respublika.lt

Konstitucijos pataisa dėl R.Pakso kaip užburtame rate: grįžta į komitetą - straipsnio komentarai:

 • M
  Manau 2020 birželio 30 21:30:27

  Likimas Landsbergiui atsilygino.Taip troško būti išrinktas prezidentu - rinkėjai nerinko! Vėliau norėta kažkokiais įstatymais įtvirtinti prezidento vardą - nepavyko.Taip ir liko, kaip signataras Z.Vaišvila Seime, spaudos konferencijose, sako LTSR Aukščiausios Tarybos,vėliau pervadintos Atkūriamuoju Seimu ,pirmininku.

  0 0
  Atsakyti
 • <
  < < Nuomonė 2020 birželio 30 21:03:23

  Kad Žalimas su visais teisėjais užsiėmęs landsberginių skundų nagrinėjimais dėl A.Širinskienės komisijos nutarimų.Jeigu Teisės komitetas pasiskųstų EŽTT ,tai vėl būtų ,galimai, didžiulis pažeidimas.Prisiminkime,ką sakė signatarė teisininkė Šličytė.Juk ji yra LK KŪRĖJA! Gerb.Šličytė sakė "Respublikos" žurnalistui, kad Žalimas, pasibaigus jo pirmininko galiojimo laikui,turėjo paskirti KT vadovauti kitą teisėją - vyriausią amžiumi,bet to nepadarė.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 birželio 30 20:47:14

  Kas pažeidė žmogaus teises,kurias EŽTT ir JT ŽTK atstatė ? Pažeidė Lietuvos KT ,nuteisęs iki gyvos galvos.TODĖL : KT ,vadovaujamas buv.konservatoriaus Žalimo , tegu šį žmogaus teisių pažeidimą ir IŠTAISO ! Juk visiems aišku,kad koncerviniai niekada Seime už prezidento teisių atstatymą nebalsuos.Surinkti 94 balsus neįmanoma!

  0 0
  Atsakyti
 • Č
  Česlovui ir kitiems ,kaip jis rašo, tešlagalviams! 2020 birželio 30 20:37:48

  Ne jums tvarteliniai spręsti dėl R.Pakso valdžioje buvimo ar nebuvimo! ĮSIDĖMĖKITE! Tai sprendžia RINKĖJAI !

  0 0
  Atsakyti
 • e
  edva 2020 birželio 30 07:49:10

  ligoniui tapšniui reikia psichuškėje gydytis, o ne rinkimams ruoštis. tegul savo bobai vadovauja.

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nuomone 2020 birželio 30 06:51:49

  Pakol nebus iskviestos Konstitucines dvasios,ir pabendrauta su jomis,tol Lietuva negales ivygdyti europos zmogaus teismo, teisiu sprendimo.Ne kekvienas tai gali issikviesti konstitucines dvasias,reikia specialisto ismanancio si rituala.Su Konstituciniu dvasiu pagalba Paksui buvo suvarzytos teises ir tik ju pagalba tos teises gali buti atstatytos.

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nėra tikslo. kad nenuskestu juk neparduosi, nei kaukių, nei pirštinių, nei spiritinio skiedalo. ką iš to pasipelnysi? 2020 birželio 30 05:15:37

  Eugenijus 2020 birželio mėn. 29 d. 19:37:26 O ką, jūs tikėjotės? Manau reikia skelbti pandemija, per parą Lietuvoje nuskendo 7 asmenys...

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nakas 2020 birželio 30 02:58:24

  paksa reikietu isteisinti kad galetu i presidentus kandidatuoti visos teises atstatitos i premjerus visur galetu dalivauti

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nakas 2020 birželio 30 02:57:15

  paksa reikietu isteisinti kad galetu i presidentus kandidatuoti visos teises atstatitos i premjerus visur galetu dalivauti

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kol gyva lansberklyniu 75 metams uzslaptintu KGBesniku mafija 2020 birželio 29 23:56:01

  Paksuj kelias y seima TABU-

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Taigi, 2020 birželio 29 21:09:03

  Jo kaltė , kad stojo landznergiui skersai kelio dėl Mažeikių naftos atidavimo su primokėjimu

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Juodas humoras 2020 birželio 29 20:35:34

  Paksai, apsiramink- juk prisitapšnojai. Geriau su Paksiene važiuok pas Merkinės piramidės šamaną ir pasiprašyk ūkvedžio darbo, o Paksienė galės būti Vaidilute.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  ATSTATYT TEISINGUMĄ ! 2020 birželio 29 20:33:58

  Kokios priesaikos buvo sulaužytos ir kokie "nusikaltimai" buvo padaryti, kai viskas panaikinta? Šlykštu būdavo klausyt žydo Kūrio ir kt. litvakų sukurptų kaltinimų. Tie išgamos iš prigimties yra klastotojai niekšai. Dar išvis nežinia ar Paksas kur kandidatuotų? Privalo būt ATSTATYTAS TEISINGUMAS! Ne Paksas, o ta visa litvakų šunauja turi būt ne tik iš postų išmesti, bet išvyti iš Lietuvos, atimant pilietybes ne tik jiems, bet ir kelių kartų palikuonims.

  0 0
  Atsakyti
 • E
  Eugenijus 2020 birželio 29 19:37:26

  O ką, jūs tikėjotės? Manau reikia skelbti pandemija, per parą Lietuvoje nuskendo 7 asmenys...

  0 0
  Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2020 birželio 29 19:36:59

  Jokiu pataisu tapsnotojui, valdzioj ir be jo pakanka teslagalviu.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  >aaa 2020 birželio 29 19:14:50

  Aš nuo pat pradžių supratau, kad jis nieko blogo nepadarė taip, kaip pripaišė per apkaltos bylą, jog net sunkvežimiu vežė į teismą. Jo vienintelė klaida, kad grąžino Borisovui turėtą pilietybę. Bet ir tai ne jis pirmasis pasirašė ant dekreto O Adamkus net KGB- istui Jakuninui apdovanojimą davė ir pilietybę, nors jo ne kojos nebuvo įkeltos į Lietuvą. Adamkus Borisovą taip pat apdovanojo. Štai kokie dvigubi standartai amerikonui ir Lietuvos piliečiui - patriotui... Apie AMB jau nekalbu - tiek Lietuvos piliečių prikepė per savo kadenciją, nors furomis vežk.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Senolė 2020 birželio 29 17:46:10

  Kai kurie Seimūnai didesni nusikalteliai ir pažeidėjai ypač ankstesnieji nei R.Paksas . Taip, dar komanduoja senis Landsbergis nepamiršdamas savo keršto. Kol jis gyvas manau beviltiška. Geriau mokės baudą, tik ne iš savo kišenės senis, bet visų mokėtojų, nei prileis R.Paksa prie bent kokios valdžios. Tai šlykštūs parazitai....

  0 0
  Atsakyti
 • A
  AAA 2020 birželio 29 17:26:26

  Vis de lto pasalintas prezidenas dauk kur buvo teisus,kad taip visi jo bijo iki siol.O iipac Konservai.

  0 0
  Atsakyti
 • R
  Romas 2020 birželio 29 17:12:44

  Pasiūlymas seimo nariams kurie balsavo prieš Konstitucijos 74 straipsnio pakeitimo projektą apmokėti Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) paskirtą baudą asmeniškai tada jie nevaizduos kad jie yra viršesni už teismo sprendimus.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Julija 2020 birželio 29 16:56:53

  Ar baisu, kad už R.Paksą (jeigu dalyvautų seimo rinkimuose) gali daug kas balsuoti ?

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADARINIAI: pietinėje Belgijos dalyje – prancūzakalbėje Valonijoje – prasidėjo šiukšlių krizė - po smarkių potvynių, kilusių liepos 14-16 dienomis, regione perpildyti visi sąvartynai, ir statybinių šiukšlių kalnai ėmė dygti nenaudojamoje automobilių magistralėje A601.

 • KOVA: antradienį Graikijos ugniagesiai kovoja su dideliu miško gaisru šiauriniame Atėnų priemiestyje, jo dūmai juntami šalies sostinėje - ugnis šėlsta Dioniso municipaliteto miško masyve, netoli Galinio kaimelio, rajone tarp Stamatos ir Rodopolio gyvenviečių.
 • STIPRUS: pirmadienį Indonezijoje, prie Sulavesio salos pakrantės, įvyko 6,2 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV geologijos tarnyba, tačiau perspėjimų dėl cunamio grėsmės nebuvo.
 • KOSMOSE: šeštadienio vakarą virš pietinės Norvegijos naktinį dangų nušvietė didelis meteoritas, sukėlęs bangą pranešimų net iš Švedijos apie pastebėtą dangaus kūną, pranešė vietos žiniasklaida.
 • SIAUTĖJA: miškų gaisras, kilęs už maždaug 100 km į vakarus nuo Barselonos, sunaikino 1 100 hektarų miško ir dirbamos žemės, sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Katalonijos miškų komisija.
 • GĄSDINO: Filipinus šeštadienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS), tačiau jis įvyko giliai po žeme, todėl vietos pareigūnai teigė nesitikintys daug žalos.

 • SKĘSTA: potvyniams apėmus dalį Vidurio Kinijos teritorijos, penktadienį, pasitelkiant savadarbius tiltus, buvo evakuojami kaimų gyventojai - tai daroma dėl šalies rytinės pakrantės link artėjančio taifūno, kuris gali sukelti dar didesnius potvynius.
 • TRANSPORTAS: Europoje antrą šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padvigubėjo naujų elektra varomų transporto priemonių pardavimai, penktadienį nurodė Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).
 • ATIDARYMAS: Grikapalyje penktadienį buvo atidaryta didžiausia pagal pagamintos vienoje vietoje elektros kiekį nutolusi saulės elektrinė Lietuvoje, kurios galingumas yra 3,35 MW - platforma nuo jau egzistuojančių skiriasi tuo, kad „SoliTek“ modernių technologijų dėka vartotojams užtikrinama 35-40 proc. efektyvesnė elektros generacija ir dvigubai mažesnė kaina už elektros energiją.
 • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikia kaliniams, priklausomiems nuo narkotikų, vietoj pagalbos dalinti švirkštus ir adatas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +22 C

+16 +22 C

 

+15 +21 C

+21 +29 C

+19 +28 C

 

+18 +20 C

0-9 m/s

0-10 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos