respublika.lt

Laukia bausmė už migrantų priėmimą - straipsnio komentarai:

 • Virgilijus 2017 gegužės mėn. 29 d. 20:19:08

  Teisingai padare.Zmogus turi teises,tarpe ju-pasirinkti kur gyventi.Vakaruose tokie samprotavimai laikomi fasistiniais ir vyksta antifasistines solidarumo akcijos prijauciancios pabegeliams.Kaip tokia mintis gali kilti-kodel neini i kara,o begi nuo jo?Geda tokiems politikams ir zurnalistams.

 • "ar ginsite savo valstybę?" 2017 balandžio mėn. 27 d. 11:32:14

  Neįsileisti svetimų ir agresyvių išlaikytinių - ar čia ne gynyba? Laikai nauji, agresija nebūtinai su tankais. Tai, kas vyksta su šituo "pabėgėlių" tvanu, ir yra agresija, nuo kurios tik nedaugelis protingų ėmėsi gintis. Britai pabėgo, vengrai, lenkai, čekai, slovakai stigmatizuojami ir ujami ginasi nuo Centro proto gvėrų. Vakar žiūrėjau reportažą, kur svarstomas Orbanas dėl Sorošo univerkos uždarymo. Nu kaip man priminė TSRS aukščiausią tarybą, kur buvo pliekiami Lietuvos atstovai, - argumentų jokių, tik "taip negalima, Europa smerkia". Ir prisiminiau klasikinį nusišnekėjimą mūsų neaiškaus proto prezidento: "Stodami į ES iš anksto su viskuo sutikome". Nors verk.

 • skaitytoja 2017 balandžio mėn. 27 d. 11:23:57

  Baikite diskutuoti p. Vaisvila ir kiti - gana tusciu diskusiju - tam jau nebera laiko! mes visi nediskutuojantys daugiau zinome uz jus - zinome tikra esme sios pabegeliu pabegimo akcijos! Tai surengta gerai apmokama ilgalaike akcija pries Europos sunaikinima! zinome, kad pabegeliu akcija - jaunu vyru pabegimai is okupuotu krastu vyskta ne siaip sau - apie tai padiskutuokite geriau...kad tai surezisuotos ilgalaikes akcijos ... musu valdzia klausia musu jaunuoliu - ar ginsite valstybe jeigu reiketu? taip ir as atsakau - mes Lietuva ginsime - manau taip atsakytume dauguma is musu - jeigu ne mes visi, o jus paklauskite, kodel sie savo isvaizda panasus vieni i kitus jauni vyrai pabegeliai palieka savo sali, uzuot ja gyne?

 • skaitytojai 2017 balandžio mėn. 27 d. 11:20:08

  Briuselius neliepė imtis priemonių, kad savi neemigruotų, tai mūsų kolaborantai ir nesiima. Čia tas pats, ką darė Stalinas, - sukeisti tautas vietomis, kad nebūtų patriotinių tautinių judėjimų. Neostalinizmas naujoviškai. Berlyno štazi daro viską, kad ES neliktų grynų tautų. Pradeda nuo vokiečių.

 • skaitytoja 2017 balandžio mėn. 27 d. 11:15:54

  Per TV protingi sirai pasake: ,,jau geriau mums mirti nuo bombu savoje salyje, nei svetimoje nuo bado,, - tai ivertinkite esantys valdzioje siuos pabegelio zodzius tai stai kodel Lietuvoej zudosi, geria, vaikus pameta ir vyksta kitos egzekucijos....sakote ivesti alkoholio draudima? juokdariai jus visi esate...maziau keiskite savo zmonas i jaunas mergaites duokite zmonems dirbti ir uzsidirbti - ne vargo asaras, o tai, kas jiems priklauso, suteikite teise gauti tikras uztarnautas pensijas, dirbusiems 30, 40 ir daugiau metu, nenaikinkite sudetingomis formuluotemis seimos versla ir t.t. ir t.t. kol kas Tauta dar vis laukia, keistai ramiai laukia, bet kas zino...kada musu kantrybe pratruks kaip ta opa...

 • skaitytoja 2017 balandžio mėn. 27 d. 11:08:15

  Lietuvoje sprendziama ir pergyvenama,ka pasakys ir kaip Lietuva nubaus ES, jeigu pabegeliu nebus priimta ar jie nebus susigrazinti - tam kad Lietuvoje liktu pabegeliai Lietuvos vyrai sprendzia ka daryti del to; o kaip su musu zmonemis valdzios vyrai? ka darote del musu isvykstanciu zmoniu? ka mastote apie tai, kaip savus susigrazinti?

 • Agnė 2017 balandžio mėn. 27 d. 07:28:57

  Dar konferencijas rengia!!! Dėl tinginių, kurių tuntais bastosi Europoj!

 • visu pirma 2017 balandžio mėn. 27 d. 00:30:38

  Savi bėga,o tuos reik uždaryti į Auštrevičius sodą bulvių sodinti ar pas guoga žuvų gaudyti.dabar kai naujas liberal socdemai vadas už santuokas p..tu galėtų atsiųsti ir tu spalvotais- kokie būtų paradai!Bose mln.o išlaikyti juokas,paskirs kokia premija ne tatai ir OK.

 • Nugi 2017 balandžio mėn. 26 d. 21:23:55

  Įsikuria viengungiai? Tai gal ir Pucinaicei dar yra vilties sutikti savo meilę?

 • vitas 2017 balandžio mėn. 26 d. 13:07:40

  valdzia atsibaste is durniu laivo.

 • klaida ištaisau 2017 balandžio mėn. 26 d. 12:29:20

  ištaisau klaida komentare ,,meluojama,, (NEVEIKIANČIOS Lietuvos KONSTITUCIJOS TURI BŪTI VEIKIANČIOS Konstitucijos

 • meluojama 2017 balandžio mėn. 26 d. 12:22:30

  kad Kaune gyvena tik 3, kad tiek mažai priėmė į Lietuvą. Kaune kur tik neeisi ar važiuoji viešuoju transportu pilna tų ekonominių ,,pabėgėlių,, dienos metu........ Kodėl Lietuva privalo išlaikyti ekonominius pabėgėlius mokesčių mokėtojų sąskaita????????????? merkele įsakė???????????? Kažkokios bobeles merkeles įsakymas aukščiau mūsų (NEVEIKIANČIOS LIETUVOS KONSTITUCIJSOS????

 • diedukas 2017 balandžio mėn. 26 d. 11:26:39

  Nors vienoj vietoj sekasi Lietuvai.

 • Va 2017 balandžio mėn. 26 d. 08:56:53

  Susidaro įspūdis , kad tiek Z.Vaišvila , tiek R.Paulauskas ,tiek Žemaitaitis , tiek Skardžius nesugeba arba nenori dirbti Lietuvos naudai .Jie nori tik išpopuliarėti...Juk rezultato nesimato.Arba -rezultatas akivaizdus-Lietuva išsivaikšto .Ar bent kuris iš politikų pabando analizuoti 2009 metų sausio 16 dlienos įvykius?JUk dabar akivaizdu , kad žmonės prie Seimo susirinkę protestuoti prieš valdžią buvo teisūs .Po beveik dešimt metų juk akivaizdžiai matosi , kad buvo teisūs -Lietuvą palieka jauni , išsimokslinę darbingi žmonės .Juk net Lietuvoje leidžiami laikraščiai pripažįsta , kad jaunuoliai po vidurinės bėgs iš Lietuvos .O nuo ko tai priklauso ?Gal nuo netinkamo klimato ?Mano giliu įsitikinimu ,tai priklauso nuo valdžioje esančių.O kodėl valdžioje esantiems to nepasakyti ?Bijome arba to nenorime ?Stipri,liaudies palaikoma valdžia nebijotų ją kritikuojančių.Valdžios pozicija-kritikuoji valdžią,vadinasi esi Lietuvos priešas.Valdžia susitapatino su Valstybe .O jūs nesugebat susivienyti

 • Va 2017 balandžio mėn. 26 d. 08:42:03

  kiekvieną rytą perskaitau ką rašo mūsų laikraščiai.Apie Lietuvos įvykius.Žiūrėkite,signataras Z.Vaišvila rašo apie tai ,kadprezidentę ir kitus taip vadinamų , pabėgelių kvieslius reikia teisti.Z.Vaišvila rašė ir anksčiau , kad prezidentę reikia teisti už antikonstitucinius veiksmus.Na ir ką ?Ar kas nors sureagavo ?Ne. Z.Vaišvila Seimo konferencijų salėje skelbia spaudos konferencijas ir ...sėdi vienas tuščioje salėje .Ar Z.Vaišvila sako netiesą ?Tai kam ne įdomi ta tiesa ?R.Paulauskas šneka apie tą patį -niekam ne įdomu .Dabartiniai Seimo nariai Skardžius , Žemaitaitis šneka apie valdžios kuropciją , apie šalies išnykimą .Ir ką ? Nieko .Dabar vyksta teismas žmonėms , kurie nesitaikstė su netvarka ,sakyčiau , kurie kažkokiais tai veiksmais bandė pakeisti padėtį šalyje .Pakeisti , kad Lietuva neišsivaikščiotų.Kažin kaip bus po dešimties metų ,kas dirbs Lietuvoje , kas mokės pensijas... IR NIEKO.Neliko nei vieno politiko ,kujris pasidomėtų ar tikrai tie žmonės kenkė Lietuvai ?

 • Žmonės, 2017 balandžio mėn. 26 d. 08:22:12

  nu tai darykit ką nors! Nes labai greitai bus vėlu. O gal jau dabar vėlu.

 • ??? 2017 balandžio mėn. 26 d. 07:18:25

  Liaudyje sakoma jog protingas mokosi iš svetimų, o durnius iš savų klaidų. Nepatenkinti vakariečių gyvenimo būdu, atvykėliai jį mėgina pakeisti sprogdindami ar kitaip žudydami. Tad vakariečiams yra tik dvi išeitys: arba tapti musulmonais, arba juos vyti lauk. Manau jog antras būdas- priimtinesnis, tačiau tam reikia ateiti į protą. Tad kiek dar reiks teroristams nužudyti nekaltų žmonių jog būtų ateita į protą

 • skaudi tiesa 2017 balandžio mėn. 26 d. 05:13:23

  Tokių valdžios klūpėjimų prieš Šeimininką ir jo botagą nebūtų, priverstinės primestinės politikos nebūtų o ir kitų nesąmonių, tyčiojimosi iš visų mūsų nebūtų, jei Prezidentą turėtume Zigmą Vaišvilą. Bet deja 90 proc Lietuvos budulių to nesupranta. Bet aišku,kad ESMINĖ bėda- priklausymas diktatoriškai prakeiktai ES.

 • kaip yra 2017 balandžio mėn. 26 d. 01:34:56

  Aciu Vaisvilai uz tiesa,kuria ignoruoja isrinktieji.Isrinktiesiems rupi kad Briuselis pagirtu.

 • Londono pelke 2017 balandžio mėn. 25 d. 23:11:59

  Kaip visada, valstybes "elitui" labiau rupi ka apie juos pagalvos ES komunistai Merkel ir Junkeris nei musu tautos ir valstybes gerbuvis. Kai kuriuose valstybese tokie butu baudziami uz valstybes isdavima.

 • PETRAS 2017 balandžio mėn. 25 d. 23:08:53

  O TAI RADO PROBLEMA -PABĖGĖLIUS INTEGRUOKITE I TABORA IR NIEKUR JIE NEBĖGS...

 • nuomonė 2017 balandžio mėn. 25 d. 21:37:55

  manau greitai ateis laikas ,kai švedai ir vokiečiai važiuos pas mus gyventi,jeigu pilietis savo valstybėje-bijos išeiti į gatvę -ieškos išeities..........ir mums ne PATS BAISIAUSIAS VARIJANTAS

 • land grabbing 2017 balandžio mėn. 25 d. 21:33:13

  nesuprantu koks čia džiaugsmas, kad tie nelegalai bėga iš mūsų į Vokietiją, Švediją ir pan. jeigu islamizuosis vakarų Europa tai mums irgi oi kaip atsilieps.

 • Melo šunsnukiams,kad prabustų 2017 balandžio mėn. 25 d. 19:42:03

  Sveikatos gerb.Zigmai.Džiaugiasi taikūs žmonės galėdami paskaityti Jūsų straipsnius.Junkite ,vienykite Tautą,kol dar iš bado neišmirėme,kol dar visa širdimi pergyvename dėl savo valstybės.Galvoju,kad tikriausia tie visi musulmonai,geriau supranta už mūsų valdžią ,kad pas mus chaosas,bedarbystė badas užtat ir bėga palikdami mums duonos kasnį.

 • Protas 2017 balandžio mėn. 25 d. 17:30:26

  Ačiu, gerb. Zigmui.

 • ss 2017 balandžio mėn. 25 d. 16:55:21

  o kiek gyvena pas Vėsaitę :)

 • Xp 2017 balandžio mėn. 25 d. 16:20:58

  Merkel ir kt europos vadovai nekvaili dėl pabėgėlių kaip Jūs manot .Visur EU vadovais "išrenkami" tik tarpnacionalinėms globalistinėms korporacijoms atstovaujantys žmonės, o žodžiai socialistai, respublikonai ar liberalai tik dūmų uždanga rinkimams. Laimi pinigai ir interesai. Taip Lietuvoje, taip Prancūzijoje ir kt. Laimima per papirkinėjimus, fondus, žiniasklaidą. Pabėgėliai globalistams naudingi net keliais aspektais. Lietuvoje Skvernelis pasirodo tvirtas globalistų rėmėjas-darbo kodeksas,masinis greitas kitų šalių darbuotojų priėmimas, "pabėgėliais ypatingas rūpinimasis. Ko Butkevičius nespėjo sužlugdyti, Skvernelis pribaigs.

 • Lora 2017 balandžio mėn. 25 d. 16:20:20

  Tai ka, mes turime dziaugtis, kad gy vename ubagiskoje salyje?

 • :) 2017 balandžio mėn. 25 d. 14:57:08

  Vokietijos propaganda niekaip neatsidžiaugia, kad iš 1,5 mln pernai atbėgusių NET 60 išsiųsta iš šalies. Statistika per sukąstus dantis skelbia, kad 52 proc. padaugėjo atbėgusių nusikaltimų. Dar klausimų bus?

 • senis 2017 balandžio mėn. 25 d. 13:33:26

  Kad įveikti tokias keliones kaip kelionės iš Sirijos ar Afrikos reikalinga turėti pinigų.Iš kur pas nualintos šalies piliečius gali rastis tiek lėšų kad su šeima patekti į Europą?.Iš TV filmuotų kadrų matosi migrantų asmenybės.Tuose migrantuose seni ir paliegę žmones ir vaikai yra tik priedanga persikelti į Eurosąjaungą ar Amerika teroristams ir kitokiems ,,veikėjams".Uždaryti visas sienas migrantams ir lai jie tekariauja savo šalyse o neterorizuoja ir neieško geresnio gyvenimo svetur.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 16-oje eismo įvykių sužeista 17 žmonių, tarp jų – du nepilnamečiai.
 • RUSIJOJE: Rusijoje užfiksuotų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius pastarąją parą padidėjo 6 635 ir pasiekė 713 936.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos