respublika.lt

Lietuva nepasiruošusi ekstremaliai padėčiai - straipsnio komentarai:

 • Geras 2019 lapkričio mėn. 05 d. 09:14:24

  Juokingiausia kad vienitele stotele uzterstumui tirti alytaus valdzios atstovas pasistate prie savo namu kad matytu kada jam su seima pagal verygos pasiulyta plana tvirtai uzrakinti namus ir isvykti is miesto Neatate prie mokyklu ar vaiku darzelio bet prie savo namu ar jums nejuokinga

 • Safyras 2019 spalio mėn. 26 d. 04:23:40

  Dabar galės eilinį kartą sau politikai pasiskirti premijas už darbą, kurio nesugebėjo ne tik gerai atlikti, bet net neturi gero veiksmų plano.Kol politikams bus svarbūs partiniai reikalai, bet ne jų darbo rezultatai, tai tokia betvarkė tęsis dar daug metų. Ne ministerijos , ministrai yra yra svarbūs, bet ką ten žmonės veikia. Šiais laikais, kai yra tiek visokiausių technikos priemonių, tai sušaukti pasitarimą galima per kelias minutes, aprūpinti reikiama technika galima per kelias valandas, o meluoti sugebama ištisas paras, užmiršdami, jog žmonės ne avių banda, jog suvirškins bet kokį melą, nes laikai ne tie...

 • 32 2019 spalio mėn. 25 d. 22:09:33

  Išvada viena-jei ,neduok dieve, nutiktų rimtesni reikalai (kad ir tie žali ,mandagūs žmogeliukai) ,mes palikti ant ledo. Perka visokį metalo laužą, o gelbėjimo tarnybas aprūpinti reikiama įranga negalima. Bepročių valstybė.

 • albinas 2019 spalio mėn. 25 d. 20:16:33

  pinigų užtenka auksiniams šaukštams ir kitokiam vogimui, bet nėra gelbėtojų rūbams, darbo priemonėms ir atlyginimams. Tegyvuoja Lietuva.

 • Jo 2019 spalio mėn. 25 d. 19:55:18

  jokia čia naujiena, kad valdžiai žmonės nerūpi. Jie turi pasiruošę malūnsparnius, kad tik greičiau galėtų pabėgti, o ne žmones apsaugoti.

 • o taip 2019 spalio mėn. 25 d. 16:55:16

  matyt, dbr "skalpuos" visokie "specialistai-ekspertai", visaziniai, (tik jau po to, kai gaisras uzgesintas) Alytaus mera, kuris pelne per daug zmoniu padeku ir simpatiju uz savo pasiaukojima, buvima su jais petys petin, uz tiesos sakyma, uz savo garbes zodzio tesejima...Taip, tiketina, jog "didzioji" valdzia nepakes, kad mazesniosios atstovas, tik kazkoks dzukelis meras, pasirode esantis ne tik valdziuke, bet dar ir Zmogus, mylintis savo miesta ir miestiecius kaip pats save !!! "didiesiems" jau dbr ekstremali situacija visai ne del dumu....tai kazkokia anomalija...reikia taisyt padeti...ir taisys ko gero...na bus matyt...

 • lietuvoj cirkas 2019 spalio mėn. 25 d. 16:39:34

  alytuj padangos dega uzgesint neina o amerikonai bombas meto treniruojasi tipo rusus gazdina o eilinis pilietis jodo tabletes ryja sala ukrayne

 • < < to nuomonei 2019 spalio mėn. 25 d. 14:00:42

  Kai dega durpynai, Kuršių Nerijos pušynai, pjuvenų kalnai - niekam nė į galvą neatėjo kaltinti ministrų ? Čia opozicija ,ypač konservai , baigė pranckiadą - dabar surado progą KALTINTI antrą mėnesį dirbančią ministrę .Tarsi ji būtų tas padangas suvežusi? O kaip uoliai dirba jų ruporai LRT .Šiandien jau nuo 8 h ryto pradėjo "loti" .Tik jau nebesako ant ministrės , o vis klausia ,ką padarė centrinė valdžia? Gerai, kad nereikalauja ministrams gesinti gaisrus.

 • kodėl? 2019 spalio mėn. 25 d. 14:00:02

  Kodėl nemažai generolų gaisrinėj ir realybėj tarsi nuovokos nėra..Jei meras ..gaisrus tai kam statutiniai reikalingi. Merui generolo laipsnį teikt ir tegu ir gaisrinėms vadovauja. Kur gaisrai jį kviesis ir sureguliuos.

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 25 d. 13:38:22

  Ugniagesių profasąjungos vadovas p.S.Džiautas objektyviai ir, kaip specialistas puikiai paaiškino: "Alytuje parodė, kad merijos nepasiruošę reaguoti į ekstremalią situaciją.Merijos turi ekstemalių situacijų, aplinkos saugos tarnybas, turi atsargų rezervus" ir t t. Toliau p.S.Džiautas sako: "Kodėl meras kvietėsi iš taip toli, net iš Akmenės,sunkią techniką, kai Lietuvos geležinkeliai ,ūkininkai turi tokios technikos? Kodėl su ūkininkais nesudarytos sutartys ? " Pritariu ugniagesių profs. vadovui ! Dabar nuo savęs: Kodėl nei meras socdemas, nei konservatorius jo pavaduotojas, nei administratorius , nei Seimo konservatorius Razma, kuris taip ardosi dėl ministrės interpeliacijos - niekas NESKELBIA pastatų savininko, kuris NELEISTINAI daug suvežė padangų į VIENĄ vietą? Kt.portaluose rašo, kad tas šlamštas suvežtas net ir iš kitų valstybių ? Prokuratūra, pradėjusi tyrimą ,tikriausiai, išsiaiškins kaltininkus ?

 • XXXL 2019 spalio mėn. 25 d. 12:46:06

  Gamta mėgsta pusiausvyrą - Lietuva gal ir nėra pasiruošusi ekstremaliai padėčiai, užtat pilnai pasiruošę yra valdžiasnukiai ir jų šeimininkai. Pavogti ir išplauti milijonai ir milijardai saugiai ilsisi užsienio bankuose, vilos floridose ir maldyvuose yra išsiurbliuotos, išplautos, užuolaidos pakabintos, baseinai - išvalyti ir pripilti švaraus vandens, lagaminai supakuoti. Pasikartojus 1940 m. scenarijui, "biudžetiniai patriotai" dings iš čia taip greitai, kad mes net nespėsime jiems "padėkoti" už jų ilgametį nenuilstamą darbą mūsų visų labui ir "vardan jos".

 • degė 2019 spalio mėn. 25 d. 12:26:33

  pjuvenoų kalnas Radviliškyje, ar kas padarė išvadas. Padarė tik granulių gamintojai su vietiniais gaisrininkais, nebepila pjuvenų į vieną kalną. O kodėl kitur tos patirties nepritaikė. Todėl kad lengviau pašūkauti, kad kalti aplinkiniai,nei kažką pagalvoti ir padaryti.Paskui medalius susikabina, televizoriuose pasigiria.

 • optimistas 2019 spalio mėn. 25 d. 11:47:37

  Baikit cia rasineti vien apie neigiamus dalykus.Stai N.Pareigytes kaire kruti po sprogimo suremontavo.Dabar C dydzio...galima tik pasidziaugti.Arba Navickaites krutis padidino ir vel geros naujienos.O jus rasot vien apie nelaimes gaisrus...Gasdinat Lietuvos zmones...baisu

 • Julius 2019 spalio mėn. 25 d. 11:42:47

  Tik nesakykit,pratybose dėl Astravo tai visi žengė,kad žemė drebėjo,visi su spec.apranga,ant pečių specialūs priborai,technika kaip po branduolinio sprogimo,danguje ratus suko vertaliotai.Pratyboms gauti pinigai įsisavinti,visi kelti tikslai pasiekti.O čia dėl kažkokių degančių kaliošų kalno kelia bangas,nejuokaukite,į viską reikia žiūrėti iš strateginių pozicijų.O ir tautos tėvelis su savo pačia dar nebaigė grožio konkurso tekančios Saulės šalyje.

 • įdomu? 2019 spalio mėn. 25 d. 10:43:46

  Kodėl gaisro atveju pradėtas tyrimas ir dėl kontroliuojančių institucijų kodėl prieš nematė, kodėl jų vadovai nors laikinai nenušalinti? Juk be vadovų.. Alytuj už kiekvieną menkniekį šios tarnybos pasigauna... o čia..?

 • normaliai 2019 spalio mėn. 25 d. 10:37:38

  Rimtoje valstybėje kaip Estijoj tai neįmanoma būt kaip Alytaus gaisro atveju. Ten prieš būt sužiūrėti. O po tokio šposo atsistatydintų aukščiausi Seimo pirmininkas, prezidentas ir premjeras. Nes...Lietuvoj neatsakinga tauta todėl ir rimto reiklumo nėra. Čia meriukas gaisrus.. ir už nosies visą sistemą.

 • atsakomybė 2019 spalio mėn. 25 d. 10:29:25

  Pagal įstatymus yra vyriausybės atstovai apskričiai. Kurie dalyvaudami tarybos posėdžiuose gali imtis priemonių. kas blogai -tą taisyt. jei savivaldybė ne taip daro, perspėt. Bet..vaikų lygis. Ministerijoj sugebėjo ministrė lygioj vietoj interpeliaciją gaut. Kaip 2 vicministrai alytiškiai. Ir ne šiaip sau prasto. Vieno žmona savivaldybės aplinkos apsaugos skyriuj dirba. Cirkai su šia vyriausybe.. Apie Seimą nėra ką kalbėt. Patys nežino kas ryt bus ar prieš ką eis. Prezidentas ir ..tolsta nuo realybės Lietuvoj.

 • siaip 2019 spalio mėn. 25 d. 10:15:14

  LR yra Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymas. Pagal ji kiekviena savivaldybe turi buti parengus Ekstremaliųjų situacijų valdymo plana – dokumenta, kuriuo reglamentuojamas materialinių ir žmogiškųjų išteklių sutelkimas ir valdymas gresiant ar susidarius ekstremaliosioms situacijoms. Jei Alytus butu namu darbus padares, gal nebutu tiek nuostoliu ir nereiktu kaltu ieskoti uz savivaldybes ribu...

 • nepykit 2019 spalio mėn. 25 d. 10:04:31

  Bet kaip iš ministerijų į Alytaus atseit informacijos centrą atsiunčia su jaunuolių mastymu..? Kaip miestą apžiūrėt, o jūs pasakykit jei kas..? Na kiek galima tą vaikų darželio lygį valdyme demonstruot? Juk tiek su kompetencijom, o svarbuose postuose nesimato. Tiek generolų per sistemą ir..?

 • Pilietis 2019 spalio mėn. 25 d. 09:50:49

  Netiesa mŪsų valdininkai puikiai pasiruošę .....išvykoms į MALDYVUS ar kitas egzotines šalis tik ne darbui.....mat jie jau UŽSISĖDĖJO šiltose kėdėse todėl ATBUKO ir darbas juos labai vargina.....net seime negali išsėdėt jiems privalomo ten būti laiko........KEISTI ĮSTATUMUS BŪTINA ...ir ne seimas jų darbo reglamentą turi sudarinėti o atitinkamos nuo jų nepriklausomos institucijos.

 • sss 2019 spalio mėn. 25 d. 09:32:56

  su savo boba susibariau ir uosve atvaziuoja pagyventi... gerai,kad ne astravas... :-) ekstremali padetis

 • Baisu. 2019 spalio mėn. 25 d. 09:06:59

  Nors kiek galvojantys supranta kokioje padėtyje atsidūrė šalis. Deja, išeities lyg ir nėra, kol politikieriai visais būdais blokuoja protingų ir reiklių žmonių patekimą valdžion.

 • jo 2019 spalio mėn. 25 d. 07:29:17

  Jei Alytuj gaisrui vadovauja meras, koks lygis statutinių. Kur generolų prikepta ir..? Vilniuj valdžioj susikėlę atlyginimus iš vis panašu, realybėj nesigaudo.Jei kontroliuojančios institucijos prieš būt atsakingiau patikrinimus darė, iki didelio gaisro ir pasekmių net nekilt. jei prabiltų verslininkas kaip prieš patikrinimus pas jš darydavo...

 • balsavimus boikuotot 2019 spalio mėn. 25 d. 05:11:57

  pakol nebus isrinkti tautos dieputatai,

 • ponai iskart 2019 spalio mėn. 25 d. 05:07:14

  teps slides i bolivija, o ka paprastiem darit, isieina skestanciuju gelbiejimas paciu skestanciuju rieikalas,

 • zona 2019 spalio mėn. 25 d. 01:07:30

  Taip, nelinksma giventi buferineje zonoje. Baisu. Neveltui visi zvalgosi, kur pasprukti. Ir laiku.

 • JUOKIAUS SUSIRIETĘS- 2019 spalio mėn. 25 d. 00:51:45

  VIS RUOŠĖSI IŠ GUDŲ PUSĖS TARŠOS GAUT.RUOŠĖS,RUOŠĖS,O PAČIŲ SĄVARTYNAS UŽSIDEGĖ-PASIRODO NEPASIRUOŠĘ! . :-DDD

 • KARYS 2019 spalio mėn. 24 d. 23:20:08

  O KAS PER RAGU KANOPU KONTORA CIVILINES SAUGOS DEPARTAMENTAS?

 • Viskas kaip ant delno 2019 spalio mėn. 24 d. 22:38:27

  Alytaus gaisras parodė ant kiek Vilniaus valdžia dėjus ant Lietuvos žmonių. Net ant ekologinių tragedijų!? Gal jie atskiru oru kvėpuoja? Tai ko iš jų dar tikitės? Niekas neikim į rinkimus kol bus balsavimas pagal partijas. Tautai reikalingi atsakomybę prisiimantys lyderiai.

 • Kas būtų, jeigu būtų? 2019 spalio mėn. 24 d. 21:35:32

  "Esli dakaby, vo rtu rosli griby". (Viktor Nekrasov)

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • TRIKDŽIAI: naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną nuo 22.30 iki 01.30 valandos „Luminor” banke bus atliekami techniniai profilaktikos darbai; dėl to sutriks kai kurių paslaugų teikimas.
 • ŠVELNINA: Liuksemburgas nuo trečiadienio švelnina karantina apribojimus: šalyje duris atvers kavinės ir restoranai, taip pat bus leidžiamos civilinės ir religinės ceremonijos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar memorandumas apsaugos žmones nuo algų mažinimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +7 C

+9 +11 C

 

+9 +11 C

 +18 +20 C

+20 +22 C

 

+15 +17 C

2-3 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0910 PLN - 4.5031
RUB - 78.2874 CHF - 1.0597
GBP - 0.8952 NOK - 10.9358

Nuorodos