Laisvės partija į susisiekimo ministrus teikia M.Skuodžio kandidatūrąnuotraukos (10)

2020 gruodžio 04 19:51:06 Perskaitė 1207

Laisvės partija kandidatu į susisiekimo ministrus teikia Mariaus Skuodžio kandidatūrą. M. Skuodis šiuo metu eina ekonomikos ir inovacijų viceministro pareigas.

 


Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė atkreipia dėmesį, kad M. Skuodis yra vertybiškai artimas partijai žmogus.

„Jis yra pasiruošęs įgyvendinti Laisvės partijos prioritetus susisiekimo srityje, atnešti ir „žaliąją darbotvarkę" į susisiekimo politiką. Kad susisiekimas pirmiausia būtų skirtas žmogui, o ne biurokratijai ar neaiškiems interesams. Tai kompetentingas, valstybės valdyme turintis patirties žmogus, net ir nepalankiomis aplinkybėmis dirbo tam, kad Lietuvos ekonomika nesustotų", - pranešime cituojama A. Armonaitė.

„Esu dėkingas Laisvės partijai už suteiktą pasitikėjimą. Turime unikalią galimybę pasiekti, kad Susisiekimo ministerija visuomenėje būtų žinoma ne tik dėl Lietuvai ir visam regionui svarbių infrastruktūros projektų, bet ir dėmesio žmogui, inovacijoms, žaliajam kursui bei skaidrumo priimant sprendimus. Esu pasiryžęs dėti visas pastangas, kad ši vizija taptų realybe", - sako M. Skuodis.

Trisdešimt penkerių metų M. Skuodis šiuo metu eina ekonomikos ir inovacijų viceministro pareigas. 2018 m. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijo socialinių mokslų (politikos mokslų) daktaro laipsnį. Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje įgijo viešosios ir ekonominės politikos viešojo administravimo magistro laipsnį. 2015-2018 m. ėjo Lietuvos banko Tarptautinių ryšių departamento direktoriaus pareigas.

Laisvės partija yra delegavusi dar dvi kandidates: A. Armonaitę - į ekonomikos ir inovacijų ministres bei Eveliną Dobrovolską - į teisingumo ministres.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net