respublika.lt

Kodėl prezidentas nenori Seiman - straipsnio komentarai:

 • V
  Vitas Tomkus (4): 2020 rugsėjo 14 11:52:39

  Dabar, užbėgdamas piktiems komentarams už akių, noriu greitai greitai atlikti Jums, brangūs mano skaitytojai, išpažintį: gal ir nepatikėsite, bet tikrai nesu pagamintas iš krištolo, kaip gali pasirodyti iš mano rašinių. Esu toks pat sistemos "fruktas" (vaisius) kaip ir kiti, tik gal kiek mažiau papuvęs. Be to, sąžinė neseniai pas mane sugrįžo, tai va, dabar kasdien dviese ir švenčiam iki paryčių. Vis bandom nesėkmingai kelti tostą: "Už Nepriklausomą Lietuvą!" Deja, nesutariam - kokia kalba: angliškai, vokiškai, prancūziškai ar ispaniškai? Nes nelabai aišku, kur mūsiškių daugiausiai emigravo. Aišku tik tai, kad, jei emigracijos tempai nemažės, tarpusavyje gali tekti bendrauti vėl rusiškai. Nes ir ukrainiečiai, ir baltarusiai, kuriuos pundais pas save atsivežame, dažniausiai šneka rusų kalba. Jeigu mes į juos žiūrime kaip į pigią darbo jėgą, rekomenduoju, jiems mokėti kuo didesnes algas - ne už kalnų metas, kai su jais teks vietomis susikeisti ir "pigia darbo jėga" tapsime mes patys.

  41 0
  Atsakyti
 • b
  baba 2020 rugsėjo 14 11:41:29

  Kaip visuomet zaviuosi Safyru,buvau netinkama dirbti kolektyve,todel isspyre bosas, bet jis bailys,veidmainis,intrigantas,greit atsisuks prie ji pati.

  5 0
  Atsakyti
 • e
  erke p.s. 2020 rugsėjo 14 11:29:26

  manau/gal ir klystu/,kad lansberginiai,galimai, issiveze labai daug bylu is KGB archyvu ir jie turi daug kompromituojancios medziagos.Antra,homoseksualai.Apie juos man pasakojo.Sie zmones pasirenka labai gabius vaikus is vaiku namu,neturtingu seimu,padeda jiems issimokslinti,pasiekti auksto posto.Taciau jie turi ir kompromata,kuri gali panaudoti,jeigu sis asmuo nesielgs taip,kaip jiems naudinga.

  27 1
  Atsakyti
 • T
  To Kodėl "Respublika" neparodo 2020 rugsėjo 14 11:27:04

  Manyčiau ant Lietuvos nebeliko nei vienos apklausų bendrovės, kuri nebūtų papenėta iš kokio fondelio pinigų. Kas beskaičiuotų, paskelbs tik tai ko reikia tikrąjam šeimininkui. Dėl to "Respublika" ir nesitepa rankų.

  33 0
  Atsakyti
 • >
  > to Konsevatoriu sapnai... 2020 rugsėjo 14 11:25:43

  Negana to, Grybauskaite dar istojo i Ispanijos "Real" gerbeju kluba, {krepsinio ar futbolo?}, kur renkasi pasaulinis "elitas". Klubui priklauso ir klintonas. {TV3}. Kur ja galas nesioja? P.S. Kada buvo isteigtas grybauskaites, neiregistruotas fondas covid-19, ja pareme Lietuvos Didzioji Loze. Tai yra masonai. Idomu visgi?

  27 0
  Atsakyti
 • e
  erke 2020 rugsėjo 14 11:20:21

  dekoju redaktoriui uz komentarus.Vis atgaiva sielai,nes atrodo tuoj mus uzdusins,uzspaus,sutryps visokie sudmaliai,parsidaveliai,menko intelekto zmogystos.Kas jie.Ogi labai mylintis konservatorius Lietuvos ryto TV direktorius Siaurusevicius ,ponia Budriene is LRT,kuri ka tik pareiske,kad diskusijoms labai sunku rasti analitikus,zurnalistus,kad bus organizuojami kazkokie kursai kalbeti viesai.Ir,anot jos,pakvieciami diskusijai,kurie pirmieji paskambina ir pasisiulo.Dar tokio ,,briedo,, negirdejau.As suprantu,kad rasti tokius,kurie kalbetu,,kaip reikia,,,parduotu savo sazine,mela pateiktu kaip tiesa,gal ir sunku.Tik nesuprantu,kodel jie mane laiko durnu sutverimu.Dabar ne balanos gadyne.Juk paziuri uzsienio pateikiamas zinias,paskaitai kitus portalus,visa gyvenima domiesi politika,stebi ivykius,analizuoji ir susidarai nuomone.Kyla klausimas,kada ir kodel lansberginiai,liberastiniai ir i juos panasus okupavo valstybe,nes tokioje valstybeje,patikekit,tikrai slykstu gyventi.

  48 0
  Atsakyti
 • E
  Eugenijus 2020 rugsėjo 14 11:16:36

  Džiugu, kad yra Lietuvoje mąstančių.

  41 0
  Atsakyti
 • K
  Kodėl "Respublika" 2020 rugsėjo 14 11:10:40

  Ne neparodo naujausių reitingų lentelės???????????

  2 5
  Atsakyti
 • a
  as 2020 rugsėjo 14 11:08:58

  konservatoriu partija turi atsakyti pagal badziamaji kodeksa su turto konfiskavimu iki gyvos galvos

  27 0
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (3): 2020 rugsėjo 14 11:05:00

  Jau neminiu "elito" iš bulvarinių TV laidų ir žurnalų, prodiuserių, ekspertų ir viešųjų ryšių specialistų, kurie minta ne tik iš valdžios ir ES fondų, bet jau ir savo lovelį sėdi apsikabinę. (Tik Monikai su savo sena armonika iš LRT to nereikia, nes gauna tokią algą, kad greitai galės bet kokį lovį su pačiu šeimininku nusipirkti.) Belieka prisiminti, kaip veikia mafija, nesvarbu - pogrindyje ar politikoje: siekiant išlaikyti konfidencialumą ir lojalumą "krikštatėviui", pirmiausia būtina "susitepti" krauju arba "nešvariais" pinigais. Tik tada garantuota amorta... Išvada peršasi liūdnoka: vieno ar kito nukvakėlio seime ar ministro pakeitimas į kitą, net ir jaunesnį, tuopat - alkanesnį, naudos Lietuvai neduos. Visus reikalus ministerijose tvarko ne vis nauji ministrai, o seni geri kadrai, parinkti pagal jau minėtą konservatorių principą, kurie per tiek metų ne tik proto bei patirties įgavo, bet tapo nepamainomais specialistai kaip labiausiai "susitepę" Ministrai tėra jų žaisliukai.

  29 0
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (2): 2020 rugsėjo 14 10:02:13

  Galiu vardinti be galo priežastis dėl kurių kol kas neįmanoma konservatorių nuo valdžios lovio atplėšti, deja: Abėcėlės nebežinau. (Prikaišiojo visokių x, q, ir w, o kuri raidė po kurios - visokie "smetoniniai" kalbininkai nenurodė.) Tad porinu be eilės... Tai, kad per ilgus - Net dukart ilgesnius nei Lukošenkos rėžimas, įskaitant ir jo vadovavimą kolchozui! - Lietuvos nuvaldymo metus profesoriaus klika pasikišo po savimi lovį su visais pinigais ir kadrus su visais teismais - dar pusė bėdos. Labai pasistengęs dar, ko gero, galėčiau tuos Lietuvos gyvasties kraugerius ir parazitus po vieną kitą iš valdžios iškrapštyti, aprašydamas žalą, kurią per juos lietuviai patyrė. Ir kurių pasekmes savo kailiu pajus mūsų vaikai ir anūkai. Bėda ta, kad po vieną demaskuoti jų nebeįmanoma. Nes jie visi "parišti" tarpusavyje ne tik su "Independence" ir Mažeikių Naftos aferomis, bet ir iššvaistytais milijardais, kuriais ir žymūs visuomenės veikėjai pasinaudojo. Iš naivumo, durnumo ar gobšumo? Kaip kas...

  39 0
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (1): 2020 rugsėjo 14 09:02:02

  Būkime realistai ir įvertinkime situaciją. Ką tu žmogus Lietuvoje gali pakeisti, kai konservatorių rankose, skaičiuojam: a) visa valstybinė-komercinė žiniasklaida, kurios propagandistai išlaikomi mūsų biudžetiniais ir reklaminiais pinigais; b) visuomenės nuomonės formuotojai, tokie kaip Atviros Lietuvos fondo neaiškūs "institutai" ir dauguma "visuomenininkų", finansuojamų Dž. Soroso; c) su kėdėm suaugę valdininkai ir biurokratai, kažkada parinkti pagal liūdnai pagarsėjusį konservatorių šūkį -"Geriau durnas - bet savas!"; č) konservatorių marionetės burokevičiūtės toli gražu ne tik pagal anglų kalbos mokėjimą, o jau veikiau pagal lytinę orientaciją, atrinkti kadrai į spec.tarnybas, svarbias teisėtvarkos struktūras bei teismus; d) Konstitucinis teismas in corpore, kuris žaibiškai išsprendžia bet kurį saviškių klausimą, o svetimų bėdų nagrinėjimą gali ištęsti net iki Strasburo, o ir po to dar vilkinti iki savo kadencijos pabaigos, kuri kai kada nesibaigia.

  44 0
  Atsakyti
 • S
  Safyras 2020 rugsėjo 14 06:46:10

  Jau tarybiniais laikais vienos partijos veikėjai galvojo, kad tiktai jie sugeba gerai vadovauti šaliai, todėl buvo prigalvota visokiausių suvaržymų, tačiau žmonės sugebėdavo juos apeiti. Kai prasidėjo peresstroika, buvo atlaisvinti pančiai, tai prasidėjo ...laisvė nedirbti, bet gerai uždirbti... Kai kūrybiniu darbu pripažįstama perdainuotos, bet nesukurtos dainos, tai šou atstovai įsivyravo visose srityse: pradedant mokslu, baigiant žiniasklaidos priemonėse... Kam mokėti už mokslą, jei baigus mokslus, negali gauti darbo arba atlyginimas toks, kad be jokių mokslų ir paskolų mokslui gyventi žymiai paprasčiau. Todėl ir "specialistai" samdo kitus specialistus, kad jie už juos dirbtų ir patarinėtų... O tam labiausiai tinka kolektyvinė atsakomybė, kai nieko negali bausti.. . Rinkimai į postus yra tik akių mulkinimas, nes tik bendradarbiai gali žinoti, kas yra vienoje darbovietėje geras gydytojas, advokatas, teisėjas, policininkas ar pardavėjas... Tačiau objektyvios nuomonės nėra..

  49 0
  Atsakyti
 • v
  visi supranta 2020 rugsėjo 14 02:30:32

  OZYS tikras sudmala,o koncervai,liberastai sunauja.

  50 1
  Atsakyti
 • A
  A Tai 2020 rugsėjo 13 23:22:07

  Ar tikrai jis patvarke paksa?Ar sazine negrauzia?tai reiskia,kad nesi garbingas ,zaidei slykscius zaidimus,nebijai,kad gyvenimas tau atlygins...

  19 3
  Atsakyti
 • E
  Euras+ 2020 rugsėjo 13 22:38:30

  Kam į tą Seimą eiti? Geriau būti pilkuoju kardinolu, kaip Kurlianskis! Padėjai konjàko dėžutę, o tokių, kaip E.Masiulis, laukiančių, kas ,,suteiks" paskolą, Seime dauguma... Nei per posėdžius balsą laidyti, nei visuomenei atsiskaitinėti: viską gizeliai padarys! ;-)

  52 1
  Atsakyti
 • e
  erke 2020 rugsėjo 13 21:59:53

  ka jau cia Lietuvos politika,jeigu mano galvoje tik grybai,Baltarusija ir nuskriausti sunys.Lietuvoje jokiu ivykiu beveik nera.Visi isejo galabyti baravyku,kaip kokie partizanai.Taigi vaziavau link Baltarusijos,radau baravyku,apleistoje sodyboje amsejo sunys.Gal alkani.Beje,politiniu partiju pridygo kaip grybu.Nemazai politiku seni,pakirmije,kaip baravykai.Atrodo apzvelgiau nudienos aktualijas.

  54 2
  Atsakyti
 • A
  Agnė 2020 rugsėjo 13 21:49:13

  Na taip, norėtų švietimą tvarkyti, Pranckietis bus ž.ū. ministru, Simonas susisiekimo .... nei juoktis nei verkt

  45 1
  Atsakyti
 • n
  netikram zuikiui 2020 rugsėjo 13 21:24:55

  netikros jūsų žinios :)

  1 8
  Atsakyti
 • N
  Netikras zuikis 2020 rugsėjo 13 20:42:39

  Kiek pamenu, KT prezidentui R.Paksui buvo uždraudęs kandidatuoti tik penkerius metus. Ir būtent po H.Žukausko kreipimosi KT atrado konstitucines dvasias ir uždraudė kandidatuoti visą gyvenimą. Tai va, Žukauskai, kaip čia gaunasi...

  35 6
  Atsakyti
 • ?
  ??? 2020 rugsėjo 13 20:12:07

  ...jo jo ir t.t... Jei tavo šeima buvo nevalyva, tai gal ir platino tuos gyvius. Po karo kada rusai okupavo ir prasidėjo skurdas, bet ir tai, juk ūkininkai turėjo pirtis, bent mūsų krašte to nebuvo.

  10 9
  Atsakyti
 • T
  Tik nelyginkim 2020 rugsėjo 13 20:11:02

  Didvyres sau su Didvyre tautai,Tai nieko bendro su buvusia reksne teiseja neturi

  4 19
  Atsakyti
 • B
  Bravo, 2020 rugsėjo 13 20:09:20

  kaip gera skaityti atsakingo zmogaus izvalgas,rimta poziuri ,be pasmaikstavimo ,banalybiu,bet su darbu viltim ir ateiciai,labai tikiuosi,kad eksparlamentarai bus labiau girdimi ir dalyvaus aktyviai musu visuomeniniame gyvenime.ACIU

  39 0
  Atsakyti
 • D
  Dr 2020 rugsėjo 13 19:47:34

  Reiketu isgryninti visas korporacijas kurios valdo Lietuva ir kas ju statytiniai.. Kas stovi uz partiju nugaru

  51 0
  Atsakyti
 • >
  >nuomone 2020 rugsėjo 13 18:42:04

  sutinku kad reikia dalyvauti rinkimuose bet ne tokiuose kaip pas mus 70%sarasiniai toliau jei mano rinkta partija ar susivienijimas nesurenka5% balsu juos pasidalina partijos surinkusios 5% balsu ir taip iseina kad juos pasiima mano balsa kadangi nesistemines partijos nesugeba susivieniti tai didelis klausimas ar jos perzengs 5% riba o atiduoti savo balsa sisteminems partijoms neturiu jokio noro

  45 4
  Atsakyti
 • <
  < < to Konservatorių sapnai... 2020 rugsėjo 13 18:30:26

  Daugeliui įdomu,kas ir kaip pasiūlė Grybauskaitę į B.Geitso ir jo žmonos fondą? Mūsų sisteminė žiniasklaida tyli. Dar įdomiau - kodėl LRT, išlaikomas iš mūsų biudžeto, užsakinėja kažkokias bendroves?Kodėl Seimas,LRT steigėjas, leidžia?Juk Lietuvoje reitingų patikrinimo organizatorių yra daugybė.

  67 1
  Atsakyti
 • V
  Valdas 2020 rugsėjo 13 18:08:12

  Nacionalinis Susivienijimas ir yra ta jega.

  16 15
  Atsakyti
 • >
  > kodel kisi Smetona.....? 2020 rugsėjo 13 17:21:09

  Poniai, gal nepatiks, bet mylimas Smetona 1939m. is "balkonelio" skelbe - "Rusija buvo musu draugai, yra ir bus"....Yra irasas bukimevieningi .lt

  25 10
  Atsakyti
 • K
  Konservatoriu sapnai vadinami "apklausomis" 2020 rugsėjo 13 17:12:10

  Kas gi atliko sia nuostabia apklausa?Ogi tyrimu rinkoje negiedeta kompanija Norstat. Pasirodo, kad NorstatGroup CEO, Knut Aastrud, beveik 8metus buvo B.Geitso desinioji ranka Mikrosofto kompanijos sefas {propagandos departamentas realiai} Europai, S.Afrikai bei Vidurio rytams. Kazkaip pas mus pradejo vaidentis geitsas, tai pinigai persiusti Verygai, tai grybauskaite, kazkieno paskyrimu atsidure "Geitso & Melindos" fonde {rase TV3}, tai LRT uzsako "tyrimus" uz baisius pinigus?

  55 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 rugsėjo 13 16:45:33

  nesenai Zirinovskis sake, kad Tarybu Sajunga bus atkurta apie 2022 metus. Musu seime, jau beveik 30 metu, sedi 70 sarasiniu, kurie pasiskiria save patys. Visi jie uzsislaptine 100 metu Kremliaus agentai kgbistai. Viskas eina teigiama linkme. Lansbergiui, kaip kgbistu vadovui sunkiu darbu sukaupta turta paliks, pas Ziuganova pilna milijardieriu, o smulkesnems zuvytems bus liudna. Bus su turto konfiskavimu ir komandiruote i Sauletaji Magadana. Kadangi po 1990 metu i pavirsiu isplauke visas Lietuvos meslas, susemus ta mesla, Lietuva vel bus laisva ir nepriklausoma.

  50 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • DARBAS: prastovoje dėl karantino esantiems darbuotojams nutarus nutraukti darbo santykius, siūloma nemokėti išeitinės išmokos: tai numatančias Darbo kodekso pataisas parlamentui ketina pateikti Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Kazys Starkevičius.
 • SANTUOKA: trečiadienį popiežius Pranciškus, grįžęs į Vatikaną po kelių dienų viešnagės Slovakijoje, komentaruose žurnalistams dar kartą atmetė galimybę tos pačios lyties asmenims tuoktis Katalikų Bažnyčioje.
 • PARAGINO: kalinamas Rusijos opozicionierius Aleksejus Navalnas trečiadienį paragino rinkėjus paremti Komunistų partijos kandidatus per ateinantį savaitgalį vyksiančius parlamento rinkimus, siekiant susilpninti Kremliui palankius kandidatus.
 • RENGINYS: Mokytoja Astra Astrauskaitė Rugsėjo 18 d. 14:00 val. Rotušės aikštėje organizuoja Lietuvos piliečių „Protestų debatų akciją dėl vyriausybės Žmogaus teisių varžymo Lietuvoje“ (savivaldybės leidimas gautas).
 • POŽIŪRIS: Vilniaus viešojo trasporto darbuotojų piketą Remigijus Šimašius įvardino kaip politikavimą.
 • KRITO: prekybos tinklas „Maxima“ skelbia, kad parduotuvėse, kur reikia rodyti „Galimybių pasą,“ pirkėjų srautas krito apie 30%, o apyvarta - 25%.
 • NEVAISINGUMAS: pagal naujausius statistinius duomenis, kas trečia pora Lietuvoje negali susilaukti vaikų be medicininės pagalbos.
 • PROTESTAI: Vokietijoje jau šešias dienas iš eilės protestuoja medicinos darbuotojų profsąjunga, reikalaujanti didesnių algų bei geresnių darbo sąlygų.
 • TECHNOLOGIJOS: JAV bendrovės „SpaceX“ raketa „Falcon 9“ iškėlė į orbitą 51 palydovą, papildysiantį pasaulinio interneto tinklo „Starlink“ sistemą, paskelbė kompanija.
 • VERSLAS: Sporto klubų savininkai teigia, jog dėl galimybių pasų gali sulaukti 30-40% mažiau lankytojų ir skaičiuoja būsimus nuostolius.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisinga dėl valdžios sprendimų boikotuoti didžiuosius prekybos tinklus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +13 C

+10 +13 C

 

+6 +10 C

+10 +16 C

+9 +11 C

 

+7 +13 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos