respublika.lt

Likimas - straipsnio komentarai:

 • Senolė (nepakako simbolių) 2019 lapkričio mėn. 22 d. 11:33:50

  Pagarba doriems kriminalistams, bet ne tarnaujantiems įvairiems klanams. O jų Lietuvoje per daug pagal gyventojų skaičių, todėl jaunimas ir bėga nuo netiesos.

 • Senolė 2019 lapkričio mėn. 22 d. 10:01:27

  Straipsnis teisingas, o taip pat ir komentarai, gal tik vienas kitas pasityčiojimui parašyti - pačių žemiausių menkystų rašliava. Mano laimei ar nelaimei nebeilgai teks matyti tą bardelį teisėsaugoje ir vyriausybėje, o ypač kai kurių tautiečių smegeninėse, nes kai kas nesigaudo situacijose arba ant tiek buki, jog praradę padorumo ribas. Gailiuosi kad balsavau už Nausėdą. Parodė kokiu keliu jis eina, nes atidžiai išklausė savo "mokytojo" Adamkaus paskaitas. Nausėda ne tik pasakė, kad jo pavyzdys - Adamkus, bet ir seka jo pėdomis. O jo tautoje jo valstybėje jo paties panosėje tikras jovalas. Ką ne ką, bet teisėsauga ir teisėtvarka jo rankose ir turi ją matyti ir pareikalauti padaryti galą šiam jovalui. Turi teisėtvarkos šulų lėkti galvos, o ne tampyti N.Venskienę su apikoje.... Tiesiog šlykštu prilyginti teisėją prie tikrų nusikaltėlių. Lietuvoje visa teisėtvarka ir vyriausybė stovi ant galvų, bet ne ant kojų, todėl ir mato atvirkštinį vaizdą... Pagarba doriems kriminalistams, bet ne.

 • ozka 2019 lapkričio mėn. 21 d. 15:40:06

  vat megstu pabliauti.Bet ir gaidziai skaitau,kad megsta parasyti.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 21 d. 10:26:00

  Tauta labai suklydo isiringdama Nausieda turiejo prezidentas palaikyti tvarka o ne Tipton po sluota negrazu manau kad didzioji tautos dalis tik uz teisybe Bet ne sunibe aiskei parasyta pasakyta kad tikri zudikai zino I tik slepemi gerbema teisieja Neringa Venckiene uz tiesa garbe sazine Bet ne uz nieksus ir manau kad ne visi nieksai yra ir garbyngu teisemi prokuroru viskas turi isaiskieti manau kad teisybie saziniegarbie reikalynga Lietuvai tautai trisdesimt metu Be jos gyvename gal as jos nesulauksiu Bet tikiu kad mano anukai proanukei ja turies svarbeuse isirinkti garbynga premiers irprezidenta tas laikas ateis.

 • susirupines 2019 lapkričio mėn. 21 d. 05:20:43

  AS,tik noriu pacituoti senoves romenu posaki,kad teisingumas valstybes pagrindas,nera teisingumo,nera valstybes ir dar svento Augustino zodzius,kad valstybe be teisingumo tai vagiu ir plesiku gauja.Kaip ten yra spresti Tautai.

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 21 d. 02:22:31

  Teisiškai užstato dydis per didelis ir tos gps ant kojos nereikia: kaltinimai JAV teisėsaugos dėka sumažinti iki lygio ,,gatvės chuliganas", dėl kurių tokiam teisiškai išprususiam žmogui N.Venckienei net noro nekiltų kažkur slapstytis...Prokuratūra gavo antausį iš už Atlanto,bet vistiek leidžia per biuroktines girnas N.Venckienę. Drįstu rašyti: ,,TAUTA PALAIKO NERINGĄ VENCKIENĘ jos kovoje prieš vyriausybinę mafiją, dengiančią savo struktūroje iškrypėlius, IR LINKI JAI SĖKMĖS! Vardan vaikų ateities!

 • romas 2019 lapkričio mėn. 21 d. 00:30:09

  teisingai parasytas straipsnis ,komentarai irgi geri ,bet mes niekados nesuzinosim tiesos ,teisine Sistema Lietuvoje likus nuo sovietiniu laiku,nes dirba tie patys zmones ,arba gimines ,draugai ,Sistema turi buti islaikyta,vieni tampa merais ,premjerais,seimo nariais,tik skirtingose partijose,viskas vaziuoja sena vaga ,o jaunimui niekas nerupi ,tik pinigeliai ,gal dievulis ir ir parodo ,kai kam vieta ,kad negerai buvo su sia seima pasielgta,advokate,premjeras ,ateis eile dabartiniam komisarui,o svarbiausia dabar yra ta ,kad stankunaites ir Mergaite s nera nuo ko saugoti ,ir Mergaite turi teise susitikti su seneliais ir teta,to yra pareikalavusios net jungtines tautos,bet viskas yra slepiama,sekmes Neringai ir visiems Lietuvos zmonems ,kurie dar tiki teisybe,o isgamoms pragaras

 • kazin ar Skverneliui 2019 lapkričio mėn. 20 d. 23:42:32

  pazeminimai dabar galvoje? Jis turi beda, tik neaisku, ar cia Dievo pirstas, jei jis kaltas del mergaites isplesimo is ja mylejusiu zmoniu seimos, ar cia pedalu "dovana" jei jie nujaute, kad Skvernelis dar nenuzmogejes ir jiems pavojingas. Visi parsidaveliai lenda i sviesa, paulauskas, sabatauskas, sedbaras, betingis. grazuolis is Kauno apygardos. Aiskeja kuom pozela nustebins zmones, jau atsirado kazkokia bobule 10 metu bjojusi kalbet. Kiek jie tokiu prigalvos. Neringos niekas negali pazeminti, jie gali ja sunaikinti, bet ateis eile ir jiems, kaip atejo bufetavai uz Lozoraiti

 • >bla bla bla bla.....jau nusibodo 2019 lapkričio mėn. 20 d. 23:34:42

  runkeli ,tu netašytas ,- ir ką ta Valinsko šutvė Seime pavogė ,iš ko kyšius ir dėl ko pastoviai ėmė ,a? Valinskas pagal tokį du..ių kaip pats blogas ,labai blogas ,nes bobą pavadino tikruoju vardu? Bet gi neuždarinėjo Atominių elerktrinių ir iš to nesipelnė, tikrai neorganizavo miškų plynų kirtimų , negrobė vaikų , ar nesivertė kokiu neetišku privačiu bizniuku naudodamasis valstybės patalpomis. Kaip vedė tas savo durnas viktorinas ,taip ir iki šiol tebežaidžia :)))))

 • Dočys 2019 lapkričio mėn. 20 d. 23:13:03

  Ne be reikalo po pasaulį pasklido posakis: ,,Dievas sutvėrė žmonis skirtingus, tačiau Koltas sukūrė revolverį šansams sulyginti". Valdžia matomai tokio tautos atgarsio susilaukti tikisi!

 • Amerikiečiai šaunūs. Velniškai.. 2019 lapkričio mėn. 20 d. 21:51:07

  ai jie, kojas sukėlę ant masyvaus ąžuolo, cigarais burnos kampuos ir viskio stiklais rankose, įsibaiminusiems lietuviams prokurorams pabraižė kiek ant servetėlės ir atsiuntė, kažkokį tokį tekstą : "dear frendai. Labai, labai norite Venckienės? Zer gut. Jei kaltinimus siųsite, išbraukykite politiškai motyvuotas nesąmones apie grupinių organizavimus, tuo net Baltų rūmų valytojos nepatikės. Ir atiduosim jūsų bėdą jums, kol nepavirto mūsų bėda, o tai jau per visus televižinus rodo.."Spektaklis toks yra „Aukštyn kojom“- tai apie dabar,ir Non Stop dirbančių lietuviškų MIP propagandos mašinų ventiliatoriai melą taškė į negalinčių susivokti žmonių smegenis.Žmonės jau rytoj turėtų imti plakatus, piketuoti ten .. prokuratūrą, teismus, o ant jų plakatų vienas žodis parašyta – TIESOS.Žmonių pasaulis griūna ir laikas jų gailėti. Vargšai. ( čia santrauka iš feisbuko)

 • bla bla bla bla.....jau nusibodo 2019 lapkričio mėn. 20 d. 21:14:27

  ...runkelių komentarai....žąsinai,prisiminkite Valinsko šutvę kaip garbinote kai jis į seimą pats,savo didžiaburnę žmonikę ir visą klounų trupę susikvietė,gal priminti krūvas teigiamų komentarų ?o kas iš to išėjo?rado naują stabuką- švenčiausi barščiai per mišias! Tai dabar "sudrebėjo" valdžiažmogiai superduperVeckienę pamatę!Tai dabar ji kaip sukurs partiją,kaip ateis į seimą,kaip ten tvarką padarys...oi kas bus tai bus ir pradės runkeliai pieno upėmis plaukti,midų gerti ir pašalpas maišais gauti....Ožiai ,bliaunantys pas mėsininką garde!

 • Vilnietė 2019 lapkričio mėn. 20 d. 21:09:59

  Dar viena SIENA .Dokumentinis romanas išleistas (autorius Vytautas Čepas,tikra istorija susijusi su Egidijaus Byčkausko darbu), bet reakcijos jokios-kas turi teisę ir galią pareikalauti išaiškinti teisybę yra akli ir kurti .Bijau, kad ir Venckienės atveju gali iškilti dar viena SIENA.

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 20 d. 21:04:22

  perskaiciau ir pagalvojau,o kas ta valdzia renka,kokie nekokieo rinkimai vyksta,juk seimepalikus 7 nariams priimti sprendimai,laikui begant uzteks tik 7 isrinkti pati seima,svarbu,kad Bielinis perspetu,kad demokratija pas mus glezna,elkites (parazitai)atsargiai,atraip bus kulku ir kelioniu i amerika.Eikime ir rinkime ne bebrus ir kitus banditelius,rinkime tuos,kurie dar neapsi...,nes Bradauskas jau Siesiku uzima,atvaziuoja ir rezia kalba prie laisves paminklo,galetu nors ta paminkla kalkemis nudazyti,tikriausiai nebankrutuotu,bet balotiruosis siesikuose.Nekenciu tu isversta skuriu.

 • Is baimes 2019 lapkričio mėn. 20 d. 19:17:15

  Jos FB siandien jau uzblokuotas. Siaures koreja.

 • vasia 2019 lapkričio mėn. 20 d. 19:13:17

  labai gaila, kad tik dabar mes tai pamateme..

 • Arunas 2019 lapkričio mėn. 20 d. 18:49:02

  jog sita byla yra suredyta pries Venckiene ,cia ir asilui turetu buti aisku,isskiriniat tuos isgamas,kurie samoningai viska klastoja ir neigia.

 • Arunas 2019 lapkričio mėn. 20 d. 18:43:44

  jog sita byla yra suredyta pries Venckiene ,cia ir asilui turetu buti aisku,isskiriniat tuos isgamas,kurie samoningai viska klastoja ir neigia.

 • Baisu 2019 lapkričio mėn. 20 d. 17:45:22

  Na reikia prisiminti.kad p.Venckienė buvo gera teisėja pareiginga,kai kuriem jos kolegom tai nepatiko pyko ,o dabar tie patys teisia.Dar šitoje tragėdijoje kelia tokį klausimą apie p. Stankūnaitę kodėl apmokėjo valstybė už jos saugojimą už itin brangaus atvokato darbą kas slypi už šito visko ar mums eiliniam piliečiam tai sumokėtų tikriausiai ,kad ne nors ir mokesčius mokam,o panelė dar ir nedirbo ir jums neatrodo ,kad čia slypi aukšti valdinkai kurių pripažinti kaltais negalima,o Venckienę bandoma į bauginti ir užčiaupdyti ,kad ne pasakytų tiesos jeigu tiek buvo kaltinimų prigalvotų ir taikomų kone kaip žmogžudystė negalvojo ,kad pasieks JAV ,o tie pamatė ,kad čia yra visai kas kita liepė papildyti kaltinimus,bet ne išėjo melo kojos trumpos,na lauksim kuo čia viskas baigsis ,kada pagaliau nekaltam žmogui duos ramybę,stiprybės ištvermės,sveikatos p.Venckienei ir jos artimiesiam,o mes visuomenė nebekurkim šmeišto su kai kurių žurnalistų pagalba nes gal jiems paranku šmeišti .

 • Vedliai. 2019 lapkričio mėn. 20 d. 17:19:54

  Ši pragaro vartų istorija liudija ir tai, kad laisvos, nepriklausomos, demokratinės Lietuvos TEISĖSAUGA dirba grynai kremliškais metodais ir vadovaujasi prokremliškos "teisės" principais. JAV teisėsauga savo sprendimais tai tik patvirtino. Ką gi iš tikrųjų gina mūsų teisėsauga - prokremlišką teisingumą??? Sudoroti žmogų jai vieni niekai, kaip ir ten.(Pociūnas, Kusaitė, Venckienė, ...) O teisėsaugos kuratorius - ponas Prezidentas - net susirūpinimo ir apgailestavimo nepareiškia...Į kokią gerovės valstybę bus nuvesta Lietuva, kai, joje liks tik gandragalviai, patvoriniai ir violetiniai - vėl į MOTINĄ RUSIJĄ?..

 • Arunas 2019 lapkričio mėn. 20 d. 17:04:51

  zmones nepapuole i sita meslame tiki teisingumu,,ziuredami tv naujienas ..primityviau nieko negali buti,kai gyvendami technologiju amziuje ,kai kurie negali atskirti pelu nuo grudu,jau nekalbant apie tuos teisinguosius,kurie prisidenge kaukemis,atvirai meluoja. idarbindami zurnalistus savo interesams.

 • Pedalų mafija 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:52:49

  išsityčiojo iš Venskienės , užsegdama apykoję , jie netyrėjo jokios teisės taip pasielgti, nes Venskienė nebėgo , o išvyko nuo susidorojimo ir teisingai padarė , taigi . Mane Utenos mafija bando pribaigti panašiai nuo Drąsiaus mirties ir taip pat susiję su parsidavusia teisėsauga , beje Kedžių byloje maximalia bausmę gavo nuo prokurorės Gilytės , mano atveju Gilytė klastojo galimai dokumentus .

 • >>Kas išmanot 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:43:46

  galite net neabejoti, kad taip. Beje dabartines technines galimybes leidzia reikiama asmeni klausytis ir sekti visikai jam neitariant ir nezinant. Reikia buti labai geru specialistu, kad to isvengti.....

 • propesorius 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:41:35

  buvo taip ramu pedo mafijos padangeje,taip ramu,dangus toks zydras pedalams atrode.tik bum,vel ta Venckiene,kad ja kur galas)))

 • Liūdna 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:36:16

  Aš šita liūdną dalyką stebiu nuo pat pradžių kai pirmą kartą parodė per srovės ir Kedys kreipiasi į šią laidą ir sau mintyse pasakiau kam gi tu ieškai tiesos šiuo klausimų nes tave už tampis po teismus nes apie vaikų tvirkinimą yra tabu mūsų valstybėje ir teisybės nerasi nes daro tai ko negalima paliesti tai pamatėm visi bus kaltas tas kas ieško tiesos.Ir pasitvirtino,tapo šeimos tragėdija ,o teisybės nėra ir ne Venckienė kalta ,kad taip atsitiko ,o teisėsaugos institucijos.Visi tapo ekspertai visažiniai.O kas matė kad Kedys žudė gal pirma ji suėmė atiemė šautuvą kas nors kitas gal padarė ir po to atseit rado šautųvą tai pareiškė tikros tiesos mes nežinom,o kas Venckienei tikrą tiesą kaip mirė jos brolis negi mes visi tokie kvaili ,kad už springo žole ar dar kuo nors ,Kedžio jau nebebuvo tai kas nužūdė kitus negu Venckienė turi atsakyti už kitų veiksmus ir kalta,kad tuo metu buvo teisėja atseit prikalbėjo ,liepė ,o dabar ką darom apie Venckienę kalbam kaltinam nebutais dalykais.

 • Kas išmanot 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:28:02

  ar gali su apykoje įmontuoti pasiklausimą?

 • tam opui 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:27:25

  pasodinti reikia ne visu arba bet ka,o tikrus kaltininkus,kurie uzsikase po lapais giliai,giliai.

 • tiesa 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:22:34

  teisybe, bega zmones, kai pudinys seime, o teisetvarka savo srutose mirksta

 • opa 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:10:49

  labai teisingai - pasodinti reikia VISUS

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 20 d. 16:05:03

  Tos trisdesimt metu ar tauta turiejo vereusybe?As manau kitaipturiejome ir turime baisu bardaka.Apie vireusybe Tik???????..?????.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APŠAUDĖ: Čado kariškiai šalies sostinėje Ndžamenoje apšaudė Prancūzijos ginkluotųjų pajėgų automobilį.
 • MAŽIAUSIA: Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos paskelbtais duomenimis, šių metų liepą centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune išliko mažiausia Lietuvoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia gilinti šalies upes, kad per jas plaukiotų krovininiai laivai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+11 +13 C

 

+12 +13 C

 +21 +23 C

+22 +23 C

 

+22 +23 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos