respublika.lt
 

Lizinginė Seimo narių politika - straipsnio komentarai:

 • mįslė 2019 gegužės mėn. 21 d. 20:05:57

  spiečius kolaborantų dėl 30 judo sidabrinių .

 • Tiesa 2019 gegužės mėn. 17 d. 13:24:44

  Teisngiausia sprendima parode grybauskaite su lansbergiu dedule jei neturit ka rinkti nedalyvaukit rinkimuose kad nereiketu gailetis kad blogus isrinkot

 • Tiesa 2019 gegužės mėn. 17 d. 13:22:31

  Teisngiausia sprendima parode grybauskaite su lansbergiu dedule jei neturit ka rinkti nedalyvaukit rinkimuose kad nereiketu gailetis kad blogus isrinkot

 • Simona 2019 balandžio mėn. 28 d. 07:03:09

  Konservatorių nei vieno,nes jie tikrai Lietuvai nedirbs,kaip ir seime,tik trukdo.

 • linkiu 2019 balandžio mėn. 25 d. 23:28:20

  Zingeriams,kubiliams, rasoms ir razmoms kuo greičiau pyzdinti į tėvynę, jus priglaus motina Rusija.

 • Dvigubiem standartam 2019 balandžio mėn. 25 d. 23:25:50

  Pažymėčiau atvejus, kai žmogus prakišęs rinkimus vienmandatėje( tauta nesuteikė pasitikėjimo) tapo seimo nariu pagal partijos sąrašą. Ką reiškia partija prieš tautą? Akivaizdus konstitucijos neigimas.Visi asmenys negavę, tautos pasitikėjimo vienmandatinėje apygardoje, negali būti išrinkti pagal sąrašą. Kitaip tariant-vienmandatininkai privalo būti eliminuojami iš partinio sąrašo.Dar rodos ne taip senai juokėmės iš tarybinių rinkimų, kada rinkėjai skubėdavo namo, bet rinkimus reikėjo baigti ir greičiau... Tada ir siūlydavo.balsuosime už kiekvieną asmenį atskirai? Ar už sąrašą?. Visi rėkdavo-už sąrašą... Tai dabar ir turime tarybinį reliktą Konstitucijoje-proporcinius rinkimus, o tai blefas.

 • suprantama 2019 balandžio mėn. 25 d. 23:17:15

  Nors seime ir vyriausybėje vieni idiotai,bet jie patyrę politikai,nors niekas Lietuvoje politikos nematė, tik pasipinigavimus, pasididinant atlyginimus ir kanceliarines išlaidas. Taigi, gerbiamieji politikai, panaikinkite seimo kanceliariją, kanceliarinius reikmenis jūs nusiperkate su super didele atsarga. Tai kam jums tratinti kanceliarijos išlaikymui. Geras komandos žaidėjas, o būtent įžaidėjas, dažniausiai lemia komandos rezultatą. Nenuvertinkite Marčiulionio, jis geresnis politikas, nei Krupavičius-politologas.

 • Piksius 2019 balandžio mėn. 23 d. 15:38:14

  Pradėkit nuo savęs ir daug kas paaiškės. Kaip renkamasis. Na jau atstovauju jievro regionui, tai kodėl gi nepabandžius tam regionui iš toliau pagelbėti? Reikšmingiau ir pelningiau sau atstovauti toms idėjoms kurios lyg ir buvo? O ir aplamai su tom idėjom slidu.....dzin idėjos, gyvenimas tai vienas ir dabar...Aš, asmeniškai, tik taip ir daryčiau.

 • tikiu 2019 balandžio mėn. 23 d. 09:12:23

  kad nuostabiai perdžia.... Nuo ryto iki nakties. Būtų gerai, jei koks matematikas paskaičiuotų kiek kūb.m. išperdė?

 • pirmin 2019 balandžio mėn. 22 d. 23:33:00

  zingeri i premjerus

 • O juk 2019 balandžio mėn. 22 d. 23:09:47

  viskas priklauso nuo mūsų pačių : vieni visai nesiteikia nueiti iki rinkimų apylinkių, manydami jog nieko nepakeis ir nusivylę,kiti nepasivargina reitinguoti sąrašuose esančių politikų.Patekusieji į Seimą prisiekia dirbti tautos gerovei,bet vos tik pasitaiko pirma proga (šiuo atveju rinkimai į Europos parlamentą)skuba ten,kur didesni pinigėliai.

 • kis 2019 balandžio mėn. 22 d. 17:51:13

  mano vade(Ramunai) irasyk i blonknoteli pataisele,kad isrinktas i seima zmogus praranda teise balatiruotis i EP,kol nepasibaigs kadencija,panorus tapti EP kazkas ivyksta panasaus i Konstitucijos sulazyma(sugadinama priesaika)Opriesaikos sulauzymu vienas net prezidentas buvo ir lyg siol esantys prie politines salikeles.Klausimas ne visai i tema;ar tai nera dvigubi standartai?Tik nereikia cia man pilstyti,kad teisiu suvarzymas ir panasiai.Mane jaudina Konstitucijos nesilaikymas,priesaikos sulauzymu???

 • < < to seniui 83 ir seniui - Šiaulietė 2019 balandžio mėn. 22 d. 16:37:14

  Labai taiklūs Jūsų pastebėjimai ! Į dešimtuką ! Pritariu ! Linkiu linksmų ir gražių šv.Vėlykų ! Ir komentarų - tokių ,kaip margučiai !

 • Dvigubi standartai ? 2019 balandžio mėn. 22 d. 16:26:56

  Kodėl šitie sąrašiniai ,kurie ,kaip Sabatauskas sakė, "ATBŪNA" Seime po du dešimtmečius, neužleidžia vietos kitiems partijos nariams ? Kodėl juos 27 metus partijos vadovybė įrašo vis į pirmą sąrašo dešimtuką ? Juk partijose yra žymiai geresnių, jaunesnių už šituos Seime UŽSISĖDĖJUSIUS, narių ? Su kuo tik pakalbi - visiems sąrašiniai atsibodę, bet 1992 m.konservliberų Seime priimtas ir Landsbergio pasirašytas įstatymas ,kuris pažeidžia LK 55 strp.- nei KT teisėjai ,nei Seimai NEIŠTAISO ? .Nors įvestų sąrašiniams, kaip kt.darbuotojams, dvi kadencijas .Bet kodėl delsia?

 • vis daugiau 2019 balandžio mėn. 22 d. 16:23:05

  ir daugiau erkių ir siurbėlių ant tautos kūno.

 • 83m senis 2019 balandžio mėn. 22 d. 12:24:45

  Ten juk tokių prasigėrusių ir ES koridoriais krepesinėjančių junkerių BUVEINĖ už fantastinius atlyginimus ir nieko neveikimą-DĖL TO LIETUVOS VALDŽIAŽMOGIAI VISI URMU PUOLA Į TĄ PASAKŲ ŠALĮ.Brudai visi prisivogė būdami etatiniais seimeriais ištisusus dešimtmečius dar toliau nori dykų eurų.Ateis toks laikas ir tai ES bus toks pat likimas kaip Paryžiaus katedrai.Tas gražuolis Zingeriukas visada pirmas nori papulti į tą svajonių sąjungą,nes jau jam Lietuvoje dagrįso iki kaulo nieko neveikti ir tik važinėti po pasaulį į tariamas komandiruotes.

 • senis 2019 balandžio mėn. 22 d. 12:00:32

  kuo skiriasi europarlamentas nuo TSRS auksciausios tarybos? Tik algu dydziu. Europarlamentarai kelia rankas tada kada nurodo niekieno nerinkti komisarai. AT irgi balsuodavo KP nurodymu. Postas europarlamente yra atlygis uz salies isvalstybinima, pavertima kolonija. Gal kas zinote nors viena gera darba Lietuvai, kuri atliko europarlamentarai nuo Lietuvos?

 • Juozas 2019 balandžio mėn. 22 d. 11:04:44

  Seimo nariai, kurie nori tapti europarlamentarais turi atsisakyti seimo nario mandato, priešingu atveju yra rinkėjų išdavystė. Taip ir kitur: nori tapti kkandidatu į prezidentus ,atsisakyk seimo nario mandato.

 • Cirkas 2019 balandžio mėn. 22 d. 10:51:57

  Sakoma ziurekit ka renkat,,,,,,va buvo prie lovio laisva vieta,,,,ir jokio rinkimo ,,,mazuronis vel vaika atvilko,,ir tas jau 30 metu,,,ka cia kalbet

 • Bezdielnykai užsimanė atbūti 2019 balandžio mėn. 22 d. 09:22:57

  ant didesnės algos. Jiems ant rinkėjų dėl Lietuvos reikalų-nusispjauti.

 • Rinkėjas 2019 balandžio mėn. 22 d. 09:19:19

  Konservinė šutvė prišiko Lietuvoje, pridirbo nesąmonių, ką galėjo prigrobė, o dabar jau nori dingti į ES, ten Euras ilgesnis. Prie tos mafijos ir kur buvo, kur nebuvo Zingeriukas prisišlieja.

 • Kodėl 2019 balandžio mėn. 22 d. 08:51:15

  reikia,kad atpažintų kokia yra politinė jėga pirmuosius į sąrašą surašyti visus żinomiausius veidus Pakaktų 1-2 żmonių ir būtų aišku kurios partijos žmonės kandidatuoja .Nejaugi partijose kurios turi tūkstančius narių nėra tokių ,kurie turėtų išsilavinimą ir būtų kompetentingi atstovauti Lietuvą.Ar tik 5-6 partiečiai yra tinkami visur ir visada.? Toks požiūris,jog tik viršūnės yra viskam gabios ir sudaro sąlygas ir prielaidas iš Seimo neišeiti kelis dešimtmečius: todėl ir kai kuriems patiems pabosta ir rinkėjams nebemalonūs darosi jų veidai.Kadencijos daugiamandatėse apygardose neribojamos,tai nepavykus įeiti per duris (vienmandatę)įlipa per langą (sąrašą ).Ir rinkimuose į Europos parlamentą visus Seimo narius nureitinguoti į sąrašo pabaigą.Ateis naujų żmonių ,o su patirtimi niekas negimsta, taip kaip negimė ir dabartiniai patyrę politikai.EP iš 750 narių taip pat bus nepatyrusių, patyrusių ir labai patyrusių.Patyrę seimūnai lai pensijų laukia ir dirba Lietuvoje.

 • Kelmas 2019 balandžio mėn. 22 d. 08:40:36

  Irute,,kodėl apie TERORISTINĖS partijos atstovus nė žodžio? Straipsnis KVEPIA ...zadanija iš teroristinės partijos pusės.

 • Ve koks 2019 balandžio mėn. 22 d. 08:39:02

  koks gražus ir įmitęs rubuilis.

 • Macas 2019 balandžio mėn. 22 d. 08:25:34

  Taip Briuselis senelių prieglauda čia kaip ir sovietų sojuze buvo kremliaus seneliai kurios tik su grabu iš nešdavo

 • visi zidai 2019 balandžio mėn. 22 d. 06:24:38

  verzias i ep, amzinu atostogu.

 • Tu kupevski! 2019 balandžio mėn. 22 d. 05:03:58

  Matai nerastingas Marciulionis, o Blinkeviciute rastinga! Pasakyki kaip ji tapo rastinga paskutini karta! Marciulionis padirbes ir po ilgo sedejimo(bezdejimo) bus toks kaip ji. Kas per protai, kurie nustatineja politini rasti guma! Pasakykite kur turi eiti mokytis? O tu baik pliurpti nesamones ir save vadinti proto bokstu uz koncervu ir liberastu pinigus!

 • jana 2019 balandžio mėn. 21 d. 21:03:43

  Sabatauskas sarasinis jo Alytus neisrinko o jis seime sedi ir dar i europos parlamenta taikosi.Ir ne jis vienas sarasinis jau tie daugiameciai seimunai issiseme neturi nauju ideju ir dar i aukstesnius postus taikosi

 • JO 2019 balandžio mėn. 21 d. 20:38:11

  KGBistai nesa muila,koncervam vieta turetu buti lukiskese paruosta,o ne ES.

 • Kokią landynę ten padarė 2019 balandžio mėn. 21 d. 20:14:01

  Kad , buvę komunistai ir jų augintiniai vėl lenda kur nereikia dirbti ir gauti didelius pinigus. Ir kokia čia organizacija kaip sovietų, kad reikalingi godūs tarybiniai seni nuograužos rankoms kilnoti.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PERGALĖ: geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas PDC pasaulio smiginio čempionate 3:0 nugalėjo anglą Matthew Edgarą.
 • KELIAI: šeštadienio pavakarę vakarinėje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia buvo šlapios dėl silpno lietaus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
VZ LOGO 4

Dienos klausimas

Ar esate prietaringas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar prekybos centrai turėtų dirbti per Kalėdas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+3 +4 C

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+3 +4 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1174 PLN - 4.2726
RUB - 69.9930 CHF - 1.0982
GBP - 0.8351 NOK - 10.0630