„Lietuvių fronto bičiuliai" susiburs konferencijainuotraukos (14)

2019 rugpjūčio mėn. 10 d. 10:40:48 Perskaitė 939

Kauno miesto savivaldybės salėje šeštadienį ir sekmadienį „Lietuvių fronto bičiuliai" rengia konferenciją Quo vadis Lietuva? Akademinės visuomenės, politikos ir žiniasklaidos bei dvasininkijos atstovai ir išeivijos lietuviai aptars Lietuvos ir visuomenės realijas bei iššūkius, svarbius istorinius įvykius bei jų vertinimus.

 

Anot konferencijos organizatorių, atskiras dėmesys bus skirtas mėginimams šmeižti Lietuvą ir lietuvių tautą, jos istorines asmenybes, supriešinti lietuvius su žydais ir kitomis tautomis, taip pat bus kalbama apie svarbias istorines datas bei šių dienų aktualijas.

Konferencijos šeštadienio programoje numatyti Vytauto Didžiojo universiteto profesorių Jono Vaičenonio ir Kęstučio Skrupskelio, Birutės Obelenienės, Arūno Bubnio iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro, Žydų bendruomenės atstovo, Stasio Lozoraičio premijos laureato Vitalijaus Karakorskio ir kitų pranešimai.

Antrąją konferencijos dieną, sekmadienį, bus aukojamos Šv. mišios Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčioje. Taip pat numatomas 2019 metų Laisvės premijos laureato pristatymas.

„Lietuvių fronto bičiuliai", Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių organizacija, tęsianti 1941-1944 veikusio Lietuvių fronto tradicijas. Įkurta 1951 metais.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net