L.Linkevičius po Seimo rinkimų savęs premjero poste nematonuotraukos (12)

2020 liepos mėn. 23 d. 09:39:49 Perskaitė 2247

„Socialdarbiečių“ sąrašą į rinkimus vesiantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius savo galimybes vadovauti Vyriausybei po Seimo rinkimų vertina tik kaip teorines. Nuo 2012 metų Lietuvos užsienio reikalų ministerijai vadovaujantis politikas tikina, kad save matytų ir toliau dirbantį saugumo, gynybos ar užsienio politikos srityse.

 

„Čia kalbos apie tai tikrai nėra. Jeigu minima, kad vedantysis sąrašą yra potencialus premjeras, tai galima tai teoriškai įsivaizduoti. Tačiau tą darbą, kuri dirbu dabar, dirbu ne pirmą dieną. Turbūt ketvirtį amžiaus aš dirbu saugumo, gynybos, užsienio politikos srityse, kurias gerai išmanau ir galiu tą toliau dirbti. O kaip viskas pakryps ateityje, parodys gyvenimas“, – "Žinių radijui" kalbėjo užsienio reikalų ministras.

„Socialdarbiečių“ sąrašą Seimo rinkimų metu vesiantis L. Linkevičius nesiryžo prognozuoti, kiek šiuo metu valdančiajai daugumai priklausanti partija gali tikėtis iškovoti mandatų.

„Prognozės yra prognozės. Mūsų atstovų buvo kalba apie 15 vietų. Toks galbūt yra planas. O kaip bus praktikoje – pamatysime“, – apibendrino L. Linkevičius.

Tuo tarpu „socialdarbieičių“ pirmininkas Gediminas Kirkilas teigia L. Linkevičių įsivaizduojantis premjero pareigose.

„Premjeras – L. Linkevičius, jis sąrašo lyderis, manau, kad tai normalu“, – savaitės pradžioje akcentavo jis.

ELTA primena, kad antradienį Lietuvos socialdemokratų darbo partija pristatė savo kandidatų į Seimą sąrašą. Sąrašo lyderis yra užsienio reikalų ministras L. Linkevičius.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net