respublika.lt
 

Kuo G.Nausėda skiriasi nuo I.Šimonytės? - straipsnio komentarai:

 • tik Nuomonė 2019 gegužės mėn. 20 d. 18:51:56

  Partija gali siūlyti porą kandidatų: kodėl siūlė tik Šimonytę, juk galėjo leisti varžytis ir Vyg. Ušackui. Protingas, gerai išmanantis užsienio politikos plonybes. Dabar yra kaip yra. Ekonomiką tvarkys, bet kaip bus su užsienio politika tokiu sudėtingu metu - juk Rusija dantis galanda be perstojo. Nausėda nebuvo ryškus kaip politikas, tai vilties mažai dėl užsienio. O vidaus reikaluose gal bent ramybės bus daugiau, tik kad nebūtų NUPERKAMAS kaip skvernelis; valstiečiai įlindę į Seimą skleidžia nuodingas idėjas, klaidina ,žmonėms meluodami apie ,,atsitraukimą, ,,valdžios atidavimą' LAŠINIAI KVEPIA, TAI MIAUKIA VIS APSISUKDAMI, ĮSIKABINĘ Į ,,VALDŽIĄ. Lietuvos žmonės visai neveiklūs, tai lengva meluoti. Išeina į gatves tik Seimo langų padaužyti, o kur jų blaivi veikla, valstybės tvarkymo požymiai. DAUŽYDAMI NAUJO NESUKURSIM, BARBARŲ BUVO DAUG, GRIOVĖ CIVILIZACIJAS... Aš šiandien už Ingridą.

 • Kostas 2019 gegužės mėn. 03 d. 12:39:12

  Tik du kandidatai yra adekvatus buti prezidentais.Tai Nauseda ar Juozaitis.. Nauseda yra is Nausedu klano Taurages rajone, Svedu Valenbergas jam nepriklauso, o Juozaiciui skauda del emigracijos ir nori kad mes neisnyktume....

 • Juozas 2019 balandžio mėn. 05 d. 13:58:42

  Abu konservatorių projektas, gal nors vienas laimės, tai noras Lansbergių klano užvaldyti valstybę. Manau neišdegs. Į antrą turą pateks Skvernelis ir Andriukaiitis.

 • Jono nuomonė 2019 kovo mėn. 26 d. 14:24:59

  Kai pakviestas į televizijas Nausėda kalbėdavo apie Lietuvos ir pasaulio ekonomikas, mano nuomone, jo kalbos būdavo ekonomikos pradžiamokslio vadovėlio turinio lygmens. Kai tik jį pamatydavau, prisimindavau jo užimamo etato humoristinį pavadinimą: užsienio banko patarėjas santechnikas, patarinėjantis kaip daugiau perpumpuoti lietuvaičių pinigų į jo sąskaitas. Man jis buvo ir yra žmogus be veido ir pažiūrų. Nors Šimonytė, kaip ir Nausėda- to paties nepasiteisinusio Lietuvos ekonomikos modelio paukščiai, nors abu- blogybės, tačiau pagal mane mažesnės negi Skvernelis. Manau, kad iš trijų blogybių Šimonytė- mažiausia, o be to turi gyvenimo patikrintą veidą, nuostatas. Nemanau, kad pvz. Juozaitis, tapęs prezidentu galėtų pakenkti Lietuvai daugiau negu AMB ar Skvernelis. Todėl man Juozaitis ir Šimonytė, jas palaikančios jėgos- patikimesni negu Skvernelis ar Nausėda. Apsispresiu po debatų.

 • žmonės atsipeikėkit 2019 kovo mėn. 26 d. 14:07:35

  juk šie du turčių statytiniai net negalės žiūrėti į jus nevemdami?

 • Šaulių veislės 2019 kovo mėn. 26 d. 13:42:08

  Abudu narkomafijos klapčiukai tarnaujantys dideliems pinigų maišams: tiek Ingrida tiek Gitanas ir abudu parazitai.Senmergė lengvai įtakojama.Šneka protingai,bet darbai prieštarauja jos šnektoms.Būdama finansų ministre neprieštaravo kai skolinosi Lietuvos valstybės vardu už 7-9% palūkanų ir neatsistatydino prieštaraudama tokiom aferom.Patyčios iš banko Snoras vertybinių popierių indėlininkų.Nors už tas aferas konkrečiai atsakingas buvo .V.Vasiliauskas ir finansų ministrė.Emocinga protinga kvaiša.Myli arba neapkenčia ir dvigubi standartai... Gitanas dirbdamas banke padeda jos savininkams apvogti Lietuva ir jos žmones yra Lietuvos išdavikas .Pernai ir užpernai ir šiaip pastoviai apgaudinėja Lietuvos žmones,kad Švedijoje galį sprogti nekilnojamo turto burbulas ir bankai bankrutuos ir tai palies ir Lietuvos bankus. Ei tu nausėdija žiurke! Tai kada bus žemėje kataklizmai,nes tu niekše prieš <10 metų per Lietuvos televiziją LRT pareiškei,kad bus labai dideli valiutų svyravimai?

 • Jo 2019 kovo mėn. 26 d. 12:47:12

  du KGBistai.du koncervai,du vagys, niekom nesiskiria tik lytim.

 • vilija 2019 kovo mėn. 26 d. 12:44:11

  Nauseda 100 procentinis MG Baltik kandidatas.Simonyte landsbergiu kandidate.ABU kartu konservu ir mockaus remiami. Abiem atvejais laimi mockus ir austeja.Mafija valde ir valdys lietuva

 • Janutienė su komanda per TV 2019 kovo mėn. 26 d. 10:51:46

  iš kairės ir dešinės AKTYVIAI peikė Šimonytę ir Nausėdą. Skvernelio nerušiojo. Kur čia objektyvi žurnalistika?

 • tarp subines ir vaginos tarpas nedidelis 2019 kovo mėn. 26 d. 10:10:20

  abi skyles dvokia vienodai....

 • skirtumas 2019 kovo mėn. 26 d. 08:52:35

  Šimonytės agitacija per Facebook, nors neturiu draugystės, ateina vos ne kaip virusas. Nausėdos - ramu, jokių įsiveržimų.

 • labai paprasta 2019 kovo mėn. 26 d. 08:39:36

  abu jie turčių atstovai. Ir patikėkit, skurdžiai, jie niekada jūsų net neprisimins, niekada nei vienas jūsų neišgirs iš jų , kad reikia palengvinti gyvenimą badmiriaujantiems, nepridės jie jums nei vieno euro. Viskas bus tiktai milijardieriams. Tiktai. Koks tas Skvernelis bebūtų, ale dažnai mesteli 20-30-40 eurų mums. Iš Juozaičio irgi nieko gero - suvaikėjęs inteligentas - viską atiduos mokytojams, kad šie susipirktų alpinizmo įrangą pro langus laipioti.

 • N 2019 kovo mėn. 26 d. 08:24:39

  Is kur jus zinote kad simonyte moteris.

 • Kuo jie skiriasi ? 2019 kovo mėn. 26 d. 08:18:29

  Akivaizdu, kuo Simonyte skiriasi nuo Nausedos - Simonyte yra moteris, o Nauseda - vyras. Daugiau jie lyg ir niekuo nesiskiria..

 • simonytei nereikia prezident. 2019 kovo mėn. 26 d. 07:58:06

  Ar tikrai Ingridai Šimonytei reikia prezidento posto? Ar ji pati, blaiviai ivertinusi gan kuklias savo galimybes, to posto labai trokšta? Man, kažkodel atrodo, kad prezidento posto labiau reikia ne I.Šimonytei, o A.Kubiliaus, G.Landsbergio ir Rasos Juknevicienes partijai. Su savo statytine laimejus prezidento rinkimus, atsiveria tiesus, kaip styga, kelias laimeti ir kito Seimo rinkimus! Šimtu procentu išsipildytu Landsbergiu gimines ir satelitu svajone. Triju svarbiausiu valstybes rumu: prezidenturos, Seimo ir Vyriausybes raktai atsidurtu vienoje saujoje, G.Landsbergio delne! Politinio dvarponio dalia iškeisti i visavaldžiu šeimininku rumus - sena Landsbergiu gimines svajone. Valdoma prezidente - butu garantas patiems valdyti valstybe ir Tauta

 • Abu vis dažniau 2019 kovo mėn. 26 d. 05:35:57

  pučia tą pačią dūdelę su panašia miliodija.

 • Tikrai 2019 kovo mėn. 25 d. 22:17:37

  jokiu būdu. Negalima balsuotii dėl to, ka tai bus dabartinės padėties tęsinys.Patinka, nepatinka kai kam Skvernelis, gal ir turi kokių minusų, bet reikia balsuot už jį.

 • O 2019 kovo mėn. 25 d. 20:26:56

  Abu kgbistai abu vagis.

 • O 2019 kovo mėn. 25 d. 20:23:52

  Niekuo nesiskiria abu kgbistai,

 • > "zuk" 2019 kovo mėn. 25 d. 19:47:42

  Paga patį "zuk" nausėdiškos "šeimos vertybės" pasufleravo jam į savo rinkiminę kompaniją pasikviesti aršiausią ^iknakru^ių palikuonių ideologijos propagandistą ir neatsisakyti jo paslaugų net po vaikų tėvų protesto mitinge prie Nausėdos rinkiminio štabo kontoros?

 • kaunietis 2019 kovo mėn. 25 d. 17:17:52

  žinau tik viena -G.Nausėda dirbo bankams ,dirba bankams ir toliau dirbs bankams ,net jeigu bus išrinktas prezidentu.

 • melas 2019 kovo mėn. 25 d. 16:59:03

  Nausėda asocijuojasi su "SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda mano, kad euro įvedimas Lietuvai bus naudingas ir atpigins kai kurias paslaugas." (Delfi, 2013 m. spalio 29 d. 07:16) Atpigo? Reiškia toks jis ir ekspertas.

 • Sygas 2019 kovo mėn. 25 d. 16:29:37

  Jau šitie du personos iki vėmimo nusibodo:per televiziją,kopiuteriuose,radijo laidose tie DVYNIAI rodomi ištisai be jokių pertraukų.Būkite malonūs RESPUBLIKA nors JŪS neberodykite tų dviejų "prezidentų".JUos tauta tikrai nerinks,nes yra geresnių kandidatų,kuriuos perLRT pamatyti nėra jokių šansų.LRT ir radijas yra konservatorių kasdieniniai ruperiai jau tiek nusibodę jų komentarai,kad net vemt verčia.

 • nuomonė 2019 kovo mėn. 25 d. 15:57:16

  aBU BIUROKRATAI,BUVUSIEMS 29 METUS TOKIŲ BE "STUBURO" labai reikia ,kad nies Lietuvoje nesikeistų........ar nors vieną WALSTYBINĮ VWAGĮ PASODINO PER 29 METUS ,O IŠTRATINTI MILIJARDAI,IŠ UBAGŲ,KAI KAS TAPO -"MILIJONIERIAIS" IR TYČIOJASI,IŠ PUSBADŽIU GYVENANČIOS TAUTOS......gali taip atsitikti,kad niekas nei balsuoti,kam balsuoti u-ž"marionetes" KUIRE PATYS SAU GRAŽŪS,O LIETUVAI NREIKIA GABIŲ IR PROTINGŲ,SU STUBURIU,KAD NEGĖDA BŪTŲ.....

 • Julija 2019 kovo mėn. 25 d. 15:29:38

  Nieko nesiskiria abu nuo supuvusiu koncervu,o siaip skirtumas tarp lyciu ir tiek. O siaip yra be ju uz ka balsuot Juokas ima kaip Nauseda liaupsina Usackas o Simonyte -Maldeikiene

 • Ivanuška 2019 kovo mėn. 25 d. 15:02:05

  skiriasi tik tuo, kad neturi švarplės tarp dantų. Ir dar nežymūs skirtumai tarp kojų

 • hgfgh 2019 kovo mėn. 25 d. 14:55:30

  abu konservatoriai balsuokit uz Juozaiti

 • kis 2019 kovo mėn. 25 d. 14:54:55

  jie skiriasi labai daug ir kardinaliai skirtingai.Vienas kuria bankus ir jiems tarnauja,o kitas juos griauna.O vienodi jie tuo,kad abu turi is to naudos.

 • kis 2019 kovo mėn. 25 d. 14:49:34

  jie skiriasi labai daug ir kardinaliai skirtingai.Vienas kuria bankus ir jiems tarnauja,o kitas juos griauna.O vienodi jie tuo,kad abu turi is to naudos.

 • ZUK 2019 kovo mėn. 25 d. 13:54:49

  Viskas paprasta.Nausėda yra už šeimos vertybes,o Šimonytė yra už lesbiečių ir gėjų santuokas.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SRAIGTASPARNIS: Filipinų jūroje nukrito JAV karinės jūrų laivybos sraigtasparnis – visus penkis juo skridusius įgulos narius pavyko išgelbėti, šeštadienį pranešė JAV septintasis laivynas.
 • SUSITIKS: Europos sveikatos komisarė Stella Kyriakides pirmadienį sušauks ES valstybių sveikatos atstovų susitikimą, kuriame bus aptariamos įvairios galimybės reaguoti į išplitusį mirtiną koronavirusą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokių veiksmų reikėtų imtis, kad verslas neterštų gamtos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau pradėjote pildyti naujiems metams sau duotus pažadus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 +3  C

+2 +4 C

 

 +2 C

+4 +5 C

+3 +5 C

 

+2 +4 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1035 PLN - 4.2565
RUB - 68.1692 CHF - 1.0712
GBP - 0.8431 NOK - 9.9375