respublika.lt

Kokių spragų D.Grybauskaitės valdyme įžvelgė ekonomistai? - straipsnio komentarai:

 • greiciau 2019 gegužės mėn. 07 d. 05:54:35

  ta ziurkie dingtu.

 • Vardas 2019 gegužės mėn. 06 d. 19:39:42

  Atsargi Dalios Grybauskaites kritika ekonomikoje ir versle, ekonomistas Romas Lazutka kiek drasiau, "Investuotoju forumo" vykdomoji direktore Ruta Skyriene kiek bailiau. Aisku JAV ir Lietuvos Prezidentu galimybes labai skiriasi, aisku Donald John Trump verslininkas. Tiesiog labai ryskus skirtumai tarp verslininko Donald John Trump ir biudzetines valdininkes Dalios Grybauskaites. Tiesiog Donald John Trump tapo per 1-2 metus politikos ekonomikos superzvaigzde tiek JAV tiek Pasaulyje. Labai vertiname LRP Dalios Grybauskaites ir Lietuvos banko indeli del Visvaldo Matijosaicio ir "Vieningo Kauno" pergales 2015 m. Savivaldybiu rinkimuose Kaune ir del LVZSajudzio pergales 2016 m. LRSeimo rinkimuose. Bet kai Lietuvos valstybes skola ir emigracija milziniska, verslas merdi Lietuvoje tai nori nenori zvalgaisi i Karbauski, Skverneli, Matijosaiti, Juozaiti, Radzvila, Alvyda Jokubaiti, kad Tevyne Lietuva tiek finansiskai tiek filosofiskai dideliame pavojuje net Rusijai neokupavus Lietuvos. Tiki

 • Sigitas 2019 gegužės mėn. 06 d. 18:36:10

  O ką, NG Baltic patronai ne oligarchai?,Vasiliauskas ne oligarchas?,Ar E.Masiulis ne smulkusis oligarchiukas, tiksliau Prezidentės ryšininkas tarp prezidentūros ir visokių stambaus verslo atstovų.Reikalas tame, kad jeigu ji būtų atvėrusi plačiau duris užsienio investuotojams, jai pačiai jie būtų konkurentai.Dėl to po jos valdymo mes ir velkamės uodegoje.O dabar dar perša mums panašius į save, o kam jie mums reikalingi?Kad vėl pudrintų smegenis?.Gal jau pakaks, nes žmonių galvosena taip pat prablaivėjo, kai atėjo valstiečiai ir atskleidė tik dalį tų machinacijų, kurios nebuvo viešintos 28 metus

 • kas mūsų laukia ES subinėj? 2019 gegužės mėn. 06 d. 18:14:26

  gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

 • Manau 2019 gegužės mėn. 06 d. 15:29:04

  kad absurdas glūdi ne tame, kad jie buvo komjaunuoliai ar komunistai, bet tame, kad jie vaidina aršius antikomunistus. Uolūs anos sistemos tarnai tampa bekompromisiniais tos sistemos kritikais, komunistinių atgyvenų naikintojais, komunisto etiketę savo oponentams noriai klijuojančiais veikėjais

 • to senis 2019 gegužės mėn. 06 d. 15:27:54

  uuo tik sovietmeciu lt buvo valstybe,turejo savo pinigus,konstitucija,prezidenta,premjera...cha cha cha... es ir didzioji dalis turi eura,turi prezidenta ir premjera ir yra laisvos demokratines valstybes...ubagas niekad laisvas nebus,nors tures desimtis prezidentu ir tonas savos makulaturos...

 • ZUK 2019 gegužės mėn. 06 d. 15:14:12

  KGB darbuotojos ir Burokevičiaus bendražygės Magnolijos valdymo laikotarpis pasižymės,kaip labiausiai pakenkęs Lietuvai.Balsuota prieš JAV rezoliuciją dėl Jeruzalės statuso,kas supriešino Lietuvą ir JAV ir kuri pagrąsino:"Amerika visada atsimins nedraugišką Lietuvos aktą".Tai buvo labai naudinga Rusijai.Magnolija atidavė Lietuvos ambasados pastatą Romoje rusams už dyką,už nuomą???ir dar išverstom akim aiškina,kad neva tai pasisekimas.Magnolija sunaikino gerai dirbančią FNTT kartu su Liberalų ir Centro sąjunga.To pasekoje nebeliko tos partijos,bet prakeikta Magnolija išliko.Tai nonsensas,parodantis,kad Lietuva nėra teisinė valstybė.Ir dar daugybė veikų,kurios pakenkė Lietuvai.

 • Šaulių veislės 2019 gegužės mėn. 06 d. 14:41:13

  Teisingumas Lietuvoje toks,kad invazinės valkatos apvagia viduryje dienos pasitelkiant teisėjus kyšininkus.Apvogė giminaitį Juozą Kirši toks Kovalec Anatolijus papirkęs teisėją Jufka Šalčininkų miesto teismas.O jo sesers vyras padėjes jam šioje byloje žuvo labai keistomis aplinkybėmis.Aš manau buvo nužudytas spec.tarnybų...

 • štai 2019 gegužės mėn. 06 d. 14:32:42

  Nuostoliai ir aferos: Mažeikiai - 14 milijardų, Snoras 6 milijardai, Ūkis 5 milijardai, Paskola 4 milijardai, Independensas 3 milijardai....

 • dar niekada per amžius nebuo tokios neteisybės 2019 gegužės mėn. 06 d. 14:27:08

  tebūnie jie prakeikti amžiais.

 • Šaulių veislės 2019 gegužės mėn. 06 d. 14:26:09

  Grybovna žydelka todėl ir buvo ir dar kol kas yra vagių patronė.Investuotojų forumas tai žydai skėriai naikinantys lietuvius pasivogę mūsų bendra turtą.Pvz. Investuotojų forumo vadas Rolandas Valiūnas žydas valdantys advokatų kontora "Ellex" anksčiau buvo "LAWIN" rengė visas svarbiausias dokumentus energetinius.Na ir žinom kiek kainuoja ta energetika dabar mums.Elektra dujos iš plaukiančios geldos ir t.t. o jie-jis-ji susikrovė turtus iš to tarpininkavimo.Skaidrumas tik tarp žydų įtakingu pasidalijant grobį apvogus-apvagiant lietuvius.Tai kiek senmergė žydelka gavo procentų nuo šių sandorių?Kokioje valstybėje pinigai laikomi o gal buvo nupirkta brangenybėmis deimantais ir t.t buvo jos noras būti karaliene.Kokia karalienė be brangenybių?

 • nuomonė 2019 gegužės mėn. 06 d. 14:15:17

  manau laikas seimui priimti atsakomybę......blogai dirbi,nerodai rezultatų.....netenki darbo,juk versle niekas nelaiko nedirbančių...jeigu būtų visi valstybinei nusikaltėęliai ištratinę valstybę milijardais,nors dalis pasodinta,seniai būtųme,ne pirmi nuo galo......ir būtų pinigų viskam ,ir mokytojams ir daktarams,ir pensijas pakelti,dabar tranai sugeba biudžeto lėšas _NEBAUDŽIAMI ISISAVINTI....IDOOMU,KAM TADA PREMJERAS,AR FINANSŲ MINISTRAS,JEIGU LEIDIA ,NEBAUDŽIAMAI TRATINTI VALSTYBĖS PINIGUS..... K A I T A,TIK VALDŽIOS KAITA,IR KAD BVALDIŠKOSE TARNYBOSE NELIKTŲ NEI VIENO UVUSIO...dabar sėdi rajonų merijose po 29 metus,ir miega.....laukia pensijos....tokiems"pensinikams "reikia ikurti ,kaip ukrainoje informacijos ministeriją ir tegul sėdi su minimalke laukdami uždatarnautos,tūkstantį kartų pigiau būtų,nei laukti kol išeis.......todėl provinsijoje,viskas ,kaip prie brežnevo,o dabar jau viskas užrakinta,tik išremontuota.....

 • senis 2019 gegužės mėn. 06 d. 13:53:58

  nustokim kliedeti ir meluoti sau. Prezidentai, premjerai buna tik valstybese. Lietuva, nuo 2004 metu yra kolonija. Valstybe privalo tureti savo Konstitucija. Lietuva turi ja negaliojancia, nes ES istaymai turi virsenybe. Valstybe privalo tureti savo valiuta ir CB, nebeturime, finansus valdo ES. Valstybe privalo tureti savo uzsienio politika, tarnaujancia pilieciu gerovei. Neturime. Musu priziuretojai vykdo JAV naudinga uzsienio politika, tarnaujancia, isskirtinai JAV interesams. Valstybeje negali buti svetimu valstybiu kariniu daliniu, nepavaldziu valstybes vadovui. Turime ju, kaip sunu. Nereiketu Lazutkai apsimesti durneliu, uz Grybauskaites antra kadencija, nubalsavo tik nezymiai daugiau, kaip 25% balsuotoju. Ji tik ketvircio baudziauninku rezidente. Kaip grazu, skia, miske. Rusijos Valstybes Paslaptis dirba isskirtinai JAV interesams. Choru su Putinu?

 • Taip 2019 gegužės mėn. 06 d. 13:41:33

  Lietuvos priesas,parazituojanti,KGB, NKVD ziurke,kuri nuskurdino,nuvare Lietuva.

 • gal 2019 gegužės mėn. 06 d. 13:21:27

  ne ekonomistu reiketu klausti,o paprastu zmoniu.Ekonomistas is banko ivertins tik teigiamai,kitas-mastantis giliau,ivertins neigiamai .Ko klausyti.Nebent naujos kandidates taip pat MELYNU kostiumu-zmoniu kandidates,kurios niekas nerinko dar net kaip ZMONIU KANDIDATES.

 • Jei 2019 gegužės mėn. 06 d. 12:47:30

  pagal Šimonytės pasakymą, moteris siekianti tikslo yra KALĖ, tai kaip ji bus vadinama, jei bus išrinkta prezidente. Neduok Dieve, jei tuo žodžiu, kurį patvirtino kandidatė Šimonytė.

 • Jo 2019 gegužės mėn. 06 d. 12:43:16

  AŠ ESU TELKIANTI JĖGA IR LABAI NORIU, KAD SKANDINAVIJOS ŠALYS GYVENTŲ KUO GERIAU. PRAŠAU, REMKITE JŲ BANKUS.

 • Valdymo indėlis 2019 gegužės mėn. 06 d. 12:29:33

  Resovietizacijos sąlygomis gyvenanti , intensyviai kvailinama tauta ruošiasi rinkimams. Jų rezultatai parodys, kokiu laipsniu naujajai nomenklatūrai pavyko „instaliuoti“ savo žmogų aukščiausiame politiniame poste.

 • Pensininke 2019 gegužės mėn. 06 d. 12:02:36

  Pirmoji kandidatu trijule prates Grybauskaites ir konservatoriu prazutingas valstybes skolas ir ne vienas nesijaucia kaltas. Kada bus priimta ASMENINE ATSAKOMYBE?

 • Vertinimas 2019 gegužės mėn. 06 d. 12:00:29

  Lietuvos parazyte, kgbiste, Lietuvos naikyntoja.

 • spraga 2019 gegužės mėn. 06 d. 11:49:33

  Tegu Lietuva savo 17 milijardų eurų paksolų sumažina kaip estai iki 2 milijardų eurų ir didėjant estų skaičiui pajėgūs atiduot. Lietuvoj kažkaip kruapu. Pasikrovę 17 milijardų eurų paskolų ir mažėjant gyventojų skaičiui sako, kad viskas gerai?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SIŪLYMAS: Jungtinė Karalystė siūlo šiemet turėjusią vykti ir dėl koronaviruso pandemijos atšauktą Jungtinių Tautų klimato kaitos konferenciją surengti 2021 m. lapkritį.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, gegužės 26-ąją, pirminiais duomenimis, eismo įvykiuose Lietuvos keliuose žuvo 2 žmonės - motociklo vairuotojas ir lengvojo automobilio keleivė, sužeista 10 žmonių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar karantino metu naudojatės viešuoju transportu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+11 +12 C

 

+10 +12 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+17 +19 C

2-4 m/s

2 m/s

 

4-6 m/s

Nuorodos