respublika.lt

L.Linkevičius sureagavo į A.Lukašenkos kreipimąsi į V.Putiną: dėl ko buvęs prezidentas prašo pagalbos? - straipsnio komentarai:

 • sis zmogenis 2020 rugpjūčio mėn. 17 d. 11:13:10

  tingi net pasiaiskinti kada baigiasi prazidento igaliojimai pagal Bielarusijos Konstitucija...bele plepeti...

  4 0
 • Prašo pagalbos 2020 rugpjūčio mėn. 17 d. 09:40:42

  Nuo Vakarų nešamos vergovės ir iškrypimo - sodomijos.

  8 0
 • Reziumė 2020 rugpjūčio mėn. 17 d. 09:31:55

  ..ZUKas kaip visada nusišnekėjo į pievas.....

  6 0
 • truputį gėda už Ministrą 2020 rugpjūčio mėn. 17 d. 09:17:00

  Gal net ne truputį... Kai jis taip nusišneka, kaimyninės šalies Prezidentą vadindamas buvusiu. Vis dėlto reikėtų turėti šiek gėdos ir proto. Jau mūsų politikais stebisi tai vienoje, tai kitoje rusų televizijos laidoje susirinkę gana protingi politikai ir žurnalistai. Na, nereikėtų taip nusišnekęti ir daryti gėdą visiems lietuviams....

  11 0
 • o kodel 2020 rugpjūčio mėn. 17 d. 08:12:45

  jis buves? Jis esamas !

  10 1
 • alius 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 19:41:21

  " Linas Linkevičius teigia nesuprantąs".Nesupranti ponas Linuk?Pasuk gerai galvelę ir pamastyk ar tai vyksta ne tavo vykdomos politikos pasėkoje?Turėjome stabilų kaimyną,dabar turime chaosą pasienyje,o jeigu vyksmas nenuslops, turėsime ir rusų dalinius pašonėje.Tikrai išmintinga ir strategiškai pamatuota tamstos vykdoma politika.Sėkmės darbe ir vakarietiškų vertybių statyboje.

  14 0
 • dar 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 17:36:32

  penimi,koks tavo reikalas

  5 0
 • > Zuk 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 17:07:49

  Tu matyt siandien su landsbergiu arbata gerei, o gal jo eiles skaitei? Nes didesnes nesamones, ka tu cia parasei - buti negali. Batka turi namu ir vilu uzsienyje. Atsikvosek. Tu sprendi pagal savo seni. Be to siandien ozys isvaziavo i savo vila pajurin.

  17 3
 • Isverstaskuriai 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 17:01:39

  "Buves" prezidentas praso pagalbos, nes pagrindinis propagandos ir "spalvotu revoliuciju" stabas isikures Lenkijoje, po princo Wiljamo vizito, reguliuoja ir transliuoja visus opozicijos veiksmus, noredamas dar vieno maidano. Gaila, bet nuosaly nestovi ir Lietuva.

  20 0
 • Alius 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 15:21:43

  Streikuojantieji nebuvo taikus avineliai.Patys savo chuliganisku elgesiu issauke toki agresyvuma

  26 0
 • Driu 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 14:35:09

  Eilines ukrainos prireike ponaiciams musu.savo saly suede gatavai issiporcialiavo i kisenes susikiso.zmones lauk is namu isvare dabar kaimynu prireike.saunuolis batka.ne per plauka nenusileisk.jei kalejimu neuzteks rusijos sibiras platus.scenarijus paprastas nuversti ir sudraskyti.aisku pirma astrava uzdaryt paskui belaza ir kitas imones kad konkurencijos nebutu.suvaryt koorporacijas kad suestu ukius kaip pas mus ir liks bulviu ir rapsu salis.nu ir aisku greit i nato ir baze statyt.jau tikrai teslius dasikalbes kai pasieni rusu tankai prades vazinet.jau spejo uz vogtas babkes vilu kur toliau prisipirkt.ar nereiks nest mesas patiems is cia greitu laiku...pusprociai nelaimingi...

  19 0
 • Ponas kiaulevičiau.. 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 12:34:54

  Jeigu tas yra “buvęs” tai kas tada “esantis” ? O jeigu tu “geriau”žinai kas laimėjo rinkimus, ar tai ne traktuojama kaip kišimasis į kitos valstybės rinkimus?

  35 0
 • ZUK 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 12:27:43

  Žiurkė su kiaulės akimis Lukošenka ilgai plėšė Baltarusijos liaudį,prisigrobė valiutos,pasistatė įvairiose šalyse 17 vilų,pilių,namų.Ir kam jam tiek reikia.Tai rodo,kad jis yra vagis,melagis,žmogus be sąžinės.Bijo prarasti tą lovį į kurį įsikibęs dantimis laikosi.Užtai ir klastoja rinkimų rezultatus.Jam tas postas yra tik dėl praturtėjimo,kaip ir Putinui.Savus žmones ir apvagia ir žudo.

  3 30
 • NF 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 09:11:42

  PRATESDAMAS DAR MINTI,MUSU UZSENIO REIKALU MINTRIA KODEL SENDENA NEATSAKAI I PAPRASTUS KLAUSIMUS,DEL UKRAINOS KURIE JUMS NESA DIDZIULE GEDA KURI KARTU GULASI IR ANT TEVYNES LIETUVOS ZMONIJOS. JUK JUS ES BENDRIJOS VALDZIA PAVADINO KVAILAIS LIGONIAIS IR KARTU ESATE APKALTINTI UKRAINOJE SUKURSTE PILETINI KARA. TODEL NEGALEDAMI ATSIKRATYTI GEDOS NUO SAVES,KARTU IR NUO LIETUVOS ZMONIJOS,JUS VEL SAVO KVAILUMU PASIZYMEDAMI,O NE PROTU TOLIAU TA GEDA TRAUKIATE ANT LIETUVOS ZMONIJOS. SI GEDA SLENKA BEVEIK NUO PRADZIOS,KAI TEVYNE LIETUVA ATGAVO LAISVE PASAULIO AKIVAIZDOJE MES TAPOME GENOCIDO PAZIURU TAUTA KANKINDAMI KITU TAUTU ZMONIJA,O JAV PATI PARODYMUS NZTT PATEIKE,KAD LIETUVOJE IS TIKRUJU BUVO KANKINTOJU GRUPE IR KALEJIMAS,KURIAME BUVO ZIAURIAI KANKINAMI ZMONES. MAN ASMENISKAI YRA TOKIA GEDA KURIA TURI NESTI KELIAUDAMAS GYVENIMO KELIU IR JI SLEGIA VISA MONO VIDU,KODEL JUS TOKIE ZIAURUS SAVO ZMONIJAI,KAS JUS TOKIE,O TIK TIRONAI,JUM MESVARBU TEVYNES ZMONIJA ,JUM TIK SVARBU JUSU PUIKYB

  31 0
 • NF 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 08:56:05

  Mano manymu pasauli GAUBIA DIDZIULE TAMSA,KURI SU KIEKVIENA DIENA DAROSI VIS TAMSESNE IR TAMSESNE. MAN ASMENISKAI ATRODO GERA BUTI APSAUKTAM PAMISELIU IR APDURNINTAM,NEGU PAKLUSTI TIEMS,KAS NESA SIAUBINGA PRAZUTI ZMONIJAI. KAS JIE TOKIE,O SOROSAI,TOKIE KAIP MUSU PIRMIEJI ASMENYS,KAIP LENKIJOS KVAILUMO PILNI ASMENYS,KURIE ISTIKRUJU NESUSITVARKO PAS SAVES,O NORI VALDYT KITAS TAUTAS. JAV YRA PRIE DIDZIULES PRARAJOS KRASTO,KO JI NET SAPNOSE NESAPNOJA,JU ISLIKIMAS KOKIA YRA SENDENA YRA LYGUS NULIUI. LENKIJA TAIP PAT YRA PASIDALINUS I DVI STOVYKLAS IR KAI ES BENDRIJOS VALDZIA PRADES JA BAUSTI,TEN TAIP PRADES ZMONIJA MAISTAUTI,KAD BUS BAISU NET DIENA. KA VARKSAI TOS MUSU TEVYNES VALDZIOS ATSTOVAI KA GALI PADARYTI,O GI NEKO,NES KAS TIESA TAI YRA TIESA,KADA JIE PATYS NESUSITVARKO SU SAVIMI IR NESUGEBA TEISINGAI ATSTOVAUTI MUSU TEVYNIAI,O DAR KAZKA NORI PATARTI KITOMS TAUTOMS.

  29 0
 • atstatydint 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 06:25:55

  Šitą seniai reikėjo atstatydint. Už kišimasi į kitos valstybės reikalus be seimo ir tautos pritarimo. Dar tokio bardako valstybės valdyme nebuvo. Viduj nesusitvarko, kitiems reguliuoja.

  48 0
 • kodiel buves 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 06:11:42

  ira ir bus prezidentas, grieiciau l, linkevicius islieks is savo kiedies,va triochala,

  38 0
 • vienkiemio Juonas 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 23:53:33

  Draugas pas Batka vienas – Kinija, bet ji labai toli. O Putinas – joks draugas, apipjaustytų afšorinių oligarchų norų vykdytojas. Rusijos naikintojas. Bet jei jis Batkai nepadės, jį patį po pusės metų nuvers. Ir jam nėra kur dingti. Aplink pilna kraujo ištroškusių, Baltarusiją apiplėšti norinčių,G. Nausėda, metus miegojęs letargo miegu ir pramiegojęs visą COVID-19 pandemiją, staiga pabudo, karingas toks pasidarė,storasis komjaunuolis gydymą maištininkams pasiūlė,kitas idiotas sugalvojo rankomis kabintis su baltarusiais, pamiršęs visas baikes apie COVID-19 pandemiją.Juokdariai ,kaip kitaip pasakysi. Nėra kur dingti ir ES su JAV, resursai planetoje baigtiniai, plėstis nėra kur. Sunaikins Baltarusiją ir Rusiją – prailgins agoniją.

  36 8
 • Suės Baltarusiją 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 23:44:31

  Batkai riesta.Bydlo už alų ir proškus nori į Vakarus pasiduoti.Lietuvos „pasiekimai“ per 30 nepriklausomybės metų ir ES kūrėjų planai paskelbti ir žinomi. ES yra lietuvių ir kitų Europos tautų kapinės. ES tam ir buvo suplanuota, kad europiečius išmarinti, o prieš tai paversti, belyčiais, berasiais, betaučiais, bedvasiais idiotais.Net komjaunuolis-atsiprašinėtojas, sovietinės sistemos degeneratas storu pilvu, sujudo, baltarusius pasišovė gydyti negydomų lietuvių šalyje.O ES marionečių ir chalujų akys išverstos, o pūtos ant lūpų, ir Batka "rinkimus falsifikuoja", ir "blogai su protestuojančiais elgiasi".O Vilniuje geriau elgėsi? O Paryžiuje, o ką Makronas visus metus su „geltonosiomis liemenėmis“ daro? O ES rinkimus pamiršo? Kur jie buvo per sufalsifkuotus rinkimus Austrijoje? O Švedijoje? Komedija. Geriau patylėtų.ES belarusų laukia:ten juodų darbų nėra kam dirbti,nes negrai ten yra svečiai ir reproduktoriai,o „svečiai“ neprivalo dirbti.Taigi, siabry, welcome!

  53 1
 • Ar Linkevičius galvojo, 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 23:35:21

  Kad Lukašenka į jį kreipsis. Ir paprastam žmogeliui buvo aišku, kad jis kreipsis į Putiną, o šis neleis vakarams išporceliuoti Baltarusiją ir paversti savo karine baze. Nieko sau - "taikūs" protestuotojai, paaugliai ir kriminaliniai nusikaltėliai, kurie žuvo nuo savadarbių sprogmenų, kurie buvo skirti milicininkams. O toks sprogdintojas pa verčiamas didvyriu. Pasižiūrėkit į save, kuo pavertėte Lietuvą, iš kurios baigia visi išsibėgioti, o kiti nesulaukę pagalbos ir gydymo - miršta, nes sugriovėte sveikatos apsaugos sistemą. Dabar neaišku kokia valstybe tapo ta Lietuva, bet tikrai ne demokratine. Į Seimą lendate visi pagal sąrašus, nes kitaip nepatektumėte (ir nesvarbu jums, kad pažeidžiate konstituciją). Kai kurie buvote prie lovio dar Tarybinėje Lietuvoje ir jau 30 metų kaip prie jo stumdotės po nepriklausomybės. Ir kas gali balsuoti už tokius?

  63 0
 • Visi 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 23:24:56

  buve komjaunimo vadukai isproteje vargsai-Linas taip pat.JAV zvaldyba zino kompros, todel ir jodineja ant garsaus lituvio,praradusio sveika nuovoka.Gelbekites drg.Linai...buves kolega LTSR VLKJS buves narys- komjaunuolis

  38 1
 • Kapsas 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:57:06

  Nelaikyk baltarusių durnais pats durnas būdamas, Baltarusijos prezidentas elgiasi taip kaip naudinga šaliai, o ne pūvančiai es ir jankiams, o tamstai laikas suprasti kad čia VLKJS susirinkimas.

  50 0
 • keista 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:46:25

  ministeriukas jau suskaiciavo balsus ir pamate jog boba liurbe tapo prezidente ,nu tokio liurbapliurpio su ziburiu nerasi. Kokia teise jis turi kistis i kitos Salies vidaus reikalus ???????? ir dar jai nurodinet !!!!!!

  54 1
 • Dzūkija 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:35:39

  ... ko Linkevičius nesupranta ??? kad Lukašenka išmoko Ukrainos pamokas ??? nereikia Baltarusijai svetimšalių šeimininkų...nereikia nei Ukrainos likimo, nei Lenkijos ponų...

  62 1
 • kaims 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:22:16

  kazin linkevicius parselis ar parsele ?

  34 0
 • Na tu bral, nesvarbu, 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:12:23

  Euras+ gyvai kalą

  8 2
 • Ceslovas-ZUK 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:10:51

  Kad esi kiaule be sazines ir proto tai ne naujiena.

  24 2
 • pleptologas 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 21:55:58

  jei kreiptusi i lietuva tai butu viskas gerai ane linkeviciau

  38 0
 • Euras+ 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 21:39:03

  Baltarusijoe gatvių neramumai.Šeštadienis, dešimta ryto Minsko laiku. A.Lukašenka skambina V.Putinui: -Здравия желаю, Владимир Владимирович! -И вам того-же, Александо Григорьевич! -Владимир, этот лабус, как его, Линкевич, ваш кадр? - Да, Александр, наш, из комсолцев...Наш Линкявичюс Линас, только веру он потерял...Ожирел на заморских харчях, заветы В.Висоцкого -,,Руки шире-три-четыре, приседайте до упаду"... забыл... -Понял, Владимир Владимирович, намёк. Упражение для оппозиции ,,Бег с припятствиями через границу" и ,,Радужный водомёт для полового развития" непременно используем, так сказать, для охлаждения горячих голов". -Да дв, обязательно, Александр Григорьевич, зачем поднимать армию, дорого: вон у меня Лансбергис 30 лет просит, чтобы я на Литву напал, да дорого очень, они в жизнь нерасплатятся...Ну, с Богом, Александр, утверждайся во власти президентской, да смотри, не играй в ,,демократию". Янукович доигрался... -Да я этих Помпео с чаём пью на завтрак! До встречи! ;-)

  45 1
 • ??? 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 21:36:22

  Pirmiausia tai ar reikia kelti chaosą vien tam,kad batka valdo 25 metus?Jeigu taip,tai pas mus jau turėtų visa Lietuva išeiti į gatves,nes seime kai kurie užsisedėjo jau 30 metų.Girdėjau per,,Dožd",kaip vienas septyniolikmetis ,paklaustas prieš ką tu protestuoji,atsakė kad prieš neteisingus rinkimus.O juk jis dėl amžiaus net nedalyvavo rinkimuose,kaip ir trylikamečiai,keturiolikmečiai patekę į izoliatorių.Aš manau,kad specialios jėgos,,pagimdė" tą Cicką,įkišo ją mums,suorganizavo riaušes,streikus tam,kad atvertų Putinui kelius.O mes kimbam ant provokatorių meškerės

  54 1
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar lankotės privačiose gydymo įstaigose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar iš tikrųjų reikalinga nedarbo diena lapkričio 2-ąją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +10 C

+9 +10 C

 

+8 C

 +11 +13 C

+11 +12 C

 

 +9 +11 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1832 PLN - 4.5842
RUB - 90.5710 CHF - 1.0732
GBP - 0.9072 NOK - 10.8398

Nuorodos