkynas ir t.t.

 • Algimantas L. 2019 liepos mėn. 05 d. 04:18:38

  Skurdžiausia eurozonos valstybė moka karališkas algas Sorošo ir Facebook LRT propagandistams. LRT - tai nusikaltimas prieš lietuvių tautą. LRT surinktas tikrų imbicilų kolektyvas. Jie nesugeba parenti nei vienos protingos laidos. Dominuoja neregėto bukumo pokalbiai, kulinarija, rytais vyksta Facebook reklama, jau daug metų reklamuojama emigracija iš Lietuvos. Delfio lachudrą senai laikas vyti lauk, kartu su miliūtėmis, valinskais ir kitu planktonu. Laikas baigti ir tas "ekspedicijas" - bukapročių ir vagių atostogas už mūsų pinigus. Tokia, kokia yra šiandien, LRT Lietuvai nereikalinga.

 • ??? 2019 liepos mėn. 04 d. 21:05:37

  GAL GALĖTŲ PONIA DIREKTORĖ PER RADIJĄ IR TELEVIZIJĄ PAAIŠKINTI, KOKIUS SUNKIUS AKMENIS NEŠIOJA JI IR JOS VADOVAUJAMI VADOVAI. DARBO ŽMOGUS GAUNA MINIMUMĄ, O ČIA UŽ TYČIOJIMĄSI IŠ LIETUVOS ŽMONIŲ, GAUNA TOKIUS ATLYGINIMUS. VALSTYBĖ JUOS IŠLAIKO IR VALSTYBĖ TURI NURODYTI KĄ JIE TURI DIRBTI IR KIEK JIEMS MOKĖTI. AČIŲ RESPUBLIKAI, KAD PAVIEŠINO TOKIĄ LIETUVOS GĖDĄ.

 • Senis panevėžietis 2019 liepos mėn. 04 d. 17:50:18

  Tas nelemtas LRT yra konservatorių irštva ir jie kaip toje vaikų dainelėje VIENAS NAMUOSE TU DARAI KĄ NORI.Kol Lietuvos valdžia nesupras kas tas LRT lizdelis-tol jie melš pinigėlius iš tautiečių mokesčių mokėtojų piniginių.Tikras DURNIŲ LAIVO absurdo filmas ir daugiau nieko.Ten sėdi absoliučiai suįžulėję ir savęs neklystančiais laikantieji politinės atmatos šiukšlių pavidale.

 • pagal veikima 2019 liepos mėn. 04 d. 17:36:22

  lrt nusikalstama gauja reikia isvaikyti ir tokia tv uzdaryti. Kam idomu ziuret nuolatini jochaidiskio pasiplaukiojima su draugu chebra? Kam idomu ziuret visokiu makaraityciu, miliuciu, pumprickaiciu , tvaskieniu zemo intelekto apraiskas ir nuolatini netiesos skleidima ir klaidinima. Atimt valstybes lesas, tegu garbaciauskaite su broileriu patys issilaiko savo angazuotas padugnes ir visa lrt meslyna

 • Senmergių radijas 2019 liepos mėn. 04 d. 17:24:19

  Radijas nusirito iki pačių padugnių. Kai tik atsirado nauja direktorė. Jaunimui ir taip pilna komercinių radijo stočių. O normaliems žmonėms-darbo liaudžiai dabar grynai nėra ką klausyti.

 • to kostei 2019 liepos mėn. 04 d. 17:14:12

  nu ir tupa esi, brojleris kiekvienam koncergu gaidziu i s..knu sudejo mikrofonus dabar jis zinos kada koks razma ir pirs tels Jei spaudi „patinka“ socialiniame tinkle „Facebook“ arba su draugu susirašineji politinemis temomis, apsidairyk, ar taves nemato budri konservatoriu partijos akis. Mat nedelsiant gali buti nubaustas. TS-LKD Priežiuros komitetui perduota daugybe, kaip manoma, nelojaliu konservatoriu pavardžiu, kurie kaip nors pareme kandidata i prezidentus G.Nauseda, o ne partijos iškelta I.Šimonyte. Vienas galimu prasižengeliu Seimo narys R.Dagys i naga imamas itin rimtai, nes apskustas net del keliu dalyku, o pirmiausia del to, kad lrytas.lt apklausoje balsavo už G.Nauseda

 • senis 2019 liepos mėn. 04 d. 16:17:18

  nei Karbauskis, nei Skvernelis cia nieko nepakeis. LRT tv yra uzsislaptinusiu 100 metu kgbistu stabas. Musu neklystanciajai Rusijos valstybes paslapciai, tai kaip oaze dykumoje, kelia nuotaika LRT tv ugdoma Lietuvos neapykanta. LRT uz 40 milijonu vykdo dar Suslovo politika, Lietuva, be lietuviu. Geriausia iseitis butu ta kgbistu staba uzdaryti, nes silpnesniu nervu ziuretojai, kokia savaite paziuri ir pasikaria. Isgelbetume daugybe Lietuvos zmoniu. Bet viltis, durniu motina, Nauseda bijos Miliutes.

 • Bežemis 2019 liepos mėn. 04 d. 16:10:06

  Bet kova bus inirtinga, nes landsberginis lizdas labai priešinsis, net pasitelks Lietuvos inkviziciją{konstitucinį teismą}.Suvaldyti neigiamos informacijos srautą Valstiečių adresu būtina.Ir ne tik Valstiečių adresu, bet ir paprastų žmonių nuomonę

 • BET 2019 liepos mėn. 04 d. 16:09:44

  man neaisku kaip darbininkai vadovauja darbdaviui ivestu etatus ir pasibaigtu pinigu plovimas.

 • jaja 2019 liepos mėn. 04 d. 15:58:38

  Geros algelės ar ne ? Po 5 - 6 tūkst. per mėnesį. Ah kaip dosniai klanai aprūpina savo propogandos ruporus. Išlenda kokia Miliūtė surūgusiu veideliu ir vaizduoja labai nuskriaustą, pašneka 20 min. su pašnekovu, o babkes matyt susižeria tūkstančiais į kišenę. Kokios šlykščios politinės laidos toje LRT.

 • Sigitas 2019 liepos mėn. 04 d. 15:55:18

  Siaubas vien pažvelgus į tą algolapį.Per kiek laiko su tokiomis algomis galima tapti milijonieriais?ir visą tai apmokame mes-mokesčių mokėtojai

 • Senas Lietuvis. 2019 liepos mėn. 04 d. 15:54:26

  geriausia televizija tai rusijos RTR žiurękit ir rusu kalbos išmoksit.

 • Prosenelis 2019 liepos mėn. 04 d. 15:19:27

  Labai zeurei Lietuva isigimusi ka padarie is musu anuku tievu okupantui ir kur jus dabar einate ir kodiel Prusu pavizdziu I isnikima A???????

 • Kelmas 2019 liepos mėn. 04 d. 15:13:16

  Primenu,kad LRT jau penktus metus ORGANIZUOJA [,,gerai' dirbantiems] atostogas-pasiplaukiojimus Nemunu.Kad atrodytų ,,gražiau' ir negalėtų prikibti VMI tai pavadina ...EKSPEDICIJA. Ir PLAUKIA pinigėliai.Saviems negaila.

 • tep 2019 liepos mėn. 04 d. 13:57:54

  Įteisinti vagys su savo vienintele "teisinga " ideologija. labai jau panašu į Š.Korėjos televizija.

 • veritas 2019 liepos mėn. 04 d. 13:22:16

  ar su reklama ar be reklamos vistiek ideologinės nuostatos nepasikeis, toliau bus propaguojama genderistinė ideologija, o kitokios nuomonės ignoruojamos.

 • Tauta 2019 liepos mėn. 04 d. 13:07:41

  Godumas pražudė gėdos jausmą. Tautos balsas į Dangų nebenueina. Šūnauja loja - machinatoriai toliau machinuoja.Pirmyn į "šviesų" rytojų.LRT nepamirškit suorganizuoti dar vieno liepos 13 d.koncerto išeinančiai savo draugei.

 • Ievai 2019 liepos mėn. 04 d. 11:55:34

  Labai teisingai parašėte, kaip pirštu į akį !

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • RUSIJOJE: Rusijoje užfiksuotų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius pastarąją parą padidėjo 6 562 ir pasiekė 700 792.
 • SUTARĖ: JAV aviacijos milžinė „Boeing“ sutarė dėl kompensacijų su dauguma „737 Max“ katastrofos Indonezijoje 2018 m. aukų artimųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar prezidentas turėjo pasidalinti skėčiu su šalia šlampančiu berniuku?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+7 +9 C

 

+10 +12 C

 +18 +20 C

+17 +19 C

 

+19 +21 C

3-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1290 PLN - 4.4683
RUB - 80.8888 CHF - 1.0643
GBP - 0.9015 NOK - 10.6428

Nuorodos